Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kamilko ogromne gratulacje dla szczęsliwych rodziców buziaki dla coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko Wielkie gratulacje dla Ciebie i Twojej córeczki Dori NO to czekamy na wieści. Softis Życie jest bardzo niesprawiedliwe,nie powinny umierać takie malutkie dzieci.Straszna tragedia.Ja też nie jestem w nastroju radosnym dzisiaj: jutro idę na pogrzeb męża koleżanki z pracy,stary nie był,pewnie gdzieś tak 45-50.Takie głupie to życie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać powitać starą zrzędę co od miesięcy się nie odzywa :( Już sama nie pamiętam kiedy po raz ostatni napisałam na naszym topiku :( Chyba potrzebowałam czas na regenerację, sama nie wiem... Sorka dziewczyny za milczenie... Większość wolnego czasu jaki mi zostaje spędzam na NK, a i tak mam go malusio. Laura ma się dobrze, choć męczy ją ostatnio katarek, który nie chce sobie pójśc w cholerę! nadal ząbków brak, mimo, że niebawem skończy 9mcy (wedle jej kalendarza wychodzi 8mcy) zaczęła siedzieć na jej 6mcy to i tak dobrze jak na wcześniaczka :) Nader kocha mamusi ręce! i spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu czyli 24h na dobę :P W nocy ostatnio jest taka grzeczniutka :P daje mamie pospać, chodzi o 19tej spać a budzi się z kurami ! czyli 6.30! Później dwie drzemki za dnia i jest klar! Dziękuje za pamięc TYM WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM na NK :* Widzę, że czas leci nie ubłagalnie, wszystkie zostały mamusiami, i tylko garstka pozostała :) która nie... ale trzeba wierzyć! Kamuś i Karoolinka! dacie radę! to samo tyczy się Schering. Pozdrawiam całą resztę po Cebulki Anie Validoski Minie i Softisy aż po Dafulki i te co imiona nie wspomniane, czyli całe topikowo! Żeby było nam kolorowo! Papusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teskni mi sie do starych czasow gdzie klikalysmy tu caly Bozy dzien:( mam dołka buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titku:) jak dobrze cię słyszec bez ciebie tu jakoś tak pusto ......pamiętam jak pisałaś takie długie posty .... bardzo sie ciesze ze macie sie z Laurka dobrze szczęsliwa dzidzia to i mama wesoła buziaki dla niej specjalnie od cioci mini:) a katerek jeszcze troszke i zniknie zobaczysz mamusiu:) wiosna nadciaga !!!!!zawsze patrze na twoją malutką ksiezniczke na NK jak dodajesz nowe fotki jest taka słodziiutka i śliczna podobna do mamusi:) pozdrawiam ściskam serdecznie i śle 1000 buziakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejusia! Robię śniadanko, chlebek masełko wędlinka, pomidorek i koperku stos! Któras chętna? Dziubalku pewne rzeczy niestety się zmieniają skarbie :( może się polepszy :) Mnie tez czasami źle :( stąd może ta cisza tu... Chwilami nie mogę się odnaleźć... Cieszę się macierzyństwem i to, że to ja chowam Laurę a nie ktoś obcy, ale przyznam strasznie zasiedziałam się w domku - czuje jakbym nie była momentami sobą. Wiosenka idzie, słonko pięknie nam świeci, nowe bociany, nowe dzieci! