Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witajcie Sylwaia, Malwinka :):) To co kochane proponuje kawusie z rana ^^ widze ze wreście udało nam se przebrnac przez strone 811^^:P Malwinko jak tam staranka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, idę w poniedziałek do lekarza na monitoring, niestety to już 9 d.c. będzie wtedy a lekarz mi powiedział, że w 3 fazach cyklu mam przyjść. A pierwszy raz pomiędzy 6 a 8 d.c. ale może nie będzie za późno... Chodzi o to aby sprawdzić jak zachowują się jajeczka w tych dniach cyklu. Jak wspominałam tamten cykl podobno był bezowulacyjny...Ale na podstawie tylko badania jajeczek w 12 d.c. Ale myślę, że nie miałam owulacji ponieważ nic mnie nie bolało tzn. jajnik. W tym cyklu też nie czuję, czasami coś mnie zakłuje w środku brzucha..... Poza tym ogólnie wszystko ok. Dzisiaj chciałabym iśc do sklepu na jakieś zakupy, tzn. jakieś spodenki bym sobie kupiła bo upały a u mnie bieda w ubraniach..... No ale zobaczymy. Odezwę się później, Tylka mam nadzieję, że będziesz się częściej odzywała, Sylwia co słychać???? Jejku jak ja chcę już urlopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie kochana odzywać częścikej. u mnie juz 3 dzien sie @ spoznia hahahahha. Mam nadzieje ze Twoje badania beda dobre i juz niedługo zobaczysz te upragnione 2 kreseczki ^^:) Wiem jak cięzko jest gdy sie chce a nie wychodzi. My tez bedziemy sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka bardzo się cieszę jesteśmy we dwie starające a od lipca Sylwia do nas dochodzi :) Lipiec to już niedługo :) Nie wiem jakoś mi się stało obojętne, tylko mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę w ciąży. Zastanawiam się czy po prostu za bardzo nie chciałam przez te wszystkie miesiące. Ostatnio rozmawiałam z takim ginekologiem do którego pierwszy raz trafiłam, że najlepsze są wakacje nad morzem śródziemnym aby pobudziło owulację, te klimaty dobrze robią na poczęcie :) Ale mnie jak na razie nie stać na takie wakacje! :( Zmieniam klimat na wakacje na górski i zobaczymy :) Właśnie siedzę sama mąż poszedł na piwko. Zasnęłam z synkiem (usypiając go ) ok. 20 i niedawno wstałam.....Spać mi się nie chce....I do Was siadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, powiedzcie jaka może byc przyczyna braku apetytu u dziecka 2,5 rocznego. Nie wiem bardzo ładnie jadł prawie wszystko az czasami mówiłam, że za dużo, potrafił zjadać obiad dwudaniowy w żłobku z odstępami i później z nami za chwilę tez cały, jeszcze kolację. W żłobku nie miały też z nim problemu. To się dzieje stopniowo od jakiegoś miesiąca. Ale ostatni tydzień zwłaszcza jak chorował jakieś przeziębienie, jadł minimalnie. Wczoraj np. jajko z wędlinką na masełku zjadł na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Malwinko to bardzo dziwne. moze na razie jego organizm nie potrzebuje jest ciepło itp. robaki nie sadze , ale jesli Cie to martwi powinnas podejsc do lekarza da ci najwyże skieriwanie na posiew kupki. No u mnie 4 dzien brak @.. powinnam dostac 8. ale ja w tym miesiacu miałam mocna angine i brałam 3 dni antybiotyki. moze to to ? Cho musze sie przyznac ze mnie tak sutki swedza ze normalnie czasem nie wyrabiam;/ bola swedza tak dziwnie. i mam bóle brzucha ale jakies takie nie do konca jak na@. Nie robiłam testu .awsze robiłam i sie zawodzilam. i teraz mi straszliwie duzo pajaczkow na udach wyszło w przeciagu tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliwnko po chorobie taki spadek apetytu normalny plus dochodzi ta duszna pogoda. Dorosłym w upały tez sie nie chce jesc... Trzymam kciuki za pozytywne staranka :) Tyllka za ciebie tez trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dziubasku, witaj Tyllka, dzisiaj zjadł rosołek z mięskiem, z makaronem i z pietruszką !!!!!!!! Nakarmiłam jego ale ważne że wszystko zjadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kawusię, właśnie seruję :) Nie mam ciasteczka ale jakos w taka pogode nie za bardzo chce nam sie słodyczy ewentualnie lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest najgorzej ^^ pewnie to tylko chwilowe takie :) bedzie dobrze . Ja poprosze kawusie, bo mleka w domq nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka ja juz po kawie, idę