Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jesli sa dwie kreski to musi byc ciaza, przeciez nawet na instrukcji jest informacja ze kreski nie musza miec tej samej intenywnosci zabarwienia :) ja w tej ciazy nawet po spodziewanej @ nie miałam 2identyczniych krech ta druga zawsze słabsza była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Koug zaraz sprawdze poczte:) dziekuje za diete:) Majek:) ja dzis miałam naszego lekarza na fonii:) zadzwoniłam w sprawie tych d-demerow i póki co nie mam sie czym martwic:) i wierze mocno ze niedługo i TY bedziesz dzwonic do niego z pierdołami jak ja:) bo tu kuje tam cos nie tak:) a dzidzia bedzie zdrowa:) tylko my panikujemy:) Titus trzymam kciuki za dwie kreseczki:) hmmmm Maksio tez ma trzymac:) juz go prosiłam:) Dziewczynki szybko na dół bo Dziubaskowi wieje:) a ona teraz nie moze sie przeziebic:) Schering:) jak dla mnie blada kreska jest jednoznaczna ale sama niedawno niedowierzałam:) wiec musisz ujzec dwie piekne krechy:) wiec do dzieła rób testa:) to uwierzysz:) a bledziocha oznacza tylko jedno:) dzidzie:) ide sie połozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering---- jesli sie nieciepliwisz to zrob sobie teraz jeden test a drugi jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to Kochana wydaje mi sie ze troszke za wczesnie robilas te testy... mnie sie wydaje ze przed @ pewnie ze wyjda bledzioszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobila teraz drugiego testa i wyszedl bledzioch ... test odczytuje do 5 min ... kurdeczka - tak sie boje ze to sen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Nadrabiam zaległości bo urwanie głowy miałam w pracy od rana, zakończenie miesiąca, klienci, przed urlopem chcę zrobić jak najwięcej by mojej koleżanki samej ze wszystkim nie zostawiać, a już jutro wstaję wcześnie rano i kierunek - Darłówko - Juuuuupiii:). Mam nadzieję, że te wakacje będą owocne, ale opowiem jak przyjadę po 18-tym dopiero. Mam nadzieję, że zlecę do tabelki na dole hihi. Stęsknie się za Wami bardzo. Krótko tu jestem, ale już się zżyłam. Czuję w kościach, że mamy kolejne dwie Panie zafasolkowane, super, Shering, jestem pewna, że jutro wyjdą dwie wspaniałe grube kreski, Tituś i u Ciebie również 100% dzidzia :) Agi życze dużo cierpliwości w leżeniu i aby czas szybko mijał, w oczekiwaniu na śliczne, zdrowe maleństwo, Maju, wierzę, że leczenie przyniesie skutek, to nie może tak być, że spotyka Cię tylko zawód, musi być jakaśsprawiedlliwość na tym świecie.. Pozdrawiam Was wszystkie raz jeszcze i obiecuję, że przywiozę po urlopie dobre wieści i dla każdej garstkę rozgrzanego piasku z nadbałtyckiej plaży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku podziekuj szczegolnie MAKSIOWI za trzymanie kciukaskow, :) jak tylko sie urodzi i bedzie mogl szamac lody ciotka Titkowa zabierze go na pelnych wrazen spacer! :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus a zatem udanego owocnego w te rozne chocki klocki urlopu! :P wracaj do nas wypoczeta i juz w dwupaczku! bunie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shering a mnie sie wydaje ze to nie sen! widze ze mamy nasteona maniaczke testow! hiihihihh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama- udanego urlopiku, nie odpoczywaj tam za bardzo tylko pracujcie nad dzidziusiem :) po powrocie masz na dół tabelki spasc hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anthea
cześć, mam pytanie. Zrobiła test(jestem 2 dni po terminie@) i wyszły 2 kreseczki. Z tego co czytałam to testy raczej się nie mylą na plus tylko na minus, więc nie tym sie martwię. Bardzo boli mnie brzuch. Czytałam niby, że to jest normalne, że przychodzi termin miesiączki, ona się nie pojawia, ale za to bolą piersi i brzuch. Tylko jak bardzo bolał brzuch te z was, które już to przeszły? Prosze napiszcie coś, bo do lekarza idę najwcześniej w poniedziałek i trochę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bol brzucha mozesz spokojnie wziac no spe, na biore właściwie od poczatku ciazy 3xdziennie, bez wzgledu na to czy boli, takie mam zalecenie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) witam