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Minia wstała! A witam witam! Eeee tam widzę, że dawałyscie sobie tu świetnie radę beze mnie! A tak to tatuś Laury powiedział, że to jego córka i jest do niego strasznie podobna jak on byl taki mały jak ona, po mnie ma oczęta i psiochę hihi i kolor włosków, które ściemnieja ją z czasem. Również Cie ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś ale ja mam doła,ze nasze pogaduchy zamarły stara ekipa juz sie nie udziela w ogole:( Titus ja tez sie zasiedzialam w domku ale zbliza sie wiosna to zacza sie dłuzsze wyprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś, robur wielkie uściski dla was :) faktycznie ostatnio zniknęłyście z topiku.... a to wielka szkoda :) strasznie fajnie było dzisiaj przeczytać co u was... odzywajcie sie czasem, my tęsknimy za wami :) roburku na pewno dam znać, choć już nie mogę się docekać kiedy zobaczę swoje szczęście po tej stronie brzuszka pozdrawiam was wszystkie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila moje najszczersze GRATULACJE!!!! Nareszcie się doczekałaś :) Cieszę się, że wszystko OK i czujecie się dobrze, oby tak dalej i wielu wspaniałych radosnych chwil macierzyństwa Ci życzę. 😘 No proszę proszę kto się pojawił!!! :P Moja psiapsiółka - wyspiarka :) Dobrze przeczytać, że u Was wszystko w jak najlepszym porządku. Obiecałaś mi kiedyś że wpadniesz do nas z wizytą i co??? Trzeba kierowcę po Was przysłac?? ;) Bardzo jestem ciekawa jak Laurusia wygląda live :) No i mam nadzieję, że znajdziesz chwilkę by do nas kliknąć kilka słow od czasu do czasu :) 😘 dla Laurusi No tak Softis... życie jest okrutne :( Bardzo mi przykro i nawet nie potrafię i nie chcę sobie wyobrażać co przeżywają Ci rodzice ale muszę przyznać że bardzo spodobała mi się Twoja puenta - musimy doceniać każdą chwilę, każdą czynność związaną z naszymi Skarbami bo to na prawdę cud i wielkie szczęście że je mamy i kochamy. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Dori78.............30.....Włocławek...........................ciąża.....30.03.10 🌻Hanna22...........23.....Wrocław.............................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa........................ciąża.....14.06.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Płeć / Planowane imiona dla dzidziusiów..................... 🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Margerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 9..Emilka ur. 23.08.08 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 3400g 55cm 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 5l.....Karolinka ur. 22.10.08 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 8l...Norma ur. 21.01.09 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 3520g 55cm 🌻Softis...........32..podkarp..Weronika 6 l..Milena ur. 26.12.09 3100g 56cm 🌻Matyysha.......28..lubelskie..................Filip ur. 04.01.10 3970g 59cm 🌻Asik79.........30..Trójmiasto..Kacperek 4l..Filip ur. 13.01.10 4840g 60cm 🌻Dafodilek .....29..Wrocław..Karolek 1rok...Zosia ur. 10.02.10 3430g 56cm 🌻Majek123......24..Zakopane..................Kacperek ur. 10.02.10 3210g 54cm 🌻Kamila220579.30..Niemcy.....................Marcysia ur. 04.03.10 3450g 53cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłłłłłłłłłłłłłł BAbiczki Na początku ogromne gratulacje dla Nowych Mamuś i najszczersze życzenia dla solenizantek i solenizantów(spóźnione troszku:() dziewczynki moje koffane baaardzo Was przepraszam,za tą nieobecnośc ale naprawde brak mi czasu i sił ostatnio,Chyba mnie dopadła zimowa depresja bo ja mam już dosyć tej pieprzonej zimy :P moje dziecka ostatnio usmarkane chodzą na szczeście nic powaznego tylko taki tam katar.Młoda jak zwykle przedszkole a młody..ehhhhhhhh wykańcza mamusie w domu :D:D:D:D:DTaki z niego urwis ,że ja dziewczyny już nie wyrabiam.Niby taki aniołek acji przy nimbo wszędzie wlezie i wszystko ściągnie.urwie,zepsuje.wyrwie itp Kochane podczytuje Was ale nie zawsze mam czas ospisać buziole