Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Minia Ja też sobie lubię ponarzekać,trzeba komuś się wyżalić.(mi to bardzo pomaga jak sobie pomarudzę i jest ktoś kto mnie wysłucha np.na forum) Jeśli chcesz jeszcze się żalić proszę bardzo.Możesz mi napisać wszystko na maila a ja Ci chętnie odpiszę.robur5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo co ja widzę Minia doła złapała Miniu kochana wyżal się ile wlezie a napewno Ci ulży kochana ja myśle,że ten dół to przez pogodę.Wsiadajcie z mężem w autko i sruuu na kilka dni gdzieś wypocząc.Niekiedy do tego nie jest potrzebna pogoda.aaaaa może ten brak pogody zmusi Was do nie wstawania z łóżka i bara bara bedzie niespodzianka????? Dafi no zgadłaś.cycki z kurczaka i ziemniaki ala fisowe czyli coś podobnego jak po flamandzku.dzisiaj gotuje to samo bo troszku mi zostało z wczoraja a chciałabym lodówke opróżnić dziewczyny ja to chyba Tirem pojade na te wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Super wiadomości od Titowej:) Aniu swietne macie te zdjecia na NK- widoków pozazdrościć. a tak z ciekawości mogę zapytać Cię czy do Irlandii wyjechaliscie na stałe czy tylko tak chwilowo, kilka lat i z powrotem? Fisia jeszcze tylko do niedzieli ma padać:( poźniej lato ...podobno! U mnie zaczyna lekko swiecic słonko:) Minia! rozumiem cię, ja też dużo myslę o dziecku i często mam z tego powodu doły i dołeczki....no i mój mąż też czasami ma tego dosyć dlatego w lipcu się postaramy:) Pozdrawiam wszystkie lece do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Niech Twój M. teraz korzysta z dobrodziejstw seksu,bo jak będziesz w ciąży to nie zawsze można. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, byłam wczoraj u lekarza ale niestety nie widziałam mojej dzidzi, doktorek zbadal mnie tylko na koziłku, powiedzial że macica ładnie rośnie i nie ma potrzeby robienia usg, ponoć nie można tak często jeżeli nie ma potrzeby. Teraz idę 15 lipca na kolejną wizytę, kazał przynieśc płytkę DVD , nie zapytalam się ile kosztuje taka płytka, może się orientujecie jak to z tymi cenami jest, ja chodze państwowo do szpitala, ale zaplace każde prawie pieniążki żeby mięc dzidzie na pamiątkę. To będzie 12 tydzien i ponoć najlepszy moment na oglądanie dzidziusia, i dostalam kilka badań do zrobienia a to pzred samą wizytą u lekarza pojadę 13 lipca minia 24 nie przejmuj się brakiem dzidziuni, ja również czekałam długo na swoją dzidzie, bardzo tego pragnęlam, każdy mówi przestań o tym myśleć to samo przyjdzie, ale to nie jest takie proste się wyluzować i nie myśleć wiem o tym bardzo dobrze. Aż przyszedł taki dzień kiedy nie myślelismy o tym wcale to było w dzień urodzin mojego chłopa po imprezie i stało się, byłam przekonana że nic z tego, żadnych objawów, tak jak co miesiąc, tylko @ się nie pojawił w dzień który miał być, następnego dnia rano zrobiłam test i wyszła druga bledsza kreska po 15 sekundach, pierw myślałam że mi się to przewidziało, ale nie, mój też ją widział, obydwoje byliśmy w szoku, następnego dnia zrobiłam wieczorkiem i wyszły dwie krechy ładne, tak więc kochana wszystko przed tobą, ten czas przyjdzie i dla Ciebie, będziesz szczęśliwą mamą, ja czekałam od sierpnia tamtego roku, chcielismy się już leczyć obydwoje na bezpłodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) melduję się posłusznie:P żeby nie było,że mam duuuużo wolnego czasu i do Was nie zaglądam:D Minia robiłas sobie jakieś badania? badałaś prolaktynę? u mnie to właśnie ona