Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziewczyny :)) napiszcie mi proszę czy z takimi parametrami nasienia mozna naturalnie zajść w ciąże ?? napiszcie prosze wszystko co wiecie ... plisssss wyniki nasienia : wygląd prawidłowy objętość (ml) 1.5 > 2,0 lepkość + czas upłynnienia (min) 20 < 60 RUCHLIWOŚĆ PLEMNIKÓW ogólny % ruchliwych 66 > 50 żywych 68 > 75 RUCHLIWOŚĆ POSTĘPOWA szybka linearna 10 >25 wolna linearna 43 brak ruchliwości 13 postępowej brak ruchu 34 < 50 Aglutynacja – liczba plemnikow/ml 27 700 000/ml > 20 000 000/ml ogólna liczba plemnikow w ejakulacie 41 550 000/ml > 40 000 000/ml uwagi: ASTHENOZOOSPERMIA MORFOLOGIA PLEMNIKÓW prawidłowe 20% duże 5% małe 10% stożkowate 28% gruszkowate 32% okrągłe 0% amorficzne 5% rozdwojone 0% spermatogenezy 10% norma poniżej 10% leukocyty 2,0× norma poniżej 1,0× OGÓLNY ODSETEK PRAWIDŁOWYCH PLEMNIKOW 20% NORMA POWYŻEJ 30% UWAGI: TERATOZOOSPERMIA, LEUKOSPERMIA TEST HIPOSOMATYCZNY PLEMNIKÓW WYNIK TESTU 66% norma powyżej 60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌻 Witam wszystkich.🌼🌻 Dziś wpadam tylko na chwileczkę bo jestem zmęczona po całym dniu papierkowej pracy a jeszcze mam ochotę coś zjeść nim pójdę spać.:):-) Przesyłam dla wszystkich serdeczne pozdrowionka życząc miłej i spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem! dziś miałam męczacy dzień, przez tem koszmarny upał, rano jak wychodziłam to było chłodno a potem taki żar sie lał z nieba ze wytrzymac sie nie dało. dzis miałam wizyte u ginka, wszystko ok, morfologia rewelacja a ja sie bałam o anemie bo mało mieska jem, ale jest ok wszystko. dzis juz zaczeli osłuchiwac tetno u maluszka, fajnie ze teraz co wizyte bede słuchac serduszka :) fisiu--- witaj po urlopie :) z ta pogoda to mnie nie strasz :) ja w ta sobote na tydzien nad morze wyruszam rybek pojeść :) aha i pisz nam tu natychmiast jak tam usg i czy wiadomo czy psioszka i sisiorek kolejny :) validku--- ja tez dzis pranka robie od kad wróciłam bo na wyjazd ciuszki nam szykuje :) malwinko--- czasami lekarze przepisuja magnez, ja dzis byłam na wizycie i pytałam o to twardnienie, powiedziałam ze mam takie uczucie raz na jakis czas tak co 2-3 dni 1 lub 2 razy dziennie i ze czasem tez mnie tak lekko cmi w podbrzuszu i lekarz powiedział ze wszystko ok, ze to skutek rozrostu macicy i juz powolnego jej przygotowywania do porodu. powiedział tez ze takie stawianie brzucha bedzie coraz częstrze wraz z zaawansowaniem ciazy i wazne jest tylko by nie było ono regularne, takze sie uspokoiłam :) aha mi powiedział zebym no-spe brała dalej 3x dzien dafodilek--- dzieki za odpowiedz, własnie dzis zapisałam sie do szkoły rodzenia w tym szpitalu gdzie chodze na wizyty, i od poczatku pazdziernika zaczynamy :) co do kosztów to w Warszawie jest taki program mama zdrowie i ja i w jego ramach szkoła rodzenia w szpitalach i nawet niektórych prywatnych placówkach jest finansowana z budzetu miasta, warunkiem jest zameldowanie w Warszawie. poznałam tez dzis ta połozna ktra to m. in. prowadzi :) bardzo miła kobieta :) co do basenu to tez chetnie bym pochodziła ale infekcji sie boje :( bo zawsze po basenie łapałam czesto schering--- przykro mi z powodu tego co Cie spotkało :( wszystie miałysmy nadzieje ze juz Ci sie udało :( co do wyników badan to nie potrafie pomóc lece teraz kolacyjke zrobic i zajrze jeszcze do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór żabeczki moje donoszę ,że moje dzieciatko jest zdrowiuśkie. po 5 paluszków.serduszko móżdzek i cała reszta git.a między nózkami wielkie....................jaja.kochane kolejny sisior