Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzięki dziewczynki za troskę.Nadal muszę leżeć ale trochę chodzę po domku.Najważniejsze,że nie jest gorzej.Nudzę się jak mops,sporo czytam,nie jestem przyzwyczajona do takiej bezczynności.Dziubassku w 9 tyg moja mała miała28mm a w 12-64mm.Tak ogólnie to jest większa na każdym badanku o tydzień niż wynika z OM.Galeria brzuszków-jestem za!Jak P. zrobi mi zdjątka to Wam podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - no to dobrze, ze nie jest gorzej :) chciałabym usłyszeć, ze jest lepiej. A co do nudy. czytałaś dan Browna? wciągające książki. Właśnie pochłaniam Cyfrową Twierdzę. Polecam. słychajcie, a czy ktoś ma kontakt do vanilki80? ona ma rodzić chyba na dniach! mam nadzieję że da nam znać po wszystkim? Vanilka - hop hop, jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to jak zrobicie juz focie swoim brzusiom to dajcie na maila madzienka69@wp.pl jakos sie zrobi a moze i Fisia wroci to mi pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomnialam zapytac w ktorym tc dowiedzialyscie sie jaka plec dzidzi? ja ide na kolejna wizyte jak zaczne 15tc myslicie ,ze moze cos bedzie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwus MALENKIE! Sluchajcie ja w sumie juz mialam sie Was pytac o fotki z ciazowania... te ktore czekaja jak ja, tez poprosze...no bo zawsze mozna powiedziec ze to \"przed\" zafasalkowaniem bylo! :P hihihi pozniej kilka w trakcie a pozniej juz po dwupaczku! taka mala galeryjka! Anus Roburek jest na wakacjach, za Wlochami sie oglada! :P na dniach powinna wrocic bo pod koniec sierpnia miala miec usg... no z tym kregoslupiem...niech Krzych masazyk trzasnie! :P a na inne dolegliwosci niech Weronisia kolysanke zaspiewa! :) Malwinka tez zreszta urlopuje... Fisiaczku no i jak tam po nocnych harcach??? hihih :P wiesz trafne sprecyzowanie: ja tez mam ABC :D :D :D :D :D normalnie mnie rozbrajasz teksciorami!!! Dafi kotki spia i jedza w przerwie sie bawia a mama kotkowa w przerwie wturuje im puszczajac ogromnie smierdzace bąki!!! cholera!!! no tak capia ze z wlasnej sypialni sie przeprowadzilam do pokoju obok! :D :D :D ona ciagle je i pije hektolitry mleka! A Majeczek, mam taka cicha nadzieje, ze wroci. Validku alez prosze Cie bardzo! Kamus jak obawiasz sie o rozmiar bimbałeczkow zawsze mozesz oddac troche ich mnie i Fisi :P bo my mamy specjalny zespol ABC HIHIHI a Koug to w ogole chce wciry dostac czy co???? 😠 gdzie sie podziewa? Dziubuss no plec dzieciatka to chyba okolo 18-20tyg ale nie wiem... dziewczyny Ci tu zaraz napisza... nie chce kołowac... Agi hmmm brzusio powiadasz ze wysadza z dnia na dzien! no to Lenka sie rozpycha! moja siostra bedac w 5.5mcu miala zaledwie mala bombeczke w sumie nie widaczna na tyle, ale jak ja pozniej w 2tyg rozdelo!!! łłłłooooo matko! to juz tak fajno bylo! i jak Fisia pisze: wycałowywuje Was normalnie wszystkie rowniez! ps. Fisia widze ze lubisz literowki! jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek - lekarz może wstępnie określić płeć (nam powiedział chyba w 13 tc) ale to będzie jeszcze bardzo niepewne. Nam powiedział chłopak na 60 - 70 % . Wiesz, może lepiej nie pytaj, bo potem będzie odwrotnie i będzie niemiła niespodzianka. Lekarze najchętniej określają płeć na USG połówkowym (20 - 22 tc) bo wtedy już wszystko widać, genitalia są już w pełni wykształcone; a zwykle badanie połówkowe