Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ło matko ale się rozpisałam... nawet nie zauważyłam że tyle klikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ty to z grubej rury z tymi postami:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja na cesarke szłam jak na skazanie w jednej ręce cewnik w drugiej kroplówka i dziwne uczucie w tyłku po lewatywie.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania -- no jak to bez wiertary ?!?!?!?!?! ojoj.........:( :( :( ale mam taką dobrą, z udarem... to tylko po to zeby ścianę wywalić, gdyby sala okazała się za mała na nas wszystkie. Potem już będę cicho ;) A ja mam termin w lipcu, a w lipcu są właśnie remonty na oddziałach... oj... Fisiu -- no nową ksywkę mi wymysliłaś ;D :D :D hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszły no....:( czytałam 40 minut to wszystko od rana. Załamałam się dziś miałam iść na te badania i jak mi baba w rejestracji podała termin na...KWIECIEŃ to o mało nie usiadłam....(bo nie było na czym) przecież te testy się robi do 14 tc a dokładnie 13t,5d!!! prywatnie to zestaw testów 440zł i mogę zacząć juz w sobotę.Chyba na klęczkach do soboty zostanę przy bankomacie :( Co do porodu ja tam jestem pancerna baba i jak dotad radziłam sobie bez CC. Z Michałem miałam termin na 12 listopad ale jakies schizy mnie naszły ze pewnie urodzę w święto zmarłych....obciach no i wogóle jakoś mało pozytywna data na rodzenie.Zaduszki...jeszcze gorzej,więc wstałam rano koło 10.oo 31 października spakowałam się i zadzwoniłam po męza Fisi że jedziemy rodzić.Zdziwiony że mnie cos tak szybko wzięło na co ja mu powiedziałam że nic mnie nie wzięło ale weźmie bo jedziemy dzis rodzic koniec i kropka.Pojechaliśmy po 14.oo a o 16.30 byłam gotowa do rodzenia.4 skurcze parte i było po wszystkim. Z Olą byłam gotowa też po 3 godzinach ale miałam za słabe skurcze więc podłączyli mi dopalacz i zanim skapał do żył to zeszły 4 godziny. Myślę że byłam dobrze przygotowana do porodów i myslę że zimna krew i poprzednie doświadczenia tylko to umocnią,więc fisiu-tu ukłon ku Tobie i każdej kolejnej chętnej-jesli trzeba to Wam pomoge nawet wyciągać-(nacinać nie będę bo się boję! ) zresztą- to nie pierwsza taka propozycja w moim życiu więc tu możecie być pewne nie spękam. harbatko -ten pomysł z wiertarką jest nawet trafny bo niektóre krzykaczki należałoby zagłuszyć :) Aha Kurde na cesarkę można się umówić z lekarzem nie tylko z wskazaniem od okulisty.Powodem może byc też cukrzyca albo nadciśnienie oraz najbardziej naturalny z powodów to waga dziecka-pow.4500g Drineczki mogą być,dla ciężarówek Harbaciane kakałko,a dla reszty paczusie od cebulci-już mi się to podoba :D To gdzie pierwszy poród "rodzinny" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze staranka zaplanowane dopiero na początek maja, bo wtedy mój Mąż przyjedzie na urlop z GB, ale poczytać Was to świetna terapia i nastawienie gwarantowane :-) Co do porodu to też jestem niedoświadczona, ale najpierw chciałabym spróbować naturalnie, chyba, że nie dam rady.... Moja kuzynka miała CC i teraz mówi, że następnym razem chce tak od razu. Ja w pracy nie mogę pisać i zanim poczytam wszystkie wypowiedzi od rana to też mi trochę schodzi, ale uśmiałam się z pomysłu porodu w Waszym towarzystwie - SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk Koug nie ma wątpliwości co do tego,że jesteś stworzona do rodzenia dzieci.rodzenie dla Ciebie to pestka:P sara do maja zleci raz dwa.co do CC to powiem szczerze,że następny poród życze sobie NATURLANY.co bym mogła po godzinie już latać po oddziale z maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej!!! A ja dziś byłam u dentysty. Obeszło się bez znieczulenia, nie był tak źle. Za dwa tygodnie idę jeszcze raz:) Co do seksu w ciąży,to u mnie jest masakra, aż mi męża