Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Zdrowych, Radosnych, Wymarzonych Świąt dla Was wszystkich i Waszych rodzin oraz Szczęśliwego 2010 Roku. Piękna ta cyfra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Wesołych, Pogodnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2010 Roku :) :) :) Oby ten Nowy Rok był jeszcze lepszy od starego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.Dla staraczek szybkiego zaciążonego a dla szczęśliwych mamuś radości z pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane dajcie znać po jednym zdanku co u Was słychać? Dziubassku,Validos,Aniu K,Koug,Maniu 23,Titowa,Fisiu - odezwijcie się,jak tam Wasze dzieciaczki a jak Wy się czujecie po świętach? Fisiu kochana,dziękuję za piękne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) itd, itd, moje drogie dziewczynki hmmm przed wigilią informowałam Was o moim styczniowym planie urodzenia no ale cóz... nie wypalił 26 grudnia na szczepana urodziła się LENKA :) w Bożo -Narodzeniową noc dostałam skurczy męczyłam się z nimi całą noc a rano pojechałam do szpitala na cięcie. Znieczulenie w kręgosłup wiec widziałam mój rozwalony brzuch odbijający się w lampie na sali operacyjnej, byłam świadoma tyle że nie czułam bólu ale co się odwlecze to nie uciecze teraz ledwo żyje bo po cesarce wypuścili nas w 3 dobie , ledwo zyję ledwo chodze ale jestem szczęsliwa. MOje szczęscie ważyło 3100 i mierzyło 56cm jest lustrzanym odbiciem swojego taty czarne włoski ciemna skóra jest poprostu kochana . Usiłuje karmić ją piersią i będę dzielna choć na razie boli mnie jak cholera ale to nic Aniu K miałaś racje nie ma na świecie siły ktora matce nie pozwoli kochać dziecka teraz już się nie przejmuję że to nie chłopczyk tylko wkurzają mnie znajomi dziwiący sie że to ona a nie on :) Będe kończyć bo piszę też ledwo ledwo .Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Softis :) WIELKIE GRATULACE!!!! Waszej ślicznej maleńkiej córeczce życzę dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, cierpliwości i wyrozumiałości dla rodziców oraz wiele miłości i radosnych dni. A dla Was kochani rodzice :) dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis GRATULACJE KOCHANA ACH jak pieknie to napisalas ja tez juz chce moja kruszynke miec w ramionach niech juz bedzie luty -marzec :)) Az lezka sie kreci jak czytam twoje :)) Nie mozemy sie z M doczekac dobrze ze juz jutro koniec 2009 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki sylwestrowo witam! :) My już w domku :) Basia o rok starsza :) No i korzystając z okazji składam życzenia urodzinowe Hubercikowi który urodził się tego samego dnia co moja Basieńka :) i Paulince, naszej dzisiejszej solenizantce :) Kochane dzieciaczki - rośnijcie zdrowo, radośnie, bądźcie zawsze szczęśliwe i przede wszystkim kochane a rodzicom życzę by każdy następny rok był wypełniony łzami szczęścia, wzruszeniami i dumą z osiągnięć pociechy :) Softis!!! :):):) Normalnie ale mnie zaskoczyłaś! Aż trzy razy sprawdzałam czy to na prawdę Ty napisałaś ;) wyprzedziłaś Matyyshę (chyba...) ;) Kochana gratuluję Ci z całego serducha i bardzo się cieszę razem z Tobą :) Życzę Wam by Lenka zawsze wypełniała wasze serca radością i miłością, by nigdy nie zabrakło rodzicielskiej cierpliwości i wytrwałości a przede wszystkim życzę Wam zdrówka bo jakby nie patrząc to bardzo ważne :) A jak Weronika zareagowała na siostrzyczkę? Dziewczynki wszystkim Wam życzę by to co najlepsze i wymarzone Was spotkało w tym Nowym Roku a każdy dzień by był lepszy i piękniejszy od poprzedniego :) A nam tu na topicu szczególnie życzę by forum nie wygasało i by każda z nas znalazła przynajmniej chwilkę na zaglądnięcie i przywitanie się z koleżankami :) Całuję Was mocno 😘 4 all bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka oczywiście... :):):) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto.........Kacperek 4 l................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Matyysha.........28.....lubelskie............................ciąża.....28.12.09 🌻Anucha26.........27.....Śląsk.................