Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Dołączam do topiku, staramy się z mężem o dziecko, w tym miesiącu brałam Clo a teraz luteinę i mocno trzymam kciuki żeby się udało, mam teraz 15dc skok temp. był 12 dc, więc liczę że się uda!!! Trzymajcie za mnie kciuki! :-) Pozdrawiam, Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annja bno to baardzo bede ciepło o tobie myslała zeby sie udało:) wysyłam fluidki pozytywne ------->---------->------->--------------->------>------------>------->-------------> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams 🌼 Anula🌼 Cieszę się, że wybrałyście nasz topik bo jest najlepszy i przynosi szczęście:) Życze Wam powodzenia!! byliśmu na usg główki i wszystko jest bardzo dobrze:) Koug! teraz daję Małą na brzuszek i nawet jej sie podoba bo rehabilitantka pokazała jak prawidłowo podtrzymywać jej rączki. Chodzi o to\, że teraz mała podpiera się na rękach a wcześniej tego nie potrafiła i się irytowała bardzo prędko! teraz będzie coraz lepiej! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny i mam nadzieję, ze się uda :-))))) mocno w to wierzę !!! POzdrawiam serdecznie, Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Kobitki :) Ledwo z domu do Polski sie ruszyłam a tu wiadomo brak neta w większości no i wchodzę po 10 dniach i takie wieści!!!! Tylkaa gratuluję serdecznie i zcałego serducha! Dacie radę najważniejsze żebyście się wspierali i kochali a wszystko bedzie dobrze :) Dawaj znać po USG bo to pewnie wszystkie będą Ci gorąco kibicować Validosku moja Kochana trzymam kciukasy za Wasze staranka :) Dużo zdrowka dla taty i całuski dla Maksia - Przystojniaczka :) Pozdrawiam nowe dziewczynki i moje "stare" kompanki doli i niedoli ;) a swoją drogą jak wytrzymujecie ten upał??? Bo ja już chyba odzwyczaiłam się od tego klimatu... na wyspach też mieliśmy sporo gorących dni ale jednak powietrze inne... roztapiam się :( tylko Weronika niezmiennie energią tryska i potrafi tańczyć cały dzień. Basia też nie najgorzej ale widać że nie jest entuzjastką ciepla ;) Koug ja to bym się chętnie nad morze wybrala ale jakby byla opcja teleportacji ;) sama z dwojką (a co mlodsze to większy rozrabiaka ;) ) chyba bym wymiękła ;) 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) witam w kolejny upalny dzionek :) AniKa a dziekuje ale bije sie strasziwie :( nie chciałam teraz malucha :( miałam calkiem inne plany i piorytety a tu takie cos choolernie boje sie depresji. dzisiaj cały dzien wyje :( nie daje rady :(:( jeszcze we wtorek widzimy sie z babka od mieszkania (bedziemy wyn ajmowac maluka kawalerke) a dzisiaj kupowaliśmy lodowke. a po za tym ok tylko nie wiem czemu nie mam jakis takiech ciazowych rzeczy ni mdlosci i wogóle ..... hmmm co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annja:) witam i powodzonka;) czyli staramy sie obie:) Anika jak zwykle mi cos wypadło:( ostatnio nie nadarzam , tato w warszawie, maz non stop wpracy:( mnie zby c robiłam w sobote tak bola ze ledwo daje rade i jezdze co drugi dzien do dentysty z baiem owszem bo nie mam z kim go zostawic!:( szkoda ze nie udało nam sie zobaczyc: tyllkaaa nie płacz dasz rade odchowasz dwójke -pójdziesz na studia;) ja tez mam taki plan:) zdazymy ze wszystkim:) tez miałąm doła ze siedze w domu-uwsteczniam sie ale wiele kobiet wychowuje dzieci i daje rade;) my tez damy:) buziaki ide wziasc procha na zeby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos oj ty biedna jesteś... masz odemnie wielki 😘 za to a tak w ogole to ja jestem w PL aktualnie u szwagierki więc