Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej Kobitki moje koffane! W poniedzialek lecę na miesiąc do Polski i mam ogromną ochotę na spotkanko takie jak rok temu. Co Wy na to? Mam nadzieję, że jeszcze tu czasem zaglądacie i odezwiecie sie no chyba że będziecie udawać że was nie ma żeby się ze mną nie spotkać hehe :P ale pamiętajcie, że znam adresy niektórych z Was ;) żartuję ;) Polski nr tel się nie zmienił (od poniedzialku mogę mieć problem z dostępem do neta) więc jeśli jakiś pomysł się zrodzi to dajcie mi znać :) Pozdrawiam serdecznie 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nasza tabelka jeśli w ogóle jeszcze pamiętacie że takową mamy ;) Skórczyła nam się środkowa część do zara ;) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........33.....Kuj.-Pom............Angela 8lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Margerita.....29..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...29..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 3450g 58cm 🌻Avinion........31..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 3700g 54cm 🌻Koug...........37..Opole..Michał 13,Ola 9..Emilka ur. 23.08.08 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 3400g 55cm 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 5l.....Karolinka ur. 22.10.08 3300g 50cm 🌻Mania23........25..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 2640g 52cm 🌻Validos27......30..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 3480g 56cm 🌻Maliwina29....32..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 3000g 52cm 🌻Banitka27......28..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 3700g 57cm 🌻Kołderka*......25..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 4200g 54cm 🌻Nuczka.........29..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....32..Piotrków Tr...Nadia 8l...Norma ur. 21.01.09 3350g 54cm 🌻Robur..........32..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 3550g 🌻Dziubassek....24..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 3520g 55cm 🌻Softis...........33..podkarp..Weronika 6 l..Milena ur. 26.12.09 3100g 56cm 🌻Matyysha.......28..lubelskie..................Filip ur. 04.01.10 3970g 59cm 🌻Asik79.........30..Trójmiasto..Kacperek 4l..Filip ur. 13.01.10 4840g 60cm 🌻Dafodilek .....29..Wrocław..Karolek 1rok...Zosia ur. 10.02.10 3430g 56cm 🌻Majek123......24..Zakopane..................Kacperek ur. 10.02.10 3210g 54cm 🌻Kamila220579.30..Niemcy.....................Marcysia ur. 04.03.10 3450g 53cm 🌻Dori78..........30..Włocławek.................Szymon ur. 13.03.10 2460g 48cm 🌻Hanna22.......23..Wrocław....................Hania ur. 02.04.10 2900g 53cm 🌻Minia 24........24..Częstochowa..............Nadia ur. 28.05.10 2950g 52cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane wreszcie miałam co poczytać... super przyznać trzeba ze tabelka wygląda okazale ale faktycznie potrzebujemy swieżo zaciażonych hihi żeby topik odrodził się u nas czas leci bardzo szybko. Szymonek zdrowo rośnie i jest kochanym chłopcem. nie chciałabym zapeszyć ale tez pięknie przesypia nocki wiec daje się rodzicom wyspać no i zaczyna się ślinić, nie mocno jak na razie... myślę ze zbliża się ząbkowanie buuuu i pewnie skończy sie przesypianie nocek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak miło, że tyle nowych postów:) no to teraz heja:) która z Was planuje następną ciążę? fajnie byłoby zapełnić znów tabelke hmmm ja tak mysle, że my za jakieś 2-3 latka, chyba że wczesniej będzie niespodzianka...też się ucieszymy:) U nas też różowo. Hania bardzo grzeczna tylko śpi i pije. Jest bardzo radosnym dzieckiem...samo szczęście!! pozdrawiam Was serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jak miło widać że ktoś tu jeszcze zagląda, ja jednak mam sentyment do tego topiku, i zawsze chętnie zagladam, choć z pisaniem bywa ciężko. U nas ok, czas leci szybko, Wiki skończyła w maju 6 lat a Juleczek już drugie urodzinki świętował. Takie duże dzieciaczki już mam że trudno mi w to uwierzyć. Wiki to już duża dziewczyna i pierwsze sympatie w szkole ma już za sobą, a Julcio to też już duży chłopczyk - korzysta z ubikacji, biega jak szalony, jest mistrzem w skokach na trampolinie i właśnie nauczył się jeździć na hulajnodze. Jedynie z mówieniem u niego kiepsko ale mam nadzieję że jest to spowodowane tym że całą swoją uwagę i energię poświęca na rozwój fizyczny, rozumie wszystko co do niego mówimy, zrobi o co go prosimy ale na mówienie nie ma ochoty. My raczej nie planujemy trzeciego maluszka, ale zycie lubi zaskakiwać więc nie mówię stanowczo nie. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyllkaa
Hej słoneczka :):* witam wieczorem. Widze że troszeczke sie zaczeło dzac :) ehh ale i to dobrze :) tabeleczka faktycznie fajnie wyglada :) to która teraz zaczyna?? he hehe U nas wszystko dobrze :) Maluszek moj juz staje przy kazdym meblu i na dodatek słyszałm juz mama i baba :):):) jestem z niego taaaka dumna :) ehhh Mam nadzieje ze reszta robaczków tak samo swietnie sobieradzi :) Dori mam nadzieje ze z synusiem bedzie wzystko ok :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł babolki miło że sie ruszyło troszkę.Piszcie kolejno co tam u Was. Moja mała koza jest tak absorbująca co chwilke czymś nowym zaskakuje,ale przede wszystkim łobuziara jakich mało.Ostatnio wymyśliła sobie zabawe bujania się na bujaku.....do fikołka czyli tak długo sie buja dopóki nie fiknie :D Myślałam że jej przejdzie jak wyrżnie ale ta zamiast płakać to sie w głos śmieje...Pochłania wszystko i jedynie chrzan jej nie smakuje,godzinami ogląda do znudzenia te same bajki o traktorze a co do mówienia to chyba tak jak Julek...nie garnie sie za bardzo...tzn. coś tam mówi ale nie powtarza jeszcze wszystkiego. Ze starszakami też mam wesoło Michał jest juz wyższy ode mnie rozmiar buta 48,5 mówi sam za siebie :) Ola skonczyła 2 klase z wyróżnieniem :D ale nadal jest dla mnie jeszcze niczym puchatek- miś o małym rozumku-przykłady? z wczoraj np. pyta mnie : mamo co to jest smarja...? więc odpowiadam nie mam pojęcia a gdzie to usłyszałaś? A w telewizji jakiś pan powiedział jezusmarja.....:D albo przychodzi do kuchni i oświadcza że jeść żeberek nie zamierza bo są tłuste i śmierdzące na co ja mówie jak to śmierdzące tato prosto ze świniobicia je wziął po czym przy obiedzie pyta...Michał wiesz skąd są te żeberka? ze Świnoujścia! :D A tak a propos to nie ma któraś z was ochoty sie wybrać z maluchem nad morze? Mamy wynajęte 3 pokojowe mieszkanie a jedziemy tylko z Emilką więc jest miejsce a wiadomo że razem to taniej wyjdzie -termin 27-31 lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyba kogu źeśmy zapeszyly :( my tu piszemy a babolki nic !!?? Gdzie wy sie wszystkie podzialyście??!! Nie ma naewt z kim pogadac i sie podzielic newsem choc wcale dla mnie nie taki miły dla mnie :( choc moze .... ehh sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) pamieta mnie ktoś:) u mnie jakos leci....duzo sie dzieje mąż zmienił prace, tato w klinice powazna operacja go czeka a ja kursuje miedzy Warszawą a Krakowem:( mam dosyc!! aha:) możecie mnie dopisac do tabelki:) zaczynam starania o drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez mozna dopisac bo jestem w ciazy. wczoraj robilam test i dzisiaj nooo i II krechy jak nic ;p Hej ja Cie pamietam słonko :*:*:**: co tam u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku:) trzymamy kciuki :) Tyllkaaa Gratulacje :):):) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK.........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTaT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław.............................. ................. 🌻Wiola30........33.....Kuj.-Pom............Angela.8lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................. ............... 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie........................ .................. 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie.............................. ............... 🌻Validos.........30.....Kraków...........Maksiu..2latka................... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ .........................ZACIĄŻONE :) ................................. NICK......................WIEK...........TC............DATA PORODU 🌻Tyllkaaa..........19................................................ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻 .........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Margerita.....29..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...29..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 3450g 58cm 🌻Avinion........31..