Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziewczyny te dwa dni krwistych i bez skrzepów plamień dzisiaj rano się zakończył. Używałam tylko wkładek. Dzisiaj wstałam było tylko trochę brązowego. I tyle. Do lekarza wybiorę się we wtorek, albo jutro. Denerwuję się czy może to przez te leki które brałam mogłam poronić samoistnie (ale wtedy byłyby skrzepy), ale lekarz twierdziła, że są bezpieczne i w necie czytałam opinie lekarzy też twierdzili, że są to tabletki bezpieczne i że na początku a na pewno w trakcie ciąży biorą i nie ma komplikacji. Myślę, muszę iść do lekarza bo zwariuję i zastanawiam się czy nie powtórzyć testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko a moze to przez nerwy, tak bardzo pragniesz dzidziusia, wypatrujesz objawow i teraz zamiast krwawienia pojawilo sie plamienie. Idz koniecznie do lekarza ale nie masz co myslec o poronieniu bo to raczej nie to. Koug witaj :)🌻 buziaki dla Emilci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - dzięki kochana za dobre słowo. Ciebie też to spotkało:-( Widzę, że jest to doświadczenie, które dotknęło naprawdę wiele kobiet, gdzieś czytałam, że jedna na kilka ciąż potwierdzonych przez lekarza kończy się poronieniem.... Nie jest to dla mnie jakieś szczególne pocieszenie, ale wiem, że nie jestem sama, że tak się po prostu dzieje i nie mamy na to wpływu. A ja wciąż czekam na okres. W środę miną 4 tygodnie od zabiegu. Za oknem wiosna... Może będzie lepiej:-) Serdecznie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Nie było mnie na topiku jakiś czas... ciągły brak czasu, praca, dom, synek. Dlatego pewnie większość mnie już nie pamięta... Ja pamiętam większość z Was - tyllke, dziubaska, schering i wiele innych. I jak czytam Wasze wpisy to łza kręci się w oku, naprawdę... Muszę Wam się pochwalić, że wczoraj mój synek obchodził pierwsze urodzinki :) Jest super chłopczykiem - blondynkiem z kręcącymi włoskami. Wiem, wiem... pomyślicie sobie że nie ładnie się chwalić ale ja się nie chwalę, po prostu cieszę się z mojego cudu :) Aż łezka się kręci w oku jak pomyślę ile musiałam się nacierpieć, aby móc cieszyć się z niego. Strasznie się cieszę że Schering doczekała się dzidziusia. Naprawdę bardzo się cieszę i jeśli możesz to przekaż jej i maleństwu uściski ode mnie, no i niech się odezwie na forum. Sylwia Nie martw się kochana, po burzy zawsze świeci słońce. Wiem co mówię ponieważ 2 razy poroniłam, później się leczyłam... a teraz... teraz cieszę się rocznym synkiem. Czas leczy rany... to się zgadza ale nigdy kobieta nie zapomina tego co się stało. Przynajmniej ja nie zapomniałam i patrząc na synka zastanawiam się jak wyglądałyby moje aniołki. Dochodzę do wniosku, że tak musiało być i już. Nie ma sensu zadawać ciągle pytań - dlaczego? Żyj nadzieją, bo ona umiera ostatnia. Na miesiączkę czekałam po zabiegach dość długo... z tego co pamiętam to ponad 5 tygodni. Aniołek 19.05.2008 Aniołek 23.01.2009 Szymonek 13.03.2010 Mój nowy sens życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po weekendzie ;p Malwinko - moze to stres ?? ja tez dostałam @ w sobote. strasznie mnie do połódnia bolał brzuch, ale nie mam noormalnego krwawienia. normalnie pierwsze 2 dni to jest masakra a teraz jakby krwi jest mało dzisiaj 3 dzien i tez mniej.... na szczeście w środe ide do ginia. dziubasku - testy (robiłam 5) wszystkie oprócz tego jednego wyszły negatywne, a ten jeden to druga kreska dopiero na drugi dzien a jak wiadomo wtedy sie nie odczytuje. i napewno nie oznacza to od razu raka! Fajnie cos takiego usłyszec. ze napisze sie z czyms (problemem) to juz najlepiej - bo mozesz miec raka. nie przesadzajmy! a uderzen goraca nigdy nie miałam, wrecz jest mi zinmpo i nie przytyłam tylko schudłam bo widze po spodniach. a z zaburzeniami hormonalnumi nakczesciej sie tyje. Kogu jak milo Cie znowuidziec kochana :) Sylwio spokojnie moja kolezanka miała po 7 tyg okres od łyżeczkowania. To nie ma regóły. A poronienia to teraz po prostu plaga kobiet i to bardzo przykre doswiadczenia... Dori - Wszystkiego najlepszego dla Tojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka może i stres. Byłam dzisiaj u lekarza ale nie swojego, po prostu ten był wolny dzisiaj i się zdziwiłam taki gbur masakra, pierwszy raz w życiu poszłam do takiego, a ostatni napewno do niego. Na moje pytania zbywał mnie odpowiedziami typu pożyjemy zobaczymy, a może to torbiel jego odp. tak może i torbiel, o co zapytałam, milczenie... Nie dał skierowania na prześwietlenie, na badanie krwi, bo po co? To jego pytanie. Sam ze swojej kieszeni nie płaci mam pakiet w przychodniach prywatnych na takie rzeczy a on uznał to za zbyteczne. Zrobić test i obserwować. Może i ma rację ale ogólnie jego podejście do wizyty masakra. Jak powiedziałam, że martwię się bo kiedyś miałam problemy z 8 lat temu z @ i brałam przez 4 lata duphston miałam nieregularne cykle, to zaczął ziewać. Podziękowałam i wyszłam tyle. Debil a nie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu nie nie robiłam , ale jak pojde do lekarza to wezme skierowanie na tarczyce, hormony i wogole poprosze o zrobienie usg piersi nooo i jeszcze usg podbrzusza - jajników. zobaczymy jeszcze 2 dni i cos sie napewno okarze ;p Mam dobrze, ze moj M powiedział, ze jak to problemy z hormonami i jak by wyszło ze nie mozemy miec dziecka (odpukac) to ze adoptujemy ;) pocieszylo mnie to strasznie ..... ehhhh.... mozen nie bedzie zle ... Malwinko przykro mi ze takie doswiadczenie dzisiaj miałas... bardzo nieprzyjemnie sie ten lekarz koniował zachował ;/;/ ehhh mysla ze sa bogami i ze kazdego moga z gory traktowac. bedziesz robiła test ?? Moj okres tez jest dziwny ehh. Njgorsze jest to ze ostatnie 2 lata dla kob iet w mojej rodzinie jest naprawde cholernie zły.... moja babcia miała raka, operacja hemia itp. Mojej chrzesnej wycieli macice bo tez cos tam sie dzialo nie tak. Kuzynka miała kiepsa cytologie i sie leczyła.... ehhhh. Mmam nadzieje ze bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was wszysWitam tkie:) Nie pisałam sporo czasu ale dzis weszłam na forum trochę poczytałam i postanowiłam cos skrobnąć:) Tyllka koniecznie wybierz się do lekarza bo Twoje objawy są niepokojące. Przykro mi że miałaś tyle nieprzyjemnych przejść z synkiem no i nadal kłopoty z mężem. Musicie zacząc oboje pracować nad Waszym związkiem. Haniu pozdrowienia dla córeczki:) Sylwia naturalny okres żałoby trwa 6 tygodni potem zaczynamy myśleć o tym co nas spotkało inaczej, Też straciłam dzidziusia i myślałam że nie podniose się ale czas naprawde leczy rany. Każdy z nas inny i inaczej radzi sobie z bólem. Wierz jednak że niedługo będzie dobrze:) Koug - podpatruję Emilkę i jest cudowna:) U nas wszystko ok Milenka rosnie jak na drożdżach jest ogromnym żarłokiem je a raczej pochłania wszystko w ogromnych ilościach a jest taka malutka i drobniutka:) Opiekuje się nia moja mama przez 3 dni a potem przychodzi niania teściowa mimo że mieszka obok nas wypieła sie totalnie i nie widzi potzreby żeby nam pomóc. Moja mama zaś jezdzi do nas 40 km żeby opiekować się małą.Ale ja nawet juz nieczego dobrego po mojej teściowej się nie spodziewam :( ostatnio poprosiłam żeby kilka razy w miesiącu została z małą na 1h. A wyszłoby max 5h- i odmówiła. Szkoda w ogóle pisac na ten temat... bo mi nerwy puszczają. Weronika tez zdrowo rosnie i wspaniale się uczy . Nie mam powodów więc do narzekań itego samego Wam życzę:) pozdrowiona dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori:) Softi:) Wspaniale, że napisałyście co u Was! Tyylka piszę o anty TPO bo to bardzo ważne a lekarze rzadko daja na to spierowanie bo to kosztuje 35 zł więc lepiej iść czasem z tym prywatnie. Zwykli ginekolodzy i rodzinni bardzo to lekceważą niestety. Bo z tym badaniem jest tak, że TSH i FT# i FT4 może być w normie i dopiero anty TPO pokazuje że jest zupełnie inaczej. Chora tarczyca w badaniach tsh lubi sie czesto dobrze kamuflować. Dla przykładu idealny jest mój przypadek - wszystkie wyniki w normie, ale problemy z miesiaczkami, potliwością, sucha skóra i włosy, było mi często zimno, bolały mnie jajniki itd...potem poronienie... okazało się, że mam bardzo podwyższone anty TPO wtedy