Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam kochany babiniec po dłuższej nieobecności Na początek wielkie Gratulacje dla Tyllki.Kochana głowa w górę będzie dobrze.za parę miesięcy będziesz się śmiała ze swoich obaw.powiem Ci ,że taka mała różnica "wieku" między rodzeństwem ma więcej plusów niż minusów sama zobaczysz.dbaj o siebie i nie denerwuj się.ściskam Cię mocno Validosku Ty cholernico moja kochana trzymam kciuki za Ciebie ale tym razem Ci nie potowarzyszę w staraniach:D:D:D:D:D:D:D:D:D.życzę pozytywnego testu i odganiam wstrętną @ od Ciebie:) witam na topiku nowe koleżanki i życzę powodzenia moje kochane STARE kożelanki ściskam Was mocno. U mnie jakoś mało czasu chociaż nic ciekawego się nie dzieje.troszkę powczasowaliśmy się u rodzinki ale konkretnych wczasów nie planujemy w tym roku.Młoda u babci się teraz urlopuje a ja z moim synusiem siedzimy w domku. synuś mój hmmmmmmmmmmmm powiem tak albo mnie czeka dom wariatów albo mojego syna poprawczak :D:D:D a tak na serio to Bartolini moj poprostu daje czadu na maxa i niekiedy i szczęka i ręce mi opadają.to jest poprostu mały terrorysta,słodziak ale z diabelskimi pomysłami.Nie wiem jak to dosłownie opisać ale chyba wiecie o co mi chodzi:) kochaniutkie piszcie a ja się bede starała odpisać częsciej buziole babeczki i ucałowania dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fisiu kochana tak sie ciesze,ze napisałaś wreszcie:) ja cie doskonale rozumiem:) mój mały terrorysta wyjmuje mi talerze, kubki, wszelakie sprzęty użytku domowego i nosi je po domu a ja go ganiam i wkładam z powrotem a on swoje wiec pozaklejałam większość szafek! idzie zwariować bo kopie psa, ciągnie go za kudły i wiele innych diabelskich pomysłów ma :O czasem tez nie mam siły :) Validosku dodaje Ci otuchy i trzymam kciuki za Twoje owulacje:) nie poślę fluidków bo ich nie mam (dzięki Bogu) :D ale może Tyllkaaa pośle ci pozytywną ciążową energie i pamiętaj bez stresu i pospiechu:) mąż musi Ci wystrugać pięknego dzidziusia:) Hanna ale masz szczęście,że masz wakacje jak od paru lat nie wyjeżdżam nigdzie za specjalnie :O Tyllkaaa jak tam się miewasz? Mój synek dziś daje mi popalić,m jęczy i beczy(wychodzą mu trójki) :O Koug jak tam na wakacjach/ po wakacjach? Bo nie orientuję się do kiedy się urlopujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wróciłam-krótkie te wakacje-ale nad morzem niestety pogody nie było. Generalnie było całkiem fajnie gdyby nie to że sie opalać nie dało :O Ale proszę proszę fiiiiisia się odezwała!! Tęskni mi się za starymi pogaduszkami kiedy się co godzinę na topik wchodziło a lektura na dwie strony była..... Dziubasku- Kubuś jest przesłodziutki co raz to ładniejszy jak na niego patrze :D VAlidosku staraczko Ty nasza największa :) -mam nadzieję ze tym razem znacznie szybciej zlecisz na dół-życzę Ci teraz dziurawca żeby było po równo w domu :P Tylka Tobie również-tym razem Dominiki :) Aniu buziaki raz jeszcze za miłe spotkanko i mam nadzieje ze sie nie gniewasz za zamieszanie ;) Fisiowa świekro Ty moja cholernico jak ja Cie palne za ten poprawczak!! Dziecko trzeba do dziewczynek zaprowadzic i pozapoznawać a nie łobuzerią szczuć!!! Dla wielkich nieobecnych titka i cebulki buziaczki Dla naszych pozostałych dzieciaczków Filipka,Hanusi Julka i tych których imion sobie nie utrwaliłam również całuski od cioci Kougowej