Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej hej, Aniu, Haniu dziękuję za życzenia urodzinowe. mam nadzieję, że się spelnia, na razie nasza rodzina faktycznie się powiększy a to za sprawą szwagierki, w weekend oświadczyla że jest z drugim w ciąży :) Motylku, dużo siły i radości Ci życzę, a że poruszasz się po omacku, to naturalne, przy drugim będzie altwiej, trzymaj sie kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sobotę przezyłam coś okropnego, Mąż chciał już wzywać karetkę, sama nie wiem co to było, stojąc raptownie złapał mnie tak silny ból w kroku, że z tego bólu normalnie zaczęłam płakać i nie mogłam przestać, nie było mowy o tym żeby się ruszyć, nawet przesunąć stopę w inne miejsce. tak strasznie nigdy w życiu mnie nie bolało. jak trochę ustąpiło to po ścianie doczołgałam się do łóżka i jeszcze 2 razy tak mnie złapało, jakby ktoś mi kości łamał albo rozrywał od środka. Nie śpieszyłam się do szpitala, bo brzuch był miękki i nie bolał, tylko w kroku. Czekałam, aż się powtórzy, żeby wiedzieć co powiedzieć lekarzowi ale na szczęście już nie wróciło, co prawda do dzisiaj chodzę jak połamana ale już jest ok. Nie mam pojęcia co to było, ale wystraszyłam się nie na żarty :/ i mam nadzieję, że poród aż tak nie boli bo będę wyła z bólu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu moja droga niestety jeszcze nie na porodówce ;p Dzisiaj zaczoł mi czop dopiero odchodzic Tzn podejrzewam ze juz wczesniej zaczoł po kawałku ale dzisiaj jest podbarwiony krwia. Ale mimo ze zaczoł koło 4 w nocy taki odchodzic czop sluzowy do tej pory na razie zadnych skurczów nie ma i nic sie nie dzieje ;p Jak cosik napewno dam jakos znac ;p Wszystkiego najlepszego dla naszej solenizantki:*:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka:) ale chyba juz powoli po terminie jesteś? Gdyby cię juz skurcze brały to życze powodzenia!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOtylku! Gratuluję! :):):) Ja tylko tak na chwil kę, żeby się przypomnieć i pochwalić, ze u nas będzie dziewczynka! Prawdopodobnie Zosia. U nas świetnie! ja jestem w coraz lepszej kondycji, mimo ze to już 31 tydzień i brzusio coraz większy. Mam mnóstwo energii, którą Karolek wykorzystuje jednak czasami "do cna". Na placu zabaw uwielbia kontakt z innymi dziećmi. Mam nadzieję, ze maluszka zaakceptuje. Już nie mogę się doczekać, aż nasza rodzinka bedzie w komplecie :) Jesteśmy zdrowi i w formie :) Hanna22 kiedy masz następną wizytę? Ja wróciłam do naszego doktorka, bo jemu ufam najbardziej! Każdy inny do którego pójdę to się okazuje jakiś nie teges :/ Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! Popraw termin porodu na 7 luty. Jak tam Basiunia rośnie?? niedługo roczek, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dafi:) u mnie następna wizyta 16 grudnia, póki co próbuję się od wczoraj dodzwonić do lekarza bo miałam mu podać wyniki posiewu moczu. Za chwilę znowu będę wydzwaniać...Ogólnie to jestem zadowolona aczkolwiek wizyty mogły by byc nieco tańsze;) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przyjemnie czytać forum, kiedy tylko dobre wiadomości na nim są :) Jutro powtarzam glukozę 75 g i troszkę się boję :( a więc trzymajcie kciukasy za pozytywny wynik... Odezwę się jak będę miała wynik Tylka trzymam kciuki za ławy i szybki poród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Niestety badanie będę musiała powtórzyć, bo gin nie powiedział mi że powinnam mieć zmierzony poziom po 1 h i po 2 h. A ja w internecie przeczytałam że po 2 h i wtedy tylko mi zmierzono. Jednak nie wyszło najlepiej 153. Lekarz stwierdził jednak że trzeba powtórzyć, a więc 15.12 będę musiała znowu wypić glukozę bleeeeee! Pozdrawiam i całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dori mnie też czeka ta glukoza, aż się boję że zwymiotuję...dzisiaj z rana przytulałam się z WC:( oj czasem jeszcze mi sie zdarza! Kamilka co u Ciebie? Karolina czekamy na smsa od Tyllki, jak dobrze pamietam to Ty masz byc jej informatorem:) Motylku w wolnej chwili skrobnij jak jest u Ciebie? Matyysha, Softis, Anucha, Dafi ( sie ostatnio juz odezwała:), Lemurka, Majek, Kamilka, Dori, Minia- wg naszej tabelki! Pisać jak sie czujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu :) już piszę co u mnie Właściwie to nic ciekawego się nie dzieje. Brzuszek rośnie, maluszek kopie i to już wyraźnie, szczególnie wieczorkiem albo w nocy :) Super uczucie :) Od początku ciąży przytyłam 4 kg więc nie tak dużo, toteż aż tak bardzo mi brzusio jeszcze nie ciąży, a dzisiaj zaczął się 24 tc :) Tak jak wcześniej pisałam walcze ostatnio z