Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzwne uczucie

CZY TO RUCHY DZIECKA!!!??? Prosz odpiszcie

Polecane posty

Gość dzwne uczucie

Witam mam takie niepokojace mnie pytanie. Otóż od jakiegos tygodnia w moim brzuchu coś sie dzieje takie jakby bulgotanie w bodbrzuszu albo pod żebrami, dziś są bardziej odczówalne niż wczoraj ,a wczoraj były bardziej odczówalne niż przedwczoraj... a najlepsze jest to że raczej w ciąży nie jestem co prawda od paru miesięcy urosły mi piersi no i moze troche brzuch ale nie sadze aby to byla ciąża ponieważ mam bardzo skąpy ale mam okres i zabezpieczan się tabletkami anty chodź jak sobie przypomne to czasami brałam 2 na raz bo o jednej zapomnialam ale to chyba nie ciąża? może iść z tym do ginekologa? odp:) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do gina koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, jakby to były ruchy dziecka to by wskazywało na to że juz prawie 5 miesiąc, to bys chyba zauważyła... a twoja waga pozostaje bez zmian?? inne objawy to senność, zgaga i nudności... ??? jak nie masz pewności to idz do gina i juz, to chyba najlepszy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwne uczucie
czego oczekiwalam...?? odpowiedzi... bo nie wiem ,a ostatnio jakos dziwnie sie czułam ,ale jak bym była już w takim stadium ciąży to raczej okresu by nie było prawda i brzuch byłby bardziej okrągły chociaż jedna z moich przyjaciółek i chlopak się smieja ze mnie że mam brzuch jak w ciaży takiej młodej i że mam dziwne zachcianki no ale się z tego tylko śmialiśmy a teraz od tyg mam takie dziwne uczucie czy to możliwe ze w ciży ma sie takie skąpe krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tronika
a masz inne objawy, wymioty, zmeczenie, bladosc, czeste sikanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwne uczucie
a co do senności to mam czasami ale nie często za to nocy śpie i do 13 bym mogla spać, a co do wagi to troche przytylam wszyscy mi to mowia;/ ale nie wiem sama czym to spowodowane... a do gina i tak ide 18 bo sie umowilam na badania kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas ciązy czasem występuje krawaienie i to właśnie wtedy kiedy miałby być okres, tylko że to nie jest miesiączka tylko oczyszczanie organizmu, a niektóre kobiety mylą te pojęcia i mówią ze miały okres przez kilka miesiący bycia w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwne uczucie
no pisalam ze sie dziwnie czulam od jakiegos czasu , czasami mialam nudnosci ale nie wymiotowalam a co do sikania to troche cz\esciej niz zwykle ale nie tak jak to mowia ze kobiety w ciazy co chwile chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwne uczucie
najlepiej by bylo jkabym poszla do sklepu i kupila test ciazowy ale sie chloernie boje ze moglabym byc... a jak bym byla to bym sie zalamala ze z dzieckiem moze byc cos nie tak bo troche imprezowalam w tym okresie no i chyba poczekam do wizytu u ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze o ciązy powinnas dowiedziec sie jak najszybciej, bo od razu zaczniesz uważać na siebie i dzidziusia i jakbyś była w ciązy to i tak juz sporo przegapiłaś , wiec nie zwlekaj tylko pędz do apteki... dla mnie najgorsza jest niewiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDZ do gina i to koniecznie
Kuzynka mojego męża też zabezpieczała się tabletkami i wpadła. Jeszcze w 4 miesiącu uprawiała karate, bo o ciąży nie wiedziała. Cały czas brała tabsy, całe szczęście dziecko urodziło się zdrowe. IDZ DO GINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDZ do gina i to koniecznie
Acha, co do objawów. Kończę teraz 7 miesiąc. NIe sikam częściej niż zwykle nawet teraz. Dwa razy jak do tej pory zdarzyło mi się wstawać do łazienki. Nudności się zdarzały, ale wymiotowałam tylko raz, więc u Ciebie może być podobnie. Pędź po test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez całą ciążę nie miałąm żadnych dolegliwości, na początku tylko trochę bedziej byłam senna, no i jak dzidziuś zaczął rosnąć to bardziej uciskał na pęcherz, ale nie aż tak bardzo żebym musiała w nocy wstawać, poza tym do ok 4,5 miesiąca to nikt by nie powiedział ze jestem w ciąży... każda ciąża jest inna i każdy ma inne dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
jutro pojde kupic test bo dzisiaj wyciagnelam z konta 200zl i mamograniczenie a juz musialam je wydac takze jutro skoro swit skocze do apteki, masakra a boje sie strasznie ze jak bym byla to dziecku mogloby sie cos stac bo nie dosc ze pilam to jeszcze niedawno mialam RTGzdjecia i w ortodonty bylam bo apatar zakladalam i pytala sie czy w ciazy nie jestem ajjj.... nosmalnie boje sie jka nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol jeszcze jakoś przejdzie , ale rtg to nie wiem , podobno promieniowanie jest bardzo szkodliwe, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
Dżizys- co sie tak krzywisz? cytryne zjadles/as..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
no tylko zdjecie szczęki mialam i mialam na sobie taki jakby fartuch gruby o matko jutro musze leciec od razu do apteki rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizys
jak czytam takie rzeczy to jak po cytrynie........:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie szkodzi ze miałaś ten fartuch gumowy, on chroni tylko częściowo a promieniowanie jest wszędzie... jak sie okaże ze jestes w ciąży to pędz dolekarza i powiedz mu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
lepiej zeby te dziwne uczucie w brzuchu bylo czym innym niz ciążą bo normalnie tyle co ostatnio robilam ze soba jest przeciwwskazywane w ciazy ze szok.... normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
ok napisze mam nadzieje ze bedzie negatywny chociaz jak bym nie robila tego zdjecia RTg to jak by sie okazalo ze jestem to bym sie cieszyla:) bo ja uwielbiam dzieci w rodzinie mam 2 bobaski:) i sa takie kochame a jedneho jestem chrzestna i nie moge bez niej zyc :) ma 8 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem co to wogole za durne pytania... ruchy dziecka odczuwa sie dopiero od okolo 5tego miesiaca ciazy... a pozatym..po co wpedzac sie w paranoje..idz do apteki i kup test... a moim zdaniem.. to zjedz pare suszonych sliwek to moze sie porzadnie wyproznisz...i bedzie po bulgotaniu moja droga.. z czym tu do ginekologa?? przeciez nic cie nie boli i nic na ciaze nie wskazuje.. ale jesli jednak sie boisz to tescik w aptece i po sprawie buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×