Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Rób, rób ten test i koniecznie daj znać, co i jak:-) Oby tym razem wszystko było już jak należy:-) Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Oj jakie pustki:( gdzie nasze cieżarówki? jak sie macie? i reszta matek?? Tyyllka jak twoje zdrowie i ja z mężem??? U nas duzo się dzieje, bylismy w Czechach na weekend majowy. Tam też Hania zaczęła stawiać pierwsze samodzielne kroki. To juz 13 miesięcy więc najwyższa pora. Sadzam ją na nocnik i od 3 tyg nie robi juz kupki do pampersa, tylko z siusianiem nie mogę zawsze upolowac dobrego momentu. Poza tym ja szukam pracy, niestety kiepsko mi to idzie:( Piszcie laski bo tesknię za Wami:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zagladam i co widze? Malwinka ty robilas test w kwietniu i wyszly 2 krechy to poco teraz robisz test bo ja chyba juz nie w temacie :O Pozdrawiam was dziewczynki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku niestety była to ciąża biochemiczna, samoistnie poroniłam. Robiłam wszystkie hormony bo myślałam, że może są wahania jakieś ale badania h. płciowych jak i tarczycy, podobnie morfologia wyszły bardzo dobrze. Od wczoraj nowy cykl, ponieważ dostałam @. Dzisiaj 2 d.c. może ten cykl już będzie lepszy :) Trzymajcie kciuki, bo strasznie bym chciała, ale już trochę odpuszczam bo może jak się za bardzo chce wtedy coś się komplikuje, po prost muszę stotonować i zacząć bardziej normalnie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 maja mamy 4 rocznicę śluzu i myśłałam, ze się uda nam w tym @ jednak niestety...:( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy jeżeli cykle mam 28 dniowe co miesiąc. Czy może być coś nie tak z jajeczkowaniem? Owulację mam, robiłam testy owulacyjne i się zgadza zresztą tak do 14 d.c. mam kłucia w jajniku w tym cyklu lewym a później cisza..... Czy może poprosić lekarza o monitorowanie owulacji???? Co ot ym sądzicei>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca wsparcia :)
Malwina - tak z dobrego serca - poproś gina o monitoring. Ja też miałam praktycznie wszystkie objawy owulki - śluz, tempka, pozytywne testy owulacyjne a niestety monitoring wykazał, że moje pęcherzyki nie rosną :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zapisałam się na usg dopochwowe na 12 d.c. na 20, testy owulacyjne pokazywały mi owulację wieczorem 12 d.c. więc miałam ją ok. 13-14 d.c. biorą pod uwagę @ to była chyba 14 d.c. zresztą do tego dnia bolał mnie bardzo lewy jajnik po czym przestał.... Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tempo troszkę spadło przez te 3 lata ale nadal miło się wraca i czyta co u Was nowego Aguś 👄 napisz jak przechodzisz ciążę i ogólnie jak się czujesz Tak w ogóle to ja wódz plemienia tępa strzała nawet nie wiem kiedy dziewczyny zaciążone macie termin porodu 😠 Asia,Banitka Agi....jeszcze któraś chyba ale wyleciało mi w tej chwili.... Napiszcie proszę :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie pozostałe dziewczyny niewiele nas już zostało....szkoda ze i Mania odpuściła Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Ja ostatnio korzystam z kazdego pieknego dnia za oknem i jakos tak wychodzi ze nie mam czasu wstapic na kafe hi hi choc jak tylko jestem na fejsie to odrazu i was podczytuje :):) U nas dobrze Malemu idzie teraz piersza dolna dwojka ehhh slini sie ze masakra. Jutro napisze iecej bo zmeczona jestem Buś papapa :* Haniu :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Ty też tutaj nie piszesz, jutro idę do lekarza, jestem w środku cyklu, odnośnie wakacji w górach to już sobie zaklepaliśmy miejsce:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama do siebie pisać nie lubię... Fajnie, że już macie plany wakacyjne przyklepane. My się wciąż wahamy - wiemy, dokąd, ale nie wiemy, czy wypali... Pozdrawiam wszystkie leserki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za leserke sobie wypraszam ;p miałam napisac kolejnego dnia ale jak sie nei odzywacie to nie ;p ja od piatku wieczora siedze z angina ehhh mam nadzieje ze mały nie załapie tego dziadostwa ;/ Malwinko super ze macie plany. My wogole zadnych nie mamy na wakacje;/ nie wiemy co bedziemy robic i czy wogole;/ bo ktos bedzie sie musiał moja babcia zajac ;/;/ wykryli u niej jakiegos guza mózgu i w poniedziałekk bedzie miala operacje, a pozniej wiadomo bedzie kogos potrzebowala do pomocy. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, mamy ale wysłaliśmy pocztą zaliczkę, a tu okazuje się, że nie doszło jeszcze a jutro mija tydzień. Nie mają ludzie tam konta i niestety przez internet nie można a tak najszybciej.... Dzisiaj rozmawiałam to Pani mówiła, że do końca tygodnia czeka, bo ma chętnych ciągle, a na zaliczkę czeka. Masakra. Mamy potwierdzenie wysłania. Zobaczymy. Tyllka współczuję Ci choroby babci, na pewno będzie dobrze w tak starszym wieku choroba nie rozwija się tak szybko (nowotwory). Na pocieszenie u mojej babci w wieku ok. 75 lat jakieś 15 lat temu wykryli złośliwego nowotwora piersi. I co i choroba nie postępowała, jakieś zabiegi miała, a guz przestał rosnąć a po pewnym czasie zanikł. Babcia chodzi co rok do lekarza na kontrolę i wszystko dobrze. :)Poza tym