Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Jak to szybko minęło.....ale do zimy i do mojego porodu jeszcze trochę daleko.......;( Ale najważniejsze aby brzucholek zaczął mi rosnąć.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już nie mogę się doczekać ruchów mojego synka ;) Słuchajcie wczoraj rozmawialam z mężem i: ja chcę aby się nazywał Bartek, Bartuś.... a oboje chcemy aby: Szymon, Hubert.....;) Mi się jeszcze podoba imię Mateusz i Łukasz.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł psiapsiółki:-) mnie się trochę przedłużyło leniuchowanie nad wodą i dopiero wczoraj wieczorkiem wróciłam.Odpoczełam na maxa:-) spacerki i błogie lenistwo którego nigdy nie lubiałam a teraz mogę leżeć i nic nie robić cały dzień:-) Trochę Was poczytałam i widzę że już brzuszki Wam rosną i niektóre będą testować niebawem:-) A propos twardnienia brzucha to ja własnie to mam , szczególnie wieczorem. Mam wrażenie wtedy że za chwile mi pęknie. Jutro wizyta u gina to powiem mu o tym bo troche mnie to martwi, choć przy Nadii tez tak miałam. Mdłości u mnie nadal są i jakos apetyt mi minął, a przytyłam juz 3 kg!!!! a to dopiero 11tc:-) brzuszka tez już nie da się ukryć. a jeżeli chodzi o spodnie to musiałam kupic 3 pary bo żadne juz są nie dobre. Wszystkie w gume tak by na troche starczyły:-) Stęskniłam się za Wami buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka no właśnie jeśli to jest Twoja druga ciąża to pewnie będzie już widać brzuszek ja jestem w 14 tygodniu i widać ale tak jak bluzeczkę jakąś przy ciele założę...... A w jakich sklepach się zaopatrujesz już w ciążowych>??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka wiesz co kupiłam sobie takie za kolana 2 pary w H&M jedne ciążowe a drugie normalne i jedne w Mango z lnu z szeroką bawełną taką na cały brzuch ale wywija się ją i super to wygląda. Mam jeszcze ciążowe spodnie takie rurki białe z poprzedniej ciąży ale jakoś nie mam odwagi ich założyć bo wymyslam sobie od razu jakieś zabobony:-( Teraz jest tyle wyprzedaży i naprawde można sobie coś wybrać tylko trochę trzeba się nałazić :-) a propos nospy to czy ta 40mg jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka ja właśnie w razie bólu mam brać 40mg, tak zalecił lekarz i wtedy razem z duphastonem (w razie plamień) 3 razy dziennie,myślę, że nie jest to za duża dawka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duphaston biore od początku teraz już tylko 2x1, ale jak zacznie znowu mnie boleć brzuch albo twardniec to wezmę dzisiaj nospe. Ale się nasprzatałam, wzieło mnie od rana :-) ide z Nadią na spacer i obiadek do babci:-) Majek wszystkiego najlepszego, duzio zdrówka i spełnienia marzeń🌼 Kurde no ja mam chrześnice Liwie, mnie się podoba to imię:-) Dziubasku trzymam kciuki za teścior:-) Fisia ale masz fajnie że juz bobas kopie:-) uważaj na nery;-) Tituś wracaj do kraju, tu klimat będzie ci służył:-) masz rację skup się teraz na sobie, a Dzidzia sama przyjdzie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania kciuki trzymam:) demiluna:) super ze Julek taki kochany:) ja prosze o fotki bo nie mam:( a dumna siostra niech dba o braciszka:) i spiewa kołysanki:) ja chyba swojemu malenstwu nie bede fałaszowac:) hahah a Ty słonko tak nie chudnij strasznie:) cebulko ale poleniuchowałas:) i kciuki za jutrzejsza wizyte trzymam:) ja mam w piatek:) a kg jeszcze nic nie mam a to juz 16 tydzien:) a brzuszka juz tez nie ukryje -nawet nie chce:) co do ciuszków na brzuszek to s=dostałam od kolezanek:) wiekszosc:) wiec jestem szczesciarą:) i tez czekam na kopniaczki:) chociaz czasem mi sie wydaje ze cos tam sie dzieje:) juz a dzis spotkalła miła babcie w autobusie mówiła zebym dbała o siebie i wypoczywała:) i czytała mu bajki :) fajnie jak ktos sie tak troszczy o obca osobe:) oki koniec leniuchowania zmykam do porzadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ale dziś pospałysmy z Weroniką... mała spała do 11 co jej się baaardzo żadko zdarza. Witaj Cebulka po wypoczynku :) dobrze że sobie poleniuchowałaś na świerzym powietrzu. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Demiluna -- to cudownie, ze Julek rośnie i zdrowo się rozwija no i możesz być dumna ze swojej córci!!! Super, że tak się wczuwa w rolę starszej siostry :) to daje mi nadzieję, że u nas też się wszystko ułozy i Weronisia odnajdzie się w nowej roli. Dziubassek kochnana ciekawa jestem wyniku Twojego testu. Trzymam kciuki :) A gdzie moja sąsiadeczka znów się podziewa? Pojechała na wakacje bez pożegnania czy dogadała się z m. i z sypialni nie wychodzą? :P Trzymajcie się dziewczyny zdrowo i ciepło. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ma któraś kontakt z Harbatką? Termin jej juz minął i nawet nie dała znac czy urodziła... No i Agital też się już termin zbliża wielkimi krokami. Mam nadzieję, że porody będą miały łatwe i szybkie a dzidzie zdrowe. A jak się czuje Agi? Trzymaj się kochana. Mam nadzieję, że wyniki badań są pomyslne i szybko tu nam zdasz relację ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!W środę miałam amniopunkcję,już czuję się dobrze.Nie było to przyjemne ale najgorsze już chyba za mną.Malwinko ja teraz jestem w 15 tygodniu a termin mam na 26 grudnia.NT powinno być max do 2,5 mm,u mnie było 1 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!Pozdrawiam Was serdecznie!Gratulacje dla Demiluny i Sylwii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem, z pracy nie dawno wrociłam i od razu kolacyjke zjadłam no i oczywiscie zagladam do Was, ogolnie rozmowa w pracy odnosnie mojej ciazy pozytywnie przebiegła, ale jak to bedzie na prawde to czas pokaże, szefowa zaczeła mnie sciskac i gratulowac ale nie chce chwalic dnia przed zachodem słońca. na temat umowy nieststy nie zdarzyłam pogadac, ale zobaczymy bo ona juz zaczeła sie zastanawiac jak to bedzie itp, ale tak mysle ze pozytywnie agi--- fajnie ze nas odwiedziłaś, duzo wypoczywaj, buziaki dla Ciebie :* demulina--- fajnie ze masz małą pomoc domową :) cebulko--- to prawda ze w kolejnej ciazy szybciej brzuszek widac :) ja juz 16 tc koncze ale jeszcze w ciuchy sie mieszcze, choc dzis w tych moich biodrówkach niby dobrych chodziłam non stop z rozpientym guzikiem, a jak siedziałam to wogole musiałam sie rozpiać :) a poprzednio od kiedy miałas brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kolacji i deserku:-) Maniu wiesz, że nie pamiętam kiedy z Nadią dostałam brzuszek bo to było 7 lat temu, ale chyba tak ok 4 m-ca. Napewno był mniejszy niż ten ale i tak pod koniec ciąży dostał olbrzymich rozmiarów:-) W 7 m-cu miałam większy niż moja koleżanka która była tuz przed porodem:-) zresztą jakoś nie martwie się tym że znowu mogę przytyć 20 kg, zrzuci się i już:-) wziełam dzisiaj 1 nospe i nie boli mnie brzuch, tylko znowu mam uczucie ciężkości i takiego wydęcia. Jutro wizyta wiec wszystko ginowi powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko--- napisz prosze co powie Ci lekarz na te bóle, ja dzis cały dzien byłam własnie tak dziwnie wzdeta i czułam rozpieranie mimo no spy, z ze tak powiem problemów z wypróżnianiem nie mam wiec to nie dlatego. ja