Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tituś jestes niemozliwa:D ja podaje herbatke z cytrynka, ktos chetny? zaziebilam chyba wczoraj nerke bo mnie zaczela bolec ale wygrzalam porzadnie w nocy oby juz wszystko bylo ok maz do mnie wczoraj z tekstem\"za 3 tyg mozemy juz rodzic?\" az mnie przeszlo strachem brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalku na herbatke sie pisze :) ja proponuje ciasteczka takie posypane cukrem i z cz\\yms w srodku przypominajcym owoce lesne :D :D :D grunt ze smaczne i wchodza! heheheh no 3tyg kurcze! Miedzy naszymi terminami jest dokladnie 4 miechy roznicy, Ty juz bedziesz miala pierwsze lody za soba a ja przed soba! Ogarniaja mnie takie mysli jak to bedzie? jak dam sobie rade? jak male bedzie wrzeszczalo czy plakalo czy zaradze na wszystkie dolegliwosci... Wczoraj poraz pierszy uslyszalam opinie na temat swego wygladu, pani w centrum szkolenia powiedziala ze ciaza mi sluzy bo ladnie wyglam :P heheh i nie jestem opuchnieta na twarzy :) jak jej kolezanki i ze mnie tak nie wysadzilo :D az mi sie milusio zrobilo! ale zapewnilam pania, ze to dopiero 4mc i wszystko moze sie zmienic, niech wiec nie chwali dnia przed zachodem slonca! :D :D boszsze musze dzisiaj isc do miasta i az mi sie nie chce, list wyslac oplacic to i tamto,a tu taka szrowa za oknem. Wczoraj jak sie wypuscilam, to wrocilam po 4rech godzinach i ledwo doszlam do domu, chleb i litrowe mleko tak mi ciazylo ze myslalm ze urodze albo wyloze sie na chodniku jak dluga... lasencje!!!!!!!!! odmeldowac sie tu prosze! Fiska Ty to chyba nieprzytomna chodzisz, drugi dzien bez tej kawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Titus obudź laski na kawę:-) a własnie przyślij fotkę jak wyglądasz, jak brzusio rosnie:-) moja Niunia dała dzisiaj pospać ale mnie było mało i od 9 do 11 jeszcze pospałyśmy. Ona jest taka słodka że bym Ją zjadła, moge tak leżeć koło niej i patrzeć na Nią bez końca:-) Tituś pewnie że nieważne co będzie u Ciebie, ważne żeby Dzidzioch był zdrowy a kiedy teraz masz usg?? no a ja czekam aż rozsypie się szwagierka i bratowa, toczą się słonice:-) jak ja się cieszę że byłam przed nimi:-) :-) :-) Dzisiaj Norma kończy 4 tyg. patrzy już na mnie i czasami uśmiechnie sie do Mami:-) ide wstawić wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie psioszki :) Tituś ano masz rację konferencja z córą odbyta :) Ona sama limituje ilość rozmów z mamusia :P po prostu nie podchodzi do telefonu i już no i z moich obliczeń wynika, że ten limit to wynosi 1 rozmowa dziennie :) więc na dzis już limit wyczerpany haha ale jutro wieczorem będzie już w domu :D A ja własnie śniadanko zjadłam (Weronika już obiad wcina u babci) bo wyleżałyśmy się z Basia dziś do 11 a teraz herbatką z cytrynką mogę Was poczęstować. Basia buja się w huśtawce a ja mam chwilkę dla Was :) Cebulcia wiem o czym piszesz ja też całe rano leżałam (zamiast spać) i patrzałam na Basię jak śpi... jest wtedy taka spokojna i słodka, że wycałować bym ją chciała no ale wtedy to koniec spania by był :) Maniu nic się nie martw na zapas. Z doświadczenia wiem, że każde dziecko jest inne i rozwija się indywidualnie a te wszystkie ramki w które lekarze starają się wepchnąć nasze Maluchy to nadają się tylko na śmietnik! Moja Weronika jako noworodek słabo przybierała na wadze (choć wyniki krwi miała rewelacyjne) lekarka straszyła mnie szpitalem itp a w końcu mała nadrobiła wszystko, choruje baaardzo rzadko a teraz z wagą jest w przeciętnej. Szymonek jest wczesniakiem więc postaraj się spojrzeć na