była problemem, bo miałam lekko podwyższoną i przez pół roku starań NIC, gdzie wcześniej udawało się w 1 cyklu... Fisiu aż tak źle,że tirem?:D:D to bedą oryginalne wczasy:D:D ale jakoś mnie to nie dziwi:P:P Dziękuję Wam Dziewczynki za ciepłe przyjęcie:) mysłałam,że już o mnie dawno zapomniałyście:P:P Pozdrawiam i życzę miłego dnia!! Aaaaa Laurka jest śliczniutka! takie malusie słodziusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia :) Jesli chodzi o kolejkę - to fakt jestes nastepna, ale jak wszystkie złapiemy kciuki to pójdzie jak po maśle :) Ja na Twoim miejscu do pracy bym nie wracała, odpoczywałbym ile sie da, bo potem może byc z tym kiepsko :) w pracy na pewno zdążyli zauwazyc, że jestes obowiązkowa :) Robur Mania dzięki za wsparcie, staram się radzić jakoś sobie z takimi problemami, z tym guzkiem tez mam nadzieję, ze nie będzie rósł, do zabiegów jestem przyzwyczajona, kiedy miałam 10 lat operacja na przepukline, 20 lat - to samo tylko z drugiej strony, jestem wprawiona ;) Bardziej mnie martwi problem z zajściem w ciąże, pomyslałam sobie że jezeli teraz się nie uda - tzn w lipcu to zaszczepie się, - będziemy się zabezpieczać, później szczepionka może się przydać... Z moimi starankami w tym miesiącu kiepsko chyba będzie - w okresie płodnym akurat mam dwudniowy wyjazd na spotkanie kierowników wrrrrr, chyba że owulka się przesunie, tak bym chciała, żeby się udało bo podobnie ja Mania trace wiarę :( w dodatku w mojej miejscowości pełno matek z dziećmi zatem w pracy nie ma dnia, zeby nie pzyszła jakas kobieta z dzidziusiem, mąż si na mnie wkurza, twierdzi że musze uspokoic sie, nie mysleć, ale on nie jest tak narazony jak ja - chwilami staram się sobie tłumaczyć, że teraz moge korzystac z wolnego czasu, relaksowac się do woli, ale to tłumaczenie na chwilę Anucha cieszę się że dzidzia rośnie, fantastyczna pamiatka - dzidziuś na płycie dvd :) Majek ja tez miałam podwyższona prolaktyne w drugiej fazie cyklu, nie duzo - nie pamietam teraz dokładnie norma chyba do 21 a ja miałam 23 i strzałkę w góre przy cyfrze, myslisz ze to może byc problem? Dodam, że wiekszy problem ma mój m ze swoją armią, mnie przez 12 cykli nie udało sie ani razu zajśc :( Titku cudownie że Laura nabiera sił, wracajcie do nas szybciuteńko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama Koniecznie zrób prolaktynę z obciążeniem,chyba Validos o tym pisala.Mozesz miec ukryty problem z prolaktyną i np.prolaktyna moze Ci skakac pod wplywem stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur Zapisałam się do lekarza, u nas termin dopiero na 10 sierpnia, jakaś kpina normalnie, zastanawiam się czy nie pójśc prywatnie jeszcze przed urlopem i zapytac z tym moim wynikiem, tylko to znów kolejne 70zł wrrrrrr... ale chyba nie będe czekac tak długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy któraś z was brała moze clostibegyt + estrofem ja brałam w tym cyklu lekarz przepisał ze n ma pomoc zajść w ciąże pomimo iz mam jajeczkowanie no ale.....@ powinnam dostac 3 dni temu ani śladu a ciąza wykluczona beta poniżej1 ja nie wiem co robić martwie sie czemu nie dostaje boje sie ze przez te leki narobilam sobie problemu nie wiem co ja mam robic lekarz ktory to mi przepisał nie jest z mojego miasta nie wiem chyba do niego jutro zadzwonie...... wszystko do kitu nie tak miało być skoro nie jestem to juz chce dostać ta @ ......juz i tak dosyć łez wylałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki Przyszłam się przywitać i pożegnać bo dzisiaj już wyjeżdżamy. Miniu mam nadzieję,że jak wrócę będziesz już w mniejszym dołku.Trzymaj się kochana Kama głowa do góry.Twarda baba z Ciebie:):) więc żaden guzik straszny Ci nie jest Majek Tir odwołany.zmieszcze się w osobówce haha:D:D:D:D Jadziunia proszę się nie obrażać.