glukozą, bo wyniki nie są dobre. Co prawda ostatecznie się przekonam 15.12 jaki będzie wynik, ale zaczęłam trochę stosować dietę. Pozdrawiam i całuję Was bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane dziewczynki.. INFORMUJE.. ZE WCZORAJ NASZA TYLKAAA PARI:** URODZIŁA DROWEGO I ŚLICZNEGO SYNKA:))))))) MAMA Z SYNKIEM CZUJĄ SIĘ DOBRZE:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Tylkaa dzielna dziewczynka :D Kochana wielkie GRATULACJE!!! Życzę ci by Maluszek zdrowo rósł a Ty byś szybko wróciła do sił i czerpała samą radość z macierzyństwa. Wszystkiego dobrego. Wypoczywajcie i wracaj do nas szybciutko by opisać te pierwsze wrażenia :) 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto.........Kacperek 4 l................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Matyysha.........28.....lubelskie............................ciąża.....28.12.09 🌻Softis.............32.....podkarpackie....Weronika 6 l.....ciąża.....04.01.10 🌻Anucha26.........27.....Śląsk.................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ........29.....Wrocław.....Karolek 1roczek......ciąża.....07.02.10 🌻Lemurka22.......22.....kuj-pom..............................ciąża.....10.02.10 🌻Majek123.........24.....Zakopane............................ciąża.....28.02.10 🌻Kamila220579....30.....Niemcy...............................ciąża.....14.03.10 🌻Dori78.............30.....Włocławek...........................ciąża.....30.03.10 🌻Hanna22...........23.....Wrocław.............................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa........................ciąża.....14.06.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Matyysha................syn 🌻Softis....................Jan lub Wiktor lub Miłosz / Lena 🌻Anucha26...............Sandra 🌻Dafodilek...............Zosia 🌻Majek123................syn 🌻Kamila220579...........Marcysia ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 4l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 – 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 – 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................syn ur. 22.11.09 – 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............syn ur. 03.12.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek5555
syn ma na imie ANTOŚ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek5555
Tylkaa gratuluje z całego serca:) Czekają Cie wyjątkowe święta!!!:) Niech mały rosnie i rozwija sie zdrowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam na wizycie u gina było krótko jak zwykle :] szyjka zgładzona całkowicie i w zasadzie nie ma jej, Mały przyszykowany jak trzeba teraz czekamy tylko na rozwarcie lekarz powiedział, że na jego gust mogę zacząć rodzić za tydzień do dwóch ale napewno przed Świętami będzie już po wszystkim, zobaczymy czy ma rację ;) jeżeli nic się nie będzie działo to następna wizyta 18 grudnia ale ja jednak myślę, że będzie się działo bo strasznie mnie już boli przy chodzeniu, siedzeniu, leżeniu, po prostu czuję Maluszka między nogami no i plecy nisko bolą niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka z całego serca gratuluję:)!!! Trzymajcie sie zdrowo!! na i teraz pora na Ciebie Matysha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka GRATULUJĘ!!! Życzę Ci aby Synek rósł duży, silny i zdrowy, i żeby był dla Ciebie źródłem nieustającej radości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLLKA GRATULACJE :)) U nas dzien za dniem do przodu :) ja juz nie moge sie doczekac juz chce marzec :) wszystko juz gotowe pokoik dla malej meble stoia nawet na scianie motylki malowalam :) w czwartek jedziemy odebrac przwwijak -komode no i czekam na paczke :) w ktorej bedzie kolyska taka na kolkach :) zamiast lozeczka na poczatek na te piewsze 4-5 miesiecy :)) nawet kosmetyki juz mam :)) Jestem gotowa i czekam na marzec :)) brzusio rosnie i ja tez :-D tak do marca z 25 na plusie bedzie :=0 juz mam 17 :/ teraz pozeram duzo owocow ,warzyw i mimo to tyjeeeeeeeeee :/ Wizyte u gina mam 17 a w klinice 21 :) przed samymi swietami i mam nadzieje ze bedzie nowa fotka :) Moja myszka kopie jak szalona UWIELBIAM TO A to my :)) [URL=http://img442.imageshack.us/i/001ow.jpg/]http://img442.imageshack.us/img442/7567/001ow.th.jpg Ja mam terin na 14 marca a kumpela z pracy na 24 :) smiesznie to wyglada jak razem mamy zmiane moj brzuszek pilka jej taki bardziej spiczasty na chlopca :)) bedzie parka moja myszka i jej myszor :)) Pozdrawiam was wszystkie KAMUS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I TEGO JEDNEGO :) pozno ale szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLLKA GRATULACJE :)) U nas dzien za dniem do przodu :) ja juz nie moge sie doczekac juz chce marzec :) wszystko juz gotowe pokoik dla malej meble stoia nawet na scianie motylki malowalam :) w czwartek jedziemy odebrac przwwijak -komode no i czekam na paczke :) w ktorej bedzie kolyska taka na kolkach :) zamiast lozeczka na poczatek na te piewsze 4-5 miesiecy :)) nawet kosmetyki juz mam :)) Jestem gotowa i czekam na marzec :)) brzusio rosnie i ja tez :-D tak do marca z 25 na plusie bedzie :=0 juz mam 17 :/ teraz pozeram duzo owocow ,warzyw i mimo to tyjeeeeeeeeee :/ Wizyte u gina mam 17 a w klinice 21 :) przed samymi swietami i mam nadzieje ze bedzie nowa fotka :) Moja myszka kopie jak szalona UWIELBIAM TO A to my :)) [URL=http://img442.imageshack.us/i/001ow.jpg/]http://img442.imageshack.us/img442/7567/001ow.th.jpg Ja mam terin na 14 marca a kumpela z pracy na 24 :) smiesznie to wyglada jak razem mamy zmiane moj brzuszek pilka jej taki bardziej spiczasty na chlopca :)) bedzie parka moja myszka i jej myszor :)) Pozdrawiam was wszystkie KAMUS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I TEGO JEDNEGO :) pozno ale szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek🌻 Tylka🌻 wielkie gratulacje z okazji narodzin dzidziusiow:) Motylek masz racje nie warto wspominac bolu i cierpienia jesli nagroda jest wspaniala kruszynka ktora zawsze bedzie w naszych seduszkach:) dafi ooo matko to juz 31tc wow! super bedziesz miala parke:) pozazdroscic:) a gdzie Fisia,Validos, Koug, Titek i reszta???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm :)) Powiem tak Naszej TYLKII synek ma na imie Damian Karol:)) urodził się 03,12,2009 godz.23:45, ważyl 3,520 kg i mierzył 55 cm.:)) Oczywiście dostał 10 punktów:))) Zdjęcia są już na nk:))) Tylkoo Pati:** Jeszcze raz Gratulacje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Karoolina hmm zdjęcia Maluszka Tylki widziałam, uroczy chłopczyk, tylko coś z imieniem rodzice się chyba nie dogadali ;) bo na NK podpisane jest Dominik :) U nas dziś leje :( A Basia pierwszy raz spotkała się z Mikołajem w szkole na zajęciach dla maluszków. Była o wiele dzielniejsza od swojej siostry gdy była w jej wieku bo grzecznie siedziała i pozwoliła zrobić sobie zdjęcie :) A pamiętam że Weronika płakała jakby ją ze skóry obdzierali ;) Teraz spadam ogarnąć pokój bo moja kochana młodsza latorośl zrobiła "porządek" ze swoimi ubraniami i leżą teraz sobie porozrzucane po całym pokoju... ech. 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kofane :) My juz skonczylismy tydzien :) wszystko jest w pożadku :) mały na poczatku miał małe problemy techniczne ale sie uporaliśmy i z tym :):) Ciesze sie ze juz jest z nami jest taaakii uroczy,ze szok :D napatrzec sie wszyscy na niego nie moga w domu :) Ciesze sie ze jak trafiłam do szpitala na wywołanie obyło sie bez kroplówki ;p hehe upiekło sie. A poród byl szybciutki i warto było .... i przyznaje racje ze ten ból to nic w porównaniu z TAAAKIm szczęśćiem.... Taak Aniu nie dogadaliśmy sie z imieniem hehe zmieniliśmy jednak w ostatniej chwili ;p Ale cóz czasem sie i tak zdaza heh Dziekujemy baardzo za cieplutkie słowa i wogóle :) Małego oczywiście tez ucałuje od was wszystkich :):* Pozdrawiamyy gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane ! Na początek gratulacje dla Tylki,p rawda że warto było czekać:) A ja jestem rozbita wewnętrznie przez 4 miesiace moje dziecko było chłopcem w mojej świadomosci bo gin powiedział mi że na 90% chłopiec a 3 dni temu powiedział że chyba dziewczynka. Czuje się bardzo bardzo dziwnie tak się zżyłam z myslą o tym że to on że teraz mam problem z zaakceptowaniem sytuacji że to ona .Aż samej mi wstyd za siebie ale musze się bez bicia przyznać że bardzo się cieszyłam ze to on a teraz czuje się rozczarowana az się boje czy będę ją kochac tak jak bym kochala jego:( do porodu prawdopodobnie 9 dni i musze się oswoic z myślą że to ONA. Tak bardzo sie boje że mogę ją skrzywdzic nie dająć jej tyle miłośći na ile zapewne zasługuje. Jednym słowem mam doła i nienawidzę siebie za te głupie myśli . Gdy rok temu straciliśmy dzidziusia dałabym wszystko wtedy za żywe dziecko niezaleznie od płci :( a teraz mam taki mętlik w głowie ehhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis to normalne ! ja do 20tc bylam pewna,ze bedzie dziewczynka i chcialam i tak czulam i znajomi po moim wygladzie tak mowili na usg okazalo sie,ze chlopiec bylam rozczarowana, mialam łzy w oczach, przeplakalam 3 dni ale sie oswoilam i kocham synka nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×