Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc, tez tak slyszalm jak ty , dlatego chyba na 4 D nie pojde, skoro wszystko okresla na 2D Mnie tez plecy zaczynaja bolec, tez mam 1,7m...i duzo siedze w pracy. I nie wiem jak radzic sobie, staram sie przeciagac, spacerowac, namawiam meza na masazyk ;) Poprawiam tabeleczke :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........1 5.06.....17........x tez odnowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie moje bóle nie wydają się być niczym nadzwyczajnym. Ja mam aż 180cm wzrostu i do tego zwyrodnienie kregosłupa połączone ze skrzywieniem. swego czasu bardzo cierpialam na bóle pleców, ale od kiedy intensywnie i często trenuje moje placy na tyle sie wzmocniły, że w ogóle przestały boleć. Ale chyba nadszedł czas aby pogodzić się z tym, że od teraz będą czasem boleć:( a co słyszałyście4 o pasach ciążowych, które dociążają kręgosłup?Czy któraś z Was używała tego przy poprzedniej ciąży bądź używa juz te4raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywam czegos takiego. jestes bardzo wysoka, moze zapytaj sie lekarza czy taki pas by Ci cos pomogl. Ja sie nawcinalam zupy ogorkowej, kwasnej jak nie wiem z chlebem orzechowym, zagryzlam grzeskiem XXL i teraz pekam, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze że smaki mamy podobne!Ja niedawno pożarłam dużą michę żurku!Też kwaśny jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki własnie zjadłam trzy miseczki zupki pomidorowej i zagryzłam ja ciastem czekoladowym dodam ze juz przytyłam 8kg ale sie nie przejmuje w pierwszej ciazy przytyłam 30kg i potem wszystko zrzucilam mam nadzieje ze bedzie tez tak w tejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wielką ochote na naleśniki. Przed chwilką skończyłam je smażyć i w między czasie straciłam apetyt:( Mężuś siedzi dzis do 18 tej w pracy i smutno mi8 samej w domku-pewnie to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dzisiaj wielka ochote na rybke smazona i ogorek kiszony, kupilam wszystko co potrzeba zeby zrobic obiad i jak przytargalam zakupy do domu tak mi sie gotowac i jesc odechcialo :-( i zjadlam niezdorwa, ostra zupke chinska :-O potem ogorki kiszone i ciasto z owocami lesnymi :-) a rybke moze jutro zrobie albo i nie :-) ...troche mi dziwnie w brzuchu sie robi chyba za bardzo namieszalam bo jeszcze w miedzy czasie wypilam koktajl z mrozonych truskawek pyyyszne bylo....no ale te ogorki kiszone po tym :-O a tak wogole to nic mi sie nie chce, nie chce mi sie nic gotowac nie chce mi sie sprzatac nie chce mi sie nawet na tv patrzec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
czesc milo mi!!!!!moze na czerwiec to ja nie jestem ale na wrzesien!!chcialabym serdecznie powitac wszystkie przyszle mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu! proponuję wyjść na spacerek na świeże powietrze a na pewno i Tobie i dzidzi zrobi się od razu lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, skoro o jedzonku mowa, to u mnie juz wyglada tolepiej tzn apetyt sie unormowal, ale pierwsze tygodnie to byla katastrofa tylko kwasne potrawy, i slodkie przekaski do tego mleczko w miedzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach na 3D raczej sie nie wybieram, a za 2 tygodnie mam usg polowkowe. Zawsze mam stresa jak jedziemy na te kontrole (pierwsza ciaze stracilam w czerwcu 2007).