Wam śle PS.Koug się poobrażała na mnie czy cuś????? nie odpisała na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje:-) nie wierzeę Tituś come back!!!!!!!!! super, ja też mam lepsze i gorsze dni chyba przez tą zimę już mam jej dość. Myślę o powrocie do pracy ale nie ukrywam, że dobrze mi z Normusią w domku. Ona jest taki pieścioszek mamy i nie chce by ją obca baba wychowywała. Tituś katarek Laurysi minie no niestety takie pogody. Softis to straszne, że twoi znajomi stracili dzieciątko. Nawet nie chce mysleć co oni teraz czuje, boże jaka tragedia:-( Kamila gratulacje, rozpieszczaj teraz swoją psioszkę i niech się chowa zdrowo:-) Fisia, dziubasek przegoncie juz tą zimę i niech idzie w cholerę, chce lata!!!!!! dzisiaj idę z Normusia na szczepienie na pneumokoki, tylko waham się jeszcze bo tyle choróbsk w przychodniach że aż strach iść. kawkę robię i ciacha stawiam miłego dnia kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Gratulacje dla Kamilki!!! niech mała rośnie zdrowo i przynosi Wam wiele radości:) U nas spokojnie, badania serduszka wyszły dobrze, na szczęście malutka nie ma wady tylko małą arytmię, która ma minąć po porodzie. wiem, że b edzie dobrze!!:) póki co szyjka się skróciła i jest już miękka, lekarz spankował, że mogę urodzić w ciągu 2 tyg a to za wcześnie dlatego mam leżeć i wypoczywać przez ten czas. To 35 tc i kilka dni więc jeszcze troszkę.:) pozdrawiam Was serdecznie i zostawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek5555
Witajcie. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale ja podczytuje Was czesto. Wpadam z wiesciami, a wiec dzisiaj pare minut po 11 przyszedł na świat mały Szymon Synek Dori.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mama i synek mają się dobrze. Szymonek przeszedł na świat poprzez CC ważył ok 2500kg dostał całą 10 w skali Apgar. wybaczcie, ale się popłakałam ze szczęścia i juz nie pamiętam ile mierzył. Jak Dori wróci do domu na pewno uściśli wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!!!! Po pierwsze wielkie gratulacje dla Kamili i Dori :) życzę Wam i Waszym kochanym bobaskom samych radosnych chwil , dużo zdrowia radości i uśmiechu. OJJJJEJJJEJ witamy Titka Fisię Motylka tak się zachomikowały że strach ale mam nadzieję że wiosna idzie ( teoretycznie , patrząc na sytuację na dworze:( ) i oddtajają nam dziewczyny i będą trochę pisać. U mnie tez doły zimowe ale mam nadzieję ze miną. Milena to najgrzeczniejsze dziecko świata ma teraz 2 miesiaće i 2 tygodnie praktycznie nie płacze za to ciągle się śmieje i wierzcie mi że to najcudniejszy uśmiech świata. Na pogrzeb córeczki kuzyna nie poszłam nie dałabym rady ... wyłabym jak bóbr.Była moja mama i mówiła że widok ojca niosącego na rękach małą białą trumienkę jest najgorszym co widziała w swoim zyciu.... Hania dobrze że z serduszkiem nie jest żle.Na pewno będzie wszystko dobrze głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu nie wierze ze to juz nastapiło Dorka kochana strasznie sie ciesze twoim szczęsciem az mi łezki poleciały jak przeczytałam wiadomości od Motylka teraz pewnie tulisz swoje maleństwo tak sie ciesze nawet nie wyobrazasz sobie ja bardzo i w jakim szoku jestem myslałam ze jeszcze troszke a to juz ten monent wspaniały nie moge sie doczekac jak juz bedziesz z synkiem w domciu kochana ogromnie ci GRATULUJE :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori Przyjmij ode mnie wielkie gratulacje! Softis NIe potrafię nic dodać do tej informacji o pogrzebie córeczki kuzyna.Straszna rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori:) gratulacje....no i jak szybko poszło:) kurcze teraz kolej na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dzisiaj bylo pierwsze kapanie :) i pierwszy spacerek :)) Chcialam wam wkleic fotki ale nie moge :( cos nie da rady :/ Ma moze ktoras moje konto NK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec gratuluje Dori jej 2.5kg szczescia! brawo! Softis no roztopy nastaly dziewczyny sie pokazuja :P he he Córcia grzeczna i taka smieszka? faaaaaajno! oj ja juz wiem cos o tym usmiechu! Laura jak tak gaduli bła bła i wejde do pokoju to taki mega usmiech na jej buni sie pojawia ze az za serce chwyta! Z tym pogrzebem, coz, chyba tez nie mialabym tyle sil by pojsc i to wszystko zobaczyc :( Kamila No corcie masz przepiekna! jaka ona cudowna! azhce sie wziasc na rece i zacalowac! Motylek i reszta :* Anus sorka, wiem ze obiecalam :( buuupseplasam, jak se podkurujemy to odwiedzimy stolice :) A my gnamy dzis do doktorka, bo Laure wysypalo, jak dla mnie to ospa, kurcze :( ale mimo tego nie traci moje malenswo humorku i pogodnosci :) Cebulka bede 13-17kwietnia w Pl lecimy same, bo tatus nie moze, jak bedziesz miala czas i checi moze przyjedziesz do naszej miesciny? :P Oki uciekam Trzymajcie sie cieplo lasencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Po pierwsze gratulacje dla Dori i Kamilki z okazji narodzin pociech, Kamilko śliczna ta Twoja Marcysia :) u mnie rok też się jakoś tak paskudnie zaczął w styczniu byliśmy na pogrzebie chrzestnego mojego męża- 59lat- wylew, w lutym zmarła na raka moja babcia...mam nadzieję że to już koniec łez w tym roku Tituś witaj Ja też rzadko sie odzywam choć regularnie zaglądam, nie piszę bo nie mam o czym, co tu dużo mówić - straciłam już chyba nadzieję i teraz spokojnie czekam, aż oboje dojrzejemy do decyzji o adopcji. Softis - to straszna tragedia - wiesz tak myślę, ze wolę nie być nigdy w ciąży niż przeżywać taką straszną targedię, tłumaczę sobie że są osoby bardziej dośwaidczane niż ja, mam nadzieje, ze Bóg im wynagrodzi tę stratę, chociaż ból pewnie zostanie na zwsze Haniu, tak teraz czekamy na wieści od Ciebie- mam nadzieję, ze bedzie wszystko dobrze, leż, odpoczywaj a i z serduszkiem będzie ok, jak byłam mała miałam niedomkniętą lewą komorę serca i kiedy wszyscy chcieli mnie ciąć, prof, Religa orzekł, że przy dojrzewaniu wada powinna sama zaniknąć i dopóki nie bedę mdlała trzy razy dziennie nie bedzie dziecka cioł i szpecił na całe życie- głowa do góry Ja też czekam na wiosnę, wymyśliłam z koleżnka jazdę konną i teraz nie możemy doczekać się ciepła żeby zacząć przyodę w stadninie :) zmykam spać - dobrej nocki dla wszystkich, buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Hanna22...........23.....Wrocław.............................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa........................ciąża.....14.06.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Płeć / Planowane imiona dla dzidziusiów..................... 🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Margerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 9..Emilka ur. 23.08.08 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 3400g 55cm 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 5l.....Karolinka ur. 22.10.08 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 8l...Norma ur. 21.01.09 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 3520g 55cm 🌻Softis...........32..podkarp..Weronika 6 l..Milena ur. 26.12.09 