mam wizyte doiero w przyszły piatek to tez bede o wszystkich bólach donosic :) lece juz spac dziwuszki, dzis miałam ciazka noc a i wdzien sie tez nastresowłam, takze lece myju myju i palulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) ale Wam zazdroszczę tych tematów:( też chciałabym łazić już w ciążowych ciuszkach, obserwować brzuszek i widzieć mojego M szalejącego na jego punkcie...zawsze przed wyjściem do pracy i po powrocie w pierwszej kolejności dawał buziaka w brzuszek..ehh... mam wrażenie,że w tym cyklu nie miałam owulacji..a to już 16 dzień, więc coś się powinno dziać:( może za dużo miałam leków i w tym miesiącu starania pójdą na marne ;( wiedziałam,że tak będzie... Jakoś tak się zdołowałam...dzisiaj mamy 1 rocznicę ślubu...cały dzień miałam dobry humor i nagle tak sobie uświadomiłam,że w tym miesiącu chyba lipton będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu jutro napisze co i jak mi lekarz powiedział. Majek hmmm no to dzisiaj powtórka z nocy poslubnej kochana, założ welonik i podwiązkę...:-) ja mam 12sierpnia 8 rocznicę. Wszystkiego najlepszego i samych szczęśliwych chwil🌼 idę lulu pa pa lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! jestem Anus! 🌻 ja na urlop jade 23 lipca wiec jeszcze troche... juz doczekac sie nie moge :) a do kraju moj M zaczal wspominac by wrocic... ja tam gdzie on... i moze by dobrze bylo... ale to tylko gdybania, chociaz warto rozeznac sie w temacie wczesniej, spogladalam na Warszawe, choc ciagnie mnie do Krakowa! mialabym blizej Validoska no i stamtad to juz rzut beretem do Koug Fisiaczkowej i do Ciebie jakbys i Ty tez powrocila :D :D Cebulcia brzunio rosnie wow! w suuuper tempie! to dobrze i zdrowo! Dziubuss postaram sie zajrzec w najblizszym czasie by uslyszec od Ciebie dobra nowine! trzymam kciukaski! Fisia oz to pierwsze ruchy!!! fajno! Basienka w porzo! i jak ladnie uzebiona! :D :D Koug co znowu za hipcio!? :p jak nie balerony to teraz hipcio! a nie lepiej jest powiedziec: wygladam jak kobietka w ciazy? Hihiiii :D Majus ❤️ dzieki za cieple slowa! ciesze sie ze z nami jestes i to ze wyniki wyszly super! a niebawem i TY mdlosciami nas zaskoczysz... ojjj to dopiero bedziesz marudzic! :p heheh Robur jeszcze tego na topiku nie mialysmy co by sam samiec sie udzielal! duze brawa! Mania Malwinka ale sie rozpisalyscie! przez Was mialam duzo do czytania! :p ale to dobrze! Basiunia dobrze ze zagladasz tu do nas... pozbierac sie po tym nie jest latwo, sama przez to przeszlam... ale obowiazki, praca pomagaja przytumic to o czym rozpamietuje sie bedac samemu w czterech scianach... zycze slonecznego nastroju i udanych staranek! A ja dzisiaj mialam strasznie busy dzien... wczoraj dostalam sluzik niby taki na owulke, az sie zdziwilam... dzis po tym stresie w pracy znow to samo ale z lekkim plamieniem... wczoraj i przedwczoraj z M pofiglowalismy... 🌻 ANUS chyba musiala wyczuc sprawe nosem! :p badz mnie uslyszala hihiihh i mnie dzisiaj ciagnie w dole... no nie wiem co to moze byc... teraz nowu sie boje poskakac na pilce... a to znalazlam filmik o innej Basi! wybieracie sie gdzies na wycieczke... babcia z checia Wam pomoze! jakbym swojego dziadziusia widziala, tez taki byl przygluchy, ile co ja gardla swego zdarlam by mnie mogl uslyszec! http://pl.youtube.com/watch?v=15LEE4znQVA&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek z samego rana jakoś nie mogę spać.....dzisiaj słoneczko w pełnej krasie więc może gdzieś wyjdę sobie, chociaż mam nadzieję, że to nie mylące i że to słońce to zwiastun dobrej pogody na dzień