Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość kaskaaaaa
Ja sie hajtam w czerwcu i nie ejstem w ciązy,czy sa jeszcze TAKIE dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa jak mi sie nie chce jechac do pracy :-( :-( :-( kurcze tez sie martwie ze te polowkowe usg mnie ominie bo tu chyba tego nie robia :-( poki co wszystko mi smakuje mieszam rozne smaki i zero zgagi...narazie :-O...na zgage sa jakies takie mleczka lagodzace ale nie znam dokladnie nazwy, moja ciotka to brala i na chwile miala spokoj ze zgaga a tak to ja dopadala po kazdym posilku nawet po piciu, straaaaszna zgage miala doslownie po wszystkim a im bylo blizej do porodu tym gorzej :-( no ale teraz juz ma z glowy urodzila sliczna coreczke 10.01 :-), rodzila ok 3 godzin (bez nacinania), mala ma 3300kg i 52 cm i jest straaasznie slodka :-) ehh zazdroszcze normalnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie! słuchajcie czy wy idąc na USG połowkowe liczycie tygodnie od teoretycznej daty zapłodnienia czy w.g. ostsniej @? POZDRAWIAM Mała Mi długo sie czeka na wizyte do tego lekarza? i jaki jest koszt badania? ja dostałąm namiary na Unie nie wiem zy warto tam isc w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko gratuluje dziewczynki ja tez bym juz chciała poznac ppppłec malenstwa moze jutro odrazu napisze a jeszcze zapytam sie gin gdzie u nas w łodzi wykonuje sie to usg połowkowe bo tez bym takie chciała. Co do zgagi to niestety tez mam ja ciagle jest okropna piecze i piecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........15.06.....17........x Powiem tylko tyle, że szczescie mnie rozpiera - bedzie chłopczyk :-) Jest zdrowy, wszystkie narządy na swoim miejscu i odpowiedniej wielkości... To cudowne przeżycie, zobaczyć go tak jak na dłoni - widziałam nawet jak ziewał ;-) niesamowite... Polecam wszystkim to USG4D - wrażenia są niepowtarzalne... no i pamiątka na całe zycie - nagranie na DVD ;-) Surfitko - gratuluje coreczki i ciesze się razem z Tobą, bo teraz dokładnie wiem, jakie to szczęscie, poznac płeć dzidziusia... od razu staje się bardziej realny... PM współczuje z całego serca tesciówki - nie daj się jej i powiedz co czujesz, nie duś tego w sobie, bo to nic nie da... zobaczysz że ci ulży a kto wie, może i do niej coś dotrze :-) Zaczynamy myślec o imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........1 5.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surferek!Gratuluje córci, a tobie Melaniu-synusia! ale się cieszę, że coraz więcej z nas zna juz płeć dzidzi!:) nie wiem jak Wy, ale we mnie sie coś zmieniło od momentu kiedy wiem już że będziemy mieli chłopczyka. Wcześniej była to najukochańsza na świecie dzidzia, a od przedwczoraj to Franuś i w ogóle nie myśle inaczej jak tylko, że jest to już nasz synuś i jest z nami. Od wczoraj jestem przeziębiona i leze w wyrku i co najśmieszniejsze, to z kimkolwiek na ten temat rozmawiam określam Nas jako chorych a nie tylko siebie. ale nasunęło mi się wczoraj pytanie i może któraś z Was będzie w stanie mi odpowiedzieć. Bo nie wiem czy jak mama choruje np. na grypę to czy mój Franio też o czuje i cierpi?Oby nie! Przyszła mamuśko!Musisz zacząć walczyć o swoje racje i dobro swojego dzidziusia!!!Nie daj się teściowej!Koniecznie musicie porozmawiać z mężem o tej sytuacji!Bo przecież musi stanąć po twojej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Gratuluje poznania płci!! Mam pytanko,czy tez macie częste oddawanie moczu??bo u mnie coś od wczoraj tak jest.Ale to chyba ucisk na pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza! ja bardzo często chodzę do WC i poddaję się tej czynności. Ale sqa dni kiedy jest to szczególnie nasilone i takie kiedy chodzę tam z normalną częstotliwością. To nic niezwykłego a raczej zupełnie normalne, więc nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,że mój lekarz zrobi mi badanie połówkowe,na ostatniej wizycie powiedział,że nastepnym razem zrobi szczegółowe badanie,moze to będzie własnie połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki wlasnie upieklam ciasto z nudow jak sie nie pracuje to w domku idzie zwarjiowac sprzatac mi sie niechce bo codzien to samo jedyna moja rozrywka jest wychodzenie z psem na spacerek.Moja cora jeszcze w szkole do 14stej ale jak wroci to ucieka do swojego pokoju i oglada cały czs telewizor i zaprasza kolezanki wiecie ona juz konczy 11 lat i ma swuj swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki ja też muszę bardzo często chodzić do toalety. Czasami muszę wychodzić też w nocy. Kasiu78, nie wiedziałam, że masz juz taką dużą córę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, surfitka- gratuluje corci, melania- gratuluje synka:) bylam u lekarza, musze za badanie zaplacic i za USG3D tez,. ale lekarz poszedl mi na reke i zrobi mi 2w1 czyli zaplace tylko 100euro a nie 200. maly ok , wazy 400g, ma ok 25cm, ale nie zmierzyl dokladnie bo maly sie ruszal