PISZCIE NOOOOO !!! P.S. Ciekawe co u naszej podwójnej mamy Dafi-jak sobie radzi z dwoma maluszkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane w tą słoneczna niedziele :):) haniu :*:* dziekuje :) fisiu ja wiem ze jest naprawde duzo zalet tylko ze bedziemy wynajmowac mała kawalerkwe na piatym piętrze i na półpiętro tam gdzie jest windA nie ma podjazdu tak jak w większości wieżowcach. Po a tym poje sie ze nie dam sobiie rady z Domi :( ze bedzie czuł sie bardzo samotny i odrzucony :(:(:( a nie chce tego dziubasku hmm w miare ciesze sie tylko ze nie wymiotuje ale cały czas chodze zdenerwowana i wogóle :(:( ehhh. Widze ze z zabkami masz problem my jeszcze nie mamy :( Kogu moze i krotkie i moze nie było pogodu ale zawsze to cos nowego a nie tylko siedzenie w domQ :P juz mezowi powiedziałam ze pojde na Usg3D zeby byc pewna płci i tez liczymy na córcie ale to jak zwykle jest jedna wielka niewiadoma :(:( my od czwartku mamy z Dominikiem problem ::(:( ma goraczke od 38-39:( byliśmy na pogotowiu ale lekaz powiedzial ze to tylko przeziębienie ale cos mi sie nie wydaje zeby przy przeziebieniu wystepowała az tak wysoka goraczka :(:( i juz zgłupiałam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane tyllka - wielkie gratulacje!!! i wiary że będzie dobrze :) musi być... najważniejsze żeby dzidziuś urodził się zdrowy, a resztę się ułoży... sama się przekonasz :) Co do Dominisia i gorączki - może kolejne ząbki wychodzą, moja koleżanka tak miała... nawet białe kupki synuś robił i okazało się, że to ząbki... Validosku - ja też trzymam wielkie kciukasy za pomyślny wynik ciążowy !!! A u nas... Szymonek jest w sumie grzeczny i coraz fajniejszy. Od kilku dni ślini się coraz bardziej, aż są bąbelki więc pewnie ząbki się niedługo zaczną :( i pewnie problemy z tym związane, ale cóż taka kolei rzeczy. Zaczyna się też już podnoszenie głowy na maxa a jak się go chwyci za rączki to cały się spina i do siadania ciągnie... Poza tym jest strasznie ciekawy świata, ciągle się rozgląda i robi takie fajniutkie wielkie oczka... taki z niego słodziak. Od ponad 2 tygodni pije soczek z marchewki i jabłuszka i próbujemy na noc podawać kaszkę z mleczkiem, ale coś mu nie smakuje, więc dzisiaj daliśmy kleik ryżowy do mleczka i wypił :) Z laktacją już koniec :( ale uważam, że prawie 4,5 miesiąca z laktatorem w ręku to i tak wielki sukces. No i oczywiście laktacja się zakończyła więc przyszła kolei na @. Całe szczęście że nie bolesna, tak jak było przed ciążą, choć nie cieszę się na zapas... bo to jeszcze różnie może być. Ściskam Was i Maluszki mocno moje kochane !!! Całuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale fajnie się zrobiło.znowu jest co czytać dzien dobry kochaniutkie donoszę ,że u mnie z rańca piękna słoneczna pogoda. spakowałam siebie i dziecko i tylko czekam jak młody wstanie,zje śniadanko i sruuuuuuuuuuuu na dwór dziubasku to mamy ten sam typ terrorystów w domu.Twój kopie psa a mój bije dzieci i naprawde dziewczyny to się staje dużym problemem dla mnie bo mój synuś leje wszystkich nie zważając na wiek ani na płeć.jest poprostu niedobry i tyle. ale kochane muszę siętez pochwalić ,że moj terrorysta zaczął coraz więcej mówić poznaje coraz więcej słow i stara sie je powtarzac ale najlepiej mu idzie słowo DUPA( pamiętajcie ,że najlepszym nauczycielem takich wyrazów jest zazwyczaj tatuś