Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Nie wiem co się stało ale tyle się napisałam i widzę, że się nic nie pojawiło :( a nie chce mi się odtwarzać tego samego....:( Powiem tyle, witam dziewczyny Banitka gratuluję :) Sylwia trzymam kciuki i czekam jutro na dobre wiadomości!!!! Dobrej nocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW:) Banitka gratulacje:) no wreszcie się dzieje....może będzie przybywać tych ciąży:) Tyllka hmmm dziwno to co się z twoim organizmem dzieje? a może coś "narozrabialiscie"?:) U mnie lepiej, Hania juz prawie zdrow tylko z noska trochę kapie. Na wszelki wypadek smaruję jeszcze pulmeksem baby plecki i klatę. Mała ma już 9 miesięcy bilans to: 2 ząbki, siedzi sama, pełza bardzo szybko ale jeszcze nie raczkuje, trzymana za raczki wstaje. Wnocy budzi się 2 razy i wtedy daje cyca, w dzień staram się nie karmić piersią bo już powoli chciałabym zakończyć. No ale w nocy wiadomo tak jest wygodniej...i nie wiem jak ją tego oduczyć. Bo ona nie pije wtedy dużo raczej chodzi o wtulenie sie do cycusia niz picie. Chcę skończyc z tym karmieniem, żeby potem w rok dojść do ładu z hormonami i witaminami i znów sie starać. Aby było około 3 lata róznicy miedzy dziećmi. No ale w międzyczasie chce znaleźć pracę no i nie wiadomo jak to sie wszystko ułoży. Hmm co jeszcze? mam 8 dodatkowych kilogramów po ciazy i brak silnej woli aby zaczać sie oodchudzać:( a za 2 miesiace idziemy do znajomych na wesele i chciałabym lepiej wyglądać! Jestem za to bardzo zła na siebie... może od jutra uda mi sie wsiąźć na rower.no to się rozpisałam...a mogłabym więcej i częściej...ale chciałabym aby działało to w dwie strony:) więc piszcie laski!! Ciekawe co u Validos? Jak samopoczucie Kamy? Czy zapadły już jakies życiowe decyzje? Często o tobie myslę i trzymam za was kciuki:) Ściskam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) Banitko gratulacje ogromne dla was i spokojnych 9 miesiacy. Malwinko wiem ze to wykorzystywanie i dalej szukam pracy i mam nadzieje ze uda mi sie ja zmienic w najblizszym czasie ;p Po za tym dla ciebie fluidki ->->->->>-> Sylwia czekam na pozytywne wiesci :):) Haniu sama nie wiem co jest grane mam powiekszony brzuch gdzie zawsze pog koniec @ mi schodzi i jest mały a teraz nie ehhhh i te ciagłe mdłosci i odrzót od jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Banitka - pamiętam Cię:-) Serdecznie gratuluję!!! U mnie dziś d. c. Z samego rana, gdy moja mała jeszcze słodko spała, wyrwałam jak szalona do łazienki, by zrobić test. Aż mi się łapy trzęsły z emocji. Zrobiłam... i nadal nic nie wiem. Wpatrywałam się w ten test jak szpak w gnat i raz wydawało mi się, że widzę tam cień drugiej kreseczki, innym razem nic tam nie widziałam. Tak więc zaopatrzyłam się właśnie w kolejny test i tym razem czekam do piątku. Tak coś czułam, że to jeszcze wcześnie. W poprzedniej ciąży robiłam test ok. 35-38 d. c. i wtedy pojawiła mi się blada kreseczka, więc na co ja liczyłam, robiąc test dziś, w 32 d.c... W każdym razie okresu nadal nie ma, czuję się spuchnięta. Serdeczne pozdrowionka!!! Malwina, melduj się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sylwia cierpliwości.....myślę, że to kwestia czasu. Czekam na pozytywną informację :) i odpędzam @ od Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie 25 d.c. nic nie czuję, wcześniej czułam jakieś pobolewania brzucha a teraz zupełnie nic, poza tym, że strasznie mnie piekły sutki z rana....Mam nabrzmiałe piersi ale to tak jak przed @...I czuję się jakbym miała eksplodować, taka jestem nabrzmiała! Będę zdawała relacje, Sylwia Ty też się melduj!!!! Banitko Ty też napisz nam jak się