na topiku będę miała SYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oj nigdy w życiu nie zapomne tych łez w oku mojego męża.obdzwonił już wszystkich. ale chamski sznur się nie zachował wobec żony.Klepnął mnie w zad i powiedział\"no to się żonko spisałaś\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aniu klinika super.dam Ci jutro namiary na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś ja propozycje na imię dla kocicy mam. a co mi tam.niech się zwie FISIA na czesc topikowej Fisi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu--- gratuluje synka :) przewaga siusiaków u nas na forum :) ja juz po kolacyjce :) kanapeczki z zółtym serkiem, ogóraski małosolne no i ketchup do serka, oststnio tak mi podchodzi :) a na deser poł tabliczki mlecznej czekolady mniam mniam :) aha dziewuszki waga mi sie ruszyła juz 45 kg waże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie pranko na dzisiaj sie uprało, wiec ide lulu. męzulek juz smacznie chrapie. do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje jojcyskow!!!!! ale fajno!!! a nie mowilam! obstawialam Ci synka! bo Martusie dziewusie juz masz! zreszta jak pamietam bralo Cie na kwosne! a maz Koug rzeczywiscie sie ladne zachowal! :P grunt ze zadek poklepany! hihihi :P imie kocica juz ma :( malo oryginalne... dla mnie jest Kitka, a przez mego slubnego czesto nazywana jest: paskuda (bo ubarwienie jej przypomina szakala!, ale kochane Ci to zwierze i bardzo towarzyskie!) albo zwie ja rownez: dwie twarze, bo jedna strone mordki ma ciemniejsza a druga zdecydowanie jasniejsza! i mosz tu babo placek! powiedz mi, ktory kot ma trzy imiona???? hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa ale ja oczywiscie zajarzylam temat!!!!!!!!!!!!! myslalam ze Ty dla mamy-kotki znalazlas imie! bbuuuuuuuuuu! ide spac bo mi juz komorki we lbie padaja! :P Fisia sorka! :P dla jednej kotki oki nadaje imie Fisia!!!! uroczyscie oswiadczam ze ta najpierwsiejciejsza! :P z duzymi oczkami i najbardziej z nich ruchliwa, prowodyrka ze tak powiem, bo we wszystkich dziedzinach jest najbardziej dojrzala, pierwsza zaczela chodzic widziec na oczki itp itd. i zaczyna przygryzac lapki, kradnie innym cyca! no pisze jak jest! ale jest jedno ale..... tez jest i najwieksza! :P hihihi wiec za to sorka! szczerze jest to moja ulubienica! od chwili obecnej zwie sie Fisia! tadam! :D :D :D czekam na dalsze propozycjone! dziewczyny nie ociagac sie! 😘 dziekuje! kocia mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś ale mnie chodziło o imię dla malutkiej psiochy dziecka kotecka a nie dla mamuski :D:D:D:D:D:D:D:D ale dziewczyny ten mój chłop dumny i blady łazi hihihi.juz wiem co bedzie w weekend robił.pewnie piwkiem syna opijal.powiedział ze teraz 2:2 bedzie i baby w domu juz dominowac nie będą.hehe zapomniał o naszej swince morskiej.łona tyż baba wiec jest 3:2 ale powiem Wam ze mała fisia tez była z nami na USG.troszkę zawiedziona ze siostry nie bedzie ale brat tez jej spasował. tylko na sam koniec troszkę rozczarowana była bo ona myslała ze my juz po takim badaniu z dzidziusiem na rekach wyjdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to mały FIś to taki Fiździpoł jest.nie mogła lekarka pomiarów zrobić bo skakał jak Fircyk.a i powiedziała ze dzieko bedzie duże bo tak jej z pomiarów wychodzi. Koug ze tak zapytam wprost.planujesz casting na zięcia już????? bo ja bym chciała zeby wszystko w rodzinie zostało.wpisz małego Fisia na liste kandydatów narazie mój synus bedzie zwany Fisiem bo mąż rozważa nad imieniem.znając jego tempo to może nie zdążyc do