Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Pisze mąż. Ja sam zakładałem alarm w samochodzie robura (czyli mojej żony i jest to alarm dobrej klasy) i wiem że wszystkie zakładane alarmy maja jednostki sterujące umieszczane w miejscu trudno dostępnym dla złodzieja). Wadą takiego alarmu jest to, że gdy np. nam nie zadziała lub uszkodzi sie pilot to odłączamy złącze od jednostki sterującej i wszystkie zabezpieczenia przestają działać. Gdy alarm taki uszkodzi się lub nawali nam pilot to po włożeniu kluczyka i próbie odpalenia samochód kręci rozrusznikiem ale nie odpali. Wystarczy wyjąć złącze. Nie wiem cZy to jest przyczyną ale jeśli tak to mam nadzieją, że mechanik będzie uczciwy. My nigdy nie oddajemy samochodu do naprawy do warsztatu bo jak wspominała moja wife mamy kuzyna właściciela warsztatu. Czekam z niecierpliwością co powie mechanik. Z drugiej strony miałem kiedyś w swoim starym samochodzie własnej roboty odcięcie paliwa i objawy były takie same. Był rok 1996 i ukradli mi mój kochany samochód . Pozdrawiam husband robura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu u was wesoło, widze ze nawet męzowie sie włączają do dysputy ;) fajnie..moj napewno ani raz sie tu nie wypowie ;( a ja mam dołka straszliwego ;((( nie spałam poł nocy. Wszystko przez tą okropną wiadomość ktora wczoraj obiegła Polske, o tym biednym szczeniaczku, ktorego w taki okrutny sposób zamęczyli ;( Boze! czemu akurat jechalam autem jak podali to w radio!! ja nie powinnam sluchac takich newsow bo syrasznie to potem przzywam. Uwielbiam psy, sama mam suczke, i dla mnie to jst normalne morderstwo dziecka! bo pies jest jak dziecko. Jak mozna cos takiego zrobic???? chodze struta i nie moge przestac o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczam Was kochane na jakiś czas.Wyjeżdżam do innego miasta i niestety tam nie ma internetu.Będę się węc do Was odzywała po powrocie do domu.Mam nadzieję,że w trakcie podróży nic się nie wydarzy a w przyszłym tygodniu pójdę byle gdzie na USG.Może wrócę do domu na piątek,bo chcę wytargać zwolnienie lekarskie (później mi niby oddadzą po macierzyńskim te zwolnienie na urlopie - tak,że opłaca się wziąć zwolnienie na urlopie).Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczny niedzielny poranek zapowiada się piękny dzień Roburku wracaj szybko do nas Kurde no ja nie słyszałam o tym szczeniaczku. pobudka śpioszki ide wstawić rosołek.niech się pyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur:) i mężu:) dziekuje:) za informacje:) mechanik znajomy wiec miejmy nadzieje ze uczciwy:) fisiu:) ja tez wstawiam rosołek:) słoneczko swieci i mielismy jechac w zielone a tu jedno auto w Rudzie a drugie u mechanika:( cóz zostaje spacer nad wisla:) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, i zazdroszcze ze nie slyszalas.. mozna o tym w necie tez poczytac. Na kazdej niemal stronie. ps. dzis moze pocykam jakies fotki brzusia to wam wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus skoro masz doswiadczenie w tym temacie to tak: 12dc owulka od 17dc wieczorkiem zaczal mnie brzuch pobolewac jak na @ az do dzis 24dc debatowalam z Validoskiem na ten temat ale sie okaze jak zrobie test kiedy najwczesniej wychodzi?, moge zrobic w 26dc???to bedzie 14dni od owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku a cykle masz jak długie? ja chyba robiłam 2 dni przed @ i była bardzo słaba kreska. Pamiętasz jak pisałam,że miałam wrażenie że ją sobie wymyśliłam bo była słabo widoczna przy oknie a i dobrze trzeba było się przyglądać, żeby ją zobaczyć? to był właśnie mój 26dc, bo miałam 28dniowe:) a teraz cholera 29-30-31:( grrr z tego co pamiętam to brzuszek bolał mnie właśnie kilka dni wcześniej i tak po cichutku miałam nadzieję,że się udało:) 3mam za Ciebie kciuki!! 