czujesz, może niedługo do Ciebie dołączymy, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, chciałam powiedzieć, że idę jutro do ginekologa, czuję jakiś dyskomfort często jakieś pieczenie i tylko czasami mam te białe upławy. Nie chcę aby dopadła mnie jakaś infekcja, bo już chodzę z tym jakieś 5 dni nie jest ani gorzej ani lepiej.... Pozdrawiam wieczorowo,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Malwina, te piekące sutki tak mi dają popalić od 2-3 dni, że byle dotyk sprawia duży dyskomfort. Takie uczucie obrzmienia, ciepła. Okresu nadal nie mam, nie mam też żadnego śluzu, kompletnie nic, sucho. To już 33 d.c. Brzuch ćmi sporadycznie, choć cała jestem jakby nadmuchana. Mam wrażenie, że część brzucha nad linią po cięciu cesarskim jest taka nabrzmiała, aż mi się skóra w tym miejscu układa inaczej. Albo ciąża, albo jakieś hormonalne rewolucje. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejny test. Dziewczyny, dobrego dnia! Malwina, napisz co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, u mnie 26 d.c. idę po południu do ginekologa, nie mam czasu za bardzo, jestem w pracy i natłok wszystkiego. Piersi mnie bolą, sutki pieką, brzuch od czasu do czasu ćmi, nie wiem pewnie zbliża się @, zobaczymy... Sylwia trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Byłam dzisiaj u lekarza ginekologa, stwierdził jakąś infekcję ale powiedział, że póki jak nie dowiem się czy jestem w ciąży bądź nie, nie może mi dać silnych leków na to. Więc dostałam jakieś maści i tamtum rosa. Powiedział, że niestety nie może stwierdzić teraz czy jestem w ciąży czy też nie :( hihihi, czego też się nie spodziewałam..... Dał mi już skierowanie na badanie hcg w razie jak by mi się spóźniał do 5 dni a test nie wykazywał 2 kresek..... Generalnie jutro zaczynam 27 d.c. więc niedługo się dowiem, ale znając moje teraz dłuższe cykle może to trochę potrwać, pewnie też nie będę się śpieszyła Sylwia podobnie jak Ty z testem. Chociaż jak pamiętam u mnie w 30 dniu cyklu były 2 grube krechy!!!! Ok. Sylwia czekam na relację z oczekiwania na 2 kreseczki, trzymam za Ciebie kciuki i odpycham @@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Malwina, dobrze że poszłaś do lekarza. Szkoda tylko, że na Twoim etapie nie da się jeszcze stwierdzić ciąży... U mnie dziś 34 d. c. Okresu ani śladu. Sutki nadal bolą, brodawki stały się jakieś sine, o żyłach w tej okolicy nie wspomnę... Brzuch delikatnie ćmi, jednak rzadko. Od czasu do czasu coś mnie tam zakłuje i tyle. Pojawił się jeszcze lekki ślinotok i delikatne odczucie kwaśności w ustach. W piątek lub w sobotę powtarzam test. Pozdrawiam wszystkie serdecznie. Malwina napisz, co u Ciebie i jak sie czujesz. Buziaki poranne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko gratulacje :) zycze spokojnych 8 m-cy, najlepiej bezobjawowych ;) Sylwia trzymam kciukasy Makwinko za ciebie tez :) buziaki dla pozostalych kolezanek, wybaczcie,ze sie nie udzielam ale ostatnio mam swoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :))))) A ja dzisiaj w domu zostałam, dostałam jakiegoś zapalenia gardła, ciągle kicham, mam chrypę chociaż teraz już jest lepiej, wolałam posiedzieć w domu i się wykurować, synek w żłobku wolę go nie narażać na wirusy domowe, już od poniedziałku coś mnie brało, walczyłam, może odpukać jego wirusy oszczędzą.... A ja leczę się domowymi sposobami, czosnek, sok, cytryna, ciepłe skarpety itp. A oprócz tego 27 d.c., brzuch trochę ćmi, ale z rzadka, piersi trochę bolą, jakoś nie chce mi się wierzyć, że w tym cyklu już będę w ciąży, ale to jest baaaaaardzo możliwe, zważając na dogodne ku temu sytuacje :) Ja to myślę, że