niego tak jakby był młodszy o ten czas w twoim brzusiu który niestety musiano mu odebrać. Nie wiem czy pamiętasz ale pisałam kiedyś o znajomych wczesniakach których ciążę rozwiązano na początku 7 mies. Te dziewczynki mając roczek wyglądały na 8-9 mies dzieci i na takim też poziomie rozwojowym były ale były zdrowe i co najważniejsze robiły postępy! I nadal tak jest. Tak że głowa do góry skoro lekarz mówi, że Szymonek jest zdrowy tylko potrzebuje więcej czasu to na pewno tak jest i już wkrótce będziecie nie tylko na siebie patrzeć, nie tylko się uśmiechać ale i gaworzyć do siebie nawzajem :) Życzę Ci kochana dużo spokoju by i Szymonek był spokojny. Trzymaj się Gdzie reszta z jakąś kawusią i ciachem? Wioli dawno u nas nie było a ona zawsze coś dobrego do kawki i herbatki miała ;) Wiola co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawitalam Was sprawdzic :P Otoz Cebus moje aktualne zdjecia sa na NK, ale brzusia na nich jako tako nie widac :( dzis jak przyjdzie slubny poprosze go o cykniecie fociaka i przesle jutro na bank! 😘 Anus no i dobrze ze sobie polezalyscie, tyle Waszego :D Tak piszecie o Waszych uczuciach i o tym gapieniu sie w Wasze gwiazdeczki, kurcze!!!!!!! juz sie widze! :D :D :D bede patrzec sie jak sroka w zloto czy jakos tam jak szlo, bo jak szpak w gowno to tu jednak nie pasuje :D :D :D :D :D A u mnie kochane dzidzioch dzis szaleje na maksa! juz tak od 3godzin czuje go/ja co jakis czas ❤️ 19t3d a dzis poczulam silniejszego kopniaczka :) W sumie to ruchy wyczuwam od prawie 2tyg a dokladniej od 5lutego, ale dzis to juz na maksa kankan z pewnoscia byl tanczony heheheheh Tak sie ciesze! Cebus 🌻 nastepne usg mam na 3marca :) akurat w termin Roburka! wczesniejsze usg mialam 21stycznia, jak wyslalas do mnie smska z wiescia o przyjsciu Normusi na swiat ja akurat bylam w szpitalu czekajac na swoje kolejke! :) fajnie co? No to teraz musze sie i z Roburkiem wymienic numerami hihihihih moze i ona mnie zaskoczy :D A 3marca to tez i inna dla mnie wazna data, moja najstarsza siostra skonczy 37latek :) Wlasnie Wiolusi tu brak :( co u niej? ciasta mi potrzeba! :P :P haaaaaaaaallllllllllllllllllllooo!!! Wiolcia!!!!! Manius popieram wypowiedz Ani, Szymonek jest wczesniaczkiem i potrzebuje wiecej czasu, nie zamartwiaj sie na zapas, wiem my takie jestesmy, przyszle doszle terazniejsze mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu czyli 2 w 1.Obecnie siedzę na allegro w poszukiwaniu łóżeczka turystycznego dla dziecka - waham się między ARTI a BUNA.Może któraś z Was ma te łóżeczka? Wklejam allegro http://www.allegro.pl/item549423625_kojec_lozko_kolyska_bezpieczne_super_gratis.html - BUNA (niestety ma niewymiarowy rozmiar,więc nie można wstawić materacyka 120X60 cm a powiedzieli w sklepie,że noworodek musi mieć włożony osobny materacyk a ja właśnie mam taki 120X60 z innego łóżka) lub http://www.allegro.pl/item547605114_lozeczko_kojec_l6_max_arti_wyposazone_na_maksa.html (niestety nie ma tego pięknego koloru zielono-grafitowego i nie wiem,który kolor ładniejszy,czy granatowo-beżowy czy niebiesko-grafitowy).Ale mam problemy,co nie? Mama dała kasę i kazała sobie wybrać to łóżeczko,więc tak siedzę już 2 dni. Czy Wasze dzidzie przed porodem też się mniej ruszały?,bo rano musiałam stukać w brzuch aby obudzić małą a i w dzień rusza się niemrawo.Lekarka kazała dla spokoju zrobić KTG,bo mała jest owinięta pępowiną i może dlatego.Chociaż jak wczoraj byłam u teściowej (jak zwykle lubi mnie wkurzać) to mała kopała jak oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!! Zescie