narodzin:D:D:D:D:D:D: łosz ale ja się rozpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia gratuluję sisiorka!!! Mam nadzieję, że ja też zobaczę :) Czekam na szczegóły na gg tutaj lub na maila jak wolisz :) A chłopu Koug powiedz że to on się spisał (i poklep go odpowiednio w TO miejsce) bo przecież to oni mają wpływ na płeć dzieci a nie my :P Swoją drogą zawsze mnie śmieszyły takie teksty typu \"urodzisz mi syna\" ze strony mężczyzn bo co to supermarket czy jak??? Albo pretensje do żon że to nie syn. A ja ogłaszam wszem i wobec że kolejna bitwa z moim kompem stoczona i wygrana przeze mnie!!! Chyba zostanę informatykiem :D:D:D Mam nadzieję, ze już wszystko będzie teraz OK. Idę spać bo mój mąż z córcią dawno już spią (oczywiście tatuś na łatwiznę poszedł i położył małą w naszym łóżku ale co tam) Dobrejnocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dobry wieczór wszystkim. Zdenerwowałam się i spać nei mogę... ale nieważne schering - nie mam pojęcia, jak CI pomóc, bo nie znam się na tych parametrach, choć wiem, że nasienie męża można poprawić tabletkami i dietą. musisz sama poczytać. Fisia- gratuluję chłopczyka, brawo! chłopców zdecydowana przewaga na forum. Ale chcę Cię uprzedzić, ze mój Karolek już ustawiony w kolejce jako kandydat na zięcia Koug ;) zacięta walka będzie :D A wiesz, myślałam,ze u CIebie będzie córka, ale przeczucie mnie myliło. titek - pomysły na imiona: dla kotek: Kafeteria, Minia, Luna, Mona; dla kotków: Dafi ;) , Drapek, Puszek, Ginger, Łobuz, Pazur,Guzik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dybry pobudka śpioszki Dafi ja to jednak zachłanna jestem co nie??? męża Koug już wziełam i córke jeszcze chce:D:D:D:D:Dłosz ja niedobra Fisia jestem. a Koug nasza to strajkuje chyba. Tituś Ty nie głaskaj już tych kotków tak tylko łap fluidki moje -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------komu śniadapke z serkiem żółtym??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam sie przywitac ja dzis w pracy :( juz po woli siły nie mam pracowac, musze sie strasznie ze snem zmagac bo zasypiam na siedzaco :( do tego ta pogoda, dzis duszno i pochmurno a słuchajcie zapomniałam wam napisac z ta płcia to roznie bywa, wczoraj u lakarza gadałam z dziewczyna i wjej poprzedniej ciazy na wszystkich usg syn wychdził, i na tym oststnim przed samym porodem okazało sie ze psioszka bedzie heheh :) takze tona 100% to w dzien narodzin sie okaze która kogo ma jak dam rade to zajrze, a jak nie to do wieczora buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, słyszałam o takich przypadkach, jednak teraz są już baaaaaaaardzo rzadkie, bo sprzęty mają lepsze. Ja mojemu wierzę, bo sama widziałam! ostatnio mi się śniła dziewczynka i mówię do niego,zeby spojrzał jeszcze raz, bo mam wątpliwości. On się uśmiechnął i przejechał głowicą w odpowiednie miejsce, a tam moszna jak się patrzy! Mam tylko wątpliwości, bo u nas w rodzinie same dziewczynki i ja nie wiem, jak sie pielęgnuje chłopczyka :( Takie głupie wątpliwości, ale są. W czwartek zajęcia z kąpieli i pielęgnacji, wiec może sie czegoś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrastwujtie:-) u nas szaro, buro i leje:-( Fisia- gratulejszyn jajeczek:-) no to teraz będzie walka tyle facetów a kobitek mało:-) a mała Fisia to się udała:-) powiem Ci że moja Nadia co raz częściej mówi o braciszku. A Mąż to niech lepiej nie zaczyna pić teraz bo skończy dopiero w grudniu :-) :-) Koug wybieraj dobrą partię już teraz, nie ma na co czekać:-) Schering ja też nie pomogę w analizie tych badań bo wogóle sie na tym nie znam, a co lekarz