Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ale dzis u mnie nudy w pracy :( zasypiam, byle do 14 tej, choc moze wyjde sobie wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na balkoniku się opalam i wypoczywam,nóżki do góry,tak jak kazałyście nie przemęczam się.Przed chwilą rozmawiałam z panią doktor co mnie przyjęła na izbie przyjęć w poniedziałek i powiedziała,że takie plamienia mogą się utrzymywać nawet do 2 tydodni,mdłości to już objawy ciąży a na bóle brzucha mam brać 3 razy dziennie no-spę do ustąpienia objawów.Niestety ta pani doktor nie ma swojego gabinetu ale poleciła mi ordynatora, który przyjmuje w przychodni przyszpitalnej,mówiła,że bardzo dobry specjalista itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba dzis na słonce bym nie wyszła,o 9 rano był juz skwar to co dopiero w południe, to nie na moje tendencje do zasłabnieć ;) dziubasku--- zapomniałam Ci napisać, 15 sierpnia wybieramy sie z męzulkiem nad morze, nie wiem jeszcze gdzie dokładnie ale gdzies w poblizu trójmiasta, moze jastrzebia góra, hel, lub jantar, to moze sie jakos spotkamy??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM :) Majeczku wszystkiego najlepszego przede wszystkim spełnienia marzeń i dużo zdrówka by te marzenia potem pielęgnować ;) Życzę Ci również samych pięknych dni i wielu powodów do uśmiechu oraz byś zawsze mogła być nastawiona optymistycznie do życia. A to bukiet kwiatów dla Ciebie a wnich ukryte są ciążowe fluidki 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania fajnie by bylo:) ja w sierpniu tez jade na wakacje ale tylko 40km od Gdańska wiec wszystko moliwe:)Roburku ciesze sie,ze wszystko ok, odpoczywaj sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a u mnie za oknem zrobiło sie czarno... brrr burza idzie jak nic, a ja wczesniej z pracy chciałam wyjsc :( juz nawet grzmi, a ja strasznie sie boje burzy... a sama dzis tu jestem jakma byc to niech teraz bedzie, zeby nie było jak wracac bede dzisubasku--- a gdzie Ty jedziesz na wakacje??? bo moze tam sie spotakmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest taki upał,że się nie da wytrzymać.Słoneczko już opuściło mój balkon,więc idę sobie posiedzieć w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zaraz do domku lece :) jest nadal pochmurno ale nie pada na razie i burzy tez nie było choć troche grzmiało, wiec mam nadzieje ze mimo to mnie nie złapie po drodze do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska1111
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na balkonie trochę wiało,więc się przeniosłam na dywan w pokoju,czytałam na leżąco książkę i ...zasnęłam, super,śpię już w biały dzień.Muszę szybko zrobić sobie jakiś obiad (na szczęście mdłości minęły,choć mi się ciągle odbija).Zrobię sobie jajeczka sadzone,ziemniaczki i surówkę mam kupioną (jakaś z kukurydzą).Miały być skrzydełka z kurczaka ale nie chciało mi się iść do sklepu.Na szczęście maly je na półkoloniach a mężulek dostanie pierogi mrożone z lodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja jade na domek do znajomego (dom letniskowy jego rodzicow) ale dokladnie nie wiem jeszcze jak sie nazywa miejscowosc podobno obok sa dwa osrodki wczasowe takze jak sie dowiem to ci dam znac. milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu mój brzuch już jest troszkę widoczny ale jak się położę na plecach tez go nie widzę....ale wygląda z bluzeczek..... Teraz idę za jakieś 3 tygodnie a później to już za miesiąc.....i pewnie co miesiąć albo dłużej.... Na początku ta Pani dr ma taką regułę, że woli częściej widzieć pacjentkę aby wiedzieć, że wszystko ok. no i pacjentka się nie denerwuje....trochę pieniżąków nam idzie ale co się nie robi dla nasego chłopczyka....a z kaską krucho ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbur ty się tak na słoneczku nie wygrzewaj a jeśli to siedź w cieniu nie można.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić obiadek, bo już podjadłam jedną kanapeczkę....więc czas na jedzonko.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina Ja się wcale nie opalałam,mam balkon owszem słoneczny ale nieźle dziś wiało,więc wcale się nie przegrzałam.A opalać się w ciąży podobno wolno,no w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ale nie można się przegrzewać, ze względu na promieniowanie tak niebezpieczne dla nas a co mówić dla delikatnego dzieciątka......u mnie też dzisiaj nie ma słońca za bardzo ale jest ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko--- ja tez chodze co 4 tyg na wizyty, mi chodzi o usg kiedy teraz bedziesz robić, co miesiąc??? ja miałam 3x do tej pory bo plamiłam na poczatku ciazy, a teraz to pewnie dopiero w 20 tyg, robur--- co do opalania to ja tez słyszałam ze mozna, ale zeby nie przegrzewac bardzo brzuszka bo mozna dostac krwotoku, wiec ze lepiej nie lazec na słoncu tylko jesli juz to spacerowac dziubasek --- to daj znac gdzie bedziecie bo moze tak nam blizej bedzie sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie z pracki przyszłam i dzis znów pierozki z jagodami sobie gotuje, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosek--- ty jestes na tym samym etapie ciazy co ja, kiedy bedziesz miała teraz usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! kochane pozdrawiam, jestem, czytam ,urzadzam mieszkanie!!!! bede sie odzywac:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu pewnie będę miala w 17 a później w 21 tygodniu ciąży...tak mam wizyty wstępnie ustalone,,,,,;) I na każdej wizycie robi mi, czyli zobaczymy..... Ja krwawienia nie miałam ale przedwczoraj mialam jednorazowe plamienie.....już mam przygotowany duphaston i nospę...mam nadzieję, że będzie wszystko ok....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaczki, szparagówka, kalafiore i kotleciki schabowe.....taki tradycyjny i jeszcze mam wczorajszą pomidorową z cebulka i z czosnkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, jak liczysz kasę i nie chcesz kremów kupować, to spróbuj oliwkę zwykłą, podobno też zapobiega rozstępom. A ja dziś przychodze do pracy i dziewczyny mi się pytają, co ... nikt Ci nie powiedział? a ja na to, ale o czym? :) że w wakacje przychodzimy od 7 do 15, zeby uniknąć upałów. a ja się pojawiłam o 8 :) jak zwykle. Bardzo sie cieszę, bo wcześniej skończymy pracę i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja jestem na tym samym etapie co malwinka, tego samego dnia mialysmy @ :) takze wczoraj zaczął sie 14 tydzien ale na usg jest znów 2 tyg opoznienie wiec nie wiem co to znaczy , elekarz mówi ze jest ok wiec specjalnie nie pytam co by sie nie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane 🌼 dziękuję za życzonka:) ❤️ nie mam dużych wymagań, marzę \"tylko\" o Oliwce/ Dawidku. Mam nadzieję,że się szybciutko uda i za 9 miesięcy będę Wam się żalić,że już tyle nocy nie przespałam:D Dzisiaj rano sąsiadka się śmiała,że nad naszym domem ciągle krąży bocian:D:D normalnie kupię na niego wiatrówkę jak nic nie przyniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was taka cisza dzisiaj? Ja właśnie jadę obejrzeć swoje nowe mieszkanko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) ja tylko się melduję i jadę na sobotę do babci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×