WAs w ten piekny, sloneczny dzien. wlasnie wrocilam z \"wycieczki\", bylam w Słupsku załatwic ostatnie ormalnosci ewidencyjne. tak sobie czytam Wasze posty i usmiecham sie do siebie, tyle z nas tak bardzo sie natrudzilo, nastaralo, inne sie staraja, marza, czekaja, jeszcze inne juz sie ciesza maciezynstwem. tyle ile nas tyle historii, perypetii... :) kobiety to sa jednak madre, kochane osobki, tak bardzo sie potrafimy poswiecic :):):):):):):) ahhh az sie troszke wzruszylam... tak wiec nadal nurtuja mnie pytania dotyczace ruchow, malo przytylam bo tylko pol kg, brzuszek mam mikroskopijny, ruchow nie czuje, moj Pan nie potrafi mi pomoc, bo poprostu nie orientuje sie, denerwuje mnie to, ze sie nie interesuje ciaza, ze nie ma o tym pojecia..... wrrrrrrrrrr :( a ja wiecznie sie martwie, mysle i troche sie boje..... a do gina dopiero 8.08. i chyba zwariuje do tej pory!!! glaskam sobie brzuszek, pukam, szepcze, mowie do tego malenstwa i.... nic :( buziaczki kochane, mam nadzieje, ze niedlugo mi sie polepszy, chociaz humor i zaczne sie usmiechac do slonca hehehe wpadne potem pa🌼❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka--- ja pierwszego kopniaczka poczułam jakoś w 18tc i jeszcze długo po tym zastanawiałam sie czy to było \"to\" i czekałam na kolejne, wczesniej miałam uczucie takiego jakby jezdzenia w podbrzuszu. martwiłam sie nawet ze jednego dnia coś czuje a potem przez dwa dni nic. tak męzulkowi marudziłam ze we wtorek na usg poszliśmy i zobaczyłam ze dzidzia cały czas rusza sie i wierci, doktor która robiła usg powiedziała ze to normalne ze na razie czuje tylko nie które kopniaczki i ze tak przynajmniej do 23 tc musze poczekac by je regularniej odczuwac. ciesze sie ze sie wybralismy na to usg, bo tak to tez sie zamartwiałam czy wszystko ok, u Ciebie mineło 16tc wiec ty tez masz jeszcze duuzo czasu by dzidzie poczuc, wiec bez nerwów prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem cały dzien w necie przesiedziałam :) zaraz lecimy na zakupki z męzem. nie wiem czy dam rade zajrzec w weekend wiec zycze wam udanego weekendu :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jestem po wizycie u ginka, dziecko mam duże - już 2500 g! No i poprosiłam,żeby sprawdził, czy to na pewno chłopiec - jest chłopiec :) wszystko dobrze, dzidziuś zdrowy. Nie mogę się doczekać, aż go zobacze :) chciałabym urodzić już w sierpniu. wredniak, witaj :) udanych staranek życzę. Napisz coś więcej o sobie. Kama udanych wakacji. Banitka- ruchy poczujesz, nie martw się. w pierwszej ciąży może to być podobno trochę później. A jak Ci dziecko będzie kopało w żebra w ósmym miesiącu, to będziesz prosiła je o litość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś - przyznaję sie jestem maniaczka testow!! i dopoki nie wyjda 2 grube krechy to bede marudzic i panikowac!! teraz kazalam przyzec mojem M co widzial na tescie i powiedzial ze widzial bladziocha i powiedzial ze pozniej zagladal jeszcze raz zeby zobaczyc czy to cos sie nie odbija i powiedzial ze to byla druga kreseczka ... powiedzial ze jestem w goracej wodzie kapana i panikuje a powinna Jemu zaufac bo on wie po tym tescie ze sie udalo!! zreszta na zdrowy chlopski rozum to mi przez wszystkie miesiace ktre sie staram ( 5) wczesniej nie wychodzil nigdy bledzioch to dlaczego mial teraz wyjsc gdybym nie byla w CiążY ??/ Agusia życzę duzo zdrowka i buziaczki dla Lenki :)) Moj M chce rowniez Lenkę ... i ja nie ukrywam ze mi sie imie bardzo podoba ... no i mi wlasnie zaczyna sie teraz praca ... ide na 5 godzin takie mam weekendy :)) ale przez caly tydzien tylko po godzince pracuje ... buziaczki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - ekspercie ... mam pytanko do Ciebie i do Was dziewczyny ... czy jesli nie jestem w ciazy a biore duphaston to @ do mnie przyjdzie jesli go nie odstawie?? cz musze go odstawic aby do mnie przyszla ?? co ja wymyslam?? ale jesli wiecie to napiszcie mi bo wczesniej go nie bralam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli go nie odstawisz to nie przyjdzie.... Ja kiedyś brałam już pisałam kilka dni ale to