Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

oooooj dziewczeta wiecie ze bym bardzo chciala, przeciez wiecie, nie musze powtarzac...a smarkac ze smiechu to ja lubie, jak zaczynam wchodzic na topik biore ze soba paier toletowy, bo chusteczki nie zdaja egzaminu :-) zobacze co da sie zrobic... a urlopik z Wami to czyste szalensto urlopowania! juz to sobie wyobrazam hehehe w obrebie 4km byloby Nas slychac! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nnnnno to ....MMMaaaMYYYYYY CIEEEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to czuje w kosciach, gazety bilbordy tvn na zywo.... osiedlowa rozroba! sprawcy nieznani, przypuszcza sie ze to kobiety, wiek jeszcze bardziej nieznany... :-) :-) i takie tam ulaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak właśnie patrzę....nam schodzi 100 stron w miesiąc:D Jesteście boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnoooooooooo dobra macie mnie! ale niech dojdzie do tego fakt ze na osiedlu przeprowadzimy casting na czele z Validoskiem, bo ona ma w tym oko i doswiadczenie ;-) hahaha tylko pod jakim to haslem ten casting bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Koug wlasnie o tym myslalam,bo niedlugo Nam do 300setnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide laseczki już spać papapapapapa buziaki dobranoc-pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wami chyba od ok 180str. ale nie pamietam dokladnie, a to bylo z 2mcu temu...tez zlecialo...musze zerkanac do tylu ktory to byl dzien i w kalendarzu ustanowie z niego swieto! a co! taki nastepny luziutki dzien od pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karaluchy pod poduchy! ok ja tez zmykam bo sie powoli glodna robie a przed snem tak sie nawpierdzielac to nie dobrze no nie? dziubunie buziunie! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ja mam iśc spać ja Wy tu buszujecie w apropos.kiedyś na topiku miałysmy flache co nie?????ostatnio szukałam i jej nie ma.ktoś wyżlopał i się nie przyznał koug na której stronie ta flaszka wyborowej była?????coś między 110-a 120???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej chyba koniec listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, robur, ja stosowałam testy owulacyjne w pierwszych dwóch cyklach, ale w ogóle mi nic nie pokazywały. A ja byłam pewna że była owulacja - obiawy i skok temp. Przy trzecim cyklu zaszłam, opowiem Wam teraz jak to było... może się rady komuś przydadzą ;) Wiecie o tym sposobie, żeby kochać się co 2, 3 dni, bo plemniczki i tak przeżyją? otóż postanowiliśmy nie słuchać tej rady i kochaliśmy się codziennie, a jak się zachciało to i 2 razy dziennie. Bałam się jednak, że nic w tym cyklu nie będzie, bo miałam bardzo mało śluzu. Ale w dniu, gdy mi się wydawało, ze jest owulacja, to podniosłam do góry biodra, nie wiedziałam, jak to się robi, ja po prostu zrobiłam świecę i tak zostałam kilka min w tej pozycji, bo ją lubię z jogi. Tylko raz robiłam tę świecę. I wiecie co? jak ostatnio gin określał wiek zarodka/płodu, to wyszło dokładnie,że to był dzień zapłodnienia!!! Nie wiem, czy to przypadek, czy faktycznie coś zadziałało. a wracając do testów owulacyjnych, to moja szwagierka stosowała i z kolei ona jest zadowolona, bo jej za każdym razem pokazywało owulację. co prawda starali się ładnych parę miesiecy, ale w końcu się udało. fluidki ciążowa Wam wszystkim wysyłam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem i żyję,ale dziecię moje chore i mam jeszcze dodatkowe zajecia i nie mam czasu na kompa. Titek - dziś odpiszę, słowo skauta! A co do testów owulacyjnych itd... Mój, jak przyniosłam je do domu i pokazałam mu je stwierdził \"a po co mi testy, wystarczy się codziennie bzykać\" :-D Jestem za! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry podpisuję liste obecności. ide zalać kawe.Ja dzisiaj częstuje serniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos prosze bardzo serniczek i kawe podano.trzaśnij kretyna w łepetyne moze sie opamięta,ze dzisiaj piatek to sie człowiekowi weekendu nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nikt nic nie zrobił rzucili papiery na biurko!! kiedys Go przejade:) tylko szkoda mi auta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos powiedz który to On to ja go przejade hihi.auto nie moje to co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WItam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiczki mi nie działaja ale wale w nie z innej stronki agital🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord rekordów pobity-1620m przeleciały moje chomiki.zrobiłam zdjęcie bo mmi nie uwierzy hihi co jest kobitki???? wstawać wstawac u mnie jedzie w domu kapustą fuuuuuj kapuśniaczek na obiad zapodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ja tylko na chwilke, bo zaraz do pracy zmykam... Fisiu tak sobie pomyslalam ze bardzo chcialabym z Toba zamieszkac ;-) jak nie rosolki to kapusniaczki to serniczki...tak mi sie za domem zatesknilo... jestes taka zorganizowana i w chomiki najlepiej napizdzasz :-) Validosku lej na szefa, nie przychodzi mi na razie nic do glowy....oooo mam daj mu tab na przeczyszczenie, da Ci spokoj na caly dzien! :-) bedzie inaczej spiewal hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa🌼 ojjj jak ty mi słodzisz.aż się zaczerwieniłam :D:D:D:D:D siedze w domku to nic mi nie zostaje jak gotowanie sprzatanie itp. niech ja Tylko zrobie to prawko to będę całymi dniami zapitalać po mieście hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... ja już w pracy, poczytałam Was, dobrze, że się kafe na wieczór naprawiło ;) 💤 do 2 w nocy nie spałam, bo miałam niestrawność po macdonaldzie.... :( no cóż, chciało mi się, hehe Ale dziś piąteczek, będzie dobrze! Fisiu -- kawki please !!! i serniczek, ojoj..... z galaretką ??????? i owockami ????? mniam.... lepiej schowaj, zjem całego ! ;) Validosku -- nie nerwuj się (powtarzam się, hehe) Titku -- miłej pracy :) Dafi, Yenny, Agitalku -- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WCZORAJ JAK MNIE NIE BYłO NIKT NIC NIE ZROBIł WSZYSTKO MI ZOSTAłO!:( NIC NIE POTRAFIA ZROBIC:( WYJDE I TRZASNE DRZWIAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka 🌼 serniczek bez dodatków bo mój małżonek nie lubi gratisów w cieście.a jak bym mu dała rodzynki to juz całkiem przechlapane.kokos i rodzynki bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki oj moja Mała rozłożyła się...gorączka 39. zaraz jade z Nia do lekarza. Chodze na rzęsach. Wczoraj usnęłam juz o 21. chetnie z Wami wypije kawke:-) a co do spotkania to ja chętna jestem, mam nadzieje, że mnie ujełyście na liście:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×