utonely w paczkach czy co??????????????? :P :P :P Ja juz po jedym, w moim miescie brak juz dobrych paczkow, zostaly jakies takie suche bleeeeeeeeee Sprawdzcie poczte bo wyslalam zdjecia mojego mini-brzuszka okruszka :) Roburku moze Twoja mala ma alergie na tesciowa :P i cisnionko jej podskoczylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaaaa nawperdzielały się pączków i teraz leżą do góry brzuchami!!!:-) :-) i nawet ja dzisiaj zjadłam faworków kilka, zrobionych przez Mamę więc przynajmniej wiem że nie na starym oleju. Tituś wyglądasz kwitnąco, ślicznie, kobiety w ciąży maja cos takiego w oczach, nie wiem co to jest ale od razu to widać jak kobieta jest przy nadzieji:-) takie powiekszone źrenice:-) masz sliczny zgrabny brzuszek:-) idę kąpać mojego srocha:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka trafiłaś w 20000 post :) Może jakiś bonus Ci się należy :D A moja gwiazda dziś wraca. już pewnie siedzi na lotnisku i czeka na samolot a jak oczywiście miejsca znaleźć sobie nie mogę niecierpię tak czekać na coś lub kogoś... Muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie. może wszamam jeszcze ze 3 pączki :P i herbatkę sobie zrobię taką z mleczkiem o! która chętna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
nio i pradu wczoraj nie było:( masakra i co najfajniejsze winda nie działa a ja na 10 pietrze!! masakra-wiec spacerek był na balkonie! paczków zjadłam dwa:) Titus brzuszek sliczny:) cudnie wygladasz:):):) A kopniaczki super sprawa:) Fisiu dawaj kawe bez niej dzis nie pociagne długo a maz na uczelni i bedzie w nocy!!! Maniu słonko nie martw sie kazde dziecko ma indywidualny rytm rozwoju i jak mnie uczono na studach ze wtedy mówi, wtedy chodzi......masakra nic sie nie sprawdza !! a Szymek to zdrowy chłopak i mam niech mu nie szuka:) Robur ja póki co tez szukam łózeczka ,kolezanka ma to co Koug i zadowolona wiec nie wiem czysie nie zdecyduje!! a ja wczoraj dzwoniłam do lekarki bo mały robi kupy konsystencji białka kurzego:( i sie zmartwiłam a ona ze jak spokojny, kupy zółte i nie ma krwi ani goraczki to spokojnie!!! oj my mamy to sie namartwimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos27to
to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Validos a ile kupek Maksiu robi? Moja Norma też robi takie rzadkie i lekko ciągnące. Aniu za 20000 post mam kawe gratis na kaffeterii:-) no własnie a gdzie Wiola nasza chorowitka?, Malwina tez pochłonieta macierzynstwem. dzisiaj raczej spacerku nie bedzie, jakos pochmurnie. capucino podano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,zimniocha na dworzu brrrrr mialo byc -1 a jest chyba z -8 teraz Asiu wspolczuje braku windy bo to ci pewnie dezorganizuje dzien sluchajcie zdecydowalam sie na wozek baby dreams atlantic ,dobrze wybralam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko mój robi ok 3-4 kupek czasem dwie ale to sporadycznie!! oj te kupki:) naszych maluszków:):) ja chetnie kawke poprosze;) nio a u nas dalej windy nie ma;) a ja na 10 pietrze!! hahah dobrze ze sypie to i tak spacerek odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Dybry :) Robur....jeśli nie poszłaś rodzić to się odezwij !!! Robie cappucino która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się.Do szpitala jeszcze nie pojechałam,chociaż skurcze mam i to nawet dość bolesne - budzą mnie zwłaszcza w nocy,ale jak idę do łazienki to nie widać zadnej kałuży (wód płodowych).Na ostatniej wizycie szyjka twarda i zamknięta,więc lekarka powiedziała,że te skurcze nic nie