Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie, dramat normalnie dostałam dziś @ :( widocznie uroiłam sobie tę drugą kreską, tylko, że mój mąż też ją widział :( staram się zatem dalej i następnym razem pochwalę sie dopiero jak będę wiedzieć na 100% bez fałszywych alarmów. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama,może wcale sobie nie uroiłaś tylko poroniłaś bardzo wczesną ciążę i zarodek nie zdążył się zagnieżdzić.Nie martw się,dużo kobiet bierze spóźnioną miesiączkę za miesiączkę a były w ciąży i nie wiedziały. Zobaczysz na pewno niedługo następny test będzie z dwiema kreseczkami,moze już w przyszłym tygodniu, kto wie? Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory,miało być w przyszłym miesiącu,w przyszłym tygodniu to musiałby być istny ekspres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamy
moze po prostu byla to ciaza biochemiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to,znowu nic nie piszecie? Właśnie siadłam do czytania Was a tu nie ma co czytać. Byłam u tej wrednej ginki co mnie wkurzyła tak koszmarnie w tamtym miesiącu.No i przekonałam się,że rzeczywiście wynikow mi nie da,bo mają być w karcie.Ale ja już dzwoniłam do rzecznika NFZ i powiedziała,że mają obowiązek zrobić mi potwierdzoną z oryginałem kopię moich wszystkich wyników,łaski nie robią.Zrobię więc jeszcze USG, mocz i morfologię i wtedy zażądam kserokopii wszystkich wynikow.Natomiast dzisiaj tej doktor to nie poznałam,miła,wszystko tłumaczyła,nawet chciała mi dać zwolnienie z własnej nieprzymuszonej woli.Dała mi kupę lekarstw: na te drożdże,na żylaki,magnez.Zadała mi brzydkie pytanie czy ta ciąża była planowana,ja na to,że jak najbardziej a ona,że mam wszystkie objawy (bóle brzucha,nerwy itd) tak jakbym nie była przygotowana na dziecko - dziwna baba nie? Wymieniłam jej kilka objawów np.że mnie piecze,swędzi w pochwie,że robią mi się pajączki i żylaki,że latają mi powieki,mam wzdęcia i bóle brzucha - no kurcze,przecież sobie tego nie wymyśliłam, te wszystkie objawy wg.niej wynikają z mojego nastawienia i czy nie mam jakiś problemów w życiu.Ale to badanie jej to koszmar - mało nie spadłam z fotela z bólu.Ja nie wiem,powiedzcie prawdę,czy Was też tak boli badanie ginekologiczne czy może ja trafiam na takich beznadziejnych lekarzy.Muszę powiedzieć,że ta prywatna do której chodzę bada o wiele przyjemniej. Dalej musze chodzić do tej prywatnej,bo po pierwsze tamta państwowa nie pracuje w szpitalu więc co z porodem (zwłaszcza,że ma być to umówiona cesarka),po drugie - co ze zwolnieniami,wczoraj nie było numerków,a jak następnym razem będę chciała zwolnienie i też nie będzie numerków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku mój delikatnie nazwawszy lekarz z chorej kasy też przyjmował zamiast od 8-14 to przyjeżdżał na 9.oo-9.20 wieczne kolejki i kobiety odsyłane do domu.Wzięli się na sposób-umawiają telefonicznie co 15 minut od 8-13 .Ze względu na to że pan doktor lubił się spóźniać robiły się opóźnienia i poszły skargi.Teraz (moje 2 ostatnie wizyty przed porodem ) jest juz git.On jest punktualny i nie ma już kolejek. TiTUŚ !!!- Where are You?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dzięki za miłe słowa już mi lżej, następnymn razem na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj odczuwam takie ruchy dzidziusia, chyba mu tam niewygodnie ;( Ale cóż tak musi być ;) I już jestem w 29 tyg, ciąży, tzn. zaczął się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ale tu pusto, co sie oststnio dzieje z wami dziewuszki??? kama---- trzymam kciukasy za nastepny raz 🌻 robur--- rzeczywiście dziwne uwagi miała ta Twoja pani dr, ja to sie czasem zastanawiam po co niektórzy lekarzami zostaja, ehh a ja cały czas siedze nad wypawka, ogladam i ogladam rozne rzeczy w internecie i powiem Wam ze jakos ciezko jest mi sie zdecydowac co bedzie potrzebne, taki wybór