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 3700g 54cm 🌻Koug...........37..Opole..Michał 13,Ola 9..Emilka ur. 23.08.08 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 3400g 55cm 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 5l.....Karolinka ur. 22.10.08 3300g 50cm 🌻Mania23........25..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 2640g 52cm 🌻Validos27......30..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 3480g 56cm 🌻Maliwina29....32..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 3000g 52cm 🌻Banitka27......28..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 3700g 57cm 🌻Kołderka*......25..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 4200g 54cm 🌻Nuczka.........29..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....32..Piotrków Tr...Nadia 8l...Norma ur. 21.01.09 3350g 54cm 🌻Robur..........32..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 3550g 🌻Dziubassek....24..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 3520g 55cm 🌻Softis...........33..podkarp..Weronika 6 l..Milena ur. 26.12.09 3100g 56cm 🌻Matyysha.......28..lubelskie..................Filip ur. 04.01.10 3970g 59cm 🌻Asik79.........30..Trójmiasto..Kacperek 4l..Filip ur. 13.01.10 4840g 60cm 🌻Dafodilek .....29..Wrocław..Karolek 1rok...Zosia ur. 10.02.10 3430g 56cm 🌻Majek123......24..Zakopane..................Kacperek ur. 10.02.10 3210g 54cm 🌻Kamila220579.30..Niemcy.....................Marcysia ur. 04.03.10 3450g 53cm 🌻Dori78..........30..Włocławek.................Szymon ur. 13.03.10 2460g 48cm 🌻Hanna22.......23..Wrocław....................Hania ur. 02.04.10 2900g 53cm 🌻Minia 24........24..Częstochowa..............Nadia ur. 28.05.10 2950g 52cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ nie wiem jak ta tabelka wyjdzie-wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje bardzo ;* ehhh teraz czekam do wtorku za tydzien na pierwsza wizyte he he lekerka bedzie sie ze mnie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa nie ma za co:) powiem Ci ,że dzielna jestes :) moj mały ma 16 m-cy i ani mysle o rodzenstwie dla niego:P a Ty tak szybciutko sie zmobilizowalas:) no ale odchowasz razem :) Validos mam nadzieje,ze bedziesz pisala tu od czasu do czasu i dowiemy sie jak ida staranka hehe no moze bez szczegółów :D zdrówka dla taty🌻 a jak sie miewa Maksik? dziewczynki moze zmobilizujmy sie i rozbujajmy topik jak za dawnych czasów? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ miałam 19 czerwca była ona po 38 dniach cyklu (jest to mój rekord jeśli chodzi o długość cyklu) zwykle trwał 28 - 32 teraz tak miałam z powodu nerwów związanych ze ślubem, który był 19 czerwca. W 20 dnia cyklu kochałam się z moim mężem do końca. a przestałam czuć śluz, że mam dni płodne w 15 dnia cyklu. Teraz jest w 25 dniu cyklu i czuje się tak inaczej. cały czas mnie nakłuwał prawy jajnik tak pulsował jakieś 2 godz. po stosunku, teraz do teraz czuje jego ból i ból podbrzusza tak jak przed miesiączką mimo w odstępach czasowych nie jest to ból ciągły. Ból piersi. Mam jeszcze do @ ponad tydzień i do tego jak popatrzeć na brzuch to widać gołym okiem jak się rusza od oddychania i takie do tego delikatne drganie (pulsowanie). czy możliwe, że jestem w ciąży? co prawda bolały mnie piersi i brzuch nieraz 5 dni przed @, ale czy jest jakiś cień nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku ja sama sie nie zdecydowalam :( moj mąz stwierdził ze chce kolejne i chce mi zrobic niespodianke noo i mu sie udala bo miałam isc na studia i co DUPPPPA. ale przynajmniej raz weszlismy w pieluchy wiec sie ciesze:) po za tym kto by sie nie cieszyl z takiego skarbka ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa no jeśli jesteś szczęśliwa z tego powodu to super:) gorzej jakby to mąż zrobił wbrew Twojej woli... Masz racje jesteś w pieluchach wiec będzie Ci łatwiej :D jak się w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku powiem Ci tak ze nie miialam woogóle pojecia o tym,ze on cos takiego planuje!! cos tam pobąkiwal ze fajnie by było i wogole ale ja mo mowilam ze moze w przyszym roku. bo chciałam w tym roku zacząć studia wiec plany poszly w łeb :( jak zrobilam pierwszy test uwierz nie byłam zachwycona :( chociazz on mnie namawiał ze damy rade. nastepnego dznia czyli wczoraj