Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Czesc Vichy bardzo dziekuje za zyczenia oby z ta fasolka sie sprawdzilo :D a suwaczek piekny 🌼 na kiedy masz termin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha wstawiłam drugi o Karolku :D I ZNÓW MUSZĘ POPRAWIAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie zbliza @ ..mam typwy PMS- chodze, placze, dzis rzucilam sie na meza z piesciami prawie, bo mi zjadl dwie ostatnie podstepnie zdobyte czekoladki! nie ma ich w Polsce i w tym problem. Nazywaja sie lodowe moze jednak gdzies sa? takie rozplywajace sie w buzi. Dajcie znac jak je znacie. Do tego musialkam odwolac kurs prawka i egzamin teoretyczny bo NIE MAM CZASU! musze sie delegacja z firmy zajac ;( mam dziewczyny dosc, a moj maz KOMPLETNIE tego nie kuma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no... nie wiem co Ci powiedziec, przede wszystkim nie bij chlopa :) facet i tak nigdy nic nie zrozumie szkoda zachodu... Usiadz spokojnie zrob sobie ciepla herbatke... Wyluzuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzięki ale też już do tego doszłam :D Kurde no szkoda że już czujesz zbliżającą się@ choć pamiętaj że takie objawy są często mylne bo ja ostatnio też się tak czułam jakbym miała dostać@ a tu niespodzianka :) A męża dobrze że ubiłaś za czekoladki ja bym pewnie zrobiła tak samo :) A apropo tych czekoladek to ja o takich nie słyszałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za chwilkę muszę zmykać troszkę posprzątać i coś ugotować ,a tak mi się nie chce:o Mój synek dziś u babci ipewnie już śmiga na sankach a ja mam troszkę luzu :)Popołudniu po niego jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zafasolkuje w tym miesiacu to bedzie na poczatek sierpnia... W owulacje trafilam idealnie, teraz czekam na rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) ja sie dopiero zwleklam z lozka :-) vichy, sliczne suwaczki :-) obydwa :-) kurde no..., ja cie doskonale rozumiem, jak my wszystkie tutaj chyba ale jak pisze Gosia - maz i tak nie zrozumie :-D za zadne skarby swiata :-) moj do dzisiaj nie moze pojac, a ja tez czasami wpadam w takie ataki agresji pzeciwko niemu prze @ :-D o czekoladkach tez nie slyszlam. Gosia, tabelka cuudna :-) trzymaj sie cieplo w tej pracy i niech Ci dzien szybko zleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladal kto moze takie filmy jak \"katyń\" \"efekt motyla\" i \"numer 23\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja ogladalam Efekt motyla. Fajny, mnie sie podobal. Katyn widzial moj maz, ja nie lubie takich filmow. A tego ostatniego nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry moje gwiazdeczki kochane😘😘 wkoncu moge z Wami poklachać Huuuuuraaaaaa Małgorzatki moje drogie spóźnione ale szczere zyczonka imieninowe.Kochane życze Wam dzieciaczków 100 Witam nową koleżanke millenia😘kochana mieszkamy po sąsiedzku kochane tabeleczka suuuper dzięki za wpisanie mojej@ bleeeee przesyłam buziaczki Wam wszystkim kochane.nie będe wymieniać ale wiecie ze pamiętam o Was wszystkich. u mnie ??? hmmm nie chce Wam tu truć dupki ale moje nowe hobby to pogrzeby,wczoraj miałam kolejny Niech się ten listopad skonczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chop moj z mała na sankach a ja mam sprzątać hehe która chciała śniegu???? ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** przesyłam bo u mnie duuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopiero wyszlam z lozka:O Gosia tabelka piekna:) Fisia ja chce troche sniegu:P ale dzis niestety nie zapowiadali:O wlasnie ogladam na tvp2 "w lonie matki" o ciazy blizniaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISIA :D:D:D:D:D:D:D:D:D wkoncu sie odezwalas 👄 odwiedzaj nas czesciej babo, jak tam ida staranka moze juz zafasolkowałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dobry humor :D Dziubassek ja od 6 rano na nogach a ta dopiero wstala :) Millenia ja wlasnie sobie zamowilam te 3 filmy bede miec co ogladac w zimowe wieczory. Sniegu tyle ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia \"katyn\" oglądałam spox.podjarana siadłam do filmu nacieszyć oko Małaszyńskim a tam Małaszyńskiego 5 minut widać hehe ale film oki liczba 23 zaczęłam oglądać ale jakoś jim carrey w takich filmach mi nie pasi .musze dokonczyć ten film bo się na nim nie skupiłam i wyłaczyłam co do Efekt motyla to 1 czesc obejżałamz 5 razy.podobał mi się kochane fajny.2 czesci nie mam kiedy kuknąć Gosia Ty jesteś maniaczką horrorów jak ja więc koniecznie musisz obejżec\"droga bez powrotu2\" to 2 czesc filmu \"zły zakręt\"lub \"zły skręt\"(pod tymi dwoma tytułami go widziałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek kochana super ten program własnie teraz właczyłam a co do śniegu to pamiętaj ze ja Ci zazdroszczę morza które masz pod nosem to może zrobimy wymiane???? ide kawe zrobić kto pije ze mna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem milosniczka horrorow moim ulubionym horrorem jest THE AMITYVILLE i kropka :) PILA 3 jest dobra, hostel :) nie mam z kim ogladac za bardzo bo moj chlop sie boi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia, witaj sasiadko :-) gosia Pila byla faktycznie super, chyba jedyny film ktorego wszystkie czesci obejrzalam i mnie nie znudzily :-) ja lubie horrory ale nie jak jestem sama w domu :-) wyobraznia mi pozniej zbyt mocno dziala :-D no a z filmow na top liscie to ciagle wysoko jest u mnie szosty zmysl, niby oklepane ale moge ogladac co jakis czas i mnie nie nudzi :-) a z gatunkow bardziej slodkich i cieplych to \"czekolada\" nie wiem czy widzialyscie? fajna muzyka i klimat jest jak dla mnie jedyny w swoim rodzaju, taki dokladnie czekoladowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia watpie rzeczyc zima chciala sie kapac w morzu:D chyba,ze jestes morsem!!! :P no przez was to ja nie obejze \"w lonie matki\" bo ciagnie mnie do kompa:P nawet sniadania nie zjadlam a stoi przed nosem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×