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ........29.....Wrocław.....Karolek 1roczek......ciąża.....07.02.10 🌻Lemurka22.......22.....kuj-pom..............................ciąża.....10.02.10 🌻Majek123.........24.....Zakopane............................ciąża.....28.02.10 🌻Kamila220579....30.....Niemcy...............................ciąża.....14.03.10 🌻Dori78.............30.....Włocławek...........................ciąża.....30.03.10 🌻Hanna22...........23.....Wrocław.............................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa........................ciąża.....14.06.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Płeć / Planowane imiona dla dzidziusiów..................... 🌻Matyysha................syn 🌻Anucha26...............Sandra 🌻Dafodilek...............Zosia 🌻Majek123................syn 🌻Kamila220579...........Marcysia ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 4l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 – 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 – 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 – 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 – 3520g 55cm 🌻Softis...........32..podkarp..Weronika 6 l..Lenka ur. 26.12.09 – 3100g 56cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie juz STYCZNIOWO :) Juz coraz blizej w niedziele zaczynamy 30 tc :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TEN NOWY ROK :)) Dla wszystkich mam szczescia z pociech Dla wszystkich przyszlych mam latwego i szybkiego i nie az tak bolesnego rozwiazania :) Dla wszystkich starajacych sie szybkich kresek i fasolek :) trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) softis gratuluję serdecznie, kto by pomyślał, że będziesz przede mną ;))) ja jeszcze 2w1 ale jutro już mam się zgłosić na oddział i mają wywoływać poród, strasznie się tego boję. Lekarz niby twierdzi, że jutro już urodzę ale ja bym taka pewna nie była. Tak naprawdę nie mam i nie miałam żadnych objawów. Podczas mojego wcześniejszego pobytu w szpitalu leżała ze mną na sali dziewczyna, której tak przez tydzien wywoływali poród i nie bylo efektów. Nie chciałabym przechodzić tego co ona :((( Nie będę ukrywała, że jest do dla mnie ogromne przeżycie (boję się nawet pobierania krwi a co dopiero porodu...) no właśnie... boję się to do "napisania" ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł w nowym Roku:-) gratulacje dla dzielnej Softis, niech Ci się zdrowo chowa Twoja stokrotka:-) wszystkiego najlepszego dla Basiuni, rośnij duzia okrąglutka, daj wycisk rodzicom co by za lekko nie mieli w Nowym Roku;-) buziaki dla Ciebie od Nadii i Normusi no i oczywiście od cioci cebulki. Aniu, podeptała Basia na roczek bo moja Szprotka chodzi za jedną rękę i na razie boi się puscić?! a wam lasencje życzę w Nowym Roku dużo spokoju, miłości zawsze słońca na niebie nawet w pochmurne dni, by spełniły Wam się wszystkie marzenia te duzie i te małe:-) buziaki i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane ja tak w przerwie pomiędzy karmieniem sprzątaniem i praniem :) dziękuję Wam wszystkim za życzenia i gratulacje dla mojej panny. Dziś mija tydzień życia mojej kruszynki więc to już wieeeeeeelka kobietka:) nadal męczymy się obie z karmieniem pokarm jest tylko jakoś płytko chwyta sutek i jest to nie do wytrzymania ale jak pisałam będę dzielna i będę walczyć:) Matyssha nic sie nie bój ja po cesarce myślałam że umrę że nie dam rady tego przeżyć a dziś po tygodniu śmigam już jak samolot może jeszcze nie odrzutowiec a raczej poczciwy stary antonow ale .... z każdym dniem coraz to lepiej będzie :) Wiem że to strach i ból ogromny ale potem taka nagroda że naprawdę warto. Aniu K Weronika jest zachwycona bo wreszcie jest starszą siostrą:) oczywiście nie obyło się bez zgrzytów bo dotąd ona była gwiazdą i pępkiem naszego świata no a teraz wiadomo ale bardzo się staram żeby nie odczuła że jest ''na boku'' staram się w wolnej chwili byc z nią nawet kosztem tego że chciałabym odpoczać ale coż taki los mam :) Dori Kamilka Cebulka Ania Matyssha jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofciku GRATULUJĘ !! ❤️ Pamiętacie jak nam się dzieciaczki sypnęły w zeszłym roku w grudniu?? Ogromniaste buziaczki od ciotki Kougowej dla nich oraz dla maleńkiej Lenki Monika Ty się odzywaj teraz codziennie albo daj komuś znać gdyby Cię złapało-przecież to lada chwila.... Dziewczyny życzę Wam wszystkim w Nowym Roku wiele czadu i oby było tylko lepiej !! P.S. Sto lat dla wielkiej nieobecnej.....harbatki-może przeczyta..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek5555