ważne jest nastawienie, babcia nie dopuszczała do siebie choroby, tak naprawdę odpychała od siebie informacje, które do niej dochodziły. Twierdziła, że ma dla kogo żyć jeszcze i nie podda się tak łatwo. Także życzę powodzenia i trzymam kciuki. Odzywaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tą zaliczką, odnalazła się? Swoją drogą dziwne, że ludzie prowadzą pensjonaty, wynajmuja kwatery i bawią się w przekazy, zamiast takie sprawy przelewami załatwiać. To dość częste sytuacje - niejednokrotnie juz się z tym spotkałam. A my wciąż sie wahamy - niby wszystko mamy nagrane, nie jestem tylko pewna, czy nasz budżet jest na to dość silny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tą zaliczką, odnalazła się? Swoją drogą dziwne, że ludzie prowadzą pensjonaty, wynajmuja kwatery i bawią się w przekazy, zamiast takie sprawy przelewami załatwiać. To dość częste sytuacje - niejednokrotnie juz się z tym spotkałam. A my wciąż sie wahamy - niby wszystko mamy nagrane, nie jestem tylko pewna, czy nasz budżet jest na to dość silny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dotarła wczoraj :) Więc mamy nagrane już na 100% :) Nasz budżet też jest cienki :( kwatery nie są jeszcze takie drogie, więc ok. Nad morzem są dużo droższe...Do Sromowców Wyżnych mamy ok. 460 km. Tylko aby pogoda dopisała, to będzie wszystko super... A Wy gdzie się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tradycyjnie - Zakopane. Mamy zarezerwowaną kwaterę na Cyrhli - cisza, spokój, śliczne widoki. z dala od centrum i tego całego gwaru. Mam nadzieję, że uda nam się pojechać - chciałabym po raz kolejny zobaczyć Dolinę Kościeliską, Chochołowską, Rusinową Polanę i wiele innych pięknych miejsc... Rozmarzyłam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki!!! :) Widzę, że wakacyjnie się zrobiło... aż miło poczytać wasze plany na wakacje bo od razu sobie wyobrażam co ja bym robiła w tych cudnych miejscach :) Nasze wakacyjne plany też tradycyjne - prawie 2 miesiące w Polsce :):):) Koug - chętna jesteś na kolejne spotkanko? Może jeszcze którać z dziewczyn się skusi albo my którąś "nawiedzimy" ;) Swego czasu Cebulka zapraszała na weekend i nocowankę pod namiotem ;) Wciąż pamiętam to spotkanie naszych maluchów "przy flaszkach"... Super było! Ja będę w Polsce z dziewczynkami od 4 lipca, 17 sierpnia dołączy do mnie moja irlandzka koleżanka z dziećmi. Ciekawa jestem ich reakcji na Polskę. :) Validos cieszę się z twojej ciąży! Jak się czujesz? I Aguś w ciąży! :) Jak znosicie uroki ciąży?? Malwina, Sylwia trzymam kciuki za Wasze staranka ❤️ Ja was regularnie podczytuję ale z czasem nie raz krucho by napisać :( Miło wiedzieć co u moich "ciążowych towarzyszek" słychać :) I powspominać te czasy kiedy nie nadążało się z czytaniem postów... trochę tęsknię za tymi czasami ech... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i mam nadzieję, że uda mi się zaklikać częściej Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a tu cisza, Anika się odezwała. U mnie chorobowo tzn. siedzę z synkiem w domu na zwolnieniu, trochę przeziębiony chociaż już temp. nie miał drugą noc ale kaszel ma bardzo brzydki.... Poza tym nie radzę sobie z nim, strasznie zrobił się zaborczy, nie wiem czy to wina żłobka (obserwuje) chodzi i daje kuksańce wszystkim naokoło i zaciska zęby do tego. Nie wiem jak postępować czy oddawać czy wymierzać jakąś karę. Nie wiem, jest uparty poza tym strasznie.....Musze kończyć odezwę się może później, odzywajcie się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ^^ Faktycznie cisza tu. ja co 2 dzien tu wchodzem i podczytuje ale za wiele tego nie ma ;/ Mielismy z M. starac sie o dzidiusia ale odezwała sie babka ww sprawie pracy.... wiec jak dobrze pojdzie bedziemy mogli sie starac za jakies 5 ms-cy. Ehhhh pozdrawiam z goracego dolnegoslaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale dzisiaj fajnie tak chłodno na dworze, a ja nadal siedzę w domu, dzisiaj idziemy do lekarza na kontrolę. Ale jutro już się wybieram do pracy. Mam nadzieję. Już chce mi się wakacji. Pozdrawiam, papa, odzywajcie się co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha powiedzcie w którym dniu cyklu najlepiej robić prolaktynę? Zastanawiam się, powiem w czym rzecz, robiłam badania hormonów w 6 d.c. wszystkie rewelacyjne łącznie z morfologią. Prolaktyna super, progesteron super inne płciowe też.... Ale zastanawiam się może to początek cyklu i tą prolaktynę czy progesteron trzeba zrobić w innym dniu cyklu, poradźcie, ale lekarz chyba by mi powiedział a może on nie bierze pod uwagę, że ja mogę mieć hiperprolaktynemię?????? A poza tym już od dłuższego czasu mam spadek libido, nie wiem co robić????Ale to po ciąży tak mi się stało.....Czasami jest lepiej ale czasami ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio a mnie sie juz 2 dzien @ spoznia ;/ boli mnie brzuch ale jak by taki ucisk a nie jak na @ i po za tym nic ;/ ehhh jak znowu sie poprzestawiało przez to ze antybiotyki brałam sie zaastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo własnie kochane mam nowe konto na NK jak któras chce prosze o kontakt na maila i wysle tyllkaaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×