3100g 56cm 🌻Matyysha.......28..lubelskie..................Filip ur. 04.01.10 3970g 59cm 🌻Asik79.........30..Trójmiasto..Kacperek 4l..Filip ur. 13.01.10 4840g 60cm 🌻Dafodilek .....29..Wrocław..Karolek 1rok...Zosia ur. 10.02.10 3430g 56cm 🌻Majek123......24..Zakopane..................Kacperek ur. 10.02.10 3210g 54cm 🌻Kamila220579.30..Niemcy.....................Marcysia ur. 04.03.10 3450g 53cm 🌻Dori78..........30..Włocławek.................Szymon ur. 13.03.10 2500g ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Dori ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ Dochodź spokojnie do siebie i wracaj do nas. A Szymonek niech zdrowo rośnie i wypełnia radością każdy kąt w twojego serca. Normalnie wiosna nastała na topicu - nawet Fisia odtajała ;) Ale widzę, że bartolini daje mamusi popalić :P Nic się nie martw kochana widać tak już jest - skoro pierwsze spokojne to drugie musi mieć przynajmniej małe różki (przynajmniej u mnie tak jest) Cebulcia też "wykiełkowała" ;) Jak tam Normusia po szczepieniu? Tituś i jak tam ospa? Trzymajcie się cieplutko wiosna tuż tuż :) Hanna czekamy na wieści, pomyślne oczywiście! Teraz się oszczędzaj, rozpieszczaj i niczym się nie martw. Trzymam kciuki. Softis całuski dla najgrzeczniejszej Mamusinej księżniczki 😘 oby tak dalej Milenko :) Robur 🖐️ Kamila sliczna ta Twoja Marcysia, cukiereczek taki 😘 Kama jak miło widzieć Twój wpis! Pisz czasem co tam u ciebie! No i koniecznie daj znać jak już rozpoczniesz tą jazdę konną :) Ciekawa jestem wrażeń. No a u Koug to faktycznie chyba jeszcze ciężka zima... Pozdrawiam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie. Jutro idę świętować :) St Patrick's Day :) Czeka mnie kinderbal :) 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję żyję.............. Gratulacje Nowe młode mamusie :) ....a kto zamawiał pogodę na dziś temu wpie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas powoli :) od wczoraj musimy mala dokarmiac butla :/ jakies slabe mleko produkuje lub za malo :/ szkoda troche no ale coz trzeba bo musi w koncu przybrac na wadze :) jutro przychodzi polozna i bedziemy wazyc i mam nadzieje ze bedzie juz wiecej bo jakna razie szlo w dol :/ Co dziennie wychodzimy na spacerek :) od jutra ma byc wiosna a w czwartek zapowiadaja 17 stopni :) Malutka jest kochana je i spi i nawet w nocy spimy po 4 -5 godzin takze mam sile i jest ok :) jasne jutro moze byc inaczej ale jestem dobrej mysli Pozdrawiam wszystkie Kama kiedys musi sie udac :) trzeba w to wiezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek Mam nadzieję,że to jednak nie ospa. AniKa Witaj. Koug Fajnie,że się odezwałaś. Kamilka Śliczna ta Twoja córeczka.Jeśli się nie obrazisz wtrącę swoje trzy grosze.Nie daj się namówić na butelkę,bo to z reguły oznacza koniec karmienia piersią (tak było w moim przypadku z synem,zaczęli go dokarmiać już w szpitalu i niestety tak domagał się butli,ze od razu go dokarmialiśmy,pokarm straciłam po 2 miesiącach).Niech Ci nikt nie wmawia,że masz za wodnisty,chudy pokarm,że masz go za mało.Lekarze i położne będa Ci to wmawiać i udowadniać pokazując spadek wagi dziecka a piersi muszą się przyzwyczaić do większej produkcji mleka i tyle.Ja dzwoniłam do pani Moniki Staszewskiej z Poradni Laktacyjnej w Warszawie i naprawdę mnie przekonała,żebym nie dokarmiała i widzisz udało mi się,młoda ma 12 miesięcy i nadal karmię (teraz już bez obaw mogę dawać butelkę,bo i tak cyca ciągnie wieczorem,rano i w nocy jak mała chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×