Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Schering moja koleżanka przez 3 lata się starala,miała 2 inseminacje,a w pierwszym cyklu po laparo od razu zaszla w ciążę.Będzie dobrze!!!!A co do dolegliwości-życzę Ci jak zajdziesz w ciążę,żebyś nie miała żadnych problemów.Ja co się trochę uspokoję,to znów coś jest nie tak...Dziś stres przed usg połówkowym,o Lenkę jestem raczej spokojna,bardziej boję się,że szyjka mi się skróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Koleżanki:) Chcę Wam kogoś przedstawić:) To jest \"Kruszek/Kruszka\":)Ma dokładnie 6 tygodni:):):):):):):) Właśnie wróciłam od lekarki.....jestem w ciąży:)........póki co wszystko w jak najlepszym porządeczku:):):):) fasoleczka rośnie....:):):):):) Jestem taka szczesliwa nie wiem co myśleć co powiedziec.... W niedzielę wróciłam z wakacji z mega zatruciem i dziś opowiadając lekarce co sie ze mną dziło to powiedziała że to musi być mocna ciąza że się utrzymała:):):):) JESTEM TAKA SZCZEśLIWA:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Koleżanki:) Chcę Wam kogoś przedstawić:) To jest "Kruszek/Kruszka":)Ma dokładnie 6 tygodni:):):):):):):) Właśnie wróciłam od lekarki.....jestem w ciąży:)........póki co wszystko w jak najlepszym porządeczku:):):):) fasoleczka rośnie....:):):):):) Jestem taka szczesliwa nie wiem co myśleć co powiedziec.... W niedzielę wróciłam z wakacji z mega zatruciem i dziś opowiadając lekarce co sie ze mną dziło to powiedziała że to musi być mocna ciąza że się utrzymała:):):):) JESTEM TAKA SZCZEśLIWA:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia!!!! świetnie!!!! :):):):) Gratuluję serdecznie i przesyłam buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia GRATULACJE kochana musi byc teraz dobrze!!! wreszcie ktos mi plecki w tabeli okryje:) moze przemeczymy sie razem z tym \"zatruciem\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️E❤️ tak się cieszę Twoim szczęściem!!!!!! To super :D:D:D Ojej, normalnie zaskoczyłas mnie że z tej radości nie wiem co powiedzieć :) Trzymam za Was mocno kciuki to dobrze, że to taka silna Mała osóbka Ci rośnie 😘 P.S. Czy mogę zmienić tabelkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam do wyreczka bo jutro pracuję ;) na szczęście w domku więc będę zaglądać. Miłych snów a dla starających się oczywiście owocnej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyscioche! shering widzisz z tych starych bywalczyniek zostalas Ty ja i Majek nie jestes sama, wiem ze przychodzi zwatpienie i wszystko naraz, ale nie trac wiary. Fajnie ze w Dani takie udogodnienia i wiekszosci rzeczy sa nieodplatne, i dobrze ze panstwowo tez jest mozliwosc. trzymam kciuki. Manius mnie sie wydaje dziewczyny ze Manius zostala w szpitalu na obserwacji, no bo tak dlugo sie nie odzywa, ze az nienormalnie jak na Manie. Dafi martini ktore mam to wciaz ta sama butelka od iks czasu, nie moge ja spic do konca :D :D a tak w pgole to sie usmialam nad Twym tekstem o allegro! hehehehehhe normalnie jesszcze tego nie slyszalam! jestes boska i bardzo kreatywna!!! :) uuufffffffff 3dni wolne, wreszcie odpoczne...dzis juz sprzatnelam kuchnie umylam podloge a jutro zrobie jeszcze troszke a odkurzynawe (z cyganskiego odkurzanie :P ) pozostawie mezowi, bo ja sie upoce przy tych paskudach! uciekam kofane i do najblizszego razu! papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus! no i jak tam po usg? bo zapomnialam spytac... :( a jak duza ta nasza Lenka juz jest? :) pomachala do mamy chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booooszeeeeeee co ze mna! skleroza1 Basiunia gratuluje malenstwa! {kwiat] a wiadomo juz czyms sie strulas? dbaj o malenstwo! trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_k nie wiem;/ jak uwazasz...ja póki co jestem bardzo ostrożna nawet z cieszeniem się......nadal jestem w