na to? Mania mnie to co wieczór brzuch robi się taki wiekszy i lekko twardy jakby zaraz miał wybuchnąć. Dziewczyny od paru dni czuje takie motylki w brzuszku, niby smeranko niby takie musniecię. Wczoraj jak kupowałam Nadii ubranka zapatrzyłam się na takie maluśkie tyci sukieneczki a tu poczułam takie delikatne sznurchnięcie w brzuch, no i musiałam przejść na dział męski;-) ide capucino zrobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo babolki :) Co Wy mnie tak poganiacie z tym zieńciem coo? poczekam aż sie rycerzyki urodzą i zrobię casting a`la fort Boyard Fisia-a nie mówiłam że jak Ci Jacuś zapewnił że będzie syn to będzie??? Ucałuj mojego męża tak wiesz...jak lubi najbardziej i nie pozwól mu za dużo piwa żłopać bo w stanie wskazujacym nie wypada dziecka odwiedzać. Dafi jak widzę juz zdecydowałaś że jednak we Wrocku urodzisz...szkoda myślałam ze uwijemy sobie łóżeczka w Opolu i jakoś razniej będzie. Ostatnio ponoć w teleexpresie podawali że to jeden z lepszych szpitali w kraju wg opinii mam.Masz 4 tygodnie...moze jeszcze zmienisz zdanie ;) Wczoraj byliśmy w sklepie z art. dla dzieci i jak zobaczyłam ceny to sie załamałam....komplet pościeli 2 poszewki+osłonka na łóżeczko 110 zł a na allegro 57.... masakra! W sklepie to chyba bede kupowała chyba tylko apteczne i pampersy bo reszta ma taką przebitkę że brak słów. Dziewczynki ide zrobić kawke może któraś wyskoczy z czymś do kawy...? Wiola sie ostatnio z ciastami udziela :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry pieknym paniom:) troche mnie nie bylo, przepraszam. Wyslali mnie na szkolenie, wiec tylko Was czasem podczytywalam. Z reszta zadna za mna nie tesknila :( widzialam :P 😭 widze ze Fisa wrocila 🌼 i jaka zadowowolona z urlopu:) to dobrze ze wypoczelas:) ten topik zrobil sie jakis taki zwawszy, czy wy tez macie takie wrazenie? :D A i najwazniejsze gratuluje Synka:) kolejny mezczyzna na topiku:) myslicie ze to dlatego ze jak my sie staramy wszystekie to uwazamy kiedy jest owu? a podobno jak sex jest przed owu to wieksze prawdopodobienstwo corki (bo zenskie plemniki dluzej zyja) a jak sie trafi w owulacje to chlopak. No to moje drogie trafiacie pierwsza klasa ;) titus - ja nie jestem zbyt doswiadczona w wymyslaniu imion dla kotkow, od dziecka mialam psy:) ale jak bedziesz miala nastepna porcje kociat bo w koncu 5 kociakow to sprawa nie da sie ukryc rozwojowa :D :P to moze cos postaram sie podrzucic:) :classic_cool: Titus a te chalupki do ktorych dalas linki to arcydziela, tylko ja bym sie bala wieczorem ze mnie ktos z jakich zarosli obserwuje, te wszystkie swiry z czwartkowych kryminalow w TV. ale ja jestem tchorz, a nawet Tchorz:) schering - jesli chodzi o wyniki badan to nie znam sie wcale, ale sprobuj wyguglac (tzn www.google.pl). Tylko moja droga musisz przy tym pamieatc aby wszystko zle co przeczytasz brac na spokojnie i nie od razu do glowy bo czesto ludzie panikuja i pisza swoje wymysly na forach, i nie maja racji. wiec musisz czerpac wiadomosci z roznych miejsc najlepiej uzupelniac informacje o wiedze ze stron organizacji medycznych no i uzywac swojej glowy tj. pamietac ze nie kazdy internauta ma racje i dobra wole, mimo ze czasem bardzo swoje zdanie forsuje. Najprosciej i chyba najlepiej byloby zapytac lekarza ale domyslam sie ze skoro pytasz nas to raczej nie masz teraz takiej mozliwosci:( W ogole to trzymam mocno za Ciebie kciuki i mam przeczucie ze nidlugo juz Wasze starania zakoncza sie skucesem. A powiem ci ze niejedna kolezanka mi zazdrosci intuicji;) wiec uszy do gory! dzieczyny jesli macie inny kontakt niz tu na