Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻 Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.1 cykl....18.10 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl........ 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabela poprawiona jak widac wyzej... mam straszne problemy z cera(tradzik) no i w dodatku strasznie rozdrapuje to wszystko!!! dzis przesadzilam i wylazlo mi tyle krost(chyba uczulenie dodatkowo) ,ze załamałam sie i nawet mezowi wstydze sie pokazac:( ide juz spac zeby nikt nie musial patrzec na moja paskudna gebe😭😭😭 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabela poprawiona jak widac wyzej... mam straszne problemy z cera(tradzik) no i w dodatku strasznie rozdrapuje to wszystko!!! dzis przesadzilam i wylazlo mi tyle krost(chyba uczulenie dodatkowo) ,ze załamałam sie i nawet mezowi wstydze sie pokazac:( ide juz spac zeby nikt nie musial patrzec na moja paskudna gebe😭😭😭 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabela poprawiona jak widac wyzej... mam straszne problemy z cera(tradzik) no i w dodatku strasznie rozdrapuje to wszystko!!! dzis przesadzilam i wylazlo mi tyle krost(chyba uczulenie dodatkowo) ,ze załamałam sie i nawet mezowi wstydze sie pokazac:( ide juz spac zeby nikt nie musial patrzec na moja paskudna gebe😭😭😭 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz kochany Dziubassek nic nie pisze tylko poprawia tabelkę :-D Millenia w ciazy występuje duzo sluzu to prawda. Nie stresuj sie tylko zrób jutro ten test. Naprawde juz czas. Musi byc jakas przyczyna opóźnienia a jest ich masa nie tylko ciaza. Trzymam kciuki aby to jednak byla ciaza ;-) Validos przestan mi tak slodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko powiedzieć,a raczej napisać dobranoc :-) Jutro jade do szkoły i zajrze pewnie wieczorkiem,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, kiedyś któraś z Was wkleiła taką fajną stronkę z tygodniami i zdjęciami ciąży, nie moge tego za nic znaleźć w necie, pamiętacie może stronkę? , może macie ją przypadkowo w ulubionych? jeśli możecie wklejcie jeszce raz , bo inaczej muszę wertować całe 80 stronic. millenia - czekamy na wynik testu, masz objawy ciąży także trzymamy kciuki. Dziubasku Tobie tak ładnie te tabelki wychodzą, mója ostatnia @ --- 23.09. ............nie lubię goooo nie lubię na na na naa..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu 🌼 - tak chodzi o teścia , męczy mnie myśl o tym durniu i nawet piosenka mi przyszła tutaj na myśl :) nie bedzie spał - poszedł do roboty na noc !!!!! i dobrze tam jest jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabela poprawiona jak widac wyzej... mam straszne problemy z cera(tradzik) no i w dodatku strasznie rozdrapuje to wszystko!!! dzis przesadzilam i wylazlo mi tyle krost(chyba uczulenie dodatkowo) ,ze załamałam sie i nawet mezowi wstydze sie pokazac:( ide juz spac zeby nikt nie musial patrzec na moja paskudna gebe😭😭😭 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.1 cykl....18.10 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża.....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl........ 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze ktos? Moja ostatnia byla a wlasciwie jeszcze jest 15.11.2007 Gosiu u mnie po owulacji nigdy nie ma sluzu jest za to bardzo suchooooooo. I tak sie zastanawiam czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze ktos? Moja ostatnia byla a wlasciwie jeszcze jest 15.11.2007 Gosiu u mnie po owulacji nigdy nie ma sluzu jest za to bardzo suchooooooo. I tak sie zastanawiam czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jest tu jeszcze ktos? gosiu wszystkiego naj naj naj fasolkowego :) Moja ostatnia to 15.11.2007 A ztymy uplawami to ja po woulacji nie mam zadnych tylko starasznie suchooooooooooo Gosiu czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek nie przejmuj sie kłopotami z cera. Znając facetów na pewno nie zauważy. Dziewczynki ja wlasnie \"podlalam fasolke\" i tez ide spac. Do napisania jutro moje kolezanki. Erotycznych snow. Fisia babo zacznij cos pisac! Tęsknimy za toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria sucho po owulacji to jest normalne. Co kobieta to inny objaw. Ze mnie sie leje a u ciebie sucho. Wszystko w porzadku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wiktoria 🌼 cos mi net szwankuje odpowiadam z opóźnieniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wiktoria 🌼 cos mi net szwankuje odpowiadam z opóźnieniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki-\"zaciążone\" nie wiem czy wiecie ale bardzo dobry sposób na mdłości to jeść migdały-ssać je...poprostu. Ja to przetestowałam na sobie będac w pierwszej ciąży i po przetestowaniu różnych sposobów to mi pomogło.Miałam je wszedzie w kieszeniach w torebkach, wszedzie ale pobagało wiec jeżeli ktoś lubi migdały to prosze spróbować... Tak wtrąciłam sie ale czytam o wszych mdłościach (których bardzo zazdroszcze) a nikt nie wspomina o migdałach a takie dobre na te sprawy;) buziole na miły dzień:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babeczki moje kochane :-D Wy pewnie jeszcze smacznie spicie a ja niestety w pracy :-( Basia ma racje migdały sa dobre na mdlosci i zgage, ale trzeba odróżnić migdały od migdalenia sie ;-) to drugie pomaga na wszystko ;-) Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko,Ty biedactwo już w pracy!!!!!Ja dopiero jedno oko otworzyłam;-) 💤. Też słyszałam o tych migdałach w \"mamo to ja\" na tvn Style. Kurcze cycki mnie bolą!!Ma któraś takie objawy PMSu?Na objawy ciążowe to trochę za wcześne,a poza tym dopiero mialam owulację więc nie ma o czym marzyc-trzeba czekać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malgosiu :* Jesli dopiero mialas owulacje to okres powinnas dostac miedzy 12-16 dniem po niej takze jeszcze duzo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼 NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌼Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌼Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌼Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌼Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌼Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.1 cykl....18.10 🌼 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌼Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌼Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌼Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌼Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌼Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌼Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌼Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌼mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌼Wiktoria80...27............................................. 15.10 🌼Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌼Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌼 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌼Poli..............28.....opolskie........................... ... 🌼 Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 🌼Agi37...........37..................................1 cykl....25.10 🌼Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 🌼 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl........ 🌼Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do moderatrow i usuna te moje proby tworzenia tabelki. Przepraszam dziewczynki za zamieszanie ale patrzcie za to jaka piekna tabelke mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Harbatka cieszę się że u lekarza same dobre wieści :) SUPER!!!! Gosia🌼 spóżnione ale szczere życzonka imieninowe ❤️ SPEŁNIENIE MARZEŃ ❤️❤️❤️ I FASOLECZKI ❤️ Tabelka wg. mnie piękna taka wesoła :) Ja również wstawiłam sobie suwaczek zaraz sprwdze czy mi się to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×