szoku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po północy - nie mogę uwierzyć, ze jestem na nogach. Na początku ciąży chodziłam spać 19-20. A teraz mam więcej energii, choć brzuchol ciąży... (jak to w ciąży;) No właśnie, dziś mierzyłam - 110 cm w pasie w najszerszym miejscu - SZOK! Ja tylko sobie tak pomyślałam, że własnie nie mam do nikogo nr telefonu. Niech mi któraś podeśle na maila numer, to w nagrodę dostanie pierwsza informację o tym, że się Dafi rozpakowała :D :D Agi - a jak po USG? Tymczasem gaszę światełko i chyba już położę się do łózia. Dobranoc, PSTRYK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :D Ja nadal w szpitalu jestem chociaż juz prawie tydzień :/ Widać mojej damie spodobało sie na solarium :P basiunia kaska gratuluje brzuszkow a Tobie scherri juz pisałam-też się doczekasz i będzie git :D Co do Mani to ostanio z nią pisałam na gg nic nie wiem poza tym co u niej-mam nadzieję ze wszystko OK i może jakaś awaria kompa... Boziu jak mi juz za Wami tęskno...juz chce do domku do mojego kompa.Teraz w chwilach kiedy małej nie mam bo sie opala albo spi to z nudów juz nie wiem co mam robic.Może jutro uda mi się jakoś wyjść...zobaczymy-na pewno się odezwe z domku.Póki co ściskAM WAS WSZYSTKIE MOCNO I BUZIAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu gratulacje!!!!!Lenka jest już dużą dziewczynką-waży 600g i mierzy 25cm.Poza tym wszystko ok,serducho i inne narządy zdrowe.Termin potwierdzony 26 grudnia,tak jak wyliczyłam.Leżenie odniosło skutek-szyjka długa i zamknięta.Bardzo się cieszę,nadal mam się oszczedzać ale mogę troszkę chodzić.Koug pewnie malutka już wyglada jak mulatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) zalana kuchnia:) od rana cos zawsze musze narobic:) wczoraj cały dzien byłam z małym Hubertem:) ma 13 miesiecy:) i duzo wiecej energii niz jego ciocia:) a wieczorem przyjacióla zrobiła porzadki w jego szafi i dostałam 8 reklamówek + fotelik do auta gratis:) mam juz ciuchów do roku czsu dla małego i jak tu sie nie cieszyc:) rzeczy sa sliczne takie małe:) wieczorem idziemy na babski wieczór:) posiedziec z kolezankami:) Schering trzymam kciuki za pomyslnosc leczenie:) i wierze ze juz niedługo do nas dołaczysz:) Dafi:) czyli jestes juz gotowa:) hmmmmm ale ten czas zleciał:) Kaska n :) moze fotki tego małego brzuszka:) Agi:) super ze wszytsko lepiej:) teraz aby tak dalej:) basiuniu - gratuluje kruszynki:) ❤️ Maniu:( odezwij sie! KOug:) nio mała dama wie ze trzeba opalenizne podtrzymywac:) mam nadzieje ze niedługo bedziesz w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Koug chyba te nasze \"opolskie dziołchy\" od maleńkości lubią się na bóstwa robić :P Weronika też \"uwielbiała\" solarium od pierwszych dni przez co spędziłam kilka nadprogramowych dni w szpitalu :) ale co tam najważniejsze żeby do omu wyszła zdrowa i z niską bilirubiną bo chodzenie z dzidziusiem na pobieranie krwi wspominam koszmarnie :( Dochodźcie do siebie i dajcie znać jak będziecie już w domku :) 😘 Basiunia kochana ja wierzę że musi być dobrze zasługujesz na to! A z tabelką jeśli masz jakieś obiekcje to ja się dostosuję nic na siłę choć osobiście przesądna nie jestem. Wielki 😘 dla Was i zaglądaj do nas często. Validos a ja się zastanawiałam wczoraj gdzie Ty się podziewasz a Ty znowu za facetem się uganiałaś ;) Fajnie że tyle ubranek odziedziczyliście :) Agi cieszę się bardzo że wszystko dobrze a nawet lepiej! Oszczędzaj się a napewno więej zmartwień nie będzie aż do samego porodu, tylko Lenka od czasu do czasu da Ci pożądnego kopniaka aż podskoczysz ;) Życzę Ci tego z całego serducha a nawet dwóch :) Dafi zaraz wyślę Ci mój nr tel tyle że to Irlandia ;) Ale nie zaszkodzi mieć :) Tituś mówiłam że starość nie radość a skleroza nie wybiera ;) hahaha No to miłego sprzątanka Ci życzę. A kiedy znów się