Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat........................ 🌻Kama26.........26.....dolnośląskie........................13 cykl....18.06 🌻Hanna22........23.....Wrocław..............................1 cykl....25.03 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................................. 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto......Kacperek 4 l.......1 cykl....13.04 🌻Della.............31.....Opole / Anglia......................................... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l.........ciąża.....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań..............................ciąża.....13.11.09 🌻Tyllkaaa.........19.....Dzierżoniów........................ciąża.....26.11.09 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l.....ciąża.....04.12.09 🌻Matyysha........28.....lubelskie............................ciąża.....28.12.09 🌻Anucha26.......27.....Śląsk..................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ......29.....Wrocław......Karolek 9 m-cy........ciąża.....31.01.10 🌻Lemurka22.......................................................ciąża..... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Motylek555555.........syn 🌻Tyllkaaa.................Krzysiu / Oliwka ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 3l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Irlandia..Weronisia 3l...Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm 🌻Titowa1.......28..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 – 2170g ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Jadziunia teraz Ty jesteś pierwsza w kolejce na porodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś gratuluję z całego serca:) Wracajcie szybko do formy i do domku:) Niech Ci maleńka rośnie i chowa się zdrowo:) Ja już też bym chciała mieć swoją pociechę na świecie... ale no cóż jeszcze troszkę:) Jak dobrze pójdzie to ją dziś na usg zobaczę;) Jeszcze raz ogromne buziaki Tituś;) A uzupełniając tabelkę- mam 22 latka, jestem z kujawsko-pomorskiego i termin wychodzi mi na ok 10 lutego 2010:) i to będzie moja 1 dzidzia;) Dobra znikam 3majcie się Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś aż się popłakałam z wrażenia, takie sensacje :] Gratuluję serdecznie i szybkiego powrotu z córunią do domku życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zemdlałam, jak się dowiedziałam. Suuuuuuuuuupeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Gratulacje Titowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za zdrowie Twojej córeńki !!!!!!!!! Pozdrawiam!!!! ja nadal chora, ale już wracam do świata żywych powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Majeczkę Tituś działa niczym balsam-byłam pewna że na tą wieść się ujawni 🌻Mam tylko nadzieję że to nie na ten moment i ze tym razem zostaniesz z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D:D nie odpisywała mi długo na NK i postanowałam zajrzeć do Was i zobaczyć co z nią a tu taka nowina:):) a ja mam dla Was drugą:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Validosku:) przecież wiecie:D:D:D przed chwilą wróciłam od lekarza:) narazie jest zbyt wcześnie na to,żeby cokolwiek zobaczyc,ale byłam taka zeshizowana,że złapałam rano za tel i się umówiłam...wczoraj popołudniu zrobiłam 2 testy i 2 grube krechy wyszły od razu:) jestem przerażona!!! jestem już na zwolnieniu, biore duphaston i leżę w łóżeczku..Tym razem MUSI się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek Gratuluję,tym razem na pewno się uda,trzymam kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko i córko !!!!!!!!!!!!!!! tzn. Titusiu i Laurusiu❤️ ❤️ [ serce] dobrze że juz w porządku tak się martwiłam o Was na szczęście jest juz ok:) ja też miałam cesarke więć wiem czym to \'\'pachnie\'\' wiec życzę Ci żebys jak najszybciej doszła do siebie i no i mogła nacieszyc się swoim skarbem:) ja nie odzywałam się pare dni bo umierałam przez 2 dni prawie non sypo rzygałam mam już tego serdecznie dość. Poza tym mam wrażenie że znowu schudłam i brzucha mało co widac ale to nic dziwnego skoro wchodzi mi tylko dzem i mleko ( a potem znowu wychodzi):( Bylam na chwile w pracy bo musiałam coś \'\'dopiąć\'\' no i jak wlazłam do biura to myślałam że padnę taki zaduch i gorąc że poprostu nie wiwem jak ja tam wróce za miesiąc ......... validosku moja weronika tez zaliczyła \'\'stłuczkę \'\' i też byłam w głębokim szoku. Siedziała na łóżku i odwróciłam się tylko żeby wziąć rekawiczki no i bach bach .....rozumię Cię co przeżyłaś ja przez tydzień obserwowałam czy wszystko jest z nią ok aniu dzięki za wiadomości od Titka i za piękną tabelkę :) dla całej reszty babeczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciara22