też dobry endokrynolog mnie zdiagnozował i zastosował leczenie i odtąd już jest dobrze. Ostatnio moja koleżanka, która jest w ciaży miała podobny przypadek ale w porę zdiagnozowali i jest okej z dzidziusiem wszystko. Tylka bardzo się dziwię, że do tej pory nikt Ci nie zlecił tych badań tym bardziej, że już dwa razy poroniłaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori:) Softi:) Wspaniale, że napisałyście co u Was! Tyylka piszę o anty TPO bo to bardzo ważne a lekarze rzadko daja na to spierowanie bo to kosztuje 35 zł więc lepiej iść czasem z tym prywatnie. Zwykli ginekolodzy i rodzinni bardzo to lekceważą niestety. Bo z tym badaniem jest tak, że TSH i FT# i FT4 może być w normie i dopiero anty TPO pokazuje że jest zupełnie inaczej. Chora tarczyca w badaniach tsh lubi sie czesto dobrze kamuflować. Dla przykładu idealny jest mój przypadek - wszystkie wyniki w normie, ale problemy z miesiaczkami, potliwością, sucha skóra i włosy, było mi często zimno, bolały mnie jajniki itd...potem poronienie... okazało się, że mam bardzo podwyższone anty TPO wtedy też dobry endokrynolog mnie zdiagnozował i zastosował leczenie i odtąd już jest dobrze. Ostatnio moja koleżanka, która jest w ciaży miała podobny przypadek ale w porę zdiagnozowali i jest okej z dzidziusiem wszystko. Tylka bardzo się dziwię, że do tej pory nikt Ci nie zlecił tych badań tym bardziej, że już dwa razy poroniłaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis noooo kupe czasu :):) Haniu dobrze ze mi powiedziałas. a jak gin ci dała na wyniki to ona Ci je opisała czy sa dobre czy złe czy poszłas do endokrynologa ?? Napewno wezme skierowanie na to badanie. Nfz niech płaci. ciesze sie i boje az jutrzejszej wizyty. ale beddzie dobrze ja tam jestemdobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyylka powiem tak: do gina chodzę prywatnie więc i tak wszystkie badania sobie płacę, pomimo to nie zasugerował mi tego badania. Dopiero przez przypadek znalazłam dobrego endo też oczywiście prywatnie i ona zasugerowała mi od razu to badanie bo jak mówi to ginekolodzy są strasznie niedoinformowani jesli chodzi o tarczycę. Oni tylko patrzą na suche wyniki TSH i wogóle nie słuchaja objawów jakie ma do powiedzenia pacjentka...niestety tak to znam ze swojego doświadczenia. Na szczęście od kilku miesięcy chodzę do dobrego lekarza, który ma czas ze mną porozmawiać i wysłuchać. Podobnie wizyta u endokrynologa, trwa ok. 30- 40 minut, kiedy to najpierw lekarka wysłuchuje moje problemy, co mnie niepokoi itd., zadaje dużo pytań co ułatwia jej ocene mojej sytuacji zdrowotnej i uważn ie bada. Co prawda wizyta kosztuje 100 zł ale przynajmniej wiem za co płacę. U nas niestety z NFZ ciężko, albo nie ma specjalistów albo trzeba długo czekać....a wiadomo cześto na to nie ma czasu.... Ogólnie uwazam, że całą służbę zdrowia powinni sprywatyzować i byłby z tym porządek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu rozumiem. wsz jak moja nie bedzie chciałam mi dac skierowania to pojde prywatnie do endokrynologa i prywatnie zrobie sobie to badanie. ale chyba jak sie idzie do lekarza i mowi ze sie chce na jakies baania to powinni dac co?? dziubasku moze nie do konca tak napisałas mam parszywy miesiac i jeszcze jak to przeczytałam to po prostu nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka ja tez mam parszywe dni, umarl mi wczoraj dziadek a na dodatek nie mam co zrobic z dzieckiem w dniu pogrzebu (wszyscy wypinaja dupe i szlag mnie trafia). Chcialam ci tylko napisac,ze test wychwyca hormony bety hcg nie tylko przy ciazy ale tez jak sa wadliwe no i w przypadkach kiedy kobieta jest chora na raka ale to juz drastyczne przypadki, mam nadzieje,ze teraz rozumiesz,ze nie mialam nic zlego na mysli. a co do wariowania hormonow to mowie na swoim przykladzie bo mam klopoty z tarczyca i miewam potliwosc, uderzenia cisnienia i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku przykro mi z powodu śmierci Twojego dziadka. A tak jest zawsze ze rodzina sie wypina kiedy trzeba ;/;/ wiem cos o tym zwłaszcza o rodzinie meza!! na szczescie mi testy wychodziły negatywne. ale zobaczymy co jutro mi powie gin. Przepraszam ze tak zareagowałm , ale ..... ehhh - nie ma wytłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, U mnie wszystko dobrze, może to przez stres nie stres nie wiem co to było, może po prostu "pusta @" i tyle :) Próbuję znaleźć w tym jakieś wytłumaczenie ale już mi się nie chce. Jest nowy cykl i zobaczymy jak będzie dalej. 