Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Izo :) czasem sie zdarzaja pomyłki w laboratorium ale to nie wina ze test beta kłamie!!!:) nie mozna miec niskiej bety i byc w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka! ten cykl mam dłuzszy!! niz zwykle- przez stresy:( skok temperatury miaąłm 12-11 wiec dopiero wttedy byłam po owulacji wiec do pietku czekam jak sie @ nie pojawi i pojade na bete! zebym w sobote mogła spokojnie sie napic bez strachu! myslicie ze dobrze robie??? czy poczekad do przyszlego tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza po czesci to prawda gdyz : hCG osiąga maximum stężenia między 8a 10 tc, następnie stopniowo spada. Dla całkowitego upewnienia się co do obecności lub braku ciąży - dobrze jest odczekać minimum 3 tygodnie od stosunku a optymalnie - 4 tygodnie, bo do tego czasu hCG może być zbyt niskie. Jakkolwiek - negatywny wynik w 4 tygodniu stosunku przy obecności ciaży zdarza się skrajnie rzadko - natomiast 3 tygodnie to taki optymalny czas, gdy nie zna się terminu owulacji. Należy założyć max możliwy, czyli 7 dni na czas od stosunku do ewentualnej owulacji - oraz 12 dni na zagnieżdżenie (max) + 2-3 dni na wzrost hormonu we krwi. stezenie hCG spada wraz z rozwojem zarodka stad negatywne testy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie pieklic, nikt nie ejst alfa i omega:O to jest forum i jesli ktos ma mylne zdanie mozna go wyprowadzic z bledu a nie klocicie sie i nerwy tracicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera co jest z tym kafe 😡 podaje ostatni raz moj wynik >1,2 mam nadzieje ze teraz pojdzie ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenko mi tez nie cchcialo wyslac norm bety. rob odstepy miedzy poszczegolnymi liczbami. Napisz swoje normy procz wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Millenia-gratulacje!Schering widzę,że nakręcasz się podobnie jak ja!U nas to chyba spowodowane jest tym,że zdajemy sobie sprawę,że nasz zegar biologiczny coraz szybciej bije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Agi zegar zegarem-jesli czujesz się młodo i w pełni sił do tego by zostac mamą nie patrz na metrykę.Moja szefowa została mamą w wieku 38 lat,gdyż uważała że to najodpowiedniejszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale sie rozpisałyście no no ja już obiadek podgotowany.mniam mniam pomidorówaaa kafe mi coś szwankuje wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza -proponuję Ci przenieś się do innego postu-którego notabene założysz sama pt.ZOOfilia-mój fetysz aa stąd spadaj jak masz pisać takie głupawe teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi37 Ty się nie przejmuj latkami.Ważne ,że podjęłyście decyzje o tym żeby zostać mamusiami dziewczynki zróbcie sobie przerwe i popiszcie z Fisią:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie. komp mi szwankuje i nic nie można zrobić :(. wiecie co ? byłam dzs u gina panstwowo ponieważ jak chodze prywatnie do mojej gin to musze płacic za badania takie jak ;mocz, glukoza, morfologia- nie wiem po jakoą cholerę płaci się składki skoro i tak za wszystko trzeba pałacić. Postanowiłam więc póść państwowo do gina (ze względu na te skierowania) , ten mnie zbadał w jednej przychodni, a na USG wysłał do innej przychodni ze skierowanie (bo tam mają USG na które czeka się ponad tydzień :) - śmiech na sali, porażka !!!! ), poza tym badanie krwi jeszcze gdzie indziej.szkoda,że moja gin na urlopie macierzyńskim tak to dałaby mi skierowanie państwowo, a tak to muszę kąbinować , zobaczę czy się opłaca. powiedzcie mi kochane czy badanie USG do to samo co WR?? wiem,że chodzi o kiłe takie badanie we krwi, ale czy to samo? państwowy gin dał mi badanie na Wr, a prywatny na USR. jaka jest różnica czy mogę zrobić jedno badanie? to to samo?;;; ale się rozpisałam,że szok . millenia - GRATULUJĘ serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem.Moja koleżanka jest w moim wieku i za dwa miesiące urodi bliżnięta,bez specjalnych starań-ciąża bez powikłań,duże,zdrowe dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi37 ale fajnie.bliźniaki to podwójna radość.ja bym chyba wysiadła przy bliźniakach hihi:D:D:D mar---gerita 😘 ja Ci niestety nie pomogę bo ja już nie pamietam woóle badań ale pewnie Gosia nasza kochana Ci udzieli wyczerpujących odp. jak dobrze,że mamy naszą Gosiunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fisiu :) Proponuję wspólna kawkę i ciacho :) P.S. śliczna ta Twoja baletnica-Marta-o ile dobrze doczytałam ,tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci mar---gerita nawet tej bieganiny po lekarzach...I nawet mdłości i rzyganka...Też bym chciała ale chyba@ się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bliżniaków to moja koleżanka na początku była bardzo mocno przerażona,a teraz podwójnie się cieszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....i czego mozna się spodziewac po kims kto rozmawia z psem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 --- :) na Ciebie też przyjdzie pora wszystko jest zapisane tam na górze. moje mdłości lekko ustąpiły są takie dni,że masakra , a są i takie ,że wszystko ok. jedyne co mam teraz dokuczliwe to brak apatytu i brak zainteresowania sexem :( iza*** ja jednak poczekam na Gosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dziękuje bardzo bardzo bardzo dobrze doczytałaś Iza*** widze ,że dużą satysfakcje czerpiesz z obrażania ludzi. skoro uważasz ze Gosia jest tępa to może ty się wykażesz jakąś wiedzą???? proponuje zebyś zmieniła topik na taki gdzie twoje obrazy będą mile widziane.nasz topik do takich nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zakupiłam pojemniczki na ww. badanie. W tym tygodniu jeszcze je zrobię, ciekawe jakie wyniki będą. Rzyganko i mdłości odstapię gratisowo !!! Dziś jest lepiej :D rano kilka razy pawik, tylko raz w pracy i jest git, Chyba się przyzwyczajam ;) Dziś idę na zakupy po spodnie ciążowe. Wszystkie, które mam mnie uwierają! Tylko jedna szersza spódnica mi została. No w dresach chyba będę chodziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ja etz gadam do mojego psa tyle,ze on mi nie odpowiada!!! :D witaj Koug🌻 Agi37🌻 Mar--gerita no widzisz Gosia juz ci odpisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym to naprawde sie nudzi:) ale olac je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawda!! my mamy siebie i nam jest dobrze:) chyba pójde na kawke!!! brzuch mnie zaczyna mierzic jak na @ i mam nerwa!!!! wrrrrr wyzabijam wszytskich w biurze:) zaraz! wieczorem bedzie mezuś:) chyba wiec supcio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka tylko rzeczy ci te pawiki nie weszly w krew bo bedziesz na zawolanie puszczala &*%^$% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×