Softis ogromniaste gratulacje!!!!!! Reszcie dziewczyn zycze wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Koniec wolnego pora wracać do Wrocka i...rzeczywistości. Święta mineły mi bardzo rodzinnie i szkoda, że tak szybko przeleciały:( Najserdeczniejsze gratulacje i życzenia dl Ciebie Softis🌼 Tyllka fajne zdjecia na NK:) rośnie Wam synus pieknie!! pozdrowienia dla Wszystkich:) no i oddzywajcie sie częściej:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny mam do was pytanie mianowicie mam niesamowity nacisk na pęcherz moczowy siusiam jak opętana jestem w 18 tyg ciąży czy wy miałyście podobnie proszę o poradę bo świruję bardziej odczuwam niż przez pierwsze 3 miesiące a może tak samo sama nie wiem potrafie się położyć i zaraz muszę wstac iść do toalety nie wiem czy to normalne we wtorek idę do lekaerza mam nadzieje ze wszystko jest oki strasznie panikuje....... o wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia:) hmm moim zdaniem może byc kilka powodów, ostatecznie Twój lekarz rozwieje wszelkie watpliwości... - powiekszająca się macica uciska na pęcherz - dzidziuś przybiera taką a nie inną pozycję i lubi cię drażnić:) -albo mniej wesoły powód to zapalenie bądź infekcja w drogach moczowych... najważniejsze żebyś nie martwiła sie na zapas...chyba z tym siusianiem taki urok w ciąży:) aczkolwiek ja mam od kilku miesiecy utrzymującą sie infekcję i często biegam do kibelka, biorę urosept i piję dużo wody żeby płukać pęcherz...najważniejsze żeby nerki non stop pracowały i lepiej częściej niż rzadziej... Będzie dobrze!! no i oddzywaj się...18 tc ale leci a jak samopoczucie? już po mdłosciach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanna dziekuje za odpowiedz mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni a do wtorku bede czekac pic i siusiac przy tym siusianiu nie mam jakis bólów ani pieczenia tylko ten straszny nacisk na pęcherz od jakis 3 dni chyba chodz dzis w nocy to juz byla przesada. a jeżeli chodzi o dolegliwości ciązowe to ja nie miałam...:) nie rzygusialam nio siusiam tylko jestem na etapie odczowania ruchow dziecka i powiem ci ze tez przeżywałam masakre dzis bo wczoraj nie czułam za bardzo na szczescie dzis szaleje:) ale strachu sie najadłam co niemiara ojjj myslałam ze przestane sie stesować po tych trzech miesiącach ale stres chyba bedzie zawsze ojj tak kocham to malenstwo:) zreszta jak kazda z nas a doświadczenia życiowe nauczyły mnie strachhu kiedys byłam inna ale.... Hanna wiesz co bedzie mi miło jak poklikamy sobie na GG odezwij sie do mnie jak masz ochote a ja bede miała kolejna dobra duszyczke przy sobie :) napisz mi na meila nr gg monisia.niunia@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. 4 stycznia o 13:40 urodziłam syna Filipa, 3970g i 59cm długości. To co przeszlam to najgorsze chwile mojego życia i na dzień dzisiejszy nawet nie chcę ich opisywać. Poród był naturalny ale jeszcze mój organizm nie doszedł do siebie, w danej chwili mam wysoką gorączkę i biorę antybiotyk. Po porodzie okazało się, że miałam za slaby organizm na taki poród i w tej chiwli mam wszystkie możliwe wyniki morfologii dużo poniżej normy i ogromne osłabienie organizmu. Ledwo chodzę, w szpitalu wstałam z łóżka dopiero po 2 dobach i to z pomocą położnej. Poród miałam wywoływany i urodziłam dopiero trzeciego dnia, to co przeszlam to moje i nikomu tego nie życzę. Jedyną miłą pamiątką jest mój synek i mam nadzieję, że w przyszłości okaże się, że było warto to wszystko znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 i ogromny 😘 za to co przeszłaś Filipkowi życzę dużo zdrówka i by wynagrodził Mamusi cały trud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_23