wszystkiego, malwinko--- i co zaczeliscie kompletowac wyprawke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzisiaj jakiś taki dziwny dzień jest, pałętałam się po domu i nie wiedziałam co z sobą zrobić ;( Teraz siedzę przed tv, nawet książki mi się nie chciało czytać, wisielczy nastrój......... Ale już jest lepiej kiedy mąż jest przy mnie...;) Rzeczywiście dzisiaj było strasznie smutno, cicho na tym naszym topiku...;( A na dworze zimnicaaaaaa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez dzisiejszy dzien jakis smutny, caly przespalam własciwie. poza tym ostatnio zaczyna, zastanawiac sie czy poradze sobie w roli mamy, czy bede umiala opiekowac sie dzieckiem i jak wogole bedzie wyladało nasze zycie jak synek sie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Nie jesteś sama w tych rozmyślaniach.Też się zastanawiam jak to sie moje zycie ułoży.Martwią mnie prozaiczne sprawy np.muszę trzy razy w tygodniu wieźć synka do szkoły na godz.8.00 czyli wstać najpóźniej 6.40,ubieranie,jedzenie,pół godziny samochodem.A jak będę miała noworodka kilkudniowego to jak mam go obudzić o 6.30 i dać mu jeść czy zająć się tym starszym aby nie spóźnić się do szkoły? I mam wiele innych takich dylematów.Najbardziej boję się,że dziecko nie będzie przesypiało nocy i będę codziennie niewyspana.wiem,że gadam bzdury ale się martwię jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no niezłe jaja z tymi prezerwatywami :) hmmmmmmmmmm ............????????????? co do mojego samopoczucia to zdrówko lepiej ale czuje sie jakas ociezała:( mam skurcze łydek i jakas jestem zmeczona!!! czuje ze te 2 miesiace beda ciezkie nie da sie juz tak gonic i biegac jak wczesniej!!! co do przemyslen na temat opieki nad dzieckiem to póki co ja sie zastanawiam jak sobie poradze z przeprowadzka i tym wszytskim jak juz mi sił brakuje:( jedno wiem nie ruszam sprzatania ! juz skombinowałam sobie siostre i dwie kolezanki wejda i pomyja szystko przed przeprowadzka!!! Fisiu jak córeczka????? Dziubasku wracaj do nas!!!! maz dzis sp[i w gliwicach:( konczy pózno studia a juto na rano!! wczoraj zjadł i padl wiedze ze jest zmeczony:( ide jsc sniadanko!!!! a na 9 wizyta u gin ide sobie ponarzekac !!co mi jeste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem gwiazdeczki mnie rozebrało choróbstwo.łamie mnie w kościach no i to gardzioło biedne.Na szczescie nie mam temperatury.pije soki z malinek i mleko z czosnkie (a fuuuuj) Mała Fisia dale kaszle.podjade dzisiaj z nia do lekarza niech jej coś da innego. mój małzowin jedynie zdrów jak ryba lece zrobić nam jakieś śniadapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem gwiazdeczki mnie rozebrało choróbstwo.łamie mnie w kościach no i to gardzioło biedne.Na szczescie nie mam temperatury.pije soki z malinek i mleko z czosnkie (a fuuuuj) Mała Fisia dale kaszle.podjade dzisiaj z nia do lekarza niech jej coś da innego. mój małzowin jedynie zdrów jak ryba lece zrobić nam jakieś śniadapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyszlam ze szpitala na przepustke dostalam jakis napak=dow nerwicy lekowe, i paniki itp. tak sie przestraszyli o moje zycie ,ze musze narazie tam lezec:( ale z dzidzia jest ok jakos sie staramy trzymac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Dobrze,że w końcu ktoś się Tobą zajął.Mam nadzieję,ze teraz już wszystko będzie tylko coraz lepiej.Miło,ze dałaś znać co się z Tobą dzieje,bo wszyscy bardzo się o Ciebie martwiliśmy.Powracaj szybciutko do zdrowia i dbaj o siebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisiu uwazaj z malinkami