i jest juz za duzy. Lekarz kazal mi sie niederwowac a jak wyszlam od niego juz awantura bya moze troche z mojej winy, ale tesciowka walnieta chce moje zdjecie z usg a ja jej nie dam, wiec moj maz chce jej zrobic kopie a ja nie chce zeby miala nawet kopii glupia krowa i awantura zgotowana heh, a ja zaraz do szkoly spadam,napisze ok 22ej, dzis moj stary na nocce. buziaki ps pogadam z nia i powiem co o tym mysle bo juz nie wytrzymuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko mam duza core urodziłam ja gdy miałam 19 lat i jest mojim oczkiem w głowie jej ojciec czyli moj pierwszy maz wcale sie nia nie interesuje wychowuje ja obecnie z mojim drugim partnerem jest bardzo dobrym i czułym facetem .jest o demnie młodszy o prawie piec lat ale co tam wiek sie nie liczy .Staralismy sie o dzidzie pare ładnych miesiecy jestem taka szczesliwa .jak zgram zdiecia z aparatu to moge przesłac ci zdiecia mojej pierworodnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Mam podobnie jak wy dziewczyny, też często chodzę do toalety. To normalne. Najbardziej ubolewam, ze nie czuję jeszcze ruchów dzidziusia mimo, ze to już przełom 16/ 17 tc. Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytyę u ginekologa i oby było wszystko dobrze. Następną mam 21stycznia, więc już nie długo. Wybieramy sie tam z moim mężem, będzie miał pierwszy raz zobaczyć dzidziusia na USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczeta wstaje czsto w nocy do toalety to mnie zabija przynajmiej ze trzy razy a pozatym spie od sciany i musze skakac po mojim arturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa cos mnie dopadlo obrzydliwego swedzocago :-( cala szyja z tylu mnie swedzi i dekold i jakas wysypka mam :-( kurcze nie wiem od czego mam nadzieje ze to nie cholestaza :-O wczoraj pozarlam pol kilo czeresni moze to od tego bo tak to nic innego mi do glowy nie przychodzi, nie zmienialam zadnych proszkow, kremow czy cos :-( buu i co ja mam zrobic chyba sie przejde jutro do lekarza niezla masz tesciowa przyszla mamusko :-( tez bym mojej nie dala fotki z usg, to w koncu twoja pamiatka :-)i zawsze mozesz na bejbika popatrzec :-) fotki naszego malenstwa wisza na lodowce i zawsze mamy go na oku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A ja skanuje mala i rozsylam po wszystkich zainteresowanych znajomych :) Mnie jeszcze nie goni w nocy, chociaz przez dzien obserwuje czestsze wyprawy, a na noc staram sie po prostu nie pic :) Melania, gratuluje syneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja po szkole, przemoklam do suchej nitki... deszcz padal a ja bez kaptura i parasoli, zaraz robie sobie herbatke, boje sie ze sie przeziebie. gosia- widze, ze nie tylko ja sie polakomilam na czeresnie :p to pewnie od nich dostalas wysypli, moze zle umylas,a sa pryskane albo duzo chemii maja w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wrociłam wlasnie z usg chyba bede miała coreczke ale lekarz powiedzial ze nie na sto procent wiec jeszcze do tabelki nie dopisuje bedzie Amelka w nastepnym tygodniu wybieram sie na usg 4d i moze wtedy mi powiedza idziemy razem z mojim facetem a potem sie jeszcze wybiore na to połowkowe ,lekarz mowi ze wszystko w porzadku jestem w 19 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam usg 5lutego jesli wtedy lekarz nie okresli pci wtedy wybiore sie na usg 4D:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym sie rozni 3D od 4D? ja jestem juz spokojniejsza, bo wiem ze z dzidzia wszystko ok, wlasnie mnie kopie okropnie :) w nocy to samo, maz przyszedl nad ranem z pracy i nie chcacy spadl mu telefon i maly od razu zaczal sie wiercic i kopac i tak do 6rano, wiec ja juz tez nie moglam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! ja nadal w wyrku odpedzam chorobsko!mam juz dosyc lezenie i nie wiem czy to mozliwe ale chyba od tego lezenia zaczyna mnie bolec kregoslup! czy ktoras z Was ma juz dolegliwości plecków?jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie oczekujace dziewczyny! Postanowilam przylaczyc sie do topiku na pogaduchy, to moj 20 tydzien ciazy (ale czas leci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu78, jesli będziesz miała te zdjęcia to mozesz mi je przesłać. Z chęcia zobacze twoją córcię. Jeżeli masz swoje z brzuszkiem to też poproszę. masterek28, ja też mam dolegliwości związane z bólem plecków, zwłaszcza właśnie, gdy dłużej sobie poleże. Niewiem jak ty, ale ja jestem dość wysoka(170 cm) i przed ciążą słyszałam, że wyższe kobiety mają bardzo często problemy z kręgosłupem w czasie ciąży właśnie. witam cię Milka76, miło nam, że jest nas tutaj coraz więcej. Dziewczynki co do tego usg 3Di 4D, to czytałam wypowiedź osoby, która pracuje przy tych aparatach, że tak naprawdę to prawie wcale się to badanie nie różni od 2D. Dobry lekarz jest w stanie powiedzieć z badania 2D, to samo co z badania 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×