robi się na tym lepszym USG, więc jest też mniejsza szansa pomyłki. :) titek, kotki śmierdzielą? ło matko! JA Ci prześlę zdjęcie naszej słodkiej psiuni, to znaczy psiuni moich rodziców ;) ale ja tak ją uwielbiam! Jak jadę do domku to mi siada na brzuszek i grzeje. Uwielbia maluszka. Na szczęście jest malutka - ma 2,5 kilo, więc mi nie ciężko. Jak sobie pomyślę że mój synek waży już więcej od niej... jeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem już w domku, poczytałam Was troszke, by zaległości nadrobic dziubasku--- moja dzidzia w 12 tyg miała 6,5cm i juz powiedziano mi ze to najprawdopodobniej chłopak, kolejne usg w 19 tc tez to potwierdziło, w ten poniedziałek mam połówkowe wiec zobaczymy czy te oceny były trafne heheh agi--- moj dzidzius tez jest o tydzien staszy wg USG niz to wynika z daty OM słuchajcie co do źródeł zelaza w diecie to niestety buraczki i szpinak na wiele sie nie zdadza poniewaz biodostępnosc (czyli faktyczne wykorzystanie żelaza z produktu czyli to ile sie go wchłonie) żelaza z tych produktów jest bardzo mała ze wzgledu na to ze w produktach tych występują szczawiany któer to własnie powoduja, ponadato moga one jeszcze wiazac wapń z pozywienia. najlepszym żródłem żelazaa jest mieso np: wołowina cielecina, gdzie zelazo wystepuje w postaci hemowej łatwo przyswajalnej. ponadto by zwiekszyc iilości zelaza przyswojonego z produktów spozywczych, dobrze jest popijać posiłki sokiem pomaranczowym bogatym w witamine C, ona ułatwia wchłanianie żelaza, a na pewno nie herbata która dodatkowo ogranicza a co do szczepionek, to ja zamierzam zaszczepic swoje dziecko na cokolwiek jak skończy 3 miesiace (tak jak kiedys nas szczepiono i napewno nigdy nie szczepionkami skojarzonymi czyli typu 5w1). pracuje z dziecmi autustycznymi, duzo czytałam amerykańskich publikacji na ten temat i bede bronic dziecko przed tym. zerszta jak juz któras z was tu pisała w niektórych krajach wycofuje sie szczepionki skojarzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas--- jestem za tym albumikiem :) jak tylko mezulek pozgrywa nasze focie z wakacji to wysle CI, a co z blogiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie rozpisałam ale jeszcze jedno wam opowiem u mnie sprawa sie pokomplikowała i od srody wieczorem do dzis rano lezałam w Pucku w szpitalu. w srode tak mi brzuch stwardniał ze 4 godz mnie trzymało, pojechlismy, na ktg wyszły skórcze i musiałam zostac, na szczescie szyjka cała i zamknieta z kazdej strony. biore izoptin, fenoterol 4x dobe i nospe 3x2 tabl i mam nakaz lezenia. dzis po powrocie tez pojechałam na ostry dyżur bo mimo wszystko pobolewa mnie podbrzusze, nie twardnieje ale pobolewa i chciałam zobaczyc czy nic tam sie nie dzieje, lekarz powiedział ze nic złego sie nie dzieje ze po tym twardnieniu moze mnie teraz troche bolec i kazał brac leki i lezec ale ja i tak sie boje AGI!!!! wiem ze ty masz podobny problem, powiedz prosze po jakim czasie u Ciebie to sie wyciszyło i co ty bierzesz za lekarstwa ja dosłownie spanikowałam jak na wypisie przeczytałam zagrozenie porodem przedwczesnym, przeciez to dopiero 23 :( strasznie sie boje cały czas mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania trzymaj sie słonko:) musi byc wszystko dobrze tylko wypoczywaj duzo i dbaj o Was:) zmykam spac:) pieknych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie cham nie przywitałam się nawet dzisiaj DOBRY WIECZÓR ŚPIOSZKI PSIOSZKI:) właśnie wróciliśmy z 4 urodzin kolegi mojej córy.