forum z Majusiem to poproscie ja rowniez w miom imieniu aby wrocila. Majus jesli to czytasz to wroc do nas, tak ladnie cie prosimy❤️ i tesknimy🌼 Koug ja do Twojej kawy proponuje zbozowe ciasteczka. to moj ostatni hicior!:D tzn przeboj ze sklepu oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nadal nie moge wstawac, tylek mnie boli po nacieciu az sie niepokoje.. porod mialam ciezki, zemdlalam na porodowce, zzo nic nie dalo, ech.jutro musze isc na kolejny zastrzyk i wizyte. oni w szpitalu maja to gdzies ze kobieta nie ma sily, daja dziecko na 24/24 i opoiekuj sie babo! laska byla po cesarce urodzila blizniaki, miala jakies jaja po znieczuleniu..nie zabrali jej dzieci na noc choc prosila..nie biora i juz.Ja nie spalam 3 doby w szpitalu, mimo ciezkiego porodu. Ja czuje sie nadal zle, mam lezec, jestem slaba jak mucha. mala spi w dzien a w nocy daje koncert. Jak poczuje sie lepiej to napoisze wiecej. wiem jedno - nigdy wiecej zadnych ciąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wasza wierna czytelnicz
kurde - straszysz nas wiesz? na pewno na poczatku jest ciezko z dzidziusiem ale to przeciez pierwsze dni tylko. wlacz meza do opieki i bedzie lepiej, chociaz jak czytalam to co o nim pisalas to moze byc trudno moja rade zastosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wasza wierna czytelnicz
z reszta nie jest tak zle jak masz czas do netu zajrzec;) a mama moze ci pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis z pracy klikam :) Kurde no -- cierpliwosci kochana. Ja dlugo dochodzilam do siebie bo tez nie mialam lekkiego porodu - popekalam tak ze ciezko bylo mnie zszyc (i to pomimo naciecia) i stracilam duzo krwi. Musisz byc cierpliwa i odpoczywac wtedy gdy Martynka spi reszte obowiazkow niech przejma inni - trudno tak bywa. Ale pociesze Cie ze z kazdym dniem bedzie lepiej. Jedz duzo buraczkow i innych pelnych zelaza produktow zebys anemii nie miala. Zaskoczylo mnie to co napisalas o szpitalu bo w Opolu bylo zupelnie inaczej... zabrali mi Weronike i kazali spac i odpoczywac a ja bylam wtedy nieszczesliwa bo chcialam miec mala przy sobie. Teraz wiem ze to bylo sluszne i pomoglo mi bardzo a raczej uchronilo przed kolejnymi omdleniami bo u mnie nawet wizyta w WC konczyla sie odlotem. No ale jak to Koug stwierdzila i ja rowniez slyszalam ta opinie - Opole to jedna z najlepszych porodowek w Polsce :) Szkoda ze nie moge tam urodzic znowu :( Karla 🖐️ zadowolona ze szkolenia? Fisiu jak dotre juz do domku to klikne do Ciebie po szczegolu USG :) Maniu juz wam pisalam ze ze mna rodzila dziewczyna ktora miala miec corke - na kazdym USG tak lekarz mowil a tu urodzil sie piekny zdrowy syn :D Czasem tak bywa Cebulka u nas tez szaro buro i co chwile leje... Gratuluje motylkow :) Dafi powiem Ci szczerze ze mam podobne obawy. Jesli okaze sie ze to synus to czy dam sobie rade... z dziewcynka juz wiem co i jak :) Ale mysle ze instynkt macierzynski plus kilka fachowych porad i poradzimy sobie :) Nie mamy innego wyjscia ;) A gdzie Validos sie podziewa?? Dalej pierze? Zycze milego dnia kochane moje :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie pochwalic -- ja dzis zaczynam 20tc :D:D:D W przyszly wtorek stawiam cala flaszke... soku :P z okazji polmetka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu:) no prosze jak ten czas leci, juz polowa ciazy! gartulujemy i zyczymy szczesliwej drugiej polowy a potem bezbolesnego rozwiazania. Ja co prawda w ciazy nie bylam jeszcze ale wydaje mi sie ze to taki piekny czas dla kazej pary, ale jednak zwlaszcza dla kobiety. Czy nie? A ze szkolenia