robią.I faktycznie szyjka nie musi się otworzyć zwłaszcza jeśli przy pierwszym porodzie tak było. Myślę,że jak nic się nie zmieni w następny poniedziałek 02.03 jadę już z torbami do szpitala i mam nadzieję,że od razu mi zrobią cc.Jakoś smutno mi na myśl,że będe się musiała rozstać z brzuszkiem,przyzwyczaiłam się do niego.Mój mąż mówi,że jest na to lekarstwo (trzeci potomek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur masz identyczny termin planowanej cesarki jak moja szwagierka 02.03. i tez dziewczynka:-) Koug ja juz wypiłam:-) Validos współczuje ci braku windy, ja wnoszę wózek na 3 pietro i mam dość, odbije mi się to na starość;-) Dziubasku daj linka to ocenimy, ja już upatrzyłam spacerówkę z nowej kolekcji graco tour sport 2009 i w marcu też ją kupię bo można ją używać od urodzenia ze wzgl. na wkład. Teraz uzywam gondoli po Nadii ze wzgl. na zimę. Norma spi to idę do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejusia! Cebus co do łockow to mam strasznie podkrazone, bardziej niz zazwyczaj bo spac nie moge i spie na raty, a zrenice szerokie bo Madzia cykala mi zdjecia i zanim je zrobilam to sie łune takie wieeeeelkie zrobily! :D Anus Panienka Weronisia juz doleciala? jakie wrazenia? tak bez mamy podrozowac? Validku kiedys dawno temu, temu dawno :D mialam wtedy lat nascie wybralam sie do koleznki w odwiedziny, wystapil ten sam problem, brak pradu i musialam na 8pietro dralowac pieta palce po schodach :( myslalam ze mi nogi odpadna łłłłłłłłłoooooooo matko! Dobrze ze awarie przeczekalas w domku :) Ja dzis bylam u pani doktor, i wiecie mimo tego ze biore tylko k.foliowy i witaminy odstawilam hen czasu temu, z siusiow wyszlo ze wszystko w porzadku! kurcze az jestem mile zaskoczona :) Zrobila ktg slicznie slychac maluszka, ta namierzyla go a ten skurnal dal dyla i uciekl w drugi kuniec :D :D :D No to szukane bylo tetno od nowa. Jak tylko weszlam wziela mnie na wage, bo powiedziala, ze polowa ciazy a tu wciaz widzi niedowage. Przed ciaza wazylam 62kg na golaska a teraz w ubraniach 61.3 wiec jakbym je zdjela waga pokazalaby z 60. A wiec w poniedzialek rozpoczne 20tydz z minus 2kg na koncie. Jem ok 7 posilkow dziennie, w mniejszych ilosciach co prawda, ale inaczej nie moge, bo rosnie wszystko w gebie, kazala jesc troszke wiecej. No to na tyle. A co do paczkow, to u mnie ciag dalszy :D :D dzis kupilam takie dobre swiezusie i juz wrabalam jednego hihi! jeszcze 5 schowane jest w szafce w samym rogu zeby nikt z domownikow nie dojrzal hiihihih, ale z Wami sie podziele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór gwiazdeczki psioszki-piźdźioszki melduję sie po dłuższej przerwie proszę o usprawiedliwienie nieobecności ale przez caly tydzień miałam gości u siebie no i niestety nie miałam kiedy nawet napisać na kafe Tituś dzięki za zdjęcia.Ale masz zajefajoski brzusio no i pani miała racje bo wygladasz rewelacyjnie modeleczko Ty nasza.co do wypadu Rzymskiego to nie wybacze Ci ,że mi jakiegoś ROMKA nie przywiozłaś :D:D a jeżeli chodzi o pączki to ja wczoraj wpierdzieliłam chyba z 5.Normlanie rozpusta,że aż strach wejśc na wage:) dziubassek wózek oki chociaż ja jestem starej daty i mnie się wozy podobają klasyczne.też się rozglądam za wozem spacerowym dla młodego bo jedziemy na wakacje dosyc daleko i nie mam zamiaru taki szmat drogi ciagnąc ze sobą mojej kolumbryny bo cały bagaznik by mi zajął.myśle więc o jakims wózeczku typu \"laska\" Roburku Kochana trzymaj się dzielnie i informuj nas na bieząco co u Ciebie.Mam nadzieje,że masz nr kom którejś z dziewczyn