podobno maliny powoduja skurcze macicy, nie powinno sie pic soku ani herbatki z malin w ciazy. moze lepiej herbata owocowa z miodem i cytryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK LASKI DZIUBASSKU to nas wystraszyłaś ,ale co tam ważne że dałaś znać bo się martwiłyśmy o Ciebie i niunie wracaj szybko do zdrówka jesteśmy z tobą !!ogromne👄👄👄 dziewczyny ta pomarańczówka to ma zjeb.... mózg nawet nie wie z czego sobie żartuje zmykam do kończyć sprzątanko i wolne na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziubasku--- dobrze ze sie Toba zajeli Kochana, tak bedzie lepiej i dla Ciebie i dla dzidzi :) trzymaj sie cieplutko i pamietaj ze jestesmy wszystkie z Toba 🌻 a dzis moj małżonek pojechał po wózek i łózeczko, materacyk, wanienke :) ciekawe jak zakupy wypadna :) oj dziewuszki ja mam czasem wrazenie ze nasz topik wymiera smiercia naturalna, bo coraz mniej nas tu zaglada :( i coraz rzadziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MNIU nikt tu nie umiera:) ja byłam dzis na zakupach w drogerii i wydałam troche miała lekkie braki w kosmetykach:) mezus na uczelni a ja robie sobie pazurki!!!!!! i maseczke:) Maniu daj znac jak po zakupach????? ja wczoraj kupiłam kocyk:) i pomału zbieram to i owo!!! musze wózek zamówic i te drobne rzeczy kupic dla siebie i młodego do szpitala pobudka kochane:) Dziubasku duzo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku--- maż włąsnie do mnie dzwonił :) wszystko własciwie bedzie juz dzis tj lózeczko maja nasz kolorek, a wózek szukaja koloru na magazynie. ja myslałam ze dłuzej sie zejdzie ze czekac tzreba bedzie na to wszytko jakos długo. odezwe sie potem jak juz przywiezie wszystko i obejrze to zdam relacja :) aha, mam pytanko zamawiasz cos przez internet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Masz rację,nasz topik umrze chyba śmiercią naturalną.Nikt nie pisze oprócz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- smutne to, ale takiej ciszy dawno tu nie było :O słuchajcie mam juz wszystko w domu :) łózeczko, wanienkę, materacyk, kombinezonik zimowy i nawet wózek :) tylko zastanawiam sie czy poradzie sobie z tym wózkiem???? on jest dość duzy, moze przy męzu taki sie nie wydaje ale przy mnie tak i ciekawe jak to bedzie???? az nie chce mi sie wierzyc ze był najlżejszy z tego typu wózków. a tak poza tym to pani w sklepie powiedziała męzowi ze ma szczescie ze jest wszystko, ze rzadko sie tak zdarza, a on sie smieje ze zawsze tak jest bo my tak na juz to nie potzrebujemy, a gdybysmy potrzebowali to pewnie by nie było lece spac, sporo dzis emocji zwiazanych z zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiałki:-) Maniu spoko loko nasz topik musi istnieć :-) nie ma innej opcji. Ja trochę zabiegana ostatnio byłam, a wczoraj byłam u Naszej Koug, przyjechała też nasza Irlandzka Ania:-) było bardzo sympatycznie. Nasze pociechy bawiły się super a my na kanapie robiłyśmy sobie sesje zdjęciową co by upamiętnić nasze spotkanko:-) Mam nadzieję, że na wiosnę zrobimy spotkanko w większym gronie, a jak mój domek juz będzie ready to zapraszam wszystkie do mnie bo do centrum każda będzie miała tyle samo drogi;-) Emilka Koug to słodka Niunia, ma śliczną okrągłą głoweńkę a o nosku to juz nie wspomne, Ona wogóle go nie ma;-) jest taki malutki i zgrabniutki:-) dobra lasencje ja spadam bo jak wróciliśmy wczoraj o 22 tak nawet chleba nie mam w domu, spadam na zakupy. Pa pa. Miłej Niedzielki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! no ja juz wrocilam z Polszu, przepraszam ze nie moglam si ez Wami spotkac :( ale 3.5dnia to bardzo malo po 11mcznej przerwie, w sumie spotkalam sie z moimi dwiema psiapsiolami po razie a w dodatek pochodza one z tego samego miasta... buuuuuuuuuu pogoda nie dopisala, lezki na odjazd polecialy, ale w sumie wyjechalam stamtad z mieszanymi uczuciami... jesli powrot to nie do Pabianic, kolezanka byla w Zakopanem... kurcze jak tam pieknie, nigdy tam nie bylam i mysle ze to jest przepiekne miejsce mojej ostoji... ale sie rozmarzylam... Koug ❤️ Anus ❤️ dziekuje Wam za kontakt chocby smskowy... 🌻 poczytam Was jak wroce z zakupow... bo nie jestem na bierzaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×