(jakoś tak zeszło) Tituś toTwoje teksty są zajeb**te.wielkie buziaki w nosek dla małej kisi -fisi-misi a co do bara bara z mężem to doopa blada bo mnie wQrwił na poczatek i sexu nie było.ma pecha.jak mnie będzie dżaźnił tak dalej to odciski będzie miał na rękach Dziubassek ja też zaniedbałam tego bloga ale jestesmy usprawiedliwione :D:D:D:D Mania wszystko będzie git.trzymam kciukasy Agi leż serducho i wypoczywaj Validosek mam nadzieję ze popływałaś za mnie troszkę. KOug Ty jasna chłoliro odezwij się bo się martwie o Ciebie Ania z prezentami dla dzieciakówto cięzka sprawa.moja Fiona ma za trzy tyg urodziny już sie nie może doczekać.Nie tyle prezentów co sampana co do galerii brzuszków to tez jestem Za i to jak najszybciej póki sie mieszcze w obiektywie.później tylko zdjęcie panoramiczne mnie uchwyci.Brzuchol mam już spory.Mały Fisiek sie rozpycha jak nie wiem co.wczoraj gdzieś mnie przycisnął ze aż zabolało w prawym boku i słabo aż mi się zrobiło dobra dobra już ide spać. cawowuje Was mocno Dafi prosze zdjecia psiaka.w rewanżu prześle zdjęcia mojej świnki no i chomika nieboszczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas zaczely sie kolki.. narazie rumianek podaje, i sama pije te ziolowe herbatki aby jej podac w pokarmie. coz, dnie i noce nieprzespane.. chodze jak Zombi, dobrze ze mamy moich rodzicow bo mozna by sie bylo zalamac. Ale ogolne jest tak jak zawsze chcialam. RODZINNIE ;) mąż bardzo kocha dziecko.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! wczoraj na świat o 23.30 przyszła na świat kolejna Dziewczynka. KOUG z cichacza juz urodziła. Gratulujemy i całuski dla dzielnej Mamy i Niuni❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ to niesamowite, jeszcze wczoraj wieczorem o 19 gadałysmy przez telefon a tu prosze jaka niespodzianka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug gratulaje:) ❤️🌻 nio prosze kolejna panna dla Maksia rosnie:) a mnie wczoraj cos szczykło w plecach i ledwo chodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę!!!! wstaję rano ;) a tu takie wieści :D:D:D Koug Kochana GRATULACJE ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Trzymajcie się zdowo Kobitki i daj jak najszybciej nam znać jak tam Maleńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......DZIECI.........CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................4 cykl....07.08 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia................................6 cykl....02.08 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....05.08 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................1 cykl....06.06 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................10 cykl....05.08 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża ......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Kaśka_n.......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Fisia**................syn 🌻Mania23................Pawełek 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26....Warszawa....................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 4 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 🌻Avinion........30.....Kraków.......................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 🌻Koug...........35....Opole.....Michał 11,Ola 7.....córcia ur.23.08.