pierwszy test wykonam w 31 d.c. czyli w niedzielę, chybaże wcześniej dostanę @ hihihi Oj ale coraz bardziej bym chciała być w ciąży i przeżywać wszystko od nowa.... Sylwia dla mnie już jesteś w ciąży, mam pytanie czy wcześniej przez ostatni rok zdarzały Ci się tak długie cykle, wiem, że mówiłaś, że masz 30-32 dniowe z tego co pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, na ogół mam cykle 28-30 dniowe. Ostatni był jakiś krótszy i trwał 27 dni. Kilka razy przytrafiły mi się cykle 32-33 dni, ale te 28-30 to standard. Powiem Ci, że też uważam ,że moja ciąża jest faktem, tym bardziej że dziś rano tak niewyraźnie się czułam, czyżby juz zaczynały sie mdłości? No ale żeby nie kiwać się nad kolejnym testem przez pół dnia w zadumie, ile tam jest kresek, wolę sobie dać jeszcze odrobinę czasu, tak bym nie miała już żadnych wątpliwości. Zdrówka Ci życzę, kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, u mnie kończy się 27 d.c. :) jakieś delikatne ćmienia w dole brzucha, ból piersi te żyłki na piersiach i dekolcie też mam, teraz jestem jeszcze przeziębiona trochę więc jakby co to może mi się przedłużyć cykl, jakbym nie była w ciąży..... Ale mam nadzieję, że w tym cyklu udało nam się :) Sylwia testuj!!!!! Na bank jesteś w ciąży :) Miłej nocki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano powtórzyłam test, nie wytrzymałam dłużej. No i są dwie kreski - ta druga raczej blada, ale nie pozostawiająca wątpliwości. Trzeciego testu robić już ni będę:-) Malwina, kochana, czekam na Ciebie, abyśmy mogły na nowo wspólnie przechodzić kolejne - raz piękne, raz trudne - tygodnie:-) Ściskam serdecznie! Druga ciąża za pierwszym podejściem - jakaś wiatropylna jestem:-):-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się bardzo, u mnie 28 d.c. brzuch mnie pobolewa na dole, nie wiem mi coś się wydaje, że chyba przyjdzie @, nie wiem na tym etapie ciężko jeszcze zauważyć chyba jakichś znaków :( Jednak Ty Sylwia wyczułaś. Tak jak ja w pierwszej byłam na bank pewna 3 dni przed testowaniem. Czy miałaś ciągnięcie w dole brzucha ja mam ale takie słabo wyczuwalne powiązane z tym delikatnym ćmieniem ale ból jest dużo mniejszy niż przed @.....Poza tym w pierwszej ciąży miałam już 3 dni przed testem uczucie jakby mi spadł kamień w dół brzucha i ciągnięcie bardzo wyczuwalne, podobno nie musi być to w każdej ciąży i nie musi być tak wyczuwalne. Teraz czuję tylko takie delikatne ledwo wyczuwalne. Czuję się jakbym miała dostać @, chyba u mnie się to nie uda w tym cyklu i wredna @ idzie już dużymi krokami.... Fajnie Sylwia, że u Ciebie się wyjaśniło na pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluję:) teraz tylko dużo zdrówka i mało mdłości:) Malwina a może ty tez juz zrobisz test?:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu chyba u mnie jeszcze za wcześnie, zwłaszcza, że czuję nadchodzącą @ :(, tzn. tak jak pisałam bóle są inne bo lżejsze, leciutkie, ale miałam kłucia w jajnikach może ze dwa razy tylko, piersi mnie bolą, sutki też przy pocieraniu ale nie wiem czy to może wskazywać w tym wypadku na ciążę.... Żyłek mi powyskakiwało ale czy to nie normalne przed okresem???? Nie wiem jakoś negatywnie i pesymistycznie podchodzę, może nie chcę rozczarowania później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzięki:-) Malwina, ja po raz drugi jestem w ciąży i po raz drugi z pełną świadomością mogę podpisać się pod zdaniem, że objawy wczesnej ciąży nie różnią się niemal wcale od objawów na @. Jedyna subtelna różnica, którą zauważyłam po raz kolejny, że to rzekome ćmienie brzucha na @ w przypadku ciąży pojawiało się u mnie dużo wcześniej, tzn. nie na