dostęp do neta chwiloway jest ;) do siebie wracam 5 sierpnia :) Tylkaa no widzisz tak to jest że czasem życie podejmuje za nas decyzje... ale nic sie nie martw, będzie dobrze!!! Nie wiem czy to Cię pocieszy ale ja na przykład studia skończyłam a i tak od obrony (broniłam się w 4 m-cu ciąży) jestem w domu z dziećmi i w zawodzie nie pracuję co mnie też nie raz dołuje tak to jest zawsze czegoś nam brak... dlatego trzeba patrzeć optymistycznie na świat bo cóż nam innego pozostało :) dziewczyny a może Wy mi coś podpowiecie... chcę się wybrać z moimi dziewczynkami, babcią i dziadkiem na kilka dni gdzieć np w góry ale żeby w pobliżu był też porządny basen jakiś aquapark lub coś w tym rodzaju może to być w Czechach lub na Słowacji byleby nocleg w rozsądnej cenie ;) jeśli znacie jakieś fajne miejsca to proszę podpowiedzcie bo w necie jest tyle ofert ale nie bardzo wiem które są warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy mnie jeszcze ktoś pamięta??? :) :) :) :) :) :) :) U mnie wszystko ok, pracuje, mały chodzi do żłobka (aktualnie przerwa wakacyjan, więc wozimy go do bony), stan cywilny mi się nie zmianił :) Mały mój to mega rozrabiaka, wszędzie go pełno, w dzień nie ma zwyczaju spać, rozrabia na całego, codziennie coś zbije, rozrzuci, bije dzieci w żłobku i u znajomych, pluję, śmieje się z tego szyderczo, ale.... kochany z niego potwór :) nie mam nawet czasu Was poczytać, gratuluję zaciążonym i powodzenia staraczkom :) zdrówka i cierpliwości mamom :) a właśnie a propo mam! jakieś postanowienia co do drugiego, trzeciego.. dziecka??!?!?! ja właśnie rozważam druga ciążę, ale się waham, może któraś mi doradzi? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! podobno pięknie jest w okolicach Zalewu Czorsztyńskiego nad Dunajcem. Jest tam plaża i wokoło pełno pensjonatów w rozsądnej cenie. My jedziemy tam za tydzień:) i mam nadzieję, że będzie fajnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Aniu ja niestety z innego końca polski wiec nic nie zaproponuje:( Validosku oj biedna🌻 ja kiedys meczylam sie 2 lata z bolacym zębem i tak czasami bolalo,ze az paralizowalo mi pol twarzy:( Annja trzymamy kciuki za owocne starania:) Banitka🖐️ jesli chcecie z mężem oboje dziecka i macie warunki to czemu nie? Tyllkaaa jak napewno pamietasz humorki w ciąży to normalka:) nic nie bój jak chce ci sie płakać to płacz! matko jaki żar dziś się leje z nieba! jestem cała mokrusieńka, deszczu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy wieczorkiem :) validos i aniKa :) dziekuje za dobre słowa ale jakos sobie tego nie wyobrazam :( Domiś bedzie jeszcze taki maly.... boje sie ze nie bedzie rozumial tej nowej sytuacji. Po za tym ten wynajem ehhh boje sie ze nie damy sobie rade dodatkowo spłacamy laptopa i teraz kredyt 2 tys wzieliśmy noormalnie jestem pełna obaw ;/ RATUUNKU ;(;( witaj banitko 🌼 ile Twój maluszek teraz ma ?? moj ma 7 mieisecy i jestem w ciazy i uwazam ze to nie jest zle ale wolalabym podjac ta decyzje a nie zostac postawiona przed faktem ;p dziubasku hmmm taaak chyb a pamietam he he ;p ale moj M. musi sobie przypomniec w koncu ma to na własne zyczenie :D DZIEKUJE KOCHANA 🌼 A po za tym mam jakiś parszywy dzisiaj dzień :( STRASZLIWIE mnie dzisiaj bolał brzuch :(:(:( nie woem co to było bo z dominikiem sie obyło bez jakiegos tego typu ekscesów ;-/ wiec nie wie , ma ktos jakies tego typu doswiadczenia ?? Ale jest cos co poprawia mi humor he he jutro rodzice wyjezdzaja nad morze i ..... zabieraja Dominika ok 1,5 tyg ich nie bedzie. Bede mogła troche naprawic kontakty z M. bo kolejna taka okazja moze sie nie trafic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku u mnie dzisiaj trochu popadało i nawet lekka burza przeszła :) od razu jakos tak lepiej sie oddycha :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) zab troche lepiej zato głowa boli:( wrrr jak nie urok to........ Tylkaaa nie martw sie :) jak ci powiem ile mamy kredytów;) to lepiej nie chciej mieć innych:) dacie rade:) kto jak nie Wy:) ja najbardziej sie boje jak bede sie zle czuła to jak dam rade z bakiem! ale osadziłam ze jak cos wezme kogos do pomocy na pare godzin:) jakos sie musze pocieszac ze dam rade;) maz do 21 w pracy:( wiec obaw mam wiele czy dam rade:( ten tydzien bod wezwaniem lekarzy:) badania hormonów, endokrynolog ... Anika ja miejsca nie mogę polecić:( byłam ostatnio w szaflarach koło Zakopanego :) bardzo fajnie na tych zródłach ale noclegu tam nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ;-) moj maluszek wczoraj pojechaol na wyprawe podbijania morza :) ehh tesknie i nie dosc to jestem odcieta od neta buuu. dobrze ze u mojego M. jest vifi :):) to korzystam ;p noo i jutro idem do lekarza i sie straszliwie nie wiadomo czemu boje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć staraczki =) dziś termin @ zrobiłam test i jedna krecha, nawet drugiej ani trochę nie było widać, a robiłam testem Quick Vue wszystkie objawy mi minęły, tylko został ból podbrzusza, ale już taki mocniejszy mam już podpaskę i ciągle chodzę i patrze ale jeszcze nie mam tego nie chcianego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tyllka ( sorki, że za każdym razem przekręcam twego nicka:)) nie przejmuj się na zapas...bądz dobrej mysli, że z dzidzią jest wszystko jak należy!! Jeśli zas chodzi o kredyty to hmmm...pomyśl, że teraz ma je niemal każde małżeństwo..my też:( Atrams:) nic nie bój! następnym razem się uda!! stosujesz testy owulacyjne? ja je polecam! buziaki Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tyllka ( sorki, że za każdym razem przekręcam twego nicka:)) nie przejmuj się na zapas...bądz dobrej mysli, że z dzidzią jest wszystko jak należy!! Jeśli zas chodzi o kredyty to hmmm...pomyśl, że teraz ma je niemal każde małżeństwo..my też:( Atrams:) nic nie bój! następnym razem się uda!! stosujesz testy owulacyjne? ja je polecam! buziaki Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tyllka ( sorki, że za każdym razem przekręcam twego nicka:)) nie przejmuj się na zapas...bądz dobrej mysli, że z dzidzią jest wszystko jak należy!! Jeśli zas chodzi o kredyty to hmmm...pomyśl, że teraz ma je niemal każde małżeństwo..my też:( Atrams:) nic nie bój! następnym razem się uda!! stosujesz testy owulacyjne? ja je polecam! buziaki Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams bardzo mi przykro ale nic straconego! Kibicujemy Tobie:) Tyllkaaa jak się miewasz? Już po wizycie? Validosku jak tam badania? Pisałaś,że ten tydzień chodzisz po lekarzach a kiedy będziesz się testowała? pozdrawiam z upalnego pomorza;) Koug już na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) do testowania daleko:( odebrałam wyniki tarczycy i sa niedobre:( wiec chyba nici z dzidzi na teraz:( ide jutro do endokrynologa zobaczymy co powie:( generalnie mam doła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos🌼 nie zamartwiaj się bedzie dobrze. Przy odpowiednim leczeniu tarczycę można bardzo szybko wyrównać. Ja np. przed, w trakcie i teraz po ciaży co 2-3 miesiace powtarzam badania i dobieram Letrox w taki sposób aby nie dopuścić do niedoczynność. Na