Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A my od dzisiaj zaczynamy szaleć. W końcu to już 9 dzień cyklu, więc najwyższa pora, co nie? Więc czym prędzej zmykam. :) Życzę wszystkim miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę idę spać,więc poczytam sobie forum jutro.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur moja fasolka jest z 9dc więc prędko zmykaj do męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój męzulek tez sie złości o przesiadywanie na forum, kurcze odbija im do reszty czy co?? :) jak on cały wieczór na alegro potrafi siedziec to ok. dlatego ostatnio bardzo rzadko sie pojawiałam, bo jak mowiłam jezdze miedzy praca a uczelnia, w pracy nie mam moizliwosci w necie siedziec,a potem po południu to wiadomo.. mąz :) no ostatnio było lepiej bo mężulek kupił gre na playstation i tym sie zajął :) cebulko, to rzeczywiscie niezle z tym twoim tsh skoro leków nie brałaś, ale wydaje mi sie ze takie wachania hrmonalne moga być, dobrze ze we właściwa strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie o testach owulacyjnych i termometrach (mimo ze sama i tak ich nie chce wykorzystywać) mężowi to tez zebym lepiej nie mówiła, bo na pewno by sie ze złościł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece spać bo jutro zakupki a wieczorem chce byc wypoczęta bo @ juz sie konczy i tesknie za baraszkowaniem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłł mój się nie wydziera o kafe bo nie jest wtajemniczony.wie tylko,że ma drugą żone(koug) ale o szczegóły nie pyta.dobrze,że nie zerka na forum bo ja to niekiedy lubie sobie na niego powyzywać to by zaraz focha strzelił która nie śpi????? cebulka jabcok otwarty a Ty gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom...to chiba cebulka nie dotrze na noc do kafejki Gasze swiatełko CYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przepraszam ze dawno nie bylam ale miałam kłopoty z internetem. Byłam dziasiaj u lekarza z wynikami histopatologicznymi, niestety nic mi ciekawego nie powiedziała tylko tyle ze z badan wynika ze wszystko jest ok a przyczyny poronienia nie ma. dostałam od niej tabletki antykoncepcyjne mam brac przez 3 miesiące odstawic i zachodzic. nie radziła zachodzic szybciej bo historia lubi sie powtarzac tylko ze to mógłby nie byc 8 tydz. a np. 16! a tego nie chce! takze czekam na pierwsza @ i zaczynam brac tabletki staranka beda ok czerwca. musze jej zaufac bo z pierwsza ciąża też miałam problemy starałam sie 2 lata a tylko ona rozpoznała niedrożny jajowód (powikłanie po śwince w wieku 21 lat) wzieła do szpitala zrobiła co miała kazała odczekac jeden cykl i ... od razu zaszłam mam dzisiaj wspaniałego 4-latka!!! także światełka zielonego jeszcze nia mam, ale juz niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co !!!miałyście czekać!!!!! Baby wstrętne:-) Koug miałaś racje, Pani doktor tak mnie zbadała,że poczułam w migdałkach:-P myślałam, że jestem u weterynarza;-) Na szczęscie wszystko jest w porządku, kazała po powrocie do domu czyli zaraz brać się za staranka:-) bo dziś mam owulacje, hmmmm wysiedziałam sie 3 godziny w poczekalni i niby mam sie teraz kochać:-) ciekawe komu by sie chciało... przepisała mi etyrox 50 i powiedziała że nie ma na co czekać. A wino wyrzłopałyście pewnie:-P no cóz wypije sobie lampkę i spadam w objęcia morfeusza bo Mąż chrapie i tak z niego pozytku dziś nie będę miała:-) pa pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chociaż raz zgasze sobie światełko:-) no tak tylko Kto mi będzie trzymał taboret?;-) oj Titek gdzie Ty Jesteś?:-) CYK PSTRYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy Dziubassek,że przyszłaś się pożegnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeju ledwo wstałam dzisiaj. Nawet kawa nie pomogła sie obudzić. Widziałyście co mamy za oknem...?:-) Wiosna idzie... Dziubasku nie rób nam tego...Ty założyłaś ten topik i Ty masz z nami tu być:-) nie mów prosze pa pa Kazda z nas ma wieksze lub mniejsze dolki ale jakoś razem to przejdziemy:-) trzymaj się cieplutko i nie odchodź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubass ty małpko!! co to znaczy \"się pożegnać\"?! to mnie tu ganiły za próbę odejścia, a ta małpka sobie idzie?! Nie ma to tamto, jak mnie nie wolno, tobie też :P Co się Dziubass stało? Jesteś zaciążona że opuszczasz \"ciążowe staranka\" czy jak?? mów no, i to już, wytłumaczyć się musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kafe mi szaleje i ciężko mi tu się dostać. >>Koug: Ja raczej nie sądzę abym zafasolkowała w 9dc, ponieważ wg wszelkich znaków na ziemi i niebie owulację mam tak około 12 dnia. Ale to przecież nie znaczy, że nie można wykorzystać przyjemnie wolnego wieczoru :p >>dziubasss: Proszę nie odchodzić tylko wysyłać pozytywne fluidy. A jak już tak bardzo bardzo MUSISZ to się nie żegnaj, tylko pisz do zobaczenia i zaglądaj do SWOJEGO topiku :) Wszystkim życzę owocnych, ciepłych, przytulaśnych dni weekendowych. I zmykam gotować obiad lubemu :p Skądś przecież trzeba czerpać siły na wieczór :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi dzis kafe nawala:( cały dzien zleciał, kupiłam sobie piekny czerwony płaszczyk na wiosne:) zjadłam obiadek i trole:) Koug dziękuje za łzy wzruszenia:) mój maz to mnie niedługo odda do psychatryka:) haha siedze przy kompie i płacze:) jak chcecie wiedziec przez co wejdziece na bloga Koug:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie :) ja wafelkoami moge poczestowac, do wyboru kakaowe lub orzechowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez cos kafe nawala, czesto pojawia mi sie komunikat w stylu brak dostepu do danych czy cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis rano na zakupach byłam ale takich zwykłych spożywczych, jakiś ciuch to pewnie w marcu po wypłacie zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja poszalałam:) a co wieosa idzie a ja płaszcza nie mam ! osadziłam ze musze iec:) ten był taki piekny:) czerwony:) a jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ze znajomymi umówilismy sie na jakies piwko, póki nie jestem zaciazona korzystac musze :) choc i tak u mnie na jednym sie konczy i to małym zazwyczaj, mi poprostu alkohol nie wchodzi, wina to najwiecej 2 kieliszki moge wypic a potem juz trace ochote a Ty co zamierzasz porabiac wieczorkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×