dzisiejszy....;) Wczoraj byłam na dworze tylko raz w sklepiku zimno mi było strasznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już się zbliża 15 tydzień ciąży....;) Już brzuszek po ciupince z dnia na dzień większy.... Maniu to super, że wczoraj tak pozytywnie wyszło, oby na Twoje wyszło.....tzn. wg Twojej myśli...... Tituś Ty to za rzadko zaglądasz.....trzymam kciku aby w tym miesiącu się udało wam....i zagnieździła się mała istotka ;) Dziubasku ty też testuj w najbliższym czasie...czekam na pozytywny wynik w postaci dwoch kreseczek....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. na śniadanie mam dzisiaj fasolkę szparagową z masełkiem i z bułeczką może nie najlepszy zestaw na tą porę dnia ale bardzo mi się zachciało - poza tym nie mam pieczywa a nie chce mi się iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpioszki psioszki:D:D:D:D:D miewam koszmary senne i wole nawet tego nie interpretowac Tituś wracaj do kraju bo trza impreze jakąś zorganizować. dziewczyny co do tych ruchów to więcej się nie powtórzyły więc chyba to jeszcze nie to:(:( ale brzuchol jest non stop macany i dotykany i oczekuję na kuksańca od małego Fisiaczka dziubassek kiedy się testujesz???????????pamiętaj ze trzymam kciukasy mooooooooooooooooooooocno Cebulcia a Ty rosniesz babo.ja mam tendencje do przygarnainia kilogramów i powiem Ci ,że mnie ten spadek wagi zdziwił ogromnie ale nic straconego .Pewnie jak następnym razem wskocze na wage to będzie odrazu 10 kg na plusie:D:D:D:D:D:D:D validosku a jak u Ciebie z ruchami???? Ty taki chuderloczek jesteś to powinnaś ruchy poczuć wcześniej niż w 20 tygodniu. Ania muszę zmobilizować mojego Fiśmęża ,żeby odjechał do tego Chorzowa po jakąś ulotke z cennikiem to wtedy Ci dam znamka Demiluna cieszę się ze Julianek zdrowy i rośnie chłopok nam tu. mała Wikusia to wspaniała siostrzyczka.wielkie całuski jej się należą dziwczynki co do Harbatki to jakis czas temu odezwała sie do mnie .niestety nie może teraz z nami popisać ale z nią i z dzieckiem jest wszystko wporządku.obiecała się odezwać zaraz napiszę do niej mailika czy urodziła czy nie??? dam Wam znaka spadam zrobić jakąś bezkofeinową.wczoraj cały dzień mnie czacheta bolała aha i donoszę ,że w Sosnowcu w tej chwili śliczna słoneczna pogoda(napewno się to zmieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja na śniadanie mam zapiekanke własnej roboty a na obiad : pomidorówe - dla mojej córy sałatke z fetą- dla mnie(mam mięsowstręt) piersi z kurczaka z płatkach kukurydzianych - dla mężofisia spadam bo się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki wy tak wszystkie trzymacie za mnie kciukaski a jak test bedzie negatywny to bedzie smutnioza:O czy moge go zrobic spokojnie w 27dc(jutro)?czy lepiej poczekac? juz wczesniej pisalam ,ze ma czulosc 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad to mam zupkę śmieciówkę tzn. kapusta, szparagówka, por, czosnek, pietrucha ale natka, ziemniaczki i wszystko z koncentratem pomidorowym czyli co było w lodówce wykorzystane ale jakie pyszne i zdrowe tylko na kostkach rosołowych....... Ja to uwielbiam i mąż to uwielbia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ja bym zrobiła jutro.... A czy czujesz jakiś ciężar w podbrzuszu? Czy nadal Cie boli brzuszek tak w kratkę i nie za mocno... Kurcze ale proszę nie nastawiaj się, że będzie napewno.....widzisz wszystkie myślimy, że to to a w gruncie rzeczy czasami @ nam płata figle i jest poprostu nieobliczalna.... Ale u Ciebie musi być to to....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×