Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Chyba mnie myslami sciagnelyscie! bo ja wlasnie juz mialam pisac co by bylo jakby kierownica nawalila Fisi... jakby tak wyszla z uscisku i bys kierowana ja tak w powietrzu heheh a co do chomikow Koug no to zwylka bezczelnosc tak sie chwalic na topiku!!!!!!! te ponad 1400 i cos tam wprawia mnie w niezle zakompleksienie! heheheheh Fisia oddaj Ty dziecku gierke dobra... :-) :-) widac ze dziewczynka Fisius ma zdolnosci \"manualne\" hihihihih ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia widze ze masz dar nie tylko zrecznosciowy ale i intelektualny ulozenia plci przeciwnej, szybko faceta nauczylas ze szyby to nie auto myje tylko uuuuunn! :-) :-) i to w dodatku instruktora jazdy!! hohohoho! rewelka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo.....te testy są bardzo omylne.Nie jedna juz się nacięła na nich. Szkoda tylko forsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa hihi to się chyba fuks nazywa ze te chomiczki mi tak zapierdzielają dziewczyny ja mam taką sąsiadkę co to udaje,że wszystkie rozumy pozjadała a w rzeczywistości jest pusta.ona to taka blondynka z kawałów.srednio raz na dwa miesiące przeżywa ze jest w ciązy a jak się później okazuje w ciązy nie jest.ostatnio jak symulowała to jej powiedziałam "zrób babo test to będziesz wiedziała a nie truła" a ona" zrobić mogę zrobić ale będę się bała zerknąc na wynik czy są dwie krechy czy jedna" a ja jej na to."teraz są takie testy ciązowe co wynik smsem przychodzi" i wiecie co???..ona"taaaa?????" i oczy wielkie zrobiła-uwierzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa bo mnie facet wkurzył.rozmazana szyba była a jeszcze jak słoneczko lekko zaswieciło to juz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia a to czasem nie Steffani z "Pierwszej miłości " :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug O jakich testach mówisz,że są takie mylne? owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Malenkie ja spadam na lulu i chrapanko... dobrze ze w sobote wolne ufff. milych snow panienki, snijmy o tym o czym marzymy! no to ja bede miala kolny tramwaj snow, bo marzy mi sie wieeeele rzeczy ;-) cmokaski Koug pstlyknij to atelko plosie! bo ne zasne... a jak jus pis to ja to lobie lokiej? ptlyk ptlyk ptlyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak owulacyjne sa mylne-zapytaj dziewczyn ile razy się przejechały na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo obudzily sie! dobrze dobrze Fisia, tak trzymaj z facetami zwlaszcza z instuktorami, a nich ma madrala! a ta kobitka od smsowych testow ciazowych jest normalnie boska! poznaj ja ze mna, znajomosc utrzymam na zle czasy, kiedy to optymizm spadnie moj do granic mozliwosci, to sobie rozmowe z nia przeprowadze i sie rozwesele... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia to Ty jeszcze nie wiesz ze faceci czesto wkurzaja :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% blondi :D:D:D Fisia skąd Ty masz takie koleżanki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek myslałas już o terminie przyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a Ty czemu jeszcze nie spisz? co to? klusiunia Nasza nie daje spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug steffani przy niej to pestka titek ja mam z niej ubaw codziennie.ostatnio odkryła ze popcorn się robi z kukurydzy.ojjjj dziewczyny normalnie to aż trudno uwierzyć,że tacy ludzie się rodzą.a jak zamawaiła bilety do kina(na "piła" )to się pani zapytała czy film jest z dubingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie koleżanka a sąsiadka.a sąsiadów się nie wybiera:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.... siedzę tylko tu.Na NK byłam chyba 4 dni temu ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug w sumie jeszcze nie...ale cos mam przeczucie ze w tym roku nie zawitamy :-( od prawie 5lat przyjezdzamy na wakacje i swieta, zalatwiamy male i te duze sprawy jak i problemy problemiki, jak dotychczas wszystko posortowane i nie ma potrzeby...chcielismy gdzies wyjechac na taki prawdziwy urlop...bo zmeczeni jestesmy tym wszystkim bardzo,ale to sie okaze,planowac nie planuje bo jak znam zycie zawsze cos wypadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, nigdy nie używałam tych testów ale słyszałam akurat pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek Ty mnie nie złość nawet....my juz sie nakręciłysmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa a kawa z nami na żywo to nie ważna sprawa???????? już jest powód zeby do Polski przyleciec hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam opinię dziewczyn z topiku i były niezbyt zachwycone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ja pamietam do tej pory moja sasiadke z dziecinstwa, babka wiek ok 50lat, latem w futrze chodzila, na glowie wlos upiety czerwona kokarda, nie wspomne o makijazu, na dzien dobey nie odpowiadala,kozaki koloru nieokreslonego szary sweter w pokurczone pasy, naszczescie mieszkala 2 klatki obok, ale pamietalo o niej cale osiedle :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nas zobaczysz to dopiero odkryjesz czym jest prawdziwy urlop obiecuje Ci to smarkanie !!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naklikałyście, już godzinę czytam. Ja ważę średnio 55kg przy wzroście 168cm, karakan ze mnie :) Widzę, że wszystkie chomiki biją, ja nawet nie zaczynam bo jak się wciągnę to nic nie zrobię. Ja lecę bo musze jeszcze pozmywać i Avon porozdzielać. Nie kcem ale muszem :) Pozdrowienia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie nie wiem ale dziewczyny nie były zadowolone poniewaz przekłamywały stan faktyczny-i to z tego co pamiętam nie jedna się wkurzała na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha dzisiaj wcale nie rozpisałyśmy się bo kafe szwankowało.jutro będzie lepiej :D:D:D:D:D:D dziewczyny to nie jest śmieszne ale ja mam w domu prawdziwego chomika i co na niego spojże to mam jedną myśl titowa no to pani sąsiadka nie zła była.u mnie na osiedlu takich nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek jako atrakcję w Polsce zapewniamy wizytę u Fisi na osiedlu...co Ty na to??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za.zapraszam.dostarcze rozrywki również......zaproszę sąsiadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×