cześć dziewczyny!!! Czy mogę się do was przyłączyć , tez staram sie od dzidziusia.... chociaz widzę, że jest tu sporo szczęśliwych mamusi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś jeśli nas czytasz ucałuj Natalkę od topikowej ciotki z okazji roczku! Atak w ogóle toodezwij się kozo jedna czasem i napisz co tam u Was i jak malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczku kochana ale sie ciesze -pewnie ze musi sie udac:) :) odpoczywaj kochana i zagladaj czesciej do nas:) a ja zaliczyłam galerie;( ile ludzi masakra ale maz kupił sobie dwie pary fajnych spodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy u nas zawsze szczęścia chodzą parami a nawet i hurtem?? :) Tituś ma już swoją Laurusię a tu Majek nam oznajmia tak piękną wieść :) Majeczku tym razem muuuusiii się udać! Gratuluję ci z całego serca i trzymam kciuki byś za 9 pieknych miesięcy tuliła swe wymarzone maleństwo w ramionach. Kochana tylko nas proszę nie opuszczaj i pisz czasami co u Was i jak się czujesz 🌻 Ciara22 🖐️ jasne ze możesz sie przyłączyć tylko mamy prośbę zaczernij nick by nikt się pod Ciebie nie podszywał no i opowiedz nam coś o sobie :) A przede wszystkim pisz z nami jak najwięcej :) No popatrz Koug jak ten czas szybko mija... nasze \"pierwsze topicowe dzieci\" obchodzą już roczek :) Dziś Natalka Sylwii a już za tydzień Julianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane :) czytam, czytam Was i ile się wydarzyło... Titku--- dobrze ze mała Laura jest już z Tobą, lepiej jej zapewne teraz niż w brzuszko, nawet jesli jest malutka, bo cisnionko było bardzo niebezpieczne dla niej. dobrze ze nie zwlekali z ta cesarką, ja czasem mysle ze gdyby mi zrobili cc z dwa dni wczesniej to uniknełabym bezposredniego zagrozenia pojawiaenia sie rzucawki i nie byłoby ze mna tak kiepsko, choc nie mam co narzekac chyba bo mogło byc gorzej brr.. KOchana mam nadzieje ze Ty i córcia macie sie dobrze, ze Twoje cisnionko za bardzo teraz nie szleje. wracaj szybciutko do formy bo malenka bedzie Cie bardzo potrzebować i wiedz ze byłam cały czas z Toba myslami zreszta jak wszytskie tu kolezanki 🌻 majeczku--- cuż za cudne nowinki :) duzo zdrówka i spokojnej ciązy. wypoczywaj ile wlezie, musi byc dobrze!!!!!!!! i kochana zagladaj do nas koniecznie i napisz co działo sie u Ciebei przez ten czas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus o ranyyy aie dawno gadalymy na NK i pisalas,ze narazie dajecie sobie na luz GRTULACJE Tobie sie nalezy podwojn szzescie:) a nie ma c myl o zlym trzeba sie cieszyc i uwazac na siebe:) Titek wracaj do nas i pokazuj Laurusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus gratuluję serdecznie i trzymam kciuki mocno zaciśnięte a ja po prostu umieram, wczoraj złapał mnie tak silny ból głowy, że myślałam, że strace świadomość, jakby ktos odpałił ładunek wybuchowy, aż mi kark zesztywniał i myślałam, że się uduszę. nigdy w życiu tak mnie nie bolało NIC. a dzisiaj czuję się tak jakbym była po jakimś silnym uderzeniu, szum w głowie i o dłuższym staniu mogę pomarzyć, mam nadzieję, że to nic złego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titku kochany najmocniej jak umiem Cie ściskam i gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuuje!!! Wracajcie szybko do sił i oczywiście do nas. Nie bylo mnie przez weekend, miło go spędziłam a po powrocie taka piekna wiadomośc. Cudowne właściwości ma ten topik. Te dziewczyny co moga niech wniosą puchar z jakim trunkiem, a cała reszta soczki w dłoń. :) Ja dzisiaj w drodze do domu widziałam chyba z 4 gniazda bocianów z młodymi wiec uznaję to za znak pomyślności dla wszystkich starających się:) Mam nadzieje, że mój maluch poczuje szczescie mamy i zdrowo kopnie. Dziekuje Aniu za wiadomość i przeslij całusy ode mnie Titkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wchodze po kilku dniach nieobecnoścxi a tu takie wiesci ze aż inaczej sie chce patrzyc na świat titus kofffana gratulacje ogromne tak strasznie sie ciesze tak ci gratuluje ze masz juz swoja laurke przy sobie