Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisia skarbie jak sprawdzisz cenę tego USG 4d to znać gdzie i za ile można takie wykonać w naszej okolicy mam na mysli sląsk (choć Ty to już za granicą mieszkasz haha :P ). Jak będę w październiku u babci to na pewno się wybiorę tylko chciałabym wiedzieć gdzie jest jakieś dobre USG bo słyszałam że można się już na oszustów naciąć :( Także czekam na wieści od Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, czy po tym usg miedzy 11 a 13 tyg, robicie jeszcze jakieś usg np w 17 tyg czy czekacie do połówkowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam dodać na obiadek serwuje dziś pierogi z jagodami :) ma któraś ochotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem juz po wizycie i jestem przeszczesliwa:) lekarz dzis spisal sie na medal! zrobił mi usg, zważył , zmierzył cisnienie , przepisal witaminy, i zlecił wszystkie badania takze jest ok. A teraz do rzeczy - widzialam moją malenką niunię- ma ponad 4 cm , bije jej serduszko i wierci sie jak nie wiem co , aha i całe usg drapała sie po nosku:) niesamowite uczucie po prostu ! nie dał mi dzis wydruku ale nastepną wizyte mam 31 lipca i powiedzial ze wtedy mi zrobi usg genetyczne i da mi filmik i fotke , takze jestem przeszczesliwa , oby tak dalej! tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka :) brawo dla lekarza że w końcu się zreflektował i gratuluję ślicznej dzidzi z mocnym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) Fajnie macie, też bym chętnie posiedziała w domu, ale tak w ciąży. Zazdroszczę Wam bardzo :( Mój mąż w delegacji, a ja znów sama. Na dodatek okres mi się spóźnia, ale nie z powodu ciąży (niestety) tylko po castagnusie. To już 44 dzień, buuuu. Brzuch mam jakbym połknęła arbuza. Czeka mnie znów lekarz i wywoływanie. Masakra. Generalnie to mam kiepski humor. Ja imiona mam już wybrane, tylko na dzieci się nie mogę doczekać. Moje dziewuski dały imiona: Daria, Michalina, Kryspin, Cyprian. Kryspin jeszcze w drodze. Będzie na tym świecie ok 3 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K ciesze sie ze malenstwo:) takie duze i zdrowe:):):):i serduszko jak dzwon:) Co do imion to jakos nie umiem sie zdecydowac:) zobaczymy jak poznamy płec:) bedziemy myslec:) Mania ja tez polecam Mustele:) naprawde wydajna:) kołuderko:) barwo dla maluszka:) i ciesze sie ze lekarz sie spisuje dobrze:) aby tak dalej:) Bolerko juz niedługo bedziesz oddawac mdłosci:) i innne dolegliwosci:) a ja prosze o kciuki jutro :) maz mi sie broni:) wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:D ale naskrobałyście:> wyobraźcie sobie,że mój mężulek tak sam z siebie powiedział mi wczoraj,że nie kupi mi perfum na urodziny tak jak chciałam, bo to nie prezent i że kupi mi akwarium:D o rety!! tak mi się marzyło już od daaaaawnaaa:D Pół roku temu go nudziłam,żeby mi kupił, ale staliśmy krucho z kasą..Kochany jest:D:D Teraz jak mnie w pracy stara będzie wkurzać to będę się releksować przy rybkach:D Mówię Wam,ale miałam wczoraj cudowny dzień:) najpierw zakupy a później moczyłam tyłek w basenie:) zdjęcia wrzuciłam na NK:D normalnie mogę powiedzieć \" wiem,że miałam wolne\":) aż żal było iść do pracy:D Idę poczytać co tam naskrobałyście, bo jestem tak podjarana akwarium, że musiałam się pochwalić:D hihi wiem wiem:P jak dziecko:P:P AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa wyobraźcie sobie,że nowa dziewczynka po 3 dniach pracy ma już dość i żałuje że się zwolniła z poprzedniej:) stara nie miała dla niej litości...ehhh...dobrze,że ze mnie juz zeszła:)buziole:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus gratuluje duzachnej dzidzi!!! no popatrz dobrze wiedziec z tymi poloznymi, u mnie na tym zadupiu to watpie