Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Jestem :P Czytam i leje z tych waszych tekstów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka no to mnie pocieszyłaś bo widzę ,że Ciebie kolargol też na liscie nie ma :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyjełam zaproszenie od Misia Uszatka bo oklapniete uszko ma:-) ide poudawac Kleopatre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo ale ostre... doobre :D no to teraz mogę iść spać. Dobranoc babeczki i miłych snów. Do juterka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Koug fajnie ,że jesteś będziesz polewała cebulce i mnie ale truneczki barmaneczko nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia taki sam....wiesz...? rosołek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania opiłas się??? jeden kielon a Ty spać już idziesz???? cebulka pij zaraz bedą śpiewy.a tak apropos jaką znowu kleopatre????? jak zaproszę Pieska Leszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Kleopatre.żle przeczytałam. a w mleku kąpać się będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się ta lewatywka, może da sie ominąć?? ;) Własnie mi się przypomniało, że miałam fajny sen wczoraj. To chyba był chłopiec. Mam nadzieję, że to proroczy sen. Dobranoc dziewczynki, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat nie mam jakiś złych skojarzeń z lewatywą.Sam zabieg o tyle nieprzyjemny,ze ktoś Ci zagląda do pupy tak jak u ginekologa czego nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio juz po:-) Fisia zyjesz czy wyprowadzili cie bo szalałaś ?:-) kurde sama patologia tutaj jest:-) co za topik ja wybrałam:-) :-) aaaa Koug cie wyprowadziła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko jestem jeszcze.muszę poczekać do konca bo dostałam od koug fuche.mam zgasić światło:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ide spać bo rano wczesnie mam jazdy.nie wiem jak ja pójde z kacem :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie ja nie wyjeżdzam na drogi jak ty będziesz na kacu:-) trzymaj się prawej strony i będzie wszystko oki:-) buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PigMilka
nie docztyalam tego tematu do konca.....ale powiem tyle ze miesiac temu mialam samoistne poronienie...bynajmniej tak powiedzial ginekolog....nie wiedzialam ze jestem w ciazy...w srodku cyklu dostalam makabrycznego krwawienia ze dwie podpaski nie wystarczaly by nie przesiaklo...smutno....na domiar zlego mieszkam w Londynie..poszlam tu do Polskiego ginekologa zaplacilam mase kasy,potraktowal mnie gozej niz szmate...musialam sie dopraszac o badania krwi...na dodatek mnie skaleczyl wziernikiem...to byla kobieta miala tak ogromne pazury ze jak wlozyla palce do srodka mnie to lzy mi stanely w oczach.Byla okropna .Zaczela krzyczec na mnie ,ze to moja wina ze stracilam dziecko...ze sie nie prawidlowo odzywialam ze prowadzilam zly tryb zycia....ja od 6 miesiecy nie pale i nie tykam winka ktore tak bardzo lubie...lykam witaminki.staralam sie przygotowac jak najlepiej...wczesniej zrobilam badania moczu krwi..wszytko ok...zdrowa jak ryba...nawet przeswietlilam sobie pluca bo palilam jakis czas...wszystko ok..bralam kwas foliowy przez 3 miesiace...jadalam zdrowo...na koniec dotalam na pozegnanie odpowiedz z moze pytanie od pani ginekolog..."jezce nie mow mi ze mozez miec dziecko z czarnym bo wtedy bedziez miala problemy"rece mi opadly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PigMilka - okropne!! Teraz jak coś to tylko z dyktafonem do lekarza, ale zastanawiam się dlaczego Ty w Londynie poszłaś do polskiego lekarza?? dziewczynki - a kto dziś światełko gasi?? Fisiu - dziękuję ze pamiętasz mnie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ja zgasze ??!!! PigMilka bardzo ci współczuje nie wiem co powiedziec to chyba nie była lekarka to był POTWÓR!!! ale sie naczytałam zaległości ze mi sie juz spac odechciało nawet porodówka jest ha ha....... dobranoc gasze światełko pstryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dafi-jak tam zdróweczko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki schering jasne ,że Cię pamiętamy.nie widze powodu dlaczego miało by być inaczej PigMilka to przykre co piszesz.🌼 dafi Koug poranne ptaszki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Dopadł mnie syndrom dnia drugiego - tzn, padam na pyszczek i rano wstać nie mgę. W poniedziałek wstaje mi się ok - po weekendzie jestem dosć wyspana., A wtorek i reszta tygodnia - makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer 🌼 dobra rada-pracuj tylko w poniedziałki hihi:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×