dwa dni przed okresem, tylko już ok. 20 d. c. Takie pobolewanie, pojawiające się i znikające, dość łagodny ból, łagodniejszy niż na okres, no i taki - że tak napiszę - bezskurczowy. Moje bóle brzucha na okres zawsze były połączone ze skurczami, a w przypadku ciąży miałam po prostu lekki ból, bez skurczy. Piersi pobolewają mnie w sumie od kilku dni, śluzu do tej pory znikome ilości, żadnego odczucia nawilżenia, nic z tych rzeczy. No i jeszcze te żyłki na dekolcie - zawsze je mam przed okresem, ale teraz są po prostu dużo wyraźniejsze. No i tyle. Teraz pojawiło mi się odczucie kwaśności w ustach, ale nie dam głowy, czy nie jest to tylko autosugestia. Trzymam za Ciebie kciuki, kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Gratuluje :) super :) szybko poszło hehe Z tym co napisałas o pierwszych objawach ciazowy to sie zgodze, tez mialam lekkie pobolewania podbrzusza juz od 19dc. Malwinka trzymam kciuki za ciebie :) cos sie zle czuje od wczoraj ehh musze polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia!!!!!! Mam nadzieję, że to się sprawdzi i że będę miała na teście te upragnione 2 kreseczki :) Oj ale jak nie teraz to w następnym cyklu - wolałabym teraz :) Te delikatne ćmienia są obecne ale też jest tak że wcale nic nie wyczuwam jakoś dziwnie się czuję ale też może dlatego, że jestem trochę przeziębiona... Ale z testem poczekam do niedzieli jak nie do poniedziałku....W poniedziałek będzie 32 d.c.więć napewno się wyjaśni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłam u lekarza i powiedziałam, że mam cykle od 30-33 dni, to powiedział, że jeśli jest ciąża wynik na teście może być pomiędzy 15 a 20 stycznia, więc muszę się jeszcze uzbroić w cierpliwość w razie czego.... Dał mi skierowanie na betę w razie jakbym nie wytrzymała ona poda już napewno wynik właściwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem w pracy, chociaz jestem jeszcze chora, może uda mi się wczesniej urwać.... U mnie 28 d.c. i żadnych oznak nadchodzącej @ Cała jestem rozbita ale to pewnie przez to choróbsko, jeszcze do tego z zatok zaczęło mi spływać porażka, chrypie jak stara babcia a kaszle jak nałogowy palacz.... Ale cóż :( czasami trzeba się poświęcić.... Mam skierowanie na betę ale chyba poczekam na @ lub na test..... Poproszę o kciuki, niedługo się wyjaśni to kwestia kilku dni bądź kilkunastu godzin...:) Pozdrawiam, miłego dnia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, trzymam kciuki!!! Mam nadzieję, że przez weekend wszystko rozstrzygnie się po Twojej myśli. Melduj się koniecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie to samo żadnych objawów, bóli brzucha, dzisiaj miałam bóle bardzo rzadko takie delikatne... Temp. utrzymuje się 37,4 być może to przez to przeziębienie, ale czuję się niby lepiej, chociaż podobno w pracy wyglądałam bardzo niewyraźnie.... Jutro do tego wszystkiego o 8:15 mam egzamin :( kończę studia podyplomowe... Nie wiem jak się wkurzę to od poniedziałku na dokurowanie pójdę na tydzień na zwolnienie, bo tak w kratkę chodzić z przeziębieniem to nie za bardzo.... Już brakuje mi sił.... Sylwia powiedz a jak Ty się czujesz kiedy wizyta u lekarza, pewnie jeszcze trochę, ze 2 tyg. poczekasz???? A jak mąż zareagował??? Mój to chciałby to jeszcze trochę odwlec ale oczekuje podobnie jak ja, tylko nie dzielę się z nim swoimi spostrzeżeniami. Wolę przemilczeć aby później w razie czego był "zaskoczony" :) A córci Sylwia powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czy Ty masz podwyższoną temperaturę? W poprzedniej ciąży utrzymywała się u mnie do 3 miesiąca, podobno tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×