czy to funkocjonuje... :( Kolderka i Tobie gratuluje szczescia! ale te Wasze dzieciochy rosna! Majus no zdjecia na NK widzialam, suuper wyszlas! zwlaszcza na tych ogromniastych pilkach!!!!! normalnie boooomba! i jak ladnie u Was zielono! a zapomnialam spytac kiedy masz urodzinki tak dokladnie? no bo widze ze w tym miesiacu to prezentow sie troche posypie! rocznica slubu urodziniaste i co tam jeszcze bylo? Rybki fajna sprawa! Dzis mialam trzy pogrzeby... apropo akwariumu... zdechl mi krab i dwie rybki takie co jak zmienialam wode kladly sie do gory brzuchami i udawaly ze umarly... tym razem nie udawaly... :( 😭 ciekawe od czego mi tak padly... Malwinka dawaj namiary jak bylo u ginka. Kurde no przeciez ze to Ty bedziesz decydowac o doborze imienia!!! basta i tak musi byc! Oliwka zdecydowanie odpada, tez mi sie one kiedys podobalo, ale jak opisalas swa tesciowa to i mnie obrzydlo! :p serioza! normalnie nie wiem tak automatycznie to przyszlo... :) Lena ladne...ale szukaj dalej, bo rzeczywiscie tego jest od wiwatu! Wiecie co Dziewczyny jak zafasolkuje kiedys tam w przyszlosci to zdecydowanie kupie ta Mustele bo kojazy mi sie ona tak smakowicie czekoladowo z NUTELLA!!!! :D :D :D :D :D Caluje jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerko a na co jest ten castagnus, ze tak waha cyklem? widze ze Ty tez z tych dlugo 'dochodzacych' ja tez... pierwsza faze cyklu mam strasznie dluga... zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i kołderka super wieści,oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny biorące Duphaston lub No-spę,miałyście po tych lekach mdłości lub nudności,bo ja niestety mam od kilku dni i zastanawiam się czy to od tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś wyszłam jak baleronik:P zielono to fakt, fajniusio jest:) urodzinki jutro, w poniedzialek pierwsza rocznica i 22 imieninki:D akwarium jest jednym duuużym prezentem:D ale co tam:D przeżyję,że nie dostanę więcej;) chociaż może kupi mi kwiatki na rocznicę:D Fajnie,że masz akwarium, bo zgłoszę się do Ciebie po porady:D bo jestem w temacie zielona. Wolałabym morskie, ale jest cholernie drogie:( na początek dobre i takie:) i tak będę miała co robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek, my też mamy w poniedziaek pierwszą rocznicę ślubu!!! :):):) ale we Wrocławiu straszna burza. NIgdy się jakoś nie bałam, ale teraz nei mogę spać... :( a rano muszę wstać do pracy :( Już godzine nie śpię, spróbuję się położyć, może eraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek Wszystkiego Najlepszego!!!🌻 obys zawsze byla taka radosna i zarazala tym optymizmem wszystkich naokolo niech sie spelni twoje najwieksze marzenie o pieknym,okraglutkim,gaworzacym dzidziusiu:) zebys nie musiala wiecej sie denerwowac przez ta jędze w pracy! wielkie buziaki kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek STO LAT STO LAT ................... wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj donoszę,że w ślicznym Sosnowcu dzisiaj deszczowo i burzowo buziole śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie Majek wszystkiego co najlepsze a przedewczyskim spełnienia najskrytszych pragnień i marzeń....MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ !!! [ kwiatek ] A co do mojej wizyty jest wszystko dobrze dzieciątko mierzy już prawie 8 cm, od główki do tyłeczka, + nóżki.....;) To będzie chłopiec;) We wtorek tydzień temu był bardzo niespokojny, a słuchajcie mierzył wtedy 5,5 cm a teraz prawie 8 cm, rośnie jak na drożdżach......;) Teraz był aniołkiem.....;) wszystkie pomiary zrobione, widziałam wszystkie kończynki, dwie półkóle mózgowe, brzuszek, nosek, słodziutki ;).....wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam z rana jakieś