przyznam ze jestem zadowolona i az sama sie dziwie;) dotyczylo excela i pracy z danymi. Przede mna jeszcze 1 czesc ale to jakos po 20stym. Pewnie sie zdziwicie ze lubie takie rzeczy, kiedys mialam 1,5 roczny epizod pracy z klientami i przyznam, ze od tego czasu zdecydowanie wole cyferki ktore mi nie marudza i nie truja pupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aniu:) no prosze jak ten czas leci, juz polowa ciazy! gartulujemy i zyczymy szczesliwej drugiej polowy a potem bezbolesnego rozwiazania. Ja co prawda w ciazy nie bylam jeszcze ale wydaje mi sie ze to taki piekny czas dla kazej pary, ale jednak zwlaszcza dla kobiety. Czy nie? A ze szkolenia przyznam ze jestem zadowolona i az sama sie dziwie;) dotyczylo excela i pracy z danymi. Przede mna jeszcze 1 czesc ale to jakos po 20stym. Pewnie sie zdziwicie ze lubie takie rzeczy, kiedys mialam 1,5 roczny epizod pracy z klientami i przyznam, ze od tego czasu zdecydowanie wole cyferki ktore mi nie marudza i nie truja pupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) malwinko ja tez wyjezdzam tylko na tydzien:) wiec wypoczywajcie:) a małe niech kopie:) a co:) póki co moze dfac mamie popalic;) leciutko:) Dafodilek ja tez własnie czytajacv o szkole przypomniałam i własnie musze sie zapisac:) i na pewno meza wyciagne:) na baseniek tez chodzimy:) i to dosc czesto a w czwartki mam cwiczenia dla ciezarowek:) same piekne kobiety z brzuchami:) na co do pielegnacji chłopaka to tez nie mam pojecia:) maz bedzier pielegnował to i owo:)chyba to potrafi titus ja casting moge urzadzic:) hahaha widze ze jest juz Fisia:) nio piekne imie:) schering co do wyników to tragicznie nie jest :) mój pierwsze miał nie lepsze i dostawał witaminki:) salfazin, wit C 1000 raz dziennie i L-karnitina sama znalazłam takie zestawienie w necie i p0o 3 miesiacach wyniki duzo lepsze:) wiec moge polecic a najlepiej isc do lekarza na pewno potrafia poprawic :) te zołnierzyki:) jak dla mnie to najepiej zaufac lekarzowi:) powodzonka Fisiu gratuluje siusiaka:) hmmm Maksio bedzie miał kolejnego kolege:) hmm a co do castingu u Koug to tez sie zapisuje:) bedzie walka :) KOug:) hmmm Maksio w kolejce jest:) chłopak przebadany :) i zdrowy:) wiesz na usg grzebał w nosie ale ja Go wychowam na dobrego zięcia;) Karla ja mam namiary na Majeczka i dzis obiecuje jej tyłek sprac:) Kurde no zycze szybkiego powrotu do zdrowia:) i tzrymajcie sie słoneczka:) duzo wypoczywajcie:) i nie mówi nigdy:) bo wiesz róznie to bywa:):) Ania k:) ja juz skonczyłam prac :) ale wczoraj było 6 pran:) bo jeszcze bratu sie pralka zepsula i przyjechał na pranie:) i obiad:) a i gratuluje półmetku:) ja juz 21+1 :) a ja dzis z mama byłam na zakupach i sprawiła mi mamuska spodnie długie ciazówki:) wiecie co przy tym moim wielkim brzuchu mam takie szczupłe nogi;) nio i prezenty dla chrzesniaków bo dzis wieczorem jade:) max tydzien i bede bez neta;( juz cierpie z tego powodu i tesknie:) za Wami:) trzymajcie sie cieplutko i obiecuje szybko wrócic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam moj email :) bedzie mi bardzo milo jak cos do mnie skrobniecie. wiem ze macie profile na n-k, ale to nie dla mnie niestety:( ale chetnie wymienie sie z Wami fotkami jesli bedziecie chcialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kurde no kup w aptece tantum rossa - to taki proszek w saszetkach który rozcięczasz wodą i przemywasz ranę - pomaga bo działa i odkażająco i lekko przeciwólowo, dla mnie było rewelacja po pierwszym porodzie, teraz na szczęście nie potrzebowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×