Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej kobiety :) Niestety u mnie kiepsko:( nie mam sie czym pochwalic ;-/ Moj M. oszedł w poniwedziałek. ehhh nie mamsiły do tego wszystkiego. czekam na okres niby mam dostac jutro ale cos mi sie wydaje, ze nie przyjdzie przez stresy tego miesiaca busiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka co to za zły nastrój:( Uśmiechnij się masz fantastyczne dziecko:) Cóż sie stało? Jeszcze niedawno znowu zostalibyście rodzicami może warto spokojnie nad wszystki się zastanowić i posklejac co trzeba? Buziaki Kochana U nas dobrze, mała dzisiaj włożyła po raz pierwszy stopki do buzi:) i chyba wychodzi jej ząbek? poza tym z nowości to jak dobrze pójdzie za 2 tyg będę juz panią magister:) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malwina, ja niby w tym cyklu rozpoczęłam starania, ale też jakoś się nie nastawiam na strzał za pierwszym podejściem, jak to było poprzednio. Moje cykle trwają 28-30 dni, próbowaliśmy w 14 i 15 dc, więc teoretycznie szanse są, ale z moich obserwacji wynika, że się z owulacją minęliśmy. Po prostu za późno wystartowaliśmy. Bardzo bym chciała drugiego dzieciaczka - te dziewczyny, które rodziły ze mną, mają już kolejne dzieci lub są w dość zaawansowanej ciąży, tylko u nas cisza... A latka lecą, poza tym taka 3-letnia różnica między dziećmi byłaby chyba w sam raz... Poranne pozdrowienia dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tym zeby z nim spokojnie pogadac alke on nie bardzo. zobaczymy jak to sie dalej rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik sie znowu dziewczyny zapodziały ;p Wracac tu i meldowac sie :P zima za oknema wy gdzie ??? ehhh u nas juz lepiej ;p chyba wszystko jest na dobrej drodze do pogodzenia sie i dogadania;p Dzisiaj z Dominikiem bylismy w Biblotecem Miejskiej bo byl mikołajkowy dzien :P jeszcze nie umiał sie bawic tak jak starsze dzieci , ale miło spedził czas z dzieciaczkami ;p :) miło było popatrzec ;p ehhh a na koniec dostał mala paczuszka w której byla ksiazeczka, baka na płycie i 2 mandarynki i czekoladowy mikołajek ;p fajne tto bylo :) w przyszłym roku tez pojdziemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój synek ma biegunkę, czy to normalne aby miał w 9 dniu po prioprixie poza tym nic mu nie jest....ta biegunka też nie jest taka typowa tylko takie papki robi dziwne zielone.... Nie wiem co robić ostrą dietkę zastosowałam smecta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Malwino hmmmm ja raczej w kwesti biegunek nie pomogę bo jeszcze tego nie przechodziłyśmy. Ale Smekta na pewno nie zaszkodzi:) Tylka cieszę się, że udało Wam sie pogadać. Mam nadzieję, że wszystko sobie wyjasniliscie? Jesteście młodym małżeństwem więc dopiero musicie się w wielu kwestiach docierać. Trzymam za was kciuki. Nie wiem co mogło zajść między wami, że od razu się M od Was wyprowadził...ale życie niestety bywa trudne i nie warto od razu w razie problemów uciekać....wiesz to dopiero początek:) życze wam wytrwania i miłości, szacunku i zrozumienia...i wszystkiego innego co potrzebne do tego aby się razem zestarzeć:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście????????????? ANIKA????????????????/ KAMA????????????????????????? DORI???????????????????????????????? MINIA???????????????????????????????? KOUG????????????????????????????????? DAFODILEK???????????????????????????? MANIA??????????????????????????????????????? FISIA?????????????????????????????????????????//// VALIDOS????????????????????????????????????????