🌼 U mnie dzisiaj piękna pogoda i zaraz jak wrócę z cmentarza to wskakuję w strój i hop do basenu:D może nie zamarznę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fisiu--- bardzo mozliwe ze to pierwsze kopniaczki podobno, w kolejnej ciazy ruchy wczesniej sie odczuwa :) u mnie na razie czasem takie bulgotanie, ale sama nie wiem czy to dzidzius czy jelita :) robur--- na wlasna reke nie zmniejszaj duphastonu, ja plamiłam 3 dni a dawke 3x dzien brałam do konca 14tc, teraz dopiero 2 tabletki biore validku---- co do usg to pytam z ciekawosci, moj lekarz uwaza ze jesli ciaza przebiega ok to nie ma potrzeby robic usg czesciej niz 4-5x i powiedział zebym teraz czekała na połówkowe a to jeszcze miesiac, a ja juz bym chciała dzidziula podejrzec dziubasku--- ja tezstowałam 26dnia cylku i była juz widoczna słaba kreseczka :) malwinko---- nie wiem jak to jest z ta przeziernoscia ale chyba nie moze przekraczac 2,5mm, ja miałam 1,2mm, ale zreszta bierze sie tez chyba pod uwage ogolna wielkosc dzidziusia i wiek ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek ja mialam jak w zegarku co 28dni a od kad sie staram to co 30,31 dni:O ale skoro owulka byla w 12dc to mysle,ze test powinien byc wiarygodny w 26dc .... Mania :) ehh sama nie wiem ale jestem niecierpliwa:O test niby czuly bo 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku--- rozumiem Cie bo tez byłam niecierpliwa, najpierw to obiecałam sobie ze bede testowac dopiero jak mi sie okres spozniac bedzie tak 2-3 dni, potem szłam jakos do apteki po leki dla mezulka bo sie przeziebił i od razu testy kupiłam, to powiedziałam ze 28dc zrobie ale jak do domu wróciłam z apteki to ju wytrzymac nie mogłam i zrobiłam własnie 26dnia, i wcale nie z porannego moczu bo tak 15ta godz była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Melduję się na stanowisku. Titek -- Ty mnie nawet nie denerwuj!!! Tyle co znalazłam suuper kumpelę na wypach (a sama wiesz jak ciężko tu o dobrych szczerych znajomych) a już mi piszesz o jakimś powrocie do kraju!!!??? A ja myślałam że razem nasze pociechy będziemy bawić... Kiedy się spotkamy, co? Stęskniłam się za Tobą, nie wybierasz się czasem do stolicy albo może jakiś dzień wolny masz to ja Cię odwiedzę. Mój m. też pytał kiedy znów Cię nawiedzimy :P Dziubassek -- Ty pracusiu, wpadnij do mnie, bo mnie leń ogarnia nieziemski... z reszta korzystaj póki masz werwę bo jak Twoje marzenia się spełnią to już tylko spanko w głowie Ci będzie :) Z tym testem to różnie bywa, to jest tez indywidualna sprawa kobiety bo niektórym z nas hcg wzrasta szybciej innym trochę wolniej. Stąd jednym testy już przed spodziewaną @ wychodzą pozytywnie a innym trochę póżniej. W każdym razie życzę Ci z całego serca dwóch pieknych kreseczek. Robur byle tak dalej teraz już tylko radość z ciąży i czekanie na kopniaczki :) No i wiatm pierwszego udzielającego się m. na naszym forum :) Brawo dla męża! No i miłego urlopu kochana. Wypoczywaj, dbaj o Was i wracaj do nas szybciutko. Validosku -- gratki dla męża - inżyniera no i trzymam kciuki za samochód a raczej za mechanika żeby z Ciebie nie zdarł ;) Majek -- skoro badania OK to tylko łapać tego boćka i niech oddaje ci maleństwo :) Fisia -- nooo to mogą już być kopniaczki Fisiaczka :) suuuper, pozdrów Maleństwo od cioci 😘 i daj znać gdzie to USG 4d jest, za ile no i kiedy się wybierasz. OOjj i na rosołek chętnie bym wpadła do Ciebie, mogę?? A co u naszej Koug?? Pracujesz już kochana czy dalej wypoczywasz? Daj znać jak się czujesz. Trzymajcie się wszystkie moje psiapsiółki i miłej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zapraszam na pyszny gorący rosołek z makaronem. mój mąz wyczaił gdzieś w Chorzowie USG 4D za 200zł .w cene wliczona jest płytka DVD.poczekam chyba do 20 tygodnia.te niecałe 4 tygodnie mnie nie zbawią a od 20 tyg widać siusiorki i psioszki :D:D:D:D:D:D:D:D:D spadam lasencje bo jedziemy na grilunia do znajomych.kukne do Was wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia--- to podobne cenki jak w Warszawie tez za 200 zł znalazłam z nagraniem, u mnie w szpitalu tez robią ale 350 zł trzeba zapłacić, wiec to 2x tyle. ja tez mam czekac do 20tego tc, a bym juz chciała, ale moze rzeczywiscie sensu nie ma, bo potem i tak w 20-22 tyg to połówkowe tzreba bedzie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, to chyba tam gdzie była moja znajoma gdy ostatnio była w Polsce. Chwaliła sobie. Jak będziesz miała konkretne namiary to daj znać, aha i gdybyś wiedziała ile wczesniej trzeba zamawiać wizytę to za każdą informację byłabym wdzięczna :) Ja się wybieram w październiku dopiero, to będzie już ok 27tc więc wszystko będzie dokładnie już widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Jeszcze tydzień wolnego i jak sobie pomyślę że trzeba