lub inny krewny płci męskiej):):) Validosku pisz cholernico częsciej i zdawaj relacje z testowania czy cuś Koug mordo Ty moja to się wywczasowałaś .Jak moja synówka? zaliczyła kąpiel morską ? ucałuj męza mego Tyllka nie zamartwiaj się kochana bo popadniesz w jakiegoś doła.bedzie dobrze i innej opcji nie ma i nie bedzie.A miłości kochana nie zabraknie z Twojej strony ani dla synusia ani dla nowonarodzonego maleństwa.masz przed sobą troszkę czasu ,żeby przygotować młodego do roli starszego brata Dori wielkie buziaki dla Szymusia dziubassku TY się kochana pchasz w gips normalnie.TY biedna w tym roku na wakacje nie jedziesz.Zołzo Ty masz morze pod nosem to gdzie Ty chcesz jeździć co????? w góry????moze się zamienimy co?????zobaczysz jak u mnie jest jet zarąbiście.Ani gór,ani morza normalnie to nawet placu zabaw nie mam dla dziecka w pobliżu.jedyną atrakcją jest basen na który się załapiesz jak sobie o 8.00 zrobisz kolejeke a i tak nie ma miejsca na pływanie(tyle ludzi) więc tylko nogi pomoczyć mozna:):) no i się rozpisałam kuna a co się w ogóle dzieje z cebulinką i jej małymi dymkami????Titowa się kuna opierdziela na wczasach jakiś egzotycznych widziałam zdjątka na NK piszcie baby kochane.cawowuje Was i wasze dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł jak miło:) że topik nabrał znów rozpędu. ale gdzie nasze nowe koleżanki? czyzby zrezygnowały z najlepszego towarzystwa topicowego na Kafe?:( Tak Titek ma świetne zdjęcia na NK, zresztą Fisia tez zaszalałaś z fotkami. No i Koug też - wasze dzieciaczki są śliczne. Emilka jest taka piękna i uśmięchnieta na każdym zdj:) Dori! Nasza mała tez coraz bardziej sie ślini ale póki co nie marudzi. Ale to jest takie dziecko, że trzeba do niej dużo gadać to jest grzeczna. Niestety sama nie potrafi sie długo zabawić. No ale pod reką jest ciągle babcia która zawsze słuzy pomocą! Jutro kolejna rehabilitacja. Mała robi postępy i juz tak nie skręca w lewą stronę. No i polubiła pozycje na brzuszku - sukces. Dalej karmię tylko piersią i nie narzekam na brak pokaremu - wręcz przeciwnie! bez wkładek laktacyjnych ani rusz. a cycki mam tak ciężkie, że bez stanika to chyba by mi odpadły:) chce karmić do roku no może nawet ciut dłużej. Tak za miesiąc chcę w[prowadzic jakies zupki...zobaczymy jak jej zasmakują. A ja czekam właśnie na kuchnię.. lada moment mają przyjechac na montaż mebli - nie mogę sie doczekać! Tylka jak fajnie, że jesteś w ciąży!!! Mam nadzieje, że doła juz nie masz i z duma patrzysz w lustro. Buziaki Kochana! Jak tam Validos? Trzymajcie sie Babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :):) dzisiaj dostaliśmy klucze od tego mieszkania co bedziemy wynajmowac :P ehhh syff straszny wczesniejsi zostawili ale cóz ... dori dziekuje :*:*:*:* a co do Dominika to on nie ma jeszcze zadnych zebów i dzisiaj dostał wysypke więc tak sadze że to była trzydniówka fisiu ale Ci fajnie :) ja mam za duzo dzisiaj do zrobienia ;-/ ja juz mam wrazenie ze wpadolam w doła ;-/ ehhh straszne to ale chyba prawdziwe. Co do przygotowań synusia to jeszcze za mallo rozumie niestety. wiec moze jakos to bedzie hhehehehe Haniu z tym dolem to jest bbardzo róznie ale jakos sobie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem baby moje kochane Tyllka uwaga wyciągam Cię z doła ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nic sienie przejmuj