Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć Sylwia, widzę, że dziewczyny inne naprawdę się zbuntowały i zapomniały o forum... Dzisiaj baaardzo ciężki dzień do samego wieczora w szkole :( Ale egzamin mam już za sobą teraz czekam na wyniki .... Miłego wieczoru, ja to zaraz idę odsypiać, bo padam :( Oby moje dziecko miało dzisiaj dobrą noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołana do tablicy przez Hanie - odpowiadam że żyję, jestem i mam się dobrze:) tylko czasu mało i nie mam jak skrobnąć pare słów. Dziś na ''nk'' widziałam urodzinowy tort Fisi Bartusia i zatęskniłam za kawką ze serniczkiem. Nic nie poradzimy nowe dziewczyny muszą się pojawić bądz stare zaciązyc bo inaczej topik umrze smiercią tragiczną . Milenka zaczyna stawiać pierwsze kroczki a w świeta będzie miec roczek:) matko, jak ten czas leci szybko.!!! Tyllka nic się nie bój kłotnie się zdarzają tylko takie wyprowadzki ze strony męża są strasznie nie fair w stosunku do Ciebie. Z tego co pamiętam to przez pierwsze lata małżeństwa kłócilismy się z P. okrutnie pakowałam go chyba ze sto razy:) a teraz jak pomyślę sobie o jakie rzeczy się kłóciliśmy to nie moge uwierzyć , choć oczywiście wttedy były to dla mnie okropnie ważne sprawy. Dziś nie drażni mnie już nie dokręcona tubka pasty, ani niezpuszczona deska wc , a kiedyś był o to mega kłótnie. On za to czasmi pastę dokręci iraz na 1/2 roku spuści tę nieszczęsną deskę w dół:) Najgorsze jednak były kłotnie własnie o rodzinę... dla niego zawsze na pierwszym miejscu była mamusia i tatuś. Nie chcial patrzec na wiele spraw obiektywnie. Dziś po 9 latach małżeństwa i 8 latach chodzenia ze sobą dopiero ja i dzieci jesteśmy jego rodziną pierwszoplanową. Więc jak sama widzisz trzeba troche czasu, dystansu do wielu spraw no i przydałoby się trochę miłości i wybaczenia. POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołana do tablicy przez Hanie - odpowiadam że żyję, jestem i mam się dobrze:) tylko czasu mało i nie mam jak skrobnąć pare słów. Dziś na ''nk'' widziałam urodzinowy tort Fisi Bartusia i zatęskniłam za kawką ze serniczkiem. Nic nie poradzimy nowe dziewczyny muszą się pojawić bądz stare zaciązyc bo inaczej topik umrze smiercią tragiczną . Milenka zaczyna stawiać pierwsze kroczki a w świeta będzie miec roczek:) matko, jak ten czas leci szybko.!!! Tyllka nic się nie bój kłotnie się zdarzają tylko takie wyprowadzki ze strony męża są strasznie nie fair w stosunku do Ciebie. Z tego co pamiętam to przez pierwsze lata małżeństwa kłócilismy się z P. okrutnie pakowałam go chyba ze sto razy:) a teraz jak pomyślę sobie o jakie rzeczy się kłóciliśmy to nie moge uwierzyć , choć oczywiście wttedy były to dla mnie okropnie ważne sprawy. Dziś nie drażni mnie już nie dokręcona tubka pasty, ani niezpuszczona deska wc , a kiedyś był o to mega kłótnie. On za to czasmi pastę dokręci iraz na 1/2 roku spuści tę nieszczęsną deskę w dół:) Najgorsze jednak były kłotnie własnie o rodzinę... dla niego zawsze na pierwszym miejscu była mamusia i tatuś. Nie chcial patrzec na wiele spraw obiektywnie. Dziś po 9 latach małżeństwa i 8 latach chodzenia ze sobą dopiero ja i dzieci jesteśmy jego rodziną pierwszoplanową. Więc jak sama widzisz trzeba troche czasu, dystansu do wielu spraw no i przydałoby się trochę miłości i wybaczenia. POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem moje popierduszki najdrożdze i częstuje serniczkiem ,torcikiem kawusią itp itd :):) Softisku jedz do woli🌼 Malwinko mam nadzieję ,że egzaminy zdane:)i ,że wstrętna @ nie zawita Sylwuniu trzymam kciukasy i odganiam od Ciebie @ Dziubassku buziaki dla Kubunia od cioci Fisi Validoslu pamiętaj ,że jak co to Koug ma cudowne eliksiry HAnna wielkie buziaczki zapamięć i jak co to mnie wołaj bo jak widoaćto pomaga całuje wszystkie dziewczynki które nie wymieniłam Kochane praca i dom -dom i praca i nie mam nawet kiedy do Was kuknąć\ aż wstyd mi:(:( obiecuję ze raz w tygodniu napisze parę słów.buziolki kofane a cebulinda nasza to wyleciała wkosmos??