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Koug---- gratulacje, daj nam znać jak poród, chyba szybko poszło skoro o 19 tej przez telefon rozmawiałas, a po 23 dzidzia juz z Toba była :) a mnie ciagle ten brzchol boli, mam zal do siebie ze gdziekolwiek wyjechałam, ale kurcze lekarz pozwolił nic sie nie działo, sama nie wiem czemu tak wyszło, nawet gin mnie namawiał na te wakacje. strasznie sie martwie :( az mi sie płakac chce. najgorsze jest to ze lezec musze. maz mnie bardzo wspiera ale dzis juz był nie zadowolony bo obudziłam go przed chwila by po mleko i płatki dla mnie poszedł, no i nie spodobało mu sie to bo on chce sie wyspac bo jutro do pracy a ja eraz sobie lezec bede. kurcze gdybym mogła to bym sama poszła. jak ja koło niego skacze to ok sniadanko, prasowanko itp, a tez przeciez cały czas pracowałam, ale jak on dla mnie ma cos zrobic to juz problem. i znów ze ja to w pracy sie nie przemeczałam nie to co on, rozumiem ze ma tam nie łatwo duzo stresów i odpowiedzialnosci, ale takie gadanie jest przykre. i co jak bede teraz lezec to kazda moja prosba tak wygladac bedzie. w szpitalu był cały czas wszystko nosił i przywoził i siedział non stop, głaskał, pocieszał i taki kochany był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug GRATULACJE córeczki:) no popatrzcie jak z cichacza to sie staloa to chyba z m-c przed terminem? grono mamus nam sie powieksza z dnia na dzien:) ja zaraz zwariuje pecherz mnie boli i gila mnie cos w pochwie wrrr wsciekne sie zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania słonko wypoczywaj a mezem sie nie stresuj:) mnie mój wyprowadził z równowagi dziej mi od wczoraj nie moge sie ruszac cos mnie w krzyzu skurcz zlapał a ten rano czekał az mu sniadanie podam:( az sie poryczałam myslałam ze jak mi cos bedzie to moge liczyc na jego pomoc a tu:( jak by nie mama to bym go zostawiła i pojechała do przyjaciółki olac facetów:( jestem zła jak osa:( a najbardziej mi przykro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koug napisała ze mała grzezna a poród jak orzystało na weteranke szybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny tak to właśnie jest jak koło facetów sie chodzi i przyzwyczai sie ich do obsługi all the time:-) Maniu słonko ty sie M. nie przejmuj tylko myśl o sobie i wymuś na nim by koło ciebie chodził i Cie rozpieszczał bo jesteś jego żoną i nosisz jego dzieciatko, a jak nie to rzuć jakimś wazonem albo cenną dla niego rzeczą to od razu mu przejdą Rządy dyktatorskie:-) Validos ty te śniadanka tez sobie odpuść powiedz M. że zrobiłaś ale dla Maksia:-) ale ta Koug to ma szczęście co dziewczyny?!:-) tak szybko urodzić to cud i bez nacinania. Niunia ma 3245g i 54 cm to jak na 3 tyg. przed czasem to wszystko w normie. a co do albumiku to ja chetnie też się piszę, no w końcu zleci nam ta ciąża i nie będziemy siebie widziały z brzuszkami:-) Tituś Ciebie w galerii tez chce widzieć bo wiesz czas przed zapłodnieniem też jest bardzo ważny:-) a kotki może wrzuć do wanny jak tak smrodzą?:-) ja uciekam do teściów na obiad, miłej niedzielki dziewojki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku--- ach Ci faceci, moj nawet walizki nie rozpakował i pralki nie właczył, nie mam zalu o to bo i tak nigdzie teraz nie wychodze , wiec na co mi tam ciuchy, tyle ze gdybym ja nie rozpakowała nas i nie po prała to juz