szkoda. Zupełnie nie mam ochoty, a jak już do czegoś dojdzie, to bardziej skupiam się na tym, by nic mi się złego nie stało niż jna przyjemności. Zaraz \"po\" lece do łazienki jak oparzona i dokładnie sprawdzam, czy nie ma żadnych plamien i innych historii. Najchętniej to zawiesiłabym tę \"działalność\" na najbliższych kilka miesięcy... A co z Dziubasskiem? Wróci? Mam nadzieję... A Mar---gerita? Ktoś wie, co u niej? Vichy też przepadła bez śladu... Spokojnego wieczorka, wpadnę do Was niebawem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magerita walczy od zawsze z teściem więc sie pewnie odezwie jak cos sie zmieni-to tak jak święto narodowe :D a Vichy...no może jak juz z dzidzią będzie w domu bo jakos nie wróciła do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozpisalyscie sie jak diabli! ale sie usmialam z NASZEJ PORODOWKI! Validosku nie radze tak z pelna buzia krzyczec! takie menu w ustach tak pieknej kobietki nieeeee! hihi Harbatka to ja nie wiedzialam ze Ty tak dziubiesz sobie jak mezczyzna! ja tez lubie majsterkowac ;-) Fisia Ty prowokatorko! Cebulcia coz co do znieczulenia, to fakt chyba morfine daja, mnie tez podali jak poprosilam...bo wytrzymac nie moglam...czulam sie jak na haju! juz myslalam azeby im te zastrzyki zajumać! Tak sobie relaksik na cizkie czasy zapodac! heheh te same odczucia co Ty mialam spiaca jak cholerka, lulalam potem jak dziecko! u mnie w rodzinie babeczki mialy ciezko...moja siostra rodzila lacznie 16h od pierwszych boli...popekala jej szyjka, ja jak i moja siostra mamy ostre tylozgiecie, wiec nie wiem jak ze mna bedzie i czy ma to wplyw... fakt samo wychodzenie nie bolalo, u mnie sprawa inna...ale bole o zgrozo! jestem za naturalnym porodem ale gdzie natura nie moze trzeba pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie popbiegałam:) w parku a teraz odpoczywam:) Koug faktycznie szybko posżły Ci te porody:) ja sie w sumie nie zastanawiałąm nad porodem póki co skupiam sie nad zajsciem:) a raczej nie moge sie doczekac kolejnej wizyty i dopalaczy:) kurcze ale fajna sie pogoda zrobiła:) czuje wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa obiecuje przełknac to co bede miała w buzi i potem krzyczec:) ale mamy temat:) hmmmmm bóle, pekajace szyjki, parcia i krzyki :) juz widze moje sny w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja w czwartek do ginki zapierdzielam, godz 17.00 az do Dublina 80kilosow w jedna strone, po to by pokazac historie i byc ubozszym w krew i mamone... sprawdzenie cial kardiolipinowych min. aaaa Validosku i jak ustalilas w jakim celu sie je sprawdza? A moze ktoras z Was wie jaki maja wplyw przeciwciala kardiolipinowe na ciaze? dziekuje, bo na necie nie moglam zasadniczo znalesc... Andzia81 spotkanko czemu nie! jak chcesz mozemy zabrac dzieciaki i wybrac sie na dlugi spacer po plazy! kupimy latawce i bumerang damy dziewojom zeby sie zmeczyly! a co! porzadek musi byc! Yenny dziekuje ze sie pojawilas na topiku! i zadnych mi tak tego dolow ok? bo rece ukrece! aaaaaaaa FISIA wiesz co, najbardziej rozbawil mnie Twoj tekst o cewniku i kroplowce, w jednej rece to w drugiej to...no zycie... nic poradzic sie nie da, ale cos Ci malutkiego zaspiewam... otoz: WESOLE JEST ZYCIE STARUSZKA Z PRZODU CEWNIK Z TYLU GRUSZKA! :-) :-) :-) gdzies to kiedys uslyszalam i tak mi sie przypomnialo po tym co napisalas...cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku no ja siebie juz ztez widze dzisiejszej nocy...heheh ja wystarczy ze sensacyjny obejrze przed snem zeby puzniej strzelac w nocy do ludzi jak do kaczek! hehhe aaaa Ty jestes z Zakopca tak? z innej beczki zapytam....jak wyglada ogrzewanie geotermalne w Twojej okolicy? slyszalam ze tego pelno na Podhalu... ciekawa jestem eksploatacji i kosztu odwiertu a takze dotacji z unii europejskiej, cos