😘😘 Anucha ja byłam na 4D w 20 tc i mnie ta przyjemnośc kosztowała 200zł.Jeżeli to badanie z nagraniem będziesz miała robione \"państwowo\"to pewnie za free Ci zrobi tylko płytke dasz czystą,żeby nie ponosił kosztów lekarz :D:D:D:D dziewczynki każdej z Was chciałabym coś napisać ale czas mnie nagli.Muszę jeszcze porobić mase rzeczy w domku . życze Wam skarby udanego urlopu i wypoczynku i zajeb**tej pogody. i kochane nie chce widzieć po powrocie GÓRNEJ CZĘŚĆI tabelki.Macie wszystkie spasc na dół papapappapapapapapapapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego urlopu Fisiu :) Pięknej pogody, wielu przyjemnych atrakcji a przede wszystkim mega wypoczynku :) Bawcie się dobrze a potem zdasz relacje, mam nadzieję, że osobiście :) Jedźcie ostrożnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Troszkę mnie nie było...ale pracę napisałam:) oficjalnie 10 lipca obrona;) Byłam dziś porobić badania...mocz morfologia toxo różyczka i takie tam i zapłaciłam za cały komplet przeszło 200 zł. Normalnie masakra... Ale no cóż - państwowo to ja bym się dopiero w sierpniu dostała.... Tyle że tyle kasy na to idzie masakra... Przepraszam że nie wszystkim odp...po prostu brak czasu i bardzo dużo piszecie:) ale zamierzam się poprawić;) Ślub już załatwiony- termin 8 sierpnia;) hihi już się nie mogę doczekać;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia udanego urlopu, będziemy tęsknić :) odpoczywajcie i nabierajcie sił 🌼 Lemurka niestety tak to juz jest że za badania trzeba słono płacić, ale jak kiedys pisała Titowa u nas jest o niebo lepiej z opieką zdrowotną niz na Wyspach, także głowa do góry.. sama tez bylam mile zaskoczona diagnostyka i szybkością badań w klinice onkologicznej :) Gratuluję napiania pracy - jestes wielka - teraz tylko obrona i możesz spokojnie oprzygotowywac sie do ślubu - widzisz jak wszystko pieknie sie poukładało :) A ja znowu zaczynam łapać doła, tzn. prze jakiś czas wyluzowałam z tymi badaniami - stwierdizłam, że ruszymy na podbój gabinetów po wakacjach jak nam sie znowu nie uda, ale zabiłyscie mićwieka z tym poziomem progesteronu i teraz ciągl myśle o tym czy nie pójśc do lekarza i się skonsultowac - gddybym mogła to pobiegłabym juz teraz, zaraz ale najwczesniej będe mogła pójść we wtorek i chyba pójdę bo nie wytrzymam do sierpnia :( jestem juz zła na sibie że tak ciągle myslę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) moja nieobecnosc juz wytłumaczona -padł mi zasilacz do laptopa a mezowi twardy dysk i zostalismy bez kompa:( ale juz nadrabiam! Dafi:) a mój budzi sie ok 6 na butle i do 9 go przetrzymuje:) oj te dzieci zmienne jak pogoda:( Minia:( słonko nadzieja umiera ostatnia:) trzeba wierzc ze sie uda!! ja tez duzo p[rzeszłam ale nie tyle co moja kuzynka 4 operacje:( i teraz in vitro!! na pewno dasz rade a my po to jestesmy zeby wysłuchac:) Titus:) czekam na fotki Laury super zed juz wszystko dobrze:) wracajcie do nas:) Anucha:) 15 lipca juz blisko:) i prosze o fotki malenstwa:) Kama:) kochana ja robiłam prolaktne na surowo:) i po obciazeniu miałam wysoka po obciazeniu i brałam bromergon tez na poczatku ciazy!!!!! Majek:) zagladaj do nas kochana:) i powodzonka:) minia24 