zeby wrazie czego napisać z porodówki validosku ale Maksiu osrolek małyTyle kupencji wali dziennie a mój Bartolini jak pierdzielnie jedną dziennie to wszystko ale za to usrywa się po sam golf Koug bidulko powiadasz,że wibrator Ci nie działa? :D:D:D:D:D oh współczuje:D:D:D:D:D:D:D:D mam nadzieję ze podalaś roburkowi swój numer komórofona no bo wkońcu Ty tu jesteś zwiastunem dobrych wieści Aniu czas laby się skończył czas zająć się Urlopowiczem małym Maniu kochana Ty moja nie zamartwiaj nam się tu.najważniejsze,że lakarze stwierdzili,że Szymonek jest zdrowy.Jka leżałam w szpitalu leżła taka dziewczyna której dziecko cały czas płakało.lekarze zrobili badania i stwierdzili,że z dzieckiem jest wszystko oki poprostu taki jego urok.Może Szymonek też ma okres płaczków i marudzenia.Nie denerwój się bo mały wuczówa Twój nastrój i mu się udziela a widzę ,że poruszyłyście temat kolek.Więc ja polecam tą samą wode koperkową co Ania czyli Gripe Water no i niezawodny jest ESPUTICON 2 razy dziennie po 2 krople mój synuś śmieje się na głos i robi buuuuuuuuuuu hihi lece baby coś wmucić na kolacje ale mi tej kawy z Wami brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie urodziłam,i na razie nic się nie zapowiada,że poród jest blisko.Brzuch niedługo będę wlekła po ziemi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek piźdźioszki kawe podano a Was jak nie było tak nie ma Roburku słuze pomocą w podtrzymywaniu brzucha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu W nocy myslałam,że już nie doczekam do rana.Mała kopała jak oszalała,jakby chciała mi wyjść dołem z brzucha.Jak poszłam do łazienki myślałam,że wody już odchodzą (w nocy brzuch to taka twarda piłka,skurcze rzadsze za to bolesne).Do tego nie mogę spać,budzę się i nie mogę zasnąć.To chyba jednak zwiastuny porodu.A muszę wytrzymać jeszcze do piątku,bo mężuś w piątek wraca do domu a ma małej porobić zdjęcia,pofilmować itp.Dzisiaj idę załatwić wszystkie sprawy urzędowe (bank,księgarnia,praca),bo boję się,że poród już może być w każdej chwili.No i w końcu musze spakowac torbę,bo jak coś się zacznie dziać,to nie będę umiała zebrać myśli co zabrać ze sobą do szpitala a co nie.No i mam super zmiany nastrojów,raz humor wyśmienity,za chwilę tak smutno,że same łzy mi lecą.Mój m.juz nie może ze mną wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,i żeby było weselej przeziębiłam się na sam koniec.Gardło w sobotę chciało mi wyrwać przy przełykaniu,dziś mnie już tylko drapie i leci z nosa,musze się wykurować do porodu,bo nie chcę dziecka zarazić.Całe szczęście,że nie zaraziłam małego i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Robur faktycznie spakuj tą torbe bo w każdej chwili może cie wziąść:-) Fisia ja Inke z rana wypiłam teraz Mała spi to troche ogarniam mieszkanie, które wyczuwa że je chyba sprzedajemy i wszystko ostatnio się psuje, drzwi suwane, odkurzacz mi się spalił, ahhh oby do wiosny:-) Moja Normusia skończyła w sobote 1 miesiąc jest już taka fajnusia:-) usmiecha się i szantazuje;-) dzisiaj w nocy taką awanture zrobiła, że ho ho a to dlatego że zawsze jak ją dostawiam do piersi to Ona najpierw pobudza sutek ustami co by mleczko samo leciało no i tak faktycznie się dzieje po jakieś minucie, a w nocy trwało to dłużej wiec tak się rozwyła że nie mogłam jej uspokoić. Mała terrorystka:-) w weekend byli znajomi z 6 miesięczną córeczką, jeju jaka ona wielka przy mojej, bardzo szybko dzieci rosną nawet niewiadomo kiedy:-) a gdzie reszta bab?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×