by sie wsciekał, zobaczymy jak sie sprawdzi ten mój mąz, w szpitalu naprawde sie spisał i był ze mna wiecie co mnie najbardziej martwi ze ja sama nie umiem odróżnic bólu który moze byc niebezpieczny od rozciagania wizadeł. lekarze mowia ze jestem bardzo szczupła i te bóle które teraz mam moga byc własnie tym spowodowane tym bardziej ze brzuszek zaczął sie coraz bardziej sie uwydatniac zabronili jednak głaskania i dotykania brzucha nawet podczas mycia, zakazali masowania kremami, i kapieli tylko przysznic i to chłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry lasencje nad lasencjami!!! aaaaaaale się porobilo!!!! Gdyby nie Anus 😘 to o tej wspanialej nowinie dowiedzialabym się pewnie jutro, bo dziś mialam sobie odpuscic neta! Dziekuje Aneczko za smska!!! Jestes Kofana!!! no to co moge napisac do Naszej robiacej fajowe niespodzianki Koug!!!! 🌻 Myszko Skarbenku Dupusio Pipciusio Chmurko Promyczku jak ja się ciesze!!!!!!!!! G r a t u l u j e!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wspanialy bukiet kwiatow dla Ciebie!!! I dla naszej malej dziewczynki!!! Dobrze, ze porodzik nie nalezal do ciezkich! Tego az Ci muszę się przyznac, ze zazdroszcze! A patrzcie: o 19.16 jeszcze pisalam gdzie się ta nasza Koug podziewa, a ona sobie pitolila z Cebulcia, eeeeeee Cebus co ty zes jej takiego nagadala co? Ze Koug tak szybko nam tu się sprezyla co??? łopowiadaj no tu ile ino sypko!!!! :D :D :D :D Pewnie Koug się wystraszyla naszej galeryjki! :P :P hihihihi i bobaskiem wystrzelila!!!! heheheh Anus! 🌻 tylko Ty mnie tak nie zaskocz oki? No tak samo zycze Ci leciutkiego rozwiazania, ale takiego szoku niespodziankowego to ja jeszcze nie przezylam! Fisiaczku! 🌻 a ja Ci powiem, ze te chlopy często wQrwiaja! :D :D :D mój tez mi czasem jak nie podniesie cisnienia to gdyby nie fakt, ze chce w przyszlosci mieć dzieciatko, urwalabym mu te jajcyska ze zlosci tak natychmiastowo z rozpedu po titowemu, zeby nawet nie zajeknal! Hihih A co do Twojej kraglosci brzuszka jestem bardzo ciekawa, więc czekamy tu wszystkie na jakieś fotki! Dziubasku! 🌻 hehehe na gilanie najlepsze jest wewnetrzne posmyranie! Wolaj slubnego o pomoc, niech obada co i jak! :P Dafi! 🌻 czekam na fotke psiuni! Patrz jak to zwierzaczki wyczuwaja nowe życie... Kurde no 🌻 dobrze ze masz wsparcie w rodzicach...pewnie ze jest wtedy lzej. A maz z pewnoscia szaleje za Martynka! I to jest przemile! Manius! 🌻 trzymaj się Perelko i nie stresuj się dodatkowo, ja wierze, ze będzie wszystko w porzadku, tylko się oszczedzaj i nie denerwuj...a mezowie tacy są, bałwany jedne! :P Czasem mam wrazenie ze niektore rzeczy robia na pokaz dla ludzi, krotka riposta: nie sapaj mi tu tylko rusz dupe! Powinna pomoc! :P hihihi Validku Ty tez się nie stresuj! I nie pakusiaj! Maksio jest teraz mezczyzna Twego zycia i o to życie dbaj najlepiej jak się da, a polowica niech gloduje jak nie potrafi sobie samemu przygotowac.. :P baaa! Powinien wstac i zrobic papu dla calej trojki! No coz Ty to wiesz i ja to wiem, ale im trza palcem pokazywac! Ooooo tuuuuu!!! to!!! ten!!! :D Ja Ci opowiem fakt z zycia: mój tato taki jest! Jak moja mamcia nie uszykuje mu sniadania to sam nie se nie uszykuje!! i glodny chodzi, mowi wtedy, ze niby na diecie jest i musi brzuchol zgubic... na to mamcia odpowiada: taaaaaaa!!! dieta!!!! która zwie się lenistwo!!! a jak ta nie zrobi mu sniadania, to się na nia obraza