ja brałam samo Clo ale nie znam sie bo po pierwszym zaszłam w ciaze!! Fisiu jak Twój tir:) udanch wakacji i pogody:) odpoczywaj:) a ja wybacz spadac nie bede;):) lemurka 22 niestety badania prywatnie kosztuja:( ale czego sie nie robi:):):) zmykam do garów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja też miałam lekko podwyższoną prolaktynę i lekarka stwierdziła,że podwyższona prolaktyna to najlepsza antykoncepcja..dostałam bromergon i łykałam codziennie 1 tabletkę na noc..no i za miesiać już były || mój też nie miał takich super wyników, aczkolwkiek lekarze twierdzili inaczej...ale kiedyś zanim zrobił badania to lekarz kazał mu jeść biosteron..To było przed 3 ciążą..dostaliśmy wtedy biosteron i bromergon i też od razu zaszłam, tyle że miałąm bakterie i się nie udało utrzymać...w sumie to nie wiemm dlaczego dał mi bromergon skoro nie robiłam wtedy żadnych badań...zrobiłam je dopiero teraz, czyli rok później...Zbadałam progesteron, testosteron i prolaktynę....na własną rękę i jak dostałam wyniki to poszłam do lekarza,żeby mi coś przepisał..Moja koleżanka z pracy też się stara już z rok i nic...i też ma podwyższoną prolaktynę tyle,że więcej niż ja.. Validosku mam takie pytanie do Ciebie:> zawsze miałam smaka na taką spódnicę co Ty ją masz, wiesz tą białozieloną:> gdzie ją wyniuchałaś?:D normalnie jestem na nią chora, ale pewnie i tak teraz nigdzie jej nie kupię:( a wybieram sie w lipcu do Kostyka, bo dawno mnie u niego nie było a wypadałoby się pokazać...tylko mam stracha , bo kazał nam zrobić badania czy mój organizm nie odrzuca ciąż...jakieś z krwi...no i nie zrobiliśmy, bo było u nas strasznie krucho z kasą...a teraz jak już sie odbiliśmy to jestem w ciąży...w sumie to sam powiedział,że możemy już się starać..ale cholera byliśmy u niego w lutym, jakoś zaraz po tym zabiegu co mi w niepołomicach robił..więc czas na te badania był...może nas nie zje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kofane! my juz w domku uffff! jestem skonana...12dni w szpitalu zabralo mi energie, ale juz mi lepiej, odezwe sie juterkiem, zbliza sie pora karmienia :) poczytam najpierw co nabazgrolilyscie bo widze ze mam spore zaleglosci! MOJA MAJUS WROCILA Z WIELKA POMPA!!!!! BOMBA! :D :D :D 😘 dziekuje Wam wszystkim za milusie slowa a zatem do juterka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpoczywam :) Wczoraj imieniny teścia, więc wstałam dzisiaj około południa, w dodatku przyjechała siostra męż a z czteroltenim synkiem, więc dom wygląda jakby tajfun przeszedł ( kojarzycie obecną reklamę TP z pięciolatkiem zadającym bez końca pytania? No to właśnie miałam próbkę hahha) za tydzień mały też przyjeżdza na weekend do dziadków ( i do nas przy okazji też) bo rodzice idą na impreze hihi (średnio co dwa tygodnie tak chodza ;)) Validos, Majek mój wynik prolatyny w 20 dniu cyklu wynosił 27,5, gdzie norma w tej fazie między 3,4-24,1. Postanowiłam, że pójde we wtorek prywatnie do gin. poszłabym jutro ale jade w delegację wrrrrrr.... Kurczę może to własnie jest przyczyna, bo tak jak mówicie nawet jeden malutki plemniczek ma szansę zaatakowac ;) Na razie faszeruję męża na zmianę jeden dzień maca, drugi dzień Salfazin, powiem o tym lekarce zobaczymy co ona na to, najwyżej nakrzyczy ;) Validos - robiłaś sobie cappucino z Thermomixa? Pyyyyyyyyyyszne i cudowną pianką wychodzi - gorąco Ci polecam, jutro spróbuję napój mleczny banonowo-miodowy na ciepło - a co będę sobie dogadzać hihihi Buziaki dla wszystkich, zmykam