Brawa za wytrwałość porody potrafią dać w kość niestety choć ja przeszłam 2 w miarę szybkie jeden we wodzie jeden nie i zaraz po urodzeniu dzieci mogłabym spokojnie sama chodzić :) Dzieciątko ci wszystkie trudy ciąży i porodu wynagrodzi po 100-kroć Ja w tej chwili czekam na @ ale chyba nie przyjdzie i we wrześniu 2010 dokładnie po 7 latach od urodzenia 1 synka urodzę 3 dziecko :) @ spóźnia się z 5-6 dni jedynie wczoraj 9-ego dnia od ewentualnego zapłodnienia miałam lekkie brązowe plamienie troszkę kuje mnie brzuch oraz lewy jajnik z którego prędzej była owulacja częściej chodzę siusiu a tak poza tym czuje się rewelacyjnie max w środę będzie testowanie :) Pozdrawiam wszystkie staraczki a zafasolkowanym i młodym mamom GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha gratuluję ślicznego dużego synka:) Wierz mi że choć poród był dla Ciebie okropnym przeżyciem za chwile o tym zapomnisz tzn. będziesz wiedziała że był to horror ale nie przeszkodzi Ci to w tym by pomyśleć o rodzeństwie dla Filipa :) U nas ok. Milenie rośnie już druga broda bo je strasznie duże ilosci mleka piersi bolą nadal okrutnie ale nie poddaję się. A propos imienia Lena została Mileną ze względu na mój brak asertywności:( mój tato pomstowała że jego wnuczka nie może się nazywac jak rzeka na Syberii i tyle mi truł że zrezygnowałam z Leny na rzecz Mileny a i tak w skrócie mówię Lena. Pysia trzymam kciuki za testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha :) Wielkie GRATULACJE!!! Oby synek był szczęściem i radością Twojego życia a jego miłość była lekarstwem za trud jaki musiałaś przejść podczas porodu. Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!! Dużo sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha🌼 największe gratulacje!!! Aby dzieciątko zdrowo dorastało a Ty abyś szybko wróciła do pełni sił!! Podziwiam Cię!! Trzymaj się Kochana i jak wydobrzejesz sprobnij jak sobie radzicie:) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha moje ogromne gratulacje dzielna kobietka z ciebie!!!! tak trzymaj ucałuj slodziutkie maleństwo od cioci mini:) tak sie ciesze ze juz jesteście razem buziaki dla ciebie i witamy Filipka na świecie całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto.........Kacperek 4 l................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Anucha26.........27.....Śląsk.................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ........29.....Wrocław.....Karolek 1roczek......ciąża.....07.02.10 🌻Lemurka22.......22.....kuj-pom..............................ciąża.....10.02.10 🌻Majek123.........24.....Zakopane............................ciąża.....28.02.10 🌻Kamila220579....30.....Niemcy...............................ciąża.....14.03.10 🌻Dori78.............30.....Włocławek...........................ciąża.....30.03.10 🌻Hanna22...........23.....Wrocław.............................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa........................ciąża.....14.06.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Płeć / Planowane imiona dla dzidziusiów..................... 🌻Anucha26...............Sandra 🌻Dafodilek...............Zosia 🌻Majek123................syn 🌻Kamila220579...........Marcysia ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 9..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 5l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 8l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 – 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 – 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 – 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 – 3520g 55cm 🌻Softis...........32..podkarp..Weronika 6 l..Milena ur. 26.12.09 – 3100g 56cm 🌻Matyysha.......28..lubelskie..................Filip ur. 04.01.10 – 3970g 59cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha GRATULACJE U nas juz 32 tc leci :)) coraz blizej juz wszystko gotowe torba juz spakowana i czekamy na godzine X :) Dzidzia kopie jak szalona i wieczorem tak fajnie rusza sie tam pod skora tak wypycha wow piekne uczucie :) kocham ja od malenkiej kropieczki a teraz wazy okolo 2300 :)) Za 2 tg kolejna wizyta potem pod koniec stycznia idziemy sie zameldowac do szpitala i niech juz bedzie ten dzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×