2 miesiące temu skończyłam 33 lata więc same wiecie, że zależy mi na tym aby zajść w ciążę, ale abym zdążyła do 35 roku :) Mam nadzieję, że następny koniec cyklu będzie o wiele radośniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku strasznie mi przykro z powodu śmierci dziadka ;( Dori, Softis witajcie!!!!!!!!!!! Dobrej nocy wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Odebrałam wynik badania histopatologicznego. Fragmenta deciduae. I kropka. Czy któraś z Was miała tak zwięzły opis badania? Dziubassku, bardzo, bardzo współczuję. Trzymaj się, dziewczyno. Malwina, robiłaś kolejny test? Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Malwinko moze masz racje ale lekarz powinien ci cos powiedziec zbadac.... Sylwio niestety nie mam wyników bo sa u mojej gin i nie pamietam jak mialam opisane. Ja dzisiaj na 17 do lekarza i normalnie trzese sie jak galareta. @ praktycznie nie mam tylko przy podcieraniu widac brazowe slady a na podpasce mała ssmuga brazowego i to tyle. ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to znaczy doczesna z komórkami.... to poprostu opis potwierdzający, że była to ciąża. Też tak miałam i tak właśnie powiedział mi o tym lekarz. Niestety na temat przyczyny nigdy tam nie piszą bo na tym etapie ciąży to niemożliwe do zbadania. POzostaje zrobić tylko podstawowe badania i ewentualnie to co zleci Twój gin. Życzę powodzenia w nowym cyklu:) trzymaj się Kochana Tyylka będzie dobrze, tylko nie daj się zbyc i spokojnie opowiedz o swoich dolegliwościach. A i teraz wyszło nowe rozporządzenie, że gdy prosisz lekarza o badanie i je uzasadnisz to nie ma prawa Ci odmówic!! Ja zmykam do miasta na zakupy i potyem aerobik. PPPPPPPPPPA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniuś dziekuje Ci .a zastanawiam sie czy to ze za niedługo planujemy kolejnego mauszka jest dostateczna przyczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han a daj spokój poszłam tylko po to zeby sie przepisac na wtorek;/;/ lekarki nie było a był lekarz po którym mam bardzo niemiłe wspomnienia wiec wolałam sie nie denerwowac;/; wiecie co nie wiem czemu juz kilka razy czułam w dole brzucha motylki ;/;/ jak lerze n brzuchu to tak czuje swoje tetno jak nigdy ehhh ja sie wybiore do jakiegos psyhologa ja juz wariuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie nic nowego, nie robiłam testu nie wiem czy zrobię ale jutro mam urodziny siostry więc zechce wypić winka, więc mąż mnie namawia na test dla świętego spokoju. Tyllka to Ci się trafiło! Jestem z Tobą solidaryzuje się :) Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze, idę kąpać Huberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A ja kilka dni temu zaszalałam - ścięłam włosy i zafarbowałam:-) Musiałam zrobić coś innego, coś dla siebie. Od urodzenia córki ani razu nie farbowałam włosów, a i fryzurę te samą nosiłam ponad dwa lata. Sama siebie teraz w lustrze nie poznaję, ale chyba właśnie takiej odmiany potrzebowałam. Okresu nadal nie widać, to już 30 dni od zabiegu, ale widzę, że śluz trochę mi ciemnieje, więc może wkrótce się doczekam. Malwina, zrób test - choćby po to, żebyś wiedziała, że nie musisz na siebie jakoś specjalnie uważać. Serdecznie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko a zebys wiedziała ze sie mi trafilo ;/ zadowolona nie bylam;( Sylwa - no no trzeba cos dla siebie zzrobic:) bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może zrobię jutro!!!! Ale zastanawiam się czy po południu dzisiaj nie mogłabym skoro mam dzisiaj imprezę? Czy bardziej wiarygodny były jutro rano, ale myślę, że w tym przypadku nie ma różnicy, co o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×