Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

widze,ze nie tylko ja mam problem z wiedzma:p gosia-dawaj na pierogi, jeszcze cieple. mnie zaprosili moze 2razy na obiad i to chyba jej sie wymsknelo, mizerii braklo bo chyba pol ogorka tam dala, zrobila mieso ktorego nie jem, specjalnie, i ziemniaki przesolone bo ona sol uwielbia, wiec w sumie nic nie tknelam, chodzilo przeciez o to, ze synek ma zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak byłam u teściowej to był pyyyyszny obiadek:))Rosołek i rolady a w nich boczek i cebulka,a do tego kluski ślaskie:))mniam,mniam,także narzekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tez bym sie przeszla na obiadek do tesciowej :D Jak was czytam to widze, ze moja naprawde nie jest taka zla ;) Pozdrawiam i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam koszmary juz przez nia, normalnie mam schizy i sny ze onami dziecko zabierze, w niektorych momentach jak ja slysze to przestaje sie cieszyc ta ciaza :/:/:/:/ powiedzcie, ze mi jej nie zabierze... jestem w desperacji ...aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamuśko nikt C dziecka nie zabierze a już na pewno nie wiedźmowata teściowa.To twoje maleństwo i nie istotne jest to że ona czasem będzie się nim zajmować. Nie daj się zwariować.Dziecko jest twoje i ona nie ma do niego żadnego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki! Widzę, że większość z Was nie miała szczęścia do teściowej!Przykro mi z tego powodu. Ja w tym przypadku trafiłam chyba los na loterii bo teściówkę mam do rany przyłóż. Ona sama ma tylko dwóch synów i zawsze marzyła żeby mieć córeczkę i tak mnie wlaśnie traktuje. Czasem nawet jest mi głupio bo zawsze staje po mojej a nie swojego syna stronie i nosi mnie niemal na rękach. A jak idziemy do niej na obiadek to zawsze pyta na co mam ochote i przygotowywuje wszystko wg. zamówienia.Także co do niej to żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie - z tego co widzę to tesciowe opanowały nasze forum ;-) ale wcale mnie to nie dziwi bo rozumiem, że temat jest drażliwy a czasem wręcz może spowodować niestrawność... ja mieszkam z tesciową od ślubu 30 czerwca ( tydzien wczesniej przed Anetką ;-) ) i różnie to bywa... generalnie nie mogę narzekać bo to dobra kobieta i stara się żeby nam się dobrze żyło, nic mnie nie interesuje gotowanie, pranie czy sprzątanie... chyba że z wlasną inicjatywą wyjdę... taki układ ma swoje minusy oczywiscie - ja nie czuje się jak u siebie, zawsze musze wysłuchiwac dobrych rad na każdy temat, ona po prostu wie najlepiej jak co zrobić... a ponieważ ja jestem raczej typem samotnika, który jak nie potrzebuje to się nie odzywa - to ciągłe gadanie też działa mi na nerwy... wiem jednak, że tu problem jest we mnie... na wiosne zaczynamy budowe domku i to bedzie mnie trzymac przy nadziei na lepsze jutro :-) dzidzia dalej nie chce się ujawnić, nie kopie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...18......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....18.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............ 27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15......x Iza_............Świętochłowice.................x .....15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A ja nie mam teściowej, nie zdążyłam jej poznać... A teść jest ok, nie wtrąca się, pomaga jak go poprosimy. A z mamą chyba nie będzie problemu, bo znam jej metody hodowli małych dzieci :) młodsze rodzeństwo ładnie wyrosło, nie było chowane pod kloszem. Nie mają alergii i nie chorują. (w przeciwieństwie do pierworodnej :) ) Masterku, mam pytanie do Ciebie, gdzie w Beskidach można pojeździć na sankach, czy są jakieś specjalne miejsca tylko dla dzieci na sankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii! Nie kojarzę specjalnych miejsc w pobliżu Bielska wyznaczonych specjalnie do jazdy na sankach. Jest owszem tor saneczkowy ale nie wydaje mi się żeby to było specjalnie bezpieczne miejsce dla małych dzieci. Ale bardzo sympatycznym miejscem do tego typu wypraw jest stok Dębowiec. To nieduża górka na której co prawda zjeżdżają tez pojedynczy narciarze ale wydaje mi się że jest tam całkiem bezpiecznie i sympatycznie dla dzieci. Sama już tam szalałam na sankach w tym roku. Jest tylko jeden problem-cały śnieg już stopniał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! To nic, może jeszcze spadnie :) W końcu zimy u nas dłuuugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA MI-juz mi lepiej :p ale widze, ze niektore dobrze trafily, to dobrze:) ja zaraz spadam do miasta, musze pare spraw pozalatwiac, potem do dentysty na 15:30 aaaaaa boje sie, ale dziasla mnie bola. A potem na 18 do szkoly, bede wiec ok 22ej, nie wiem czy sie odezwe, zalezy czy nie padne na pysk :p buziaki melania-zacznie kopac :)cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja też zaraz idę na miasto,jest piekna pogoda czas zaczerpnąć swiezego powietrza:))) Już zapisałam sie na kolejną wizytę u ginekologa mianowicie na 5 lutego wtedy będę miała bardziej szczególowe badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro wizyte u gina i juz sie doczekac nie moge :-) moja szefowa na urlopie wiec i ja sie w pracy opieprzam :-P dzisiaj bylam z godzinke i juz mam luzik :-) dentyste tez zaliczylam , probowali mi zrobic oczyszczanie z kamienia ale nie dalo sie bo straaasznie mi dziasla zaczely krwawic :-/ ponoc to od hormonow maz jeszcze w pracy dzieciak wlasnie ze szkoly wrocil a ja robie se dzien lenia nawet obiadu nie gotuje bo mam bigos z zamrazalki i z glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pusto na tym naszym topiku ja coraz grubsza ciezko mi wchodzic po schodach i czesto robi mi sie duszno i slabo jutro ide do gina ja musze odwiedzac go co 2 tyg nie wiem dla cZego sprawdze wyniki i zobaczymy co dalej Boki mnie bola coraz bardziej od spania kazde lozko jest nie wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbaraniałam. Byłam u gin.U innego niż do tej pory. Zrobił mi USG i powiedział że wielkośc dziecka wskazuje na 13 a nie 15 tydzień Maluszek ma 7,70cm. Tak że jak wcześniej jedna z was ja też już nie wiem w którym jestem tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi wedlug http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2 wielkosc dzidziusia wskazuje na 13 t i 6 dni +-8 dni, czyli koniec 14 tygodnia z bledem tydzien wprzod lub wstecz. kasia, mi tez sie zaczyna ciezko robic, brak mi czasem tchu bo juz nie moge tak szybko po schodach chodzic i krok tez spowolnil sie ... Gosia, ja u dentysty nie bylam, ale codzinnie delikatnie krwawia mi dzasla przy myciu zebow, a mam miekka szczoteczke. Trzeba przetrzymac :) U nas dobrze, maluszek kopie sobie radosnie. Szczegolnie w samochodzie ;) i po jedzeniu. Jeszcze 2 dni i idziemy sie ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamuski :) melduje sie i pozdrawiam. Z tym wiekiem ciązy to jest róznie. Mi sie wszystko zgadzało do 4-go USG w zasadzie ksiązkowe wymiary i tygodnie, teraz mam tydzien róznicy, nasze maluszki szybko rozną i kazdy jest inny, mysle ze nie mamy czym sie przejmowac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki byłam dzis u lekarza i wszystko ok serduszko pieknie bijie w piatek na 10 rano mam usg .tylko mam problem według jednego lekarza nie ma jeszcze 18 tyg a wedlug tego co do niego chodze jest to 19 tydz mam nadzieje ze w piatek sie wszystko wyjasni juz nie moge sie doczekac oczywiscie po usg zaraz wam wszystko napisze bardzo chciała bym poznac juz plec nie ukrywam ze chciała bym chłopczyka bo core juz mam ale najwazniejsze zeby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............ 27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.................x .....15.06.....17........x witam dziewczynki! w poniedziałek byłam u lekarza bo bolał mnie brzuch, miałam napięty i ciągle czułam parcie na pęcherz. mój gin stwierdził, że to nie parcie tylko skurcze i przepisał duphaston i nospe forte, jek mi nie przejdzie to mi wypisze skierowanie do szpitala. i ogólnie mam się oszczędzać, nie przemęczać i wypoczywać, co w mojej pracy raczej nie jest możliwe.dziś postaram się wam wysłać zdjęcia mojej rodzinki i bardzo was prosze żebyście mi też swoje wysłały na maila. dziś spędzę trochę czasu przy komputerze, bo musze napisać pracę zaliczeniową , za 2 tyg mam ostatni w tym semestrze zjazd.trzymajcie sie cieplutko i dajcie znać jak dojdą zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karko nie mart sie ja przez 10 tyg bralam leki a teraz jest wszystko ok bedzie dobze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
dziewczynki sprawdźcie maile, wysłałam wam zdjęcia! czekam na wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wlasniw wrocilam od lekarza i sie straaasznie ciesze bo jest wszystko ok cisnienie mam co wizyta mniejsze teraz 100/60 ale nie jest zle czuje sid dobrze i inne wyniki tez sa ok dzieciak ma sie dobrze wazy 200 g i ma 23 cm :-O...az jestem w szoku jakie duze :-) to moj 18 tydz, brzuchol rosnie a ja od poczatku ciazy przytylam poltorej kilo i chyba chlopak ale lekarz nie jest pewien tak tylko mu sie mniej wiecej wydaje za meisiac bedzie lepiej widac :-) kartka dzieki za fotki nie wiem czy mnie widzialas tu na forum bo podalam linka ale cos mi nie dzialal dobrze jak chesz wysle swoje foty nie ma problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie gosia,że u Ciebie wszystko ok.ja bylam 9dni temu u lekarza i tez wyniki byly dobre,dziecko bardzo ruchliwe.Za miesiąc może tez uda sie podejrzec plec dziecka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze u was ok, gosia-jak bedzie chlopak to bedzie mial juz kolege rowiesnika :p a ja dzis mam stan depresyjny nr 2, nawet nic nie zjadlam, nie chce mi sie, a nerwice mam znow na wszystko, boje sie czy to dziecku nie zaszkodzi, cala noc nie spalam... :( takie tam problemy w domu.ja do giina w czw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusko nie denerwuj sie nie wolno ci wszystko bedzie dobrze, ulozy sie bo nie ma innej opcji :-) moze jakas herbatka z melisy co nerwy ukoi albo przespij sie bo od tego niespania to jeszcze bolu glowy dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×