do łazienki i do łóżeczka bo zaraz jakiś czeski film ma lecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITUŚ ❤️ LAURA !!! W ❤️ I ❤️ T ❤️ A ❤️ J ❤️ C ❤️ I ❤️ !!! Kochane ale cudownie, terza w domku dojdziecie do siebie. Jak tylko będziesz miała chwilkę to napisz jak tam dajecie sobie rade i jak się czujecie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuży buziak dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Urodzinki urodzinki i już po urodzinkach. Ale 5 lipca powtórka bo mamy chrzciny. A jak narazie zapraszamy na torcik jak narazie wirtualny mam nadzieję że wyjdzie. …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~~*~*~*~*~*~*} ……… @@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~**~*~*~***~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~~*~**} …{ *~*~ URODZIN 100 LAT ~*~*~*} …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ ~*~*~*} …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto Lat!! dla Julianka duuuuużu buziak 👄 zdrówka szczęscia pomyślności Torcik mmmmmmmmmmmmm pyszny :) Zmykam do pracy papappapappapap Pozdrawiam wszystkie dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś już w domku :):):) Ciesze się bardzo! Teraz będziecie się uczyć siebie nawzajem i życia w domku z tak Maleńką kochaną Istotką :) Sto Lat Sto Lat dla Julianka! Rośnij zdrowo Maluchu i bądź zawsze pogodny, niech otacza Cię miłość najbliższych, bądź grzeczny dla Rodziców i dobry dla Siostrzyczki ;) i niech spełnią się twoje marzenia :) 😘 Dziękuję za torcik :) 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis STO LAT Kochana! Z okazji urodzinek życzę Ci dużo zdrówka, szczęścia, bezproblemowej ciąży i łatwego rozwiązania, pociechy z dzieciaków i spełnienia wszystkich marzeń. Bądź szczęśliwa i zawsze kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś gratulację;) bardzo się cieszę, że juz obie w domku jesteście szczęśliwie;) 100 lat Softis:) A ja pracę dziś złożyłam licencjacka i obrona tylko i jestem wolna - wreszcie hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wciaz czytam stronki mieszy karmieniami... jestem na 744... i becze ze szczescia, z wzruszenia! 😢 😭 za wszystkie te kwiatuszki i serduszka i smsiki i ta mala pomylke do Validoska :D :D w zakreceniu wyslalam jej namiar numeru sali gdzie leze :D :D :D :D wiem slonko ze nie moglabys tu ze mna byc heheh :P :P nie mialam juz kredytu na telefonie sta nie odpisalam na eski Cebulci Koug Validka Fisiaczka zdazylam jeno Majusi cos nabazgrolic po krotce, i oczywiscie w stalym kontakcie bylam z nasza Ania reporterka :D :D ide czytac Was dalej Calej reszcie Hani Softiskowi Dziubalkowi i Dafi i Motylkowi i tak wymieniac by caly babiniec DZIEKUJE RAZ JESZCZE!!!! PRZEPRASZAM ZE WSZYSTKICH NIE WYMIENINILAM BO MI W GLOWIE TAKI METLIK ZROBILYSCIE ZE SIE POGUBILAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak na wstepie: opierdzileik dla Mini Kamusi i dla reszty sie dolujacych, na to zeby strzaskac Wasze dupenki jeszcze znjade sily i mimo ciagniecia szwow dam rade rozmachnac kulosami!!! Minia nie mysl takimi kategoriami, co uniknione przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie! Jadziunia no teraz Ty nastepna, dlaczego myslisz ze nikt tu o Tobie nie pamieta??? to pewnie przeze mnie dziewczyny w szale witania mojej Larysi popitolilo im sie z wrazenia :P Motylku ja poczulam pierwsze ruchy w 16tyg ale nie stresuj sie, jeszcze synek Cie nie raz w pecherzyk skopie :) Validku Maksio kaskader