kochana.gniazdeczko sobie delikatnie wyremontujecie i będzie git Hanna z dnia na dzień mała będzie Cię zaskakiwać nowymi postępami zobaczysz.trochę Ci tych dużych cycków zazdroszczę bo ja zawsze miałami mam ABC czyli Absolutny Brak Cycków baby odmeldować się proszę moj synus właśnie pływa na podłodze.Napompowałam mu koło ratunkowe i udaje ze pływa :D:D:D:D:D dzisiaj planuje małe sprzatanko na chacie więc na dwór wyjdziemy później całowuje Was kochane i piszcie ,żeby Fisia miała co czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny ciepły poranek. syn śpiocha jeszcze więc zapraszam na poranną kawe w ciszy i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tylka może ja mogłabym w czyms pomóc? przez najbliższe godziny słuzę pomocą. Będe ostro pracować nad pracą mgr więc jestem tutaj jakby co!:) Fisiu co z tego, że duże c-ki jak i tak są całe we wzorki:( rozstępy, że masakra! ale mojemu chłopowi ponoć to nie przeszkadza więc tak się nie przejmuję. Ale za to na brzuchu nie mam ani jednego rozstępa:) odezwę się potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heloł lejdisssss:-) no chyba ściągnełyście mnie telepatycznie bo dawno tu nie zaglądałam:-) prosze z tego co przeleciałam ostatnią stronę to Tylka w ciąży, gratuluje no i Validosek się stara:-) trzymam kciuki. U mnie wakacje troche w górach no i jeszcze moze jakieś last minute w sierpniu, ale gdzie to jeszcze nie wiem:-) pogoda generalnie do dupy więc ciężko cokolwiek zaplanować. Cieszę sie mieszkaniem w domku bo moje dziewczyny jakk tylko otworzą oczy rano to wybiegają w piżamach na taras i biegają po trawie, a mamusia pije poranną kawke:-) Normusia co raz więcej mówi, jest bardzo radosnym dzieckiem i większych problemów z Nią nie mam. Jest małą indywidualistką;-) Chudzinka z niej że ho ho, ale lekarz powiedział że taką ma budowę i już. Je normalnie chociaż i nabiegać się muszę z łyżką ale juz się z tym pogodziłam;-)może w końcu wrzuce cos na nk to zobaczycie moje dziewczyny. A Nadia to juz panna pełną gębą, zabiera mi błyszczyki i niedługo wejdzie pewnie do mojej garderoby;-) pozdrawiam wszystkie moje Stare Psiapsióły i Nowe obiecuję zaglądać cześciej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki ja jestem w szpitalu od wczoraj ;/ niestety chyba gratulacje były przedwczesne nie ma serduszka :(:(:( dostaje duhapson czu jakos tak ale mi lekarz powiedział ze nadziei raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka Kochana!!! Trzymaj się...musi Ci być teraz ciężko...ale jestes dzielna kobitka i w każdej sytuacji sobie poradzisz!!! Buźka dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z testowania narazie nici:( nie poszłam na leki pecherzyki malutkie :( od nastepnego cyklu mam zwiekszyc dawke i wprowadzic inne leki:( jak widac nie jest łatwo ale sie nie poddaje;) Fisiu czy nasi synowie maja jednych ojców;) jakbyc opisywała mojego syna;) Dziubasku:) dziekuje za fluidki:) a zeby to ja dobrze znam jakcy oni wtedy sa kochani:) Koug:) czy szybko zlece zobaczymy:) narazie idzie w górę;( aha super fotka na NK;) tylkoo ja ci powiem ze jakbym była madrzejsza szybciej bym sie starała;) mamy sasiada co równo rok jest straszy od maksa i nie ma dzieci jak sie super bawia ze soba:) Dori powiem Ci ze ja wytrzymałam 2 miesiace na laktatorze i bardzo Cie podziwiam:) mały spi:) ja poprasowałam obiad gotowy:) i