/ BANITKA???????????????????????????????????? KOŁDERKA???????????????????????????????????? NUCZKA??????????????????????????????????????///// CEBULKA???????????????????????? ROBUR????????????????????????????????????????? DZIUBASSEK??????????????????????????????????????????? JADZIUNIA????????????????????????????????????? KAMILKA?????????????????????????????????????? MAJEK????????????????????????????????????????????/ ASIK?????????????????????? MATYYSHA??????????????????????????????????? MOTYLEK??????????????????????????????????????? SOFTIS????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, a co to za szczepionka? Nazwa nic mi nie mówi. Moja mała ogólnie dobrze przechodziła wszelkie szczepienia, poza rozdrażnieniem i sennością nigdy nic się nie działo. U mnie dziś 25 d.c. Objawy miesiączkowe. Sama jestem ciekawa, na czym stoję. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) melduje się:) Sylwia:) trzymama kciuki:) u mnie cud:) bolał mnie jajnik wiec szybko do lekarza a tu sie okazało ze jest naturalna owulacja bez leków:) chyba pierwsza w zyciu:) wiec jajniki zaczeły cos pracowac:) może cos z tego bedzie:) testuje 17 :) wiec tryzmac kciuki:) mały chory wiec siedzimy w domu:( kurde nie mam pomysłów na obiady!!!! moze jakies propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) Moge zaserwowac serniczek z kruszonka i kawusie ;p Haniu kochana dziekuje za cieplutkie slowa. Pokłucilism sie ehh o jego rodzine.... w poniedziałek dzonił do całej rodziy zeby zaprosic na sobote na urodziny Dominika ale tesciowa ze lepiej w czwatrek bo w sobote ona prygitowuje 18stke brata mojego M. a w piatek tez nie bo to pierwszy piatek miesiaca (jest straszliwa katoliczka!!) reszta rodziny w czzwartek nie moze. No i ok mieli przyjechac tesciowie z Ojcem chrzesnym Dominika. ja do M. powiedziałam tylko ze to jest prpzykre bo nikt nie zaproponował ze prpzyjedzie np. w weekend bo tu chodzi o dziecko a nie o nich. a on ze jak ja smiem obrazac jego rodzine ze jestem okropna. A JA TTYLKO POWIEDZIAŁAM ZE TO PRZYKRE!! ja musiałam jezdzic na wszystkie uroczystosci nawet w zime z wielkim brzuchem autoobusem bo robiłam to dl dzieci a oni maja Domiinika w Dupie!!ehhhh i sie wyprowadził .... bo tak najlepiej validosiku to superw wiadomosc i trzymam kciukaski :):) i wysyłam fluidki pozytywne ---->--->---->---->---->----->---->---->---->----->---->---->----->---->----->----->----->------>----->-----> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta ta szczepionka do odra świnka różyczka, ale już wiem, że to po prostu wirus biegunki u niego i tak mu łągodnie przebiega, biegunkę ma ale taką małą i stan podgorączkowy przy niej...No i dieta a on chodzi za mną że chce mleko, serek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po żadnej innej nie miał żadnych dolegliwości, a te podobno nie mają związku ze szczepionką bo ogólnei wirus panuje jakiś biegunkowy i Hubert i tak dobrze go znosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jak najpóźniej bałam się konsekwencji tego szczepienia o których tak jest głośno.....moja lekarz pediatra jedyna spośród tych do których chodziłam też przyznała mi rację, i powiedziała, że trzeba zaszczepić ale można przeciągnąć i lepsza jaest odra świnka różyczka priorix, nie szczepić mmr II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój Dominik Tylka niedługo powinien mieć to szczepienie skończył niedługo rok, ja przeciągnęłam do prawie 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mój synek od rana chce jeść, obudził się otworzył oczy i powiedział, czy ugotowałam mleczną zupkę - której mu oczywiście nie można (ścisła dieta - biegunka), za