będzie wracać do roboty to ....:O Dzidzia daję ciągle czadu ja wyglądam coraz bardziej jak hipka a tu jeszcze 2 miesiące z największym brzucholem.... Ide sobie pogarzyć bo mi juz dzieciaki po kuchni się szwędają Całuski dla Was wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko lasencje:) Ja wróciłam już do pracy - dobrze mi to zrobiło..staram się nie myśleć o tym co sie stało, nie liczyć tygodni...itp..wiecie jak to jest.Praca pomaga mi, przestałam mieć już te plamienia /brudzenia co tylko może być po poronieniu więc tym bardziej jakoś mi tak lżej....teraz zostało mi tylko poczekać aż sie wszystko ureguluje i znów zaczniemy starnka:) może już po wakacjach...zobaczymy.. Wybaczcie mi ze nic nie piszę ale codziennie Was czytam...jesteście przecież w moim sercu....Buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia--- ciesze sie ze udało Ci sie wrócic do swojego zycia choć wiem ze to nie łatwe, zagladaj do nas tak czesto jak bedziesz mogła. ja ostatnio nie miałam najlepszego nastroju bo gdyby poprzednia ciąza zakonczyła sie dobrze to własnie urodziło by sie moje maleństwo i chodziłam troche zdołowana, choc mąż kazał mi sie nie smucic i myslec o tej ciazy w której teraz jestem i o tym nowym życiu które rosnie w moim brzuszku. starałam sie jak mogłam ale to oczywiście nie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanko chodzi mi o orgazm w czasie ciązy :) ja za bardzo kochac sie nie chce bo boje sie tych plamien (skoro po badaniu były), ale wiadomo od czasu do czasu inne pieszczoty w gre wchodza :P i mam pytanie: oststnio po orgazmie bolał mnie brzuch i zmartwiłam sie troszke, nie wiem czy wy tez tak macie ze potem troche was boli??? bo nie wiem czy i z tych pieszczot nie rezygnowac przynajmniej jesli o moja przyjemnośc chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7656
dziewczyny mam do was pytanie, ktorej zdazylo sie przy 3 pozytywnych testach i okresie ktory spoznia sie juz tydzien ze to jednak nie ciaza?dziekuje z gory za odp. ja jestem w takiej syt, do lekarza dopiero jutro a dzis tysiac mysli i metlik w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, jaka cisza... chciałam zobaczyc co napisałyscie a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7656
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!! Ja już wstałam :) albo ;( przez męża rozbudził mnie i poszedł, musiałam mu kanapeczki zrobić.....a teraz nie za bardzo mi się chce spać.....;( A byłam taka skonana kiedy musialam wstawać na te kanapki......;( U nas zimno na dworze brrr.....wyszlam na balkon i szok, wczoraj bbyła piękna pogoda ale parno, duszno po południu a dzisiaj jesień ;( Ale chyba prognozy się zprawdziły bo wczoraj mówili, że ok. czwartku ma wrócić słoneczko.....wraz z ciepełkiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dwa tygodnie na zwolnieniu a później jeszcze 4 tygodnie i w sumie bym była 8 tygodni......Tylko najgorsze to to aby powiedzieć pracowdawcy, że jeszcze mam na 4 tygodnie, trochę się denerwuję tym faktem.....już teraz a jeszcze mam dwa tygodnie.....;( Planuję wrócić chciałam na najgorsze miesiące upalne pójść sobie i później pod koniec ciąży na jakieś 2 2 i pół miesiąca......mam nadzieję, że problemu mi nie będzie robić......miałyście taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina--- ja tez mam stresa od wczoraj bo musze dzis szefowej powiedziec o ciązy :( i tez jakos dziwnie sie tym denerwuje. najgorsze jest to ze mam od razu tez porozmawiac o umowie o prace, a maz powiedział ze jak mi nie da to od razu sie zwolnic i to własnie mnie tak martwi bo ja swoja prace naprawde lubie i nie chce nie pracowac i w domu siedziec tylko ile bede mogła pracowac. poza tym moja pensje cała odkładamy a i to tez jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i wogole to mnie jeszcze do tego martwia bóle brzucha, cały czas czuje takie napiecie i ciagniecie w dól, nie wiem czy to cos złego czy po prostu brzunio rosnie??? MACIE TAK??? nie wiem moze to nerwowe i ze stresu mnie boli ale ja jeszcze bardziej sie stresuje ze mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu a mam takie pytanie dużo zarabiasz? A może znajdziesz sobie inną podobną pracę.....może nie powinnaś się tym martwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×