do kościoła, jutro do pracy :( Obiad dwudaniowy zrobiony, zjadł nawet teraz 3/4 kotleta mielonego oczywiście go karmiłam, więc chyba już jest lepiej może to niedyspozycja z powodu choroby... Jutro do żłobka idzie....I znów będzie płacz z rana, po ponad tygodniowej abstynencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))) Miłego popołudnia :) Jak coś to ja mam mleczko zapraszam, na kawusię wieczorowa pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo widzisz ^^ mały spi a ja sobie kawusie zrobiłam i siedze :) jak zwykle od ostatniego czasu zmeczona. Mogla bym spac cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka a ja poprasowana jutro niestety praca, mały śpi, większy sie kapie, a ja się uszykowałam do pracy, miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj ja zaserwuje kawusie z rana :) ktos chętny?? ;p No a ja kolejny 5 dzien bez okresu... Piersi pobolewaja, sutki swedza i lekko bola i nic po za tym ;/ ehhhhi Kobietk odzywać sie tutaj : Sylwuś, Hania , Dziubasek i cała reszta. rozkrecamy topic ^^ ni lenic sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas stara bida, nic szczególnego. Byliśmy 2tyg na wakacjach u mojej mamy w Anglii, wypoczęłam i wróciliśmy do rzeczywistości. Tylllka mnie sie okres tez spóźnia juz 3 dzien ale pewnie dlatego,ze odstawiłam antykoncepcje tamtym cyklu to sie wszystko rozregulowało. Dziekuje za kawe wezmę ale wypije troszkę później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i Dziubasek :) No to moze tak byc po odst6awieniu. ja nic nie odstawiałam. czuje sie parszywie . bol piersi to masakra;/ ehhh i dalej czekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochnane te które znalazłam na starej poczcie to wysłałam zaproszenie na NK. Malwinko Sylwio Haniu Dziubassku dajcie namiary na siebie to i wam wysle zapro na NK :) oczwiście jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja po pracy, zjadłam obiadek i zaraz jade do lekarza....Ale dzisiaj głowa mnie bolała, jakaś przymulona byłam, widzę że troszkę topik się rozrasta.... Później się odezwę, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dzisiaj taka pogoda. mnie od rana piersi bolały. dopiero teraz przeszło ;/ I jak tamm u lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis:-) no troszkę mnie tu nie było, ale to nie oznacza że o Was zapomniałam:-) u mnie ciągła bieganinia, praca, dom, dzieci. Wieczorem padam do łóżka i na nic nie mam ochoty.. GRATULUJĘ Validoskowi i Agi, dbajcie o Siebie i żczę wam lekkich porodów:-) A my w tą sobotę mieliśmy Chrzciny Normusi, taka duzia sama trzymała świecę, było super, mam nadzieję że diabełka w niej już nie ma. Bo jak na dziewczynkę to niezłe ziółko z Niej:-) Jest filigranową laleczką a potrafi przyłożyć jak coś ją zdenerwuje. boję sie co to będzie jak pójdzie do przedszkola we wrześniu, chyba będę na dywaniku u dyrektorki dość często;-) Powiększyła nam się też rodzinka, kocia rodzinka, żeby nie było:-) Mam teraz cztery śliczne kociaki, może któraś chce?! Przeleciałam kilka stron i widzę że kilka dziewczyn ponownie się stara, pamiętam co my tu przeżywałyśmy:-) każdy dzień ciąży, każde badanie potem analizowanie, byłyśmy lepsze w diagnozowaniu niż jeden ginekolog:-) Jak za dawnychh czasów robię Wam kawusie i ciacho :-) buziaki dla Was lasencje i do rychłego pisanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO no no kto tu do nas zawitał ^^ super że sie odezwałas ^^ i ja poproszse kawusie :):) Cos Mawinka zapeszyla, bo sie sama wczoraj po lekarzu nie odezwała hi hi hi nu nu nu :P a u mnie 36 dc ;p okresu brak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie kochane wkurzylam znalazłam test i zrobiłam ..... I .... IIkreski! Nawet nie wiece jak sie teraz boje przez te moje 2 Aniołeczki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylllka toż to cudowna wiadomosc :) nie bede gratu;lowac co by nie zapeszyc :)))) dbaj o siebie. Cebulka z checia biore ciacho i kawke, moj Kubus tez chudzinka :) a w doope tez czasem potrafi dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ja tez Dziubasku sie strasznie boje zapeszyc. Antybiotykli itp i te 2 poronienia ehhh boje sie . wizyte mam na 28 do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×