i ma mola w dupie!! tacy są faceci! Mój nie powiem, przynosi mi nawet sniadania do lozka...i ogolnie jest w tym momencie grzeczny (no nie chce zapeszac, bo wiadomo kiedy mu odbije! Hihih) ale w innych sprawach jest leniwy... no więc nie myslcie ze on taki złotko jest! :P takich nie ma! :D :D :D Caluski dla Wszyskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki macie pozdrowienia i buziaki od KOUG, zamieniłam z nią kilka słów na GG u mnie troszke lepiej brzusio na razie nie boli, nawet pod prysznic poszłam ,bo wczesniej tak bolało ze bałam sie ruszyć z łózka, teraz jest lepiej i oby tak zostało. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalam! hihihi pseplasam! Cebus! zapomnialam dodac, kotki jak kotki nie smrodza tylko ich mama takie repety strzela, ze nos i gardlo zatyka! :D :D :D no ale jeden kotus mnie dzis zaskoczyl i narobil kupsko na moim bialym dywanie!!! i to z cichacza pod lozkiem! spralam niespodzianke szybko wiec plamy nie ma, a za to wymeldowalam je z pokoju! Eksmisja odbyla sie dzis 3h temu, sa obecnie w kuchni, a ze kuchnia duza to i mi nie przeszkadzaja... jak mi omylkowo narabia na podloge to narobia, z plytek latwiej sie sprzata... tylko jak teraz siedze u siebie i do Was pisze, nie mam na kogo popatrzec w chwilach zadumy nad myslami... :( i mi zaczynaja kabelki przygryzac!!!! w dodatku do neta!!! przekurzylam je poklepujac po tych malych futrzanych dupach, ze jak mi kabelek zepsuja to wszystkie Ciotki Topikowe powyrywaja im te zebiska! noooo coooo!! postraszyc kims musialam! :P :D oki uciekam, wpadne pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie Koug ;) tak szybko...z zaskoczenia ;) buziaczki dla Was serdeczne!!!!!!! czekamy na fociątka dzieciątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu boli, sama nie wiem jaki to ból, czy to skurcze czy twardnienie czy co to, nie jest taki jak na miesiaczke, ale raz slniejszy a raz słabszy i tak w kółko dodatkowo cholernie sie martwie co robic, wczoraj byłam na ostrym dyzurze po powrocie tez mnie bolało, gin zbadał powiedział ze szyjka zamknieta i kazał lezec i leki brac. leze od rana tylko umyc sie byłam i do kibelka i z raz do kuchni i tyle bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki KOug GRATULACJE🌼❤️ i dzieki za smska. ale jaja wczoraj o 23.28 pisalam,że martwie się o Koug a Ona o 23.30 urodziła :D:D:D:D jakies przeczucie???? dziewczynki moje kochane dzisiaj cały dzień spędziliśmy nad wodą.a od jutra jadę tam na tydzień.załatwiłam sobie domek.Niestety mój ślubny musi pracować więc będę tam tylko ja i moje dzieci oraz siostra mojego męża z rodzinką.Jak tylko wróce to się odezwe.wracam w sobote wieczorem. cawowuje Was i ide się pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Fisia! pakuj sie nie zapomnij partalonkow wziasc, jakich mojtek i łokularow... krem na komary! hihihi wracaj preciutko! a co do Twojego przeczucia, to moze podaj mi jake numery w totka! hiihihi no Ty bylas najblizej myslami... ale telapatia! Manius nie stresuj sie bo pogorszysz sprawe! relax relax! bedzie dobrze! dzidzia przyjdzie o czasie... a tak poza tym to macie serdeczne pozdrowienia od Majeczka!!!! nie zaglada tu, bo wiadomo... mamy rowniez takie samo podejscie do sprawy: bobus przyjdzie w swoim czasie i godzinie, nic na sile... do juterka mamusie i jeszcze nie-mamusie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×