zrobilam drugi i tez pozytyw (miałam nadzieje ze pierwszy sie mylil bo nie robiłam z porannego moczu a odrazu były II krechy) no i po rozmowie z Mezem jakos do tego sie przyswoiłam ogolnie nie chciałam teraz bo mamy swoje malzenskie problemy ostatnio ehhh... czuje sie calkiem inaczej niz w pierwszej ciazzy :):) i to jest ok :) teraz jak to przed pierwsza wizyta modle sie zeby byl zarodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa gratulacje:) naprawde nie ma jak to jedno przy drugim wychowac:) tak tez mysle wiec do dzieła;) ja zaczynam starania pod koniec lipca:) ma leki na owulacje 30 mam wizyte u gina zoaczymy co urosnie po nich:) Dziubasku dziekuje za wpisanie do tabelki:) oj jakos czasem mysle ze z dwójka bedzie ciezko:( ale co tam zobaczymy:) a co u reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa no to nie ładnie mąż postąpił ale widać za to jak Cie kocha,że chce mieć z Tobą wiecej dzieci:) daj znać jak tam fasolka na usg:) Validosku to juz całkiem niedługo wiec trzymam kciuki:) myśle,że tym razem zaskoczysz w mig :) dziewczynki może dołączycie sie he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos w sumie tez do takiego załozenia doszłam :0 odchowa sie i bedzie ok :):) i przynajmniej beda sie razem bawic i tolerowac :) Dziubasku to prawda ze troche nie ładie zrobił ale ćóz z drugiej strony to go zrozumiałam. teraz mamy inne problemy nam dzisiaj wyrosly :( ehhh płakać mi sie chce :(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams jasne że jest ! nadzieja jest zawsze a tu na tym topiku to już w ogóle cuda cudeńka się działy przez te 2,5 roku ;) Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylka gratulacje! validku buziaczki kochana!!!! gdzie reszta????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogu dziekuje :) z jednej strony mam sie z czego cieszyc a z drugiej mam z czego płaakac :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa a co sie stalo takiego,ze chce ci sie plakac? nie badz smutna, bedzie dobrze🌻 musi byc:) Koug🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyylka Gratuluję:) będzie dobrze i na pewno sobie poradzisz...choć na początku może być trudno! Ale ty dzielna jesteś:) daj znac po usg Validos! powodzenia w staraniach:) U nas ogólnie dobrze. Mała zdrowa i ciągle na cycu więc dobrze się chowa. Ale ma lekka asymetrie ułożeniową i musimy chodzic na rehabilitacje. Jutro tez usg główki, żeby wykluczyć wylew ale to podobno pro-forma. Bo Hania rozwija się wspaniale, już zaczęła chwytać do rączek i tak fajnie gaworzy. Tylko nie lubi leżec na brzuchu a musi więc walczymy. Pozdrawiam wszystkie mamusie! szczegolnie Koug, ktora na forum jest nie do zdarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyylka Gratuluję:) będzie dobrze i na pewno sobie poradzisz...choć na początku może być trudno! Ale ty dzielna jesteś:) daj znac po usg Validos! powodzenia w staraniach:) U nas ogólnie dobrze. Mała zdrowa i ciągle na cycu więc dobrze się chowa. Ale ma lekka asymetrie ułożeniową i musimy chodzic na rehabilitacje. Jutro tez usg główki, żeby wykluczyć wylew ale to podobno pro-forma. Bo Hania rozwija się wspaniale, już zaczęła chwytać do rączek i tak fajnie gaworzy. Tylko nie lubi leżec na brzuchu a musi więc walczymy. Pozdrawiam wszystkie mamusie! szczegolnie Koug, ktora na forum jest nie do zdarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku bo musimu na cito szukac mieszkania bo tu u moich rodziców niw da rady . ale w sumie mamy juz na oku kawalerke :) chyba damy rade Haniu dziekuje :*:* jak dobrzee ze dzis jest zachmurzenie bo moglam po miescie połazic :P ale cóz duszno jest i tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila trzymajcie Hani na brzuszku cały czas aż sama zacznie się przewracać na plecki.To najlepsze co można zafundować maluszkowi ze względu na prawidłowy rozwój i kręgosłupa i mięśni.Moje dzieciaki po 4 miesiącach zostawiałam same śpiące przez noc na brzuszkach-wiadomo z różnymi efektami jednemu bardziej to pasowało drugiemu mniej ale dzięki temu teraz maja silne mięśnie.Najbardziej lubiła na brzuszku leżeć Ola.Teraz mimo ze kawał z niej baby to siedzi prosto jak szprycha a jest taka "gumowa" że nie jedną osobę zadziwia jak się potrafi ponawyginać. Madziula 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×