plamienia....ale raz, już mialabym zalecenia aby leżeć cały czas i brać trzy razy dziennie duphaston i nospę ale przeszło.....widocznie sie nachodzilam po tym słońcu....;( Zmęczyłam, ale po badaniu ginekologicznym wszystko ok. widocznie to było takie jednorazowe...ale mam uważać i w razie czego zacząć brać te leki.....;( I kiedy przyszłam, położyłam się ok. 19, zasnęłam podobno opo 20.....i spałam do rana.......to pewnie po tym upale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po aktiwii słuchajcie czuję się rewelacyjnie.....polecam..... Jem raz - dwa razy dziennie takie malutkie opakowanie po posiłku.....i jest ok...biorę już trzeci dzień, wcześniej była tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o imię dla chłopca to chodzi mi po głowie imię Bartek, Bartuś, ślicznie.....ale to na razie tylko mój wybór, mąż nie reaguje wogóle na to imię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam Wam powiedzieć, zapytalam się ginekolog o to czy już mogę stosować jakiś krem a ona na to, że nie wierzy w żadne kremy na rozstępy ( a to kobieta ok. 40 i też ma małą córeczkę) , jeśli mają być to i tak będą można uelastyczniać skórę jedynie....i oliwka...;) Mówi, że to sprawa czysto genetyczna i jeśli mają być to i tak będą....i tearz nie wiem co robić raczej liczymy się z każdym groszem.....przez to mieszkanko nasze nowe ....;( A z kolei nie chcę chodzić później z rozstępami......;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja dzis do Was z pracki piszę :) udało mi sie jakoś kołderko--- strasznie sie ciesze że wszystko dobrze,który to u Ciebie tydzień leci??? malwinko--- rzeczywiście rosnie jakna drozdzach :) 8 cm to duuuzo :)a powiedz masz juz brzuszek??? ja własniecały czas na temat tych brzuszków rozmyslam u mnie leci 16 tc i dzidzia ma juz pewnie ponad 10cm a brzusio malutki i mysle gdzie te dzidzie sie mieszcza??? choc powiem ze oststnio to brzusio moj był rano nie mal wklesły a teraz cały dzien jest wypukły ale tak troszke troszke,albo ja tego nie wiedze, tylko jak na plecach sie połoze to płaski sie robi, a jak na boku to tak smiesznie mi spada na jedna strone :) acha kiedy bedziesz robic nastepne usg??? tj w który tc??? majeczku--- i ode mnie najlepsze zyczonka, i miłego rybek chodowania :) robur--- ja mysle ze te twoje mdłosci to nie od leków kochana tylko dzidzia rosnie i tak to czasem bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Tak też sobie pomyślałam,ale wczoraj to mało nie zwymiotowałam przy braniu tabletki i dziś było to samo.Wszystko to śmieszne,ani w jednej ani w drugiej ciąży nie miałam żadnych mdłości ani wymiotów.A teraz tego doświadczam i nie jest mi wcale miło.W poprzedniej ciąży tyle tygodni brałam Duphaston i ani jednej chwili wymiotowania lub mdłości.Mają rację lekarze,gdy mówią,że każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- dokładnie :) ja mdłosci miałam oj tak :) wymioty moze 3-4x mi sie zdarzyły i jak minęło 13 tyg to odeszło to wszystko mimo ze nadalbiore duphaston i no-spe. choc oststnio miałam przygode w autobusie :) było mi troche słabo, ale popijałam soczek cały czas wiec jakos było, az usiadł obok mnie ktos kto dopiero papierosa palił i myslałam ze nie dam rady dotrwac do przystanku i za przeproszeniem zwymiotuje w w atobusie. ledwo zdarzyłam potem za przystanek wybiec a to juz 16 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle.Może mnie też czeka takie małe rzyganko ale nie w autobusie,bo tylko jeżdżę autem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- co do auta to tez mi sie przytrafiło :) jechalismy z męzem do lekarza i akurat była to taka trasa ze nie było sie gdzie zatrzymac, tylko torebki mi wymieniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×