zleca lekarz ile się powinno brać.... Brałam przez prawie 5 lat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś Maksiu juz sie nie moze doczekac specerku:) Schering:) a ja powiem Ci jedno u mnie 2 krechy wyszły dzien po @ i to rano:) a bledziochy miałam dwa:) wiec moja droga stawiasz mleczko:) albo soczek z buraków dla anemików jak jak:) Majek:) ja tez sie uspokojiłam co do ruchów po USG :) mały sie wiercił a ja czasem cos czuje ale mysle ze to zoładek , jelita:) hahhahah dobrze ze taki wynalazek jest jak USG:) ja mam piekny filmik:) prawie 12 minut wczoraj moja mama która dopiero mnie zobaczyła w ciazy bo przyleciała ogladała wnuka nio i ciuszki przywiozła piekne:) hmmm Maksio to bedzie przystojniak:) ahah hasło dnia:) ze Maksio ma nosek mojego męża:) hahahah babcia to zawsze cos znajdzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering wiem co czujeszs, ja zrobilam 1 test o 4.30 rano i ciagle nie moglam uwierzyc, w pracy co 3min wyjmowalam z torebki i patrzalam drugiego dnia powtorka i tez myslalam,ze napewno pomylil zrobilam bete i na kilka dni spokoj i zaraz mysli,ze moze to nie ciaza puki lekarz nie zrobil usg i nie zobaczylam groszka:D dziewczynki nie wiem czy to mozliwe ale ja mam malusi brzuszek:) w kazdych spodniach mi odstaje i widac:)a to koniec 2 m-ca zreszta bebzonek to zawsze mialam po najedzeniu a teraz tak ciagle wygladam czy to normalne,ze brzuch mnie pobolewa?tak jak by na @,takie skorcze czy cos...troche mnie to zaniepokoilo bo wczoraj po raz pierwszy od testu sie kochalismy z mezem... aha i czy orgazm w I trymestrze nie zaszkodzi groszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, shering gratulacje. Mam nadzieję że wam dzień miło zleciał, jeszcze jutro do pracy i weekend. Byłam dzisiaj u lekarza i oczywiście dostałam jedna tabletkę 150mg, prosiłam o kurację to stwierdził że jedna mi starczy. Brak mi słów. Poprosze o zmiane w tabelce skończyłam już 25 lat niestety ;( Czuję owulację, jajnik mnie boli, ze staranek nici przez infekcję buuuuu.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss wiesz z tym bencolkiem to ja mam tak samo, niby plaski czasem jak sie przeglodze to nawet wklesly, ale jak cos podjem nie takiego na te swoje jelitka to mi wysadza jak nie wiem. :) i z tymi skurczami to w sumie to samo, bylo to w ost pt. najadlam sie chinszczyzny pozniej nektarynek popilam zimna woda i jeszcze innych roznosci ze takiego wzdecia dostalam, ze dostalam skurczy i nie wiedzialam co to jest...bo jakby cale podbrzusze bolalo...wrocilam do pokoju i sie do lozia polozylam bo bylam zdezorientowana co to bylo. a czeste masz te skurcze? Schering ja pisalam o tych testach bo sama w poprzednich cyklach wysikalam je chyba wszystkie... w jednym cyklu testowalam nawet 4ry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj Wam musze cos naskarzyc: ugryzla mnie osa..... uuuuu w piete! bo na niej przypadkowo stanelam... dobrze ze mi kulosa nie spuchla... buuuuuuuuuu :( i glowa mnie dzis boli....co ze mna? Banitka ladnie to napisalas az mnie sie inaczej zrobilo... no tak ile zyc tyle zyc, wspomnien, wydarzen, mysli... jaki ten swiat zageszczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po pracy i szybko bieglam zobaczyc co mi napisalysie .. Dziubasku dokladnie opisalas to co ja czuje :)) ja tez co chwile zagladam na test i zastanawiam sie czy nie byl popsuty albo co z nim?? moze gdyby kreska byla silna to uwierzylabym szybciej ?? Titusiowa nie moge odkopac tego co napisalas o testowaniu i testach wiec czy moglabys dla mnie napisac jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering ja byłam lepsza pierwszy test wyrzuciłam:) najpierw spowodowałabym wypadek bo cała droge do pracy na niego patrzyłam a potem połamałam bo wydawało mi sie ze mam urojenia:) Dziubasku słonko ja od poowy 3 miesiaca juz nie miesciłam sie w dopasowane spodnie!:) a co do skurczy to jak nie sa za czeste to oki:) ja tez takie miałam:) i tez panikowałam:) a my wrócilismy z bilarda:) wygralam wszyscy sie smiali ze to dlatego ze mam pomoc:) pieknych snów słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×