razie jest ok. A jakie Ty masz schorzenie tarczycy? i jakie leczenie miałaś? U nas dziś po rehabilitacji wspabniale. Hania zadowolona i dziś nie płakała. Teraz juz śpi bo o 4 pobudka, jedziemy na kilka dni w góry! Ale się cieszę:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) tak po wizycie we wtorek byłam. jest jajo płodowe i tam taka malutka kropa :):) wiec na razie jest ok :):) witaminki biore i 10.08 kolejna wizyta :) bo powinno byc serduszko i bedzie badac przeziernosc karku. Tylko wczoraj sie denerwuje bo mnie bbaaardzo mocno brzuch ciągnoł do dołu. nie wiem ci sie działo :( baardzo żle sie czułam :( a nie pisałam bo niestety nie mam neta ;/ haniu dziekuje z awsparcie to wiele sieł mi daje :):) validos przykro mi ale moze jeszcze nie jes tak wszystko stracone ?? dla wszystkich kochanyn dziewczyn buuuziole :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a wiec moge sie atrac:) lekarz powiedział ze jemu chodziło o obnizenie tych hormonów ale ze wyniki na ciaze super! ja mam dwa guzki na tarczycy i 17 sierpnia mam miec biobsje ale nie przeszkadza to w starankach:) zobaczymy tylko 30 czy mam owulacje i do dzieła;) dzieki za wsparcie;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku to super wieści:) ja niestety dowiedziałam się ,że mam niedoczynność tarczycy 5 lat temu i starając się o dziecko nie miałam pojecia,ze hormony tarczycy odgrywaja tak dużą rolę na zajscie... a wyniki jak zwykle mialam przy gornej granicy wiec w sumie powinno byc mi ciezko zajsc w ciąże a jednak zaszłam:) będzie dobrze musi byc :) Mnie kiedys tez wykryli jakiegos guzka na tarczycy ale biopsji nie mialam a sie strasznie bałam :( Tyllkaaa nie martw sie trzeba bylo wziasc nospe i magnez, takie bole jak na okres mialam cala ciaze praktycznie wiec nie powinno to byc nic złego. Hania widze,ze tu same tarczycowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku ale to nie było tak jak na okres. wogóle ja mam bezbolesne @!! to było ciagniecie do dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babińcu,jlko na momet :) Validosku no to trzymam kciuki, d***cia w górę i wszystko będzie super ;) :P Dziubassku a jak tam Kubula? Pewnie rośnie jak na drożdżach?? Tyllkaa wszystko będzie dobrze, Czasem życie samo podsuwa najlepsze rozwiązania. Czekamy na wieści z USG i wrażeń z podglądania Kruszynki. Hanna no i wybieram się w okolice czorsztyna tak jak polecałaś :) Mam nadzieję że pogoda w miare dopisze :) Wam też życze udanego wypoczynku :) Spadam narazie papa P.S. Widziałam się z Koug :D Emilka jak zwykle urocza :) Teraz wczasują się nad morzem, mam nadzieję że mają super pogodę :) A gdzie Fisia Cebulka i reszta bandy??? Hej ho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja no poroszę wystarczy, że któras w ciązy i już topik ożył ;)) a u nas Filipek ma 6,5 miesiaca i fajny chlopak z Niego ;) za to u mnie była jedna @ po prodzie dokładnie 6 czerwca i od tamtej pory nic :/ czyli juz 49 dzień. robiłam już dwa testy i jedna krecha i nie wiem co o tym myśleć, bo mierzę tempki i wysokie jak w ciązy. wybrałam się dziś do gina a tu na urlopie do 3 sierpnia, załamię się ta niepewność wykańcza może mi powiecie, czy po porodzie taka sytuacja to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na momencik i spać. Przed chwilą wrócilismy z wakacji! Aniu było wspaniale i pogoda dopisała. Nocleg mieliśmy w Kluszkowcach. Zwiedzilismy zamki w Niedzicy i Czorsztynie! Było wspaniale! Tyllka bardzo sie cieszę:) musze lecieć! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×