o tym wiadomo? znasz kogos kto pozyskuje ten rodzaj energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa kochana nie ma sprawy! Możemy wybrać się na plażę daj tylko znać kiedy masz wolne bo ty zarobiona kobitka jesteś!! :) A i mam pytanko do Ciebie. Gdzie chodzisz do ginki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa w sumie nie znalazłam jaki wpływ maja te ciała kardilioidowe! zrobiłam i wyszło negatwne ale po co nie pytaj mnie:) co do mieszkania to ja z Krakowa jestem:) chociaz w Zakopanym czesto bywan na nartach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa z Zakopanego jest Majek, więc chyba do niej z tym pytankiem musisz uderzyć ;) A co zamierzasz jakąś parcelę kupować w Stolicy Tatr?? Będę miała do kogo na wakacje jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITOWA co do ciał kardolipidowych to tez nic ie znalazłam;( zrobiłam to badanie ale nie wiem czemu ma słuzyc! ja nie jestem z zakopanego tylko z Krakowa!!chociaz w Zakopanym czesto bywam:) na nartach! aha mój maz tez sie zastanawia nad tym ogrzewaniem geotermalnym ! ale ja jestem sceptycznie nastawiona! jego kolega teraz robi w domu wiec bedziemy wiedziec jak sie sprawdza:) wiem ze najlepsza firma sprawdzona to Viessmann :) chyba tak sie pisze czytałam na róznych forac !i wg mnie nie ma jeszcze w polsce aby to dobrze prosperowało!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania81 i Validosku nie nie ja do Tatr nie! ale bardzo ciekawa jestem tego tematu, otoz znalazlam taki fajny domek bardzo przeszklony pow.uzytk 200m2 no i przyznam ze kubatura jednego pokoju-salonu jest galanta,bo liczy sobie blisko 5 m wysokosci! razy 7na10 w podstawie hmmm...to troche kolos i zastanawiam sie jak z ogrzaniem tego cacka...poki mloda moze i zarobie na to, ale na stare lata wez Ty oplaty porob no to masakra, dom musi byc cieply i ekologiczny... jest on w zasiegu mych marzen, ale to jest cacko ktore chcialabym miec kiedys tam w przyszlosci, dzialke mamy, i mozna by sprawdzic te gorace zrodla, sprawdzilam ze na ziemii lodzkiej 22 miast maja predyspozycje pozyskiwac ta energie, wiec moze blisko na jakas by sie trafilo zyle zlota :-) :-) Andzia81 ja bylam tylko raz w Medicu\'sie na Prussia street D7 babeczka Antepowicz podobno fajna i konkretna, klinika czynna cala dobe 24h, swiatek piatek, w tym samym budynku gdzie Tesco, nie wiem z ktorego Dublina jestes...podam Ci nr tel (01)8686121 maja tam dobry sprzet i ogolnie w porzadku, a co wybierasz sie? ja dostaje plamienia nawet podczas owulki i sie tym martwie bo nigdy tak nie mialam wczesniej, juz 3cykl tak mam, hormony chyba szaleja, zobaczy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku aaaaaaaaa Tys z Krakowa! no bo tak czesto szusujesz na stokach ze sie zakrecilam z lekka! :-) a stamtad to juz przecie blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa ja właśnie z tamtych rejonów Dublina. A o Medicusue tez słyszałam ale wieeele złego np. że to bardziej przypomina hurtownie niż przychodnię. Jedyne własnie o tej gince pare pochlebnych opinii . Jednak to najdroższa polska przychodnia... Ja chodziłam na Parnell Squer do EMC Tam tez jest babka (Czajkowska) i ceny trochę niższe no i przede wszystkim byłam zadowolona z podejścia kobiety. Agdzie ten domek marzeń budujesz?? (Jesli to nie tajemnica...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mosz......... a mnie nikt nie zawołał. Titowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ty mnie poprostu rozwalasz z tymi tekstami. dziewczyny z tego co widzę to na porodówie będziemy miały zagryche.Krakowskie obwarzanki i zakopiańskie oscypki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee no jak to nie będzie mój 1000 post to ja zgłaszam reklamacje.licznik spierdzielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×