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :) Softis :) Fisiu :) Dziubassku :) i inne dziewczęta :) Dobry wieczór :) Ja jeszcze nie odespałam poprzedniego tygodnia, ale do 20:30 jestem sama z synkiem, więc nie mam nawet kiedy się położyć.... Masakra, jutro praca znów od rana, pobudka 5:10 i tak codziennie.... Egzamin jeden 5, drugi nadal niewiadoma..... Oj a ja czekam na @ i napewno tym razem przyjdzie. Bo się nie postaraliśmy się specjalnie....:) Ok. zaraz kąpiel, kolacja i do łóżeczka synek...:)))))) I może mama też :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mnie nie widzicie:) mam niebieska maseczke hahaha:) postanowiłam w koncu cos dla ciała;) fajnie Was czytac:) Fisiu kopniak wielki za nieodzywanie sie;) kurde Bartus kolejne urodziny:) mój 18:) popatrz jak to zleciało:) Koug hmmm chyba bede prosic o eliksyr:) skoro dzialaja;) Tylka;) ja z moim jestem 15 lat i nadal sie kłócimy:) malwino 29 mój wraca z pracy po 22:( masakra jakas miał 3 tyg wolnego bo egzaminy panstwow zdawał a teraz nie moze sie odkopac! ale mały idzie spac o 19:) wiec mam czas dla siebie buziaki wielkie:) a ja bede czestowac ciastem w sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku jesteś?????? A ja wykąpałam mojego szkraba a on jeszcze musi Adibu obejrzeć KONIECZNIE bo chyba nie przeżyje i źle będzie spał.... Uwiebia tą bajkę:) To jest coś w stylu starego "Było sobie życie".... Chyba zaraz idziemy spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu ścisk wieczorem:-) Stara gwardia powróciła, aż mi się na sentymenty zebrało... Dobranoc, dziewuchy! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) właśnie robi się obiadek :) niedawno wróciłam z domu zjem z synkiem i idziemy na spacerek do sklepu... Może za jakimiś prezentami się rozejrzymy. Nie jest jeszcze tak mocno zimno....:) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo Alo Zawsze się bałam 13-tego obojętnie jaki dzień tygodnia i juz myślałam,że mi nic nie wyskoczy aż tu wieczorem koleżanka napisała mi sms-a,że nie da rady mi zrobic włosów bo złamała noge a ja czekałam już od dawna na swoja kolej:( ojojojoj niecierpie byc taka zaniedbana... Fisiu Wszystkiego Najlepszego dla Twojego maluszka :*:*:*:*:*🌻 Moje małżeństwo trwa juz ponad 3 lata a jesteśmy ze soba ponad 7lat i dalej drzemy koty, 2 razy go spakowałam :P także wszystko jeszcze przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam, jest zimno mroźno, śnieg pada :) Nic nie kupiłam bo portfela zapomniałam :( I tylko pooglądałam :( Wkurzona byłam strasznie :( No nic jutro pójdę ponownie.... Idę kąpać szkraba, kolacyjka i spać idziemy:) Dobrej nocy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super się rozkręca, chyba musze częściej wywolywać do tablicy:) U nas spokojnie, mówiłam juz , że mamy pierwszego ząbka:):) Hania od wczoraj marudna to może idą kolejne? to juz 8,5 miesiąca! Ja zestresowana bo w czwartek mam obronę pracy magisterskiej! Trzymajcie kciuki abym dobrze wypadła. Jadę z mężem bo potem chcemy to uczcić na zakupach i kupić resztę prezentów. Ale bez szału, dominuja jak co roku kosmetyki dla każdego:) Zmykam spać i jutro się jeszcze pouczę! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową :) A ja zaraz idę na zakupy tym razem z portfelem :) Może mi się uda czegoś ważnego tym razem nie zapomnieć .... Najważniejszy jest synek ale inne rzeczy są też ważne :) Dzisiaj w pracy dużo pracy, męcząco:) Do świąt pracy po uszy :( :) Ale się nie nudzimy i czas leci.... Dobrze idę dać synkowi serek i zmykamy na spacerek :) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nadaje,że mój mały ma biegunke od 2 dni:O nawet jak puści baka to mu się popuszcza, pampersy lecą jak woda a ja nie wiem od czego mu sie to zrobiło (byc może dziadek poczestował małego śmietana jak bylismy w gosciach) i go zczyscilo bo jest alergikiem i nie toleruje białka mleka krowiego. Mówie wam jaka ma pupcie odparzona :( nie da sie dotknac, dam mu dzis smecte no i dieta, dzis zrobilam ryz z pieczonym jablkiem nie mam pomyslu co jeszce moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku mój mały miał to tydzień temu... Masakra i przy tym temp. do 