chwilę serek :( Po prostu od niedzieli po południa nic nie je mlecznego, ma dietę bardzo lekkostrawną. A on lubi sobie zjeść.... Gotuje mu rosołek z ryżem na gęsto zapycha się strasznie nim....Ale nadal mówi, że tata w pracy , pojedzie do sklepu i kupi mu jajo (jajo niespodziankę). Aż przykro... Ale dla pocieszenia powiem, ze biegunka mija, najgorsza ta pupa,ciągle przemywam rumiankiem, smaruje wszystkim na zmianę ostatnio olejem, ktoś mi poradził i sprawdza się :) Goi się ślicznie, ale zmiana pieluchy co pół - do godziny..... A ja piję kawkę z mleczkiem i czekoladą rozpuszczoną, piłam gorzką bardzo lubię ale dzisiaj przeczytałam artykuł http://zdrowie.onet.pl/newsy/slodka-kawa-dobra-dla-mozgu,1,4015313,artykul.html i spróbowałam chociaż z czekoladą :) Sylwia napisz co u Ciebie :) Jak tam przed ewentualną ciążą, życzę szczęścia....Ja jestem też przed @ ale u mnie nie ma szans w tym miesiącu :( Chociaż kto wie..... Bardzo często mi się zmienia chęć posiadania jeszcze jednego potomka, teraz zapragnęłam bardzo co ze dwa tygodnie jeszcze temu zmieniałam zdanie. Chyba dojrzewam do tego. Napiszcie i odzywajcie się dziewczęta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wybaczcie,ze was zaniedbałam ale ostatnio miałam jakiegoś dołka:O Mój mały daje czasami w doope, jest niegrzeczny i histeryzuje a ja szarpie sobie nerwy ehh ale wierze,że ten okres minie. Zbliżają się święta czas zacząć mysleć o prezentach a ja nie mam kompletnie żadnych pomysłów zreszta jak co roku. Wszystkim starającym się życzę upragnionego prezentu pod choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 26 d.c. Głowa mnie boli od samego rana, szkoda gadać. Dziubassek, moja mała to też niezła numerantka - od pół roku przechodzimy bunt dwulatka i jakoś końca nie widać. Czasem to mi już ręce opadają... Święta za pasem, ja jakoś jeszcze nie załapałam klimatu, co do prezentów to póki co też mam pustkę w głowie. Eh, byle jaki ten dzień:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z samego rana :) U mnie wczoraj się postaraliśmy ale cóż że to prawdopodobnie było po owulacji ......:( 21 dzień cyklu to już po po..... dawno.... Jak Sylwia u Ciebie? Kiedy się spodziewasz @ lub jej braku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwina! Ja w tym miesiącu też mam z głowy - właśnie dostałam okres... Staraliśmy się w teoretycznie płodne dni, w 15 i 16 d. c. przy moich 28-30 dniowych cyklach. Jednak jak już pisałam, z moich obserwacji wywnioskowałam, że w te dni musiało być już po owulacji. Dlatego też specjalnie zawiedziona nie jestem, chyba tym razem po prostu nie mogło się udać. Niemniej jednak od tego cyklu biorę się porządnie do roboty, zaraz po @:-) U Ciebie też pewnie nikłe szanse, skoro to 21 d. c., ale kto wie...:-) Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta, widzę, ze baaaardzo rzadko tutaj zaglądacie ostatnio, ale jest Sylwia....:) Ja jestem już blisko @ mam cykle 28 ale ostatnio czekałam ok. 5 jakoś dni na @, wtedy myślałam, że jestem w ciąży.... Teraz myślę, że nie będę. Ale od następnego cyklu zabieramy się do roboty podobnie jak Wy Sylwia :) Widzę, że będziemy sobie kibicować. Miłego wieczorka :) Ja będę się uczyć, robię studia podyplomowe i jutro egzamin do którego nie za bardzo miałam możliwości, się przyłożyć ale cóż wszystko zależy co będzie. Nawet sam wykładowca tego nie określił bo nie wiedział...Wyklucza ustny. Pa pa, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwina! No to znowu razem:-) Bardzo się cieszę:-) Pozdrawiam o poranku i życzę dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×