akos dzien zleci:) a dzis moje kochane 4 lata temu stałam w sukni ślubnej:) ale to zleciało:) całuski dla wszytskich a ps. zmieniam lekarza 9 wrzesnia mam wizyte! ten jakos zaczoł pochodzic do sprawy lajtowo i bierze 200 za wizyte;( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka 🌼 dla Waszych Aniołków Przykro mi, że znów musisz przez to przechodzić:( Ale jeszcze bedzie słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylllkaaa doskonale znamy ten ból, jak przykro, że znowu musisz go czuć od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllka Jestem z Tobą... Strasznie mi przykro :( Łzy napływają mi same do oczu, bo ja też straciłam dwoje dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pamietacie jeszcze kurde no vel Avinion? dzis moja Martynka konczy 2 latka, ale to zlecialo.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dolączylo tu wiele nowych osob, pozdrawiam i zycze szczescia mamusiom i przyszlym mamusiom. Ja juz na kafe prawie nie zagladam, duzo by opowiadac czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa ❤️ jestem z Tobą i mocno Cię przytulam. Bardzo mi przykro że znów musisz to przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po wakacjach... było super i wygląda na to że dreptałam tymi samymi szlakami co Hanna :) Też zwiedziłam zamek w Niedzicy, płynęliśmy statkiem, a oprócz tego byliśmy w Zakopanem, Szczawnicy i jeden dzień spędziliśmy na Słowacji w Tatralandii - strasznie dużo ludzi tam jest ale dziewczynki miały ogromną radochę a to najważniejsze. Kurde no!!! Wszystkiego najlepszego dla Martynki!!! Jak ten czas szybko leci niedawno się starałysmy, chodziłysmy w ciąży, jedna za drugą rodziłyśmy nasze maleństwa a teraz już drugie urodzinki obchodzą... Zaglądaj do nas od czasu do czasu :) Validos trzymam kciuki i odganiam okropną @ aaaaaaaa kyyyyyyyyyyyysz (hehe jak za "starych dobrych czasów") a jak tam Twoje zdrówko i tata? Trzymajcie się dziewczynki Tyllkaaa jeszcze raz Cię mocno ściskam... 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Tyllka :(:( ściskamCię mocno kochana i jestem zTobą🌼 Aniu cieszę się ,że urlop Wam się udał Kurde no super,że "wpadłaś" na topik.dużo zdrówka i całusków dla Martynki Validosku nie tym razem to następnym się uda.Najważniejsze,żebyś była w dobrych rękach specjalisty. no to popisałam---------dziecka wstały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka bardzo mi przykro :( Wpadłam tu aby powiedziec że wróciłam do pracy ijest mi okropnie żle że zostawiłam Milaczka .No i bardzo długo spóznia mi się okres i boje się zrobic test ale wobec tego co spotkało tyllkę to głupio mi o tym pisac więc zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kochane kobitki moje. Przyszłam się wytłumaczyć ,że była moja mama z siotra dlatego nie miałam czasu wchodzić na kompa a teraz mama pojechala a siostra została i od czasu do czasu uda mi się wejsc na kafe :P Fisia no widzisz to nie jest az tak zle, mnie doszału mały czasem doprowadza, wlasnie sie drze w niebogłosy a ja marze o ciszy iiiiii bezludnej wyspie!!!!!:( Tyllkaaa :(🌻 trzymaj sie kochana! Kurde no🖐️ witaj na starych śmieciach :) Wszystkiego Naj Naj Naj dla Martynki🌻 Aniu, Koug 😘 Validosku głowa do góry! i zdawaj relacje jak tam nowy lekarz sie sprawuje:) buziaczki dla reszty😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×