spotkamy? Pozdrów serdecznie Twoją przyjaciółkę Alę (mam nadzieję że nie pomyliłam imienia) i jej Maleństwo. Dziubassku jak tam samopoczucie? Odpuszcza trochę w końcu? Mam nadzieję, że tak i że wkrótce zaczniesz w pełni cieszyć się ciążą :) Miłego dnia Psiapsiółki moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny wiadomość do mnie dochodzi:) Wierzę że tym razem uda sie....Dostałam zastrzyki do podania sobie co 5 dni Kaprogest sie nazywają- moją lekarka powiedziała że coś jej nie odpowiada Duophaston(nie wiem czy dobrze napisałam-wybaczcie) no i jak zanurkowała to wynalazła mi grzybice;/(wcześniej zero dolegliwości wiec powiedziała że to poczatek i powinniśmy sobie z tym szybko poradzić - oby:( nie wiem co i jak muszę dopiero o tym poczytać....póki co jestem prze szcześliwa:) Aniu poproszę o zamieszczenie mnie w dolnej w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ proszę bardzo Basiuniu, z największą przyjemnością :) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......DZIECI.........CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia................................6 cykl....02.08 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....05.08 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................1 cykl....06.06 🌻Karla31..........31....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża.......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2,5 r....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża......22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża......05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża......27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża......05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*........29....śląsk........Szymon 4 lata........ciąża............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Fisia**..................syn 🌻Mania23................Pawełek 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 w. 3690 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia.....Wiki 4 lata...Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 54cm 🌻Agital..........26..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 w. 3245 54cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia będzie dobrze!!!!!Dzięki dziewczynki za miłe słowa.Validosku a Maksio ile wazyl na połówkowym?On chlop,to pewnie więcej.Coraz bardziej martwię się o naszą Manię...Validosku ja jeszcze nie mam nic dla dzidziuni-tylko zaklepany wózek.Mnie jeszcze czeka przeprowadzka do mojego P. gdzieś pewnie w pażdzierniku,bo domek niewykończony.A od listopada zacznę zakupki dla Lenki.Już nie mogę się doczekać-kaftaniczki,sukieneczki...Jeszcze jak nie bylam w ciąży to uwielbiałam oglądać ciuszki dla malutkich dziewczynek.I marzyłam o córeczce...A już niedługo Lenka będzie z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Basiunia gratulacje i buziaki dla Was 🌼 👄 teraz musi być tylko dobrze:-) dużo odpoczywaj i rozpieszczaj siebie:-) Agi no to super że wszystko dobrze, teraz tylko z górki :-) Tituś masz rację zostaw odkurzanko dla husbanda niech też ma wkład w czystość mieszkanka:-) Validos fajnie, że dostałaś tyle ubranek. Tego nigdy za wiele:-) Schering trzymam za ciebie kciuki, to czekanie napewno zostanie Ci niebawem wynagrodzone:-) Koug a ty to chyba spotkałaś tego przystojnego gina o greckiej urodzie a zganiasz pozostanie w szpitalu na Małą Emilcie;-) Ania rozdrażnionko minęło? ja dziś zrobiłam długi wykład mojej córce na temat posłuszeństwa i takie tam i tez przy tym strasznie się zdenerwowałam.. ale powoli mi przechodzi:-) Dafi z tym allegro to nieźle wymyśliłaś, muszę to wypróbować;-) Maniu mam nadzieję, że z Tobą i Dzidzią wszystko w porządku. buziaki i miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki! Agi - super, ze Lenka zdrowa i duża :) Ania - dzięki za numer, dostaniesz info, jak coś ;) Cebulka 🌻 Wczoraj byłam u lekarza i znowu mi zrobił USG, Podobno mały ma 2850g Dziwne, ze tak mało urósł od 1 sierpnia (wtedy miał 2590). Ja teraz to już co tydzień będę chodzić, bo wiadomo. Martwiłam sie, ze duży urośnie, a tymczasem on nie ma jeszcze nawet 3 kg buuuu. Niech jeszcze trochę posiedzi i urośnie. A swoją drogą to coś mi się nie podobają te pomiary - chyba są obarczone dużym błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia minęło wtedy... meliskę wypiłam i mnie sen zmorzył więc się drzemnęłam a potem było już lepiej :) dzięki. Ja też mam nadzieję, że z Manią i jej Maleństwem wszystko dobrze, nie mogę przestać o niej mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi pewnie maluszek jeszcze nabierze wagi.A z drugiej strony-wolałabym,żeby Lenka przy porodzie ważyła 3kg a nie 5!zawsze to łatwiej mniejszą dzidzię urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, korzystam z chwili ze moja mala terrorystka zasnela ;) zasnela dopiero o 15 00..caly dzien daje popalic. Ech, gdyby nie moja mama nie dalabym rady, meza nie ma cale dnie, w nocy mi malo pomaga, twierdzi ze skoro ja siedze w domu to pewnie jestem rześka i wyspana..a ja nie potrafie spac w dzien, zwlaszcza ze mala czasem nie spi. nie mam cZasu was czytac, jak znajde chwilke poczytam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......DZIECI.........CYKL....OSTA T.@ Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 Titowa1........28.....Irlandia.............................. ..6 cykl....02.08 Anucha26......27.....Śląsk.................................. .2 cykl....20.07 Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....05.08 Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 Azifik............27....Police/Szczecin..................... ..1 cykl....06.06 Karla31..........31....Warszawa............................1 0 cykl....05.08 Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12. 09.08 Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 Zuzita............25....Pomorskie........................cią ża......07.11.08 B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 Validos27........28....Kraków............................cią ża......25.12.08 Agi37.............37....Warszawa........................ciąż a......26.12.08 Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża .......09.01.09 Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2,5 r....ciąża......11.01.09 Kołderka*........24....Żyrardów..........................cią ża......13.01.09 Banitka27........26....Koszalin...........................ci ąża......19.01.09 Lorunieczka......24....UK.................................ci ąża......22.01.09 Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża......05.02.09 Nuczka............28....podlaskie.........................ci ąża.............. Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża......27.02.09 Kaśka_n..................................................... .ciąża......05.03.09 Dziubassek.......22....Trójmiasto........................cią ża.....20.03.09 Basiunia*........29....śląsk........Szymon 4 lata........ciąża............. .................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... Dafodilek...............Karolek Kasika1.................Karolinka Fisia**..................syn Mania23................Pawełek Validos27...............Maksymilian Agi37....................Lenka Ania.K_81..............Adrianek/Basia Banitka27..............Bruno/Filip .........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 45cm Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 w. 3690 54cm Demiluna......26..Anglia.....Wiki 4 lata...Julian ur.27.06.08 w. 3640 Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 54cm Agital..........26..