Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej Fisia powiedz cioci Gosi jak idą staranka? Prosze zdradzić ze szczegółami ;-) jak zaciazymy w tym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku chciałabym aby dla Nas ten miesiąc był udany.niestety ze starankami na bakier bo nie miałam ochoty na przytulanki.nie powiem ze ich wcale nie było bo oczywiście ja erotomanka:D:D:D:D:D to bym umarła bez zobaczymy jak to będzie w tym miechu.cyce mam troche wrażliwe ale tak poza tym to nic się nie dzieje ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia no to w takim razie ja też CI SERDECZNIE GRATULUJE❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️wg. mnie to na 100% ciąża :) Fisia🌼 nie rób mi smaka na ciepły rosołek bo ja dziś w pracy i w dodatku coś mi zimno :o Rano wymarzłam jak jechałam do pracy brrr taki mróz,jak ja zimy nie lubię :o A dziś coś nie zaspecjalnie się czuję:( coś mnie głowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia a my to nasze spotkanie zorganizujemy chyba dopiero jak śnieg stopnieje :D.......NA WIOSNĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ze ten dzien bedzie do dupy!:( oj nie bede Wam opisywac wszystkiego ale kiedys odesle moja siostre do ojca albo do matki:( za jakie grzechy ja ma sie stresowac:( i walczyc ze zbuntowana nastolatka:( oj dziewczynki oszaleje kiedys!!melusia mam nadzieje ze Ci sie udało!:) trzymam mocno kciuki gosiu :) dziekie za kolejne usiwadomienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia80 gratulacvje - moim zdaniem to na bank ciaza !!!!!!!!!! U mnie 4 dzien @@@@@@@@ jeszcze jeden dziien i zabieram sie za tempke namowilscie dziewczyny. Bede was na biezaco informowac jak mi idzie. Tak sobie siedzie i mysle ze jest nie za bardzo jak sie ma dluguie cykle dluzej na wszystko musze czekac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michelle znowu dostalysmy podobnie a wiec idziemy razem :) Gosiu i validos a u was dziewczyny nie czas na tescik ? czekamy na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.1 cykl....17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl..13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos kochana wrzuc mi jeszcze raz rozpiske twoich temperatur i objawow sluz itp oraz godziny pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu:) słonko poczekam tydzien i wszytskiego sie dowiem:) póki co boli mnie jajnik lewy i piersi! wiec @ blisko:) pewnie! cóz po awanturze zmoja siostra dzisiaj kupie sobie psa:(:( bo dzieci bede miała dosysc zanim swoje bede miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie chce mi sie myslec o tym wszystkim:( wrrrrr ale jestem zła! dziewczyny okres dojrzewania to masakra!! totalna jak nie zwariuje to przezyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos wiem ale jestem strasznie uparta i mnie to gnębi bo cos mi nie gra ;-) napisz jesli mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu! słonko poczekam tydzien!:) oki nie bede Ci przeszkadzac i głowy zawracac:):) hahah masz duzo pytan:) a mi sie chyba dzisiaj odechciało dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i znalazła sie jedna wsród Was która nie chce dzieci:): hahaha zartuje poprostu młoda mnie wyprowadziła z równowagi:(:( strasznie amój maz jeszcze powiedział ze nie wyobraza sobie ze mna miec dzieci:( bo sobie nie radze z siostra:( i jz mi sie odechciało:( wszystkiego ja sie rodzi malenstwo to sie człowiek uczy jak z nim postepowac! a ja dostałam niewychowana, rozpieszczona 15 i badz tu madrym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pyt --jak sie oblicz dlugosc cyklu od pierewszego dn9ia @ do pierwszego nastepnej @? czy od pierwszego do ostatniego nastepnej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość cyklu liczysz od pierwszego dnia krwawienia do dnia przed następnym krwawieniem. Czyli np jeden okres masz np 10.10 a następny masz 10.11 to liczysz od 10.10 do 9.11. Dzien przed krwawieniem oznacza koniec cyklu. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie takie trudne a jeszcze lepiej korzystac z kalendarza na necie i wamo ci wyliczy kiedy bedziesz miala @ wpadne pozniej bo znajomi do nas wpadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczęta. To znów ja. Dziękuję za gratulację, ale myślę, że są one przedwczesne... Teraz po prostu czekam na @, mam takie bóle jak przed @... Nie chcę się nakręcać. Ciągle sprawdzam, czy już pojawiła się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia nie masz na co czekać bo @ nie przyjdzie do Ciebie przez dobry rok :-D GRATULUJĘ KOCHANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja mam dzisiaj dosyć pokłóciłam się i to dość konkretnie z moim m, mam go dzisiaj serdecznie dość, całe szczęście że poszedł na noc do pracy i wróci dopiero rano, bo to chyba nie byłby koniec kłótni, najgorsze że mama i Wiki były świadkiem wszystkiego. Normalnie chce mi się tylko płakać, gdyby nie malutka to pewnei wyszłabym z domu i długo nie wracała bo szybko nie ochłonę. Jutro pewnie będzie cichy dzień, ale to w sumie dorze bo nie mam z nim ochoty gadać. Na domiar wszystkiego wiki rozbiła nasz nowy stół ze szkła w drobny mak i miałam ponad godzinę sprzątania tych drobinek szkła, na szczęście że małej nic się nie stało. Sorki za marudzenie ale musiałam sie komuś pożalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczęta!!! Wyjechalam na jakiś czas do rodziców urlop....właśnie dzisiaj wróciłam i się zaczytuję, mnóstwo czytania....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna przykro mi,że się pożarłaś z mężem,ale takie te nasze chłopy są-bezmyślni egoiści;-).Nie martw się na pewno niedługo wam przejdzie i wszystko wróci do normy. Szkoda stolika,ale najważniejsze,że małej nic się nie stało! Cześć Malwinka 29 mam nadzieję,że u rodziców naładowałaś akumulatory na cały tydzień :-)Podtuczyli Cię troche?Ja zawsze jak jadę do rodziców to przywożę ze 2 nadprogramowe kilogramy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna przykro mi,że się pożarłaś z mężem,ale takie te nasze chłopy są-bezmyślni egoiści;-).Nie martw się na pewno niedługo wam przejdzie i wszystko wróci do normy. Szkoda stolika,ale najważniejsze,że małej nic się nie stało! Cześć Malwinka 29 mam nadzieję,że u rodziców naładowałaś akumulatory na cały tydzień :-)Podtuczyli Cię troche?Ja zawsze jak jadę do rodziców to przywożę ze 2 nadprogramowe kilogramy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna przykro mi,że się pożarłaś z mężem,ale takie te nasze chłopy są-bezmyślni egoiści;-).Nie martw się na pewno niedługo wam przejdzie i wszystko wróci do normy. Szkoda stolika,ale najważniejsze,że małej nic się nie stało! Cześć Malwinka 29 mam nadzieję,że u rodziców naładowałaś akumulatory na cały tydzień :-)Podtuczyli Cię troche?Ja zawsze jak jadę do rodziców to przywożę ze 2 nadprogramowe kilogramy ;-) Dziewczynki,napiszcie jaki macie śluz w kolejnych dniach po owulacji.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka, Ale to chyba dobrze no nie ? Ja to dziewczyny od was sie uzaleznilam :) moze az tak mocno sie nie udzielam ale jestesm w temacie :) Malwinko a jak tam twoje staranka ? JA mam wlasnie @ jeszcze jakis tydzien i do dziela mam cicha ndzieje ze do celu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna przykro mi,że się pożarłaś z mężem,ale takie te nasze chłopy są-bezmyślni egoiści;-).Nie martw się na pewno niedługo wam przejdzie i wszystko wróci do normy. Szkoda stolika,ale najważniejsze,że małej nic się nie stało! Cześć Malwinka 29 mam nadzieję,że u rodziców naładowałaś akumulatory na cały tydzień :-)Podtuczyli Cię troche?Ja zawsze jak jadę do rodziców to przywożę ze 2 nadprogramowe kilogramy ;-) Dziewczynki,napiszcie jaki macie śluz w kolejnych dniach po owulacji.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek co sobie poprawie w tabelce to Ty mi spowrotem wszystko zmeiniasz. NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...2 cykl....17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża......23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................1 5.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl..13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl.....31.10 Agi37...........37..................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl......01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl......26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl.....03.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×