poprosze dać corci buziaka od cioci mini:)) naprawde wiadomośc superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr córa widocznie juz chciała do swoijej mamci:)) spadam z moim piesiem synem pierworodnym:) na spacerek buziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titku ! G 👄 R 👄 A 👄 T 👄 U 👄 L 👄 U 👄 J 👄 E Niech Laurusia zdrowo rośnie i nabiera szybciutko sił, Ty także wypoczywaj i wracaj do siebie, od razu widać że maleńka ma niezły charakterek i lubi postawić na swoim :) 🌼 Validos całe szczęście że skończyło się na strachu, wyobrażam sobie co musiałaś czuć i jak bardzo się bać, dobrze że nic się Maksiowi nie stało :) Majek - to cudowna wiadomość, pamiętam jak rok temu zaczynałam pisać na tym topiku - jeszcze się pojawiałaś, później cisza, a teraz takie wieści, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze aaaa - od razu proszę o fluidki :) A ja przez weekend zajmowałam się 4 letnim chrześniakiem męża, ufffff (teraz kolej na babcię a ja odpoczywam przed pracą :) ) Byłam też na przejażdżce rowerowej i widziałam ooooooogggroooomnego bociana nad nami, miał pięknie rozpostarte skrzydła :) może to znak że się uda :) Ale cudowny weekend :) nie mogę się doczekać fotek Laury :) Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Miałam w sobotę robione USG i jest widoczny pęcherzyk, ma 14 mm ale nie było echa zarodka i się zmartwiłam :( Chociaż lekarz powiedział, że się tak może zdarzyć...ale i tak się teraz denerwuję.... :( chyba poszłam za wcześnie... i ogólnie doła złapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemurka Będzie dobrze,u mnie był chyba 12 mm pęcherzyk (5tydzień3dzień) też jeszcze bez zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Lemurka zgadzam się z roburkiem.Napewno będzie wszystko Git kochane u mnie za oknem zimno i deszczowo.zostało 5 dni do wyjazdu a ja prania mam kupe i chyba bede musiała w domu suszyć:(:P.Bartolini coraz lepiej raczkuje i już po całym pokoju pełza w tył i w przód:D:D:D moja młoda ma juz wakacje więc chodzi po domu i bałagani :D:D:D:D:D spadam robić pod obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITKU MOJE GRATULACJE LEMURKA a który to u ciebie tydzień, bo zarodek to chyba widać tak ok 6 tygodnia jak czytalam, ja jak byłam na usg w 6 tygodniu to był zarodek z echem miał 4,4 mm, ale każde dzieciątko rozwija się swoim tempem, trzyma kciuki bedzie dobrze. Ja mam wizytę 24 czerwca, to bedzie 9 tydzień, mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Kobietki możecie poopisywac swoje objawy, na chłopca czy na dziewczynkę, chcialabym wiedzieć jak to było u was co wam przewidywano a co faktycznie wyszło. Mnie tak od 8 tygodnia straszne mdlości męczą, w glowie się kręci, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:))) Kochane kobietki:) Jestem już po Obronie:D szybko poszło,a tak biedna się stresowałam, :P Ogólnie atmosfera była ok, promotor uśmiechnięty:)) Nadz dziekan, i rektor Uczelni też bardzo mili:) Obroniłam się na 4,po wszystkim niemogłam uwierzyć! :D :D Dzisiaj świętuję a dalej to muszę zastanowić sie nad Magisterką:)) Oczywiście Moj Misiek czekał przed uczelnia:) i dostałam piękny Bukiet róż:) Jestem już w domu:)) i piję herbatkę a wieczorekim planujemy jakieś winko,kolacyjka:) oczywiście moj gotuje:) TITOWA Gratulacje i 3 maj się:)) Kama👄 :)) Ania.K 81👄 Ogólnie jestem happy, ale coś brzuszek pobolewa:(( i chyba dostanę @..... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z USG wyszło że to 6 tydzień i 1 dzień ... :( Następna prywatną wizytę mam dopiero na 9 lipca i się strasznie stresuję... :( A w piątek idę jeszcze państwowo i zobaczymy... Może już coś więcej mi wtedy powiedzą... Bardzo bardzo bardzo chcę żeby moje maleństwo było zdrowe i się ładnie rozwijało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemurka jak sie denerwujesz to zrob bete i zobacz jak wzrasta(najpierw jednego dnia a potem po 2 dniach) Anucha w takiej poczatkowej facie to 90% jak nie wiecej jest niedobrze i słabo i spiaco:) zreszta sama sie przekonalam,ze historie \"na chlopaka\" \"na dziewczyne\" nie zawsze sie sprawdzaja ja wymiotowalam cala ciaze, bylo mi niedobrze naokraglo, zbrzydlam, mialam mase pryszczy wiec mysle pewnie corka a tu taka niespodzianka,ze nie moglam uwierzyc Fisiu ale ci fajnie jedziecie sobie odpoczywac! a my w domu sie kisimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×