38,4, pupę miał mega odparzoną, smarowałam olejem z oliwek, nic innego nie pomagało a miałam maści dużo, przemywałam wodą z rumiankiem tylko, broń Boże mydła jakiegokolwiek! No i dieta ostra, mi lekarz poradziła aby ugotowac rosół i z ryżem na gęsto, posolić delikatnie i można trochę mięsa, chodzi o to aby białka nie dawać i warzyw i owoców na surowo, Mój nie jest alergikiem ale coś się przyplątało wtedy, ale po 3 dniach ustało jak przyszło tylko rygor trzeba stosować!!! Życzę wytrwałości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dziś siódmy dzień cyklu, wiec powoli zaczynam przymierzać się do starań:-) Malwina, a Ty? Startujemy razem? Pozdrawiam wszystkie mamuśki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ehh masakra z ta biegunką :O dałam smecte i zasypałam pupcie maką ziemniaczana i zobaczymy. Chyba nie ma sensu chodzic po lekarzach jak obn a ni goraczki ani wymiotów, ewidentnie ma biegunkę po czymś niedozwolonym do jedzenia bo jest sluz w kupce:O Dziś nie mam żadnych obowiązków domowych bo juz porobiłam to wczoraj, obiadek też mam wczorajszy więc będziemy się lenić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja po obiadku :) Sylwia :) jeśli chodzi o starania to ja na razie czekam na @ hmm, zaraz powinna się pojawić....dzisiaj mija 29 dzień cyklu. Ale zaraz po starania pełną parą (tak myślę) :) Teraz wykluczam zupełnie ciążę. Chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) wita Was pani mgr:) było trochę stresów, ale opłaciło się. studia wreszcie zostały doprowadzone do finiszu:) po Nowym Roku zaczynam starania o pracę!! Jak Wasze staranka:) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna gratulacje!!! :) Dzis odwiedzilismy lekarza bo biegunka nie minela i trzeba bylo isc, dostalismy jakis srodek wiec zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj dostałam @ i zaczynam liczyć 1 dzień cyklu :) Sylwia zaczynamy starania tylko ja oczywiście parę dni później :) Pewnie ok. Świąt trzeba będzie się postarać głównie:) Sylwia tymczasem powodzenia i owocnych staranek :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna szczere gratulacje :) Pani mgr :) Powodzenia w szukaniu pracy :) a w jakiej branży będziesz szukała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek a od czego taka biegunka? co mówił lekarz? oby już było lepiej! Malwina chcę pracować w szkole jako nauczyciel bibliotekarz i/lub historii. W zależności od zapotrzebowania i godzin etatowych. Mam nadzieję, że od przyszłego września sie uda! maleńka już zasypia i ja też ide sie szykować. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przyłączam się do gratulacji dla świeżo upieczonej pani magister:-) Eh, tyle już lat od mojej obrony minęło, mam wrażenie że całe wieki... Malwina, ja już po pierwszym podejściu;-) Wczoraj był 8 dzień cyklu, więc to pewnie za wcześnie, ale wolę dmuchać na zimne, żeby nam owulacja znowu koło nosa nie przeleciała;-) Nadchodzący tydzień będzie pewnie decydujący:-) Serdecznie pozdrawiam wszystkie koleżanki i życzę owocnej przedświątecznej soboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna podejrzewam,że dziadki dały małemu coś czego nie może bo w kupce był śluz a to oznaka alergii pokarmowej... no ale nie zapeszając po 1 dniu z magicznym syropkiem zdecydowanie mniej kup! wiecie,ze ja nadal nie mam żadnych zakupow ani prezentow świątecznych? masakra, nie mam jak i gdzie jechac... Chyba się dzis przejde do biedronki może maja cos ciekawego ehh Czy wam tez tak strasznie skóra pęka? mam dłonie jak skorupa, pęka i się łuszczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia!!! Powodzenia życzę :) Trzymam kciuki za 2 kreseczki! Ja zacznę pewnie za jakieś 4 dni :) Dziubassku!!! Trzeba natłuszczać spróbuj, ja ciągle chodzę i natłuszczam ręce, w pracy to mój jedyny nałóg poza piciem 2 filiżanek kawy, ale kilkanaście razy wcieram krem do rąk. Nie narzekam, ale kiedyś też tak miałam, teraz jest bardzo suche powietrze w domach a na dworze jest mroźno. Ta sytuacja wpływa na niekorzyść ogólnie dla naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×