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 58cm Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 54 cm Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 w. 3245 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chaupe juz wysprzatalam! ufff przy tym sobie potanczylam i pospiewalam! o zgrozo! :D :D :D to ostatnie niekoniecznie mi chychodzi! hehehe Anus spotkanko ja zawsze mile widziane! tylko w nastepna sobote przyjdzie mi pracowac a niedzielka zostanie na odpoczynek, tak wiec jak sie uda to za 2tyg od dzis :) a kolezanka fakt ma Ala na imie. Dziekowac dziekowac z pewnoscia ja pozdrowie! a jak u ciebie dzidzia? rozpycha sie? Validku a czemu kuchnia zalana? co sie tam porobilo? Cebulka no rozmowa calkiem przyjemna i dla Nadii i dla Ciebie no i pewnie i malenstwo tez podsluchiwalo :p wiec wskazowki jak znalazl w krwi ma! oj tez nie lubie takich sytuacji, wiesz Ty jak Ty swojej corce powiesz, ale jak ja mowie do Krzycha cory to krece i omijam na okretke coby nie zabolalo...ostatnio mnie zdenerwowala tak ze wybuchlam i powiedzialam ostrzej, no ale na 2lata to chyba nie tak zle...ale jak potym powiedziala przepraszam i juz tak nie bede, normalnie wymieklam i nie moglam byc dluzej naburmuszona... boooszzze a pomyslec co ja bede miala z walsnym dzieckiem, chyba nie rozpieszcze go na maksa, pozwalajac robic to co chce... Dafi numerkos do Ciebie wyslalam, jak cos pisz i krzycz przez tel. DZIDZIA NADCHODZIIII! wszystkie chwyty dozwolone w koncu bedzie to porodowka on line! :D :D :D Agi Lenka juz duuuuuza dziewczynka! 25cm! normalnie na centymietrze odmierzylam! hihihi faaaaajno!!! aaa i jeszcze jedno dzidzie mierza od glowki do pupci tak? czy do nozek? bo tu do duupenki. Koug no i sprawa sie rypła!!!! nie winic za to Emilki prosze bo to jeszcze bezbronne dziecie mowic nie moze bo nie potrafi, pokazac palcem tez nie moze, wiec nie zwalac mi tu na dziecko prosze przedluzenie wakacji w szpitalu! :P Cebus wie co jest grane! grecka uroda czyni cuda! hihihihi Wracaj nam tu predko! Kasia_n no wlasnie przeslij nam fotki brzuszka! please... jak o kims zapomnialam to przepraszam, starzeje sie i zanikuje mi móżdżyszcze! :P :D :D :D aaaaaaaa i koty popierniczaja juz wszedzie, nie wiem czy Wam o tym pisalam, chyba tak... dzis wspinaczka po schodach!!! kurcze jak chodze musze uwazac pod nogi, by z ktorego nalesnika nie zrobic! :P a jak kicaja juz!!! normalnie jak kroliki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje zyje!!! Aniu niestety dolegliwosci trzymaja:(:(:( ale pocieszam sie,ze moze ze 2-3tyg i moze mi przejdzie co? czasami to mi sie chce usiasc i plakac z tego wszystkiego ale musze byc silna i dac rade dzis zaczelam 12tc i wiecie co wieczorami czuje jak by mnie cos smyralo albo wrecz zakłuwało w dno macicy hmm moze babelek sie wierci czy to za wczesnie zeby czuc jak sie obija o macice? a jak nie to to moze za 3 tyg poczuje cos innego nowego;) Agi ciesze sie,ze szyjka wysoko i zamknieta., rozprostujesz wreszcie troche kosci, ja niestety zakopalam sie w lozku od kilku tyg i nie moge z niego wyjsc:( Validosku super ,ze az tyle ciuszkow dostalas:) ja narazie nie mam za wiele i nie mam tez znajomych z malutkimi dziecmi raczej z wiekszymi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku pierwsze ruchy czuć tak min w 16tc,jeszcze troszkę musisz poczekać.Pewnie niedługo Twoje samopoczucie poprawi się,niedługo 2 trymestr-ale czas leci!A kiedy idziesz na badanie przezierności karkowej?Titku takie dziecko jak Lenka to chyba mierzą już z nózkami,jest to najmniej miarodajny pomiar,nawet nie mam oficjalnego wpisu w usg,tylko doktor powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu światło nie zgaszone!!! :P Ciekawe co my zrobimy jak rachunek przyslą :P Miłych snów :) PSTRYYYK Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×