Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validosku to termin bedziesz miała zbliżony do mojego.obliczając go od pierwszego dnia ostatniej @ to ja w piątek zaczne 12 tydzień więc idziemy łeb w łeb Dziubassek jeszcze troszkę i nie siostry a swojego bajbusia zdjęcia bedziesz oglądać Bolerko ja też mięsa mam już dość.dzisiaj wcinam jeszcze knedle z wczoraj a koncepcji na jutrzejszy obiad jeszcze brak Wiola trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas, jak to, poczta strajkuje? w całym kraju? Chciałam dziś koleżance paczkę nadać :( A ja mam dzisiaj studniówkę :) 100 dni do porodu :) a Koug swoją studniówkę bedzie miała za parę dni :) idę robić śniadanko - bułkę z serem białym i świeżym miodem. KOmu zaserwować? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek. Mam nadzieję że jeszcze mnie niektóre z Was pamiętają. Fisiu tak mi narobiłaś wczoraj smaka na knedle że 30 minut w jedną stronę do polskiego sklepu szłam żeby sobie kupić mrożone. A tak wogóle to melduję że nadal w dwupaku jestem, ale w sumie w każdej chwili może się zacząć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia;) wiec czekamy na zdjecia malenstwa:):) Fisiu faktycznie łeb w łeb:) ja 12 tydzien zaczne 11 czerwca wiec różnica 3 dni:) to co rodzimy razem:) nudy w pracy:) aa chciałam powiedziec ze wczoraj miałam załamke:( nie mieszcze sie w moje ulubione rzeczy!!!!!!:( miałam takie dopasowane i teraz sa ciasnawe! ale maz mnie pocieszyl ze w sobote bierze mnie na zakupy:) i niejedna chciała by nie miescic sie z tego powodu w swoje ciuchy!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna :) trzymam kciuki za zdrowie Twoje i maluszka, i żeby wszystko poszło gładko! Daj nam znać, jak się zacznie... albo jak już się skończy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola chcetnie poogladam przedstawienie:P Fisia obys miala racje:) Demiluna jasne,ze pamietamy, zycze lekkiego porodu:) i koniecznie pokaz nam zdjecia dzidzi:) Dafi,Koug ale wm fajnie 100-dnioka:D chciala bym miec taka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia to już życie na waliskach bo w każdej chwili może sie zacząć daj nam znać jak poszło, bo przed to nie bedziesz mieć pewnie głowy trzymam kciuki by poszło szybko przeslij nam foteczki maleństwa pozdrawiam ja już uciekam bo moja pysia dzis robi przedstawienie dla zwiedzających szkołe (mamy dni otwarte ) życze wam udanego spokojnego dnia i słonecznego sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie tylko dać mi wolne to od razu śpie do południa:-) heloł:-) rozumiem, że śniadanie przespałam :-) Demiluna szybciutkiego bezbolesnego porodu i szybkiego powrotu do domku:-) Lorunieczka gratuluje Fasolinki , chyba zaszłysmy w tym samym czasie bo ja też zaczełam 6tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, nie spimy:) zyjecie? ja zaraz zwariuje z nudow przeczytalam chyba wszystko co sie da... ehh jeszcze 2 h i do domu:) taka ładna pogoda,ze chyba pujde z kolezanka na spacerek:) jakos nie mam pomyslu na obiad, macie jakie sprzepisy badz propozycje? tylko zeby bylo latwe,szybkie i smaczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek nie masz pomysłu na obiad????? kup pomysł na.......... hihi spadam po Fione do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek psiapsiółki moje :) Chyba njgorsze mam za sobą :) teraz męczy mnie tylko wieczorami ale z tym sobie radzę, po prostu idę spać :P Nareszcie w miarę normalnie funkcjonuję. Demiluna - szybkiego i bezproblemowego porodu życzę 🌻 i już szykuję następną część tabelki pt. \"SZCZĘŚLIWE MAMUSIE\" Titek czekam na ciebie w czwartek :) Najwyżej pomogę Ci w demolce ale myslę, że to nie będzie konieczne :) Miłego dzionka wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................4 cykl....24.05 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa..............................0 cykl........... 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................0 cykl....08.05 🌻Gonia_fr...............Paryż...................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża............... 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat......ciąża.............. 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 4 lata....ciąża.............. 🌻Lorunieczka.....24....UK...................................ciąża......22.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ to jest prototyp naszej tabelki kiedy już pierwsz z nas się \"rozpakuje\" :) mam nadzieję, że podoba się, w ostatniej części widziałabym nick mamusi, imię dzidziusia datę i godzinę urodzenia - to wszystko do negocjacja więc proszę zgłaszać propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka2368
witam Was serdecznie, od pół roku staramy sie z mężem o dzidzie. zawsze miałam nieregularne okresy a przed ślubem brałam tabletki anty (jakieś 2 lata) dlatego udałam sie do gina o poradę. Pani doktor porobiła mi wszelakie badania i podobno jest wszystko ok. miałam poczekać na okres, a jak sie nie pojawi to duphaston przez 5 dni i powinnam w ciągu tygodnia dostać okresu, a potem przez 3 miesiące na wspomożenie fazy 2 od 16-25 dc duphaston. no i wzięłam ten duphaston przez 5 dni po okres sie nie pojawił, minęło 7 dni od odstawienia i nic, zrobiłam dziś test ciążowy i też nić co ja mam o tym sądzić? tak bardzo chciałabym mieć dzidzie. strasznie mi smutno z powodu tej jednej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka2368
:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka nie tylko tobie przykro z powodu jednej kreseczki... im blizej terminu @ tym wiecej mysle cholipcia rzeby dalo sie tak wylaczyc do czasu @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rybka2368 🖐️ No cóż, myslę, ze powinnaś zgłosić się do gina. kiedy miałam zatrzymanie okresu (66 dniowy cykl) duphaston pomógł. Wyobrażam sobie jak Ci smutno i źle. Zapraszamy Cię, dołącz do nas. Tylko ważna sprawa: zaczernij nick, żeby nikt się pod Ciebie nie podszył no i opowiedz nam coś o sobie żebyśmy mogły lepiej się poznać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Dziubassku w takich sytuacja to chciałybyśmy zasnąć i obudzić się "po" tym dniu i z dobrymi wieściami w ręku :) zawsze trzeba na coś czekać niestety... na to by @ nie przyszła, na wyniki badań, kolejne USG itd ale tego czekania na USG Twojej fasolinki Ci życzę z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka2368
dzięki duże za odpowiedź. dobrze wiedzieć ze nie jest sie samym w smutku.. choć mój mąż bardzo mnie wspiera bo tez chciałby dzidzie, to kobitki chyba inaczej to przeżywają. no cóż, coś o mnie - mam 27 lat, od stycznia jestem szczęśliwą mężatką., mieszkamy w józefowie i pracujemy razem w jednej firmie w wawie- ale na szczęście w różnych działach i sie praktycznie w ciągu dnia nie widujemy (to dobrze, bo by było chyba tego szczęścia za dużo ;) ) przed każdą @ przehartowywałam fora w znalezieniu cennych uwag i myśli na temat objawów ciąży, starań o nią i wszystkiego co temu towarzyszy. i tak dzisiaj po zrobieniu tego testu stwierdziłam ze muszę sie tym podzielić z wami. i już mi chyba troszku lepiej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie :) teraz łatwiej będzie Ci się zaaklimatyzować u nas i dziewczyny będą ufniejsze w stosunku do Ciebie Muszę iść coś zjeść bo znowu głodna się robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zrobilam obiad i zasiadam do stolu;) rybka nie martw sie🌻 ja musze zajac sie czyms zeby nie myslec! tez ide w szame;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! cytuje! : a pocalujcie sie w duupe!... to z filmiku sincesfiction z udzialem w roli glownej naszej Cebulci!!!!! Koug mialas racje!!!!!!!!!!!!!!! to przeciez czysta Cebus! a jakie minki! a jaki tekscior! :D :D :D Lorunieczka gratuluje!!!! jakie to szczesie! Rybka Rybenko witam serdecznie, zycze cierpliwosci i wiary, a wszystko bedzie w zasiegu naszej reki... dzidzia przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie! Anus ok na nasza demolke zaprosilam kolejna ciezarna, no to jak Was spotkam razem i natre sie brzucholkami to w jednopaku napewno w tym cyklu nie bede! Bedzie z nami serdeczna moja psoapsiola o ktorej Ci ostatnio opowiadam. Podejrzewam, ze przed 17 wyjde na wolnosc wiec dryndne po Ciebie jak ostatnio. ❤️ Validosku dwupak powiadasz??? ale by bylo lekkie zdziwienie! a jaaaaaka radosc w mym sercu! ❤️ Demiluna szczesliwego i latwego bez stresiku rozwiazanka! czekam i ja na zdjecia maluszka! ucalowania dla calej ferajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka!!! rybka2368🌼🌼 witam Cię serdecznie!!!!a co do dzidzi to przyjdzie napewno tylko troszke cierpliwości i wiary :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rybka :) razem raźniej! Ania,mam jeszcze pomysł, żeby w tabelkę wpisać wagę dzidziusia, jeszcze ewentulanie sn/cc , ale to może niekoniecznie. A czy to sie wszystko zmieści? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a miałyście kiedyś 2-tygodniowy okres,bo ja miałam.Jak zaczęłam okres 22.05 to po normalnym okresie (kilkudniowym) zostało mi brązowe plamienie,jeden dzień przerwy,później lekkoczerwona krew,znowu plamienie brązowe i dopiero dziś nic mi nie leci (14dcyklu).Jak myślicie czy to ten cholerny progesteron czy coś innego? Miałyście kiedyś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wróciłam z działki, Tituś o jakim ty filmiku mówisz, ja nic nie dostałam, o co chodzi?????? Dawac mi tu tego maila szybciutko na kasia@kat-mar.com witaj Rybko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową rybkę na ciężarowym topiku :) :P :) Wystarczy nie zaglądać tu przez kilka godzin, a potem ma się lekturę na cały wieczór :) , a co z seksem...???? Maż mnie podpytuje, co ja tak znikam wieczorami w pokoju przed komputerem? Przed dołączeniem do ferajny rzadko mnie można było spotkać. Miałam taki komputero-wstręt po pracy :P Teraz komputer to mój przyjaciel :) Ale się najadłam kalafiorowej, mam jeszcze na jutro więc jeśli nie będzie Wam się chciało w upał gotować zapraszam. Warszawa nie jest przecież tak daleko :) Idę spać z mężusiem, bo jutro wyjeżdża na 2 dni do Katowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur, takiego numeru, to nigdy nie miałam... :( a nic Cię nie boli? Zapytaj koniecznie ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×