nr 2!!! Koug troszke glupio wyszlo z tymi wakacjami dla dzieci :( :( na ich miejscu tez bym sie poplakala i byla zawiedziona...mam nadzieje ze cos wymyslicie w zastepstwi. Lemurka gratuluje dwoch kreseczek!!! Majus no o Tobie psioszko nie wspomne!!! :D :D :D udanego ciazowania i rzygusiania :) zaraz zerke co skrobnelas na NK 😘 MANIUS tez o Tobie mysalam :) teraz wiem co przeszlas sama, moja malenka jest taka malenka, najmniejsza z topikowych dzieci, dziekuje za wsparcie i pamiec Myszko! meza wystaw na balkon na nagusa ukarany byc musi :P wierze ze przelamiecie konflikt i sie wszystko ulozy 😘 Fisiak nie przypal dupenki a saint tropez! i nie ogladaj sie za francuzikami ostentacyjnie w obecnosci meza :P :P Tir zajebisty pomysl szkoda ze nie wypalil :D :D :D Ty to potrafisz mnie rozbawic do lez! Haniu 🌻 Roburku 🌻 no cc moze byc ale pierwsze kroki po sa masakrycznie bolesne, teraz juz smigam ale ciagnie i sie nie poddaje, wiesz umyl chce cialo nie pozwala. Cebulcia 🌻 co tak rzadko zaglasz? co nowego u Normusi? a imie zostalo to samo :) A teraz napisze cosik o nas: mam problemy z laktacja, 60ml odciagam z dwoch cyckow 30min :( i rezygnuje z dalszego karmienia piersia, Laura i tak nie ciagnie z cyca, leniwe male babsko :P woli z butelki a siedzenie tyle czasu z laktatorem to obled miedzy karmieniami mam zalediw godzine na odpoczynek razy 8 to tylko 8h na sen, jedzonko i drobne obowiazki...bede wygladac jak zombi za nastepne 5h... Sluchajcie powiedzcie mi - wiem ze z wczesniakami jest inaczej, ile zajmuje/zajmowalo Wam karmienie pociech? bo u nas wyglada to tak ze mala zjada najpierw 30-40ml w 15min pozniej mi usypia na recach, mimo metody irlandzkiej ktora bardziej wybudza dziecko, pozniej robi standardowo kupsko, przewijamy rozbudzamy dziecko bo tak nie da rady, wysuwa jezor albo podwija go do gory ze mocia sie nie wlozy, i znowu wracamy do karmienia, kolejne 30ml w kolejne 20min i znowu zasypia, ciagnie czeka odpoczywa sapie , o matko i tak schodzi mi godzina... moze ja robie cos zle? moze jest malutka i potrzebuje wiecej czasu (tak powiedziano mi w szpitalu) ale juz sama nie wiem :( Dzis byla w domu polozna Laura wazy juz 2240 i dluga na 45cm, zdrowa i reszta bez zarzutow. Ja nadal na lekach obnizajacych cisnionko, ale jutro ide do lekarza ktory podejmnie stosowne kroki co dalej... A wrazenia z cesarki coz...pierwsze spotkanko z corcia mnie ominelo, tatus zdazyl przyjechac z pracy na czas bo decyzja byla podjeta bardzo szybko i spontanicznie, bo cisnionko duze i bialkomocz tez... najpierw dali mi Epiudyral, ale po probie wstepnej czy cos czuje okazalo sie ze tak, anestezjolog wbijal sie 4razy i chyba zle trafil... lekarze byli zdziwieni, i podali pelna narkoze, wiec tylko tatus mial ten przywilej zobaczenia corcie tuz po... Larys przyszla na swiat o 15.20 Cisnionko po cc 160/110 i tak mnie faszerowali co pol godziny lekami na jego spadek ze wyladowalam w osobnym pokoju pod stala kontrola, cisnienie bylo mierzone co 10min... pozniej po ustabilizowniu co 30min... po 26h kazali mi wstac z lozka, kurcze blaszka o malo co nie zemdlalam, slabo i krecilo sie w glowie... (tu podchodza im szybciej sie wstanie tym lepiej no to polozna i siostrzyczka szalaly) po 3h kolejna proba zakonczona sukcesem spacer na szuru buru zębideł -dystans pierwszego spacerku po... 10m i z powrotem lezenie. uciekam bo mala sie wybudza Caluje i dziekuje jeszcze raz za pamiec!!! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×