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia- zrobilas mi smaka na tego koklajla z truskawek,chyba sobie kupie jutro mrozonki :) poza tym ja mam w brzuchu rewolucje obojetnie co zjem, zgaga, nie moge isc na toalete :/, mecze sie, to moja pierwsza ciaza, brzuch mam napiety okropnie jak pilka.. kasia-pocieszylas mnie z ta waga,a wyprozniasz sie normlanie czy tez masz problemy? masterek-ja chetnie je zjem :p magdae-witaj milka- nie boj sie, wszytsko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie sie waga :) Bedziemy karmic malenstwa a przy okazji jest sie wtedy na diecie to sie zrzuci :) Ja poki co 3-4 kg na plusie i zaczynam sie robic zauwazalnie ciazowa ;) I ciesze sie, ze z mala wszystko dobrze i uwielbiam jak skacze :) PM slyszalam, ze na zgage mleko, kefir, na zaparcia pic na czczo szklanke przegotowanej wody i starac sie jesc duzo plynnych pokarmow. A z tym brzuszkiem to nie wiem czemu on taki napiety..od zaparc ? Truskawki i czeresnie to owoce dominujace w moich zachciankach :) A koktajle z mrozonek to juz od jakiegos czasu za mna chodza..ale teraz jak mi przypomnialyscie to sobie kupie i zrobie :P A i tak najwieksza zachcianka to ostre skrzydelka z KFC, szczegolnie po kazdej reklamie :) Ciekawe co jest z martusia...hej odezwij sie !!!! Pozdrawiam. Pozdrawiam rowniez wszystkie czerwcowki i zachecam do uzupelnienia i zaktualizowania tabelki. :) Pozdrawiam i zycze kolorowych snow.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka :-) zapraszam na kawke i cos slodkiego :-) na zaparcia to slyszalam ze suszone sliwki sa pomocne, ja sama je wcinam czesto bo lubie :-) kupilam w aldi i jak narazie zaparc nie mam , no i duzo pic ponoc trzeba ale sama nie wiem co najbardziej pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a co masz słodkiego do kawusi? Zaparć nie mam za to w odwrotną stronę. Ciągle biegunka. W czasie ciąży własnie trzeba ograniczać spożycie mleka. Mleko ma silne alergeny i może wtedy wywoływać uczulenie. Za to wspaniałe są przetwory mleczne.Jogurty,kefiry itp. Chętnie bym już pokupowała ubranka dla maluszka. Ale wolę jeszcze poczekać. Mój synek koniecznie chce braciszka. I mocno przeżywa to wszystko. Surferek w internecie są namiary na tego dr.CZajkowskiego. Nie wiem jeszcze jak długo się czeka na wizytę u niego i jaki to koszt. Na Unii Lubelskiej też są dobrzy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gosiu!Ale z Ciebie ranny ptaszek! Z tymi sliwkami to faktycznie pomagają ale trzeba taż uważać żeby się od tego nie uzależnić. Moja znajoma też miała problemy z zaparciami i doiszło do tego że jadła aż paczkę śliwek dziennie. W tym momencie nie pomaga jej już nic, nawet śliwki bo organizm aż tak się do tego przyzwyczaił. Tak więc śliwki polecam ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mala mi! Co do kawki to chętnie się przyłączę ale na herbatkę, bo za kawą nie przepadam. Aha!i mam do tego pyszne pierniczki na zagryzke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do kawki paczki, jakas bomboniera sie znajdzie i czekolady i wogole duzo slodyczy mam w domu bo co ide do sklepu to cos kupuje :-) moj syn tez marzy o braciszku, byc moze bedzie tym razem syn no ale pewnosci nie mam za slabo bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam wszystkie kobietki, ktore spodziewaja sie swoich kruszynek w czerwcu.Ja mam termin na 9 czerwca.Podobno juz 20 tydzien.Tylko troche mnie martwi pewna sprawa.Od wczoraj strasznie kreci mi sie w glowie.Dzis wieszalam firanki ,no jakos sie udalo ale ile kropli potu ze mnie splynelo, i dodatkowo ten lek wysokosci:).Skad to sie wzielo, czy to objaw tego okresu ciazy, mama powiedziala ze moze tak byc od 16 do 24 tygodnia.Co wy o tym sadzicie, czy macie cos podobnego.Pozdraiwam WAS serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mnie tymi koktajlami zarzuciłyście ,że poszłam sobie kupić mrożone owoce i właśnie popijam sobie pyszny koktajl. Co robicie na obiadek? Ja zrobię placki ziemniaczane po węgiersku. Znów mam samotny weekend bo małżon jest na studiach. Ale mam lenia i nic mi się nie chce robić. Na szczęście mam małego pomocnika bardzo chętnego do pomocy i jakoś sobie posprzątamy razem. Dziewczyny a co macie na zgagę? Bo ja mam tak straszną zgagę że aż dostaję szału i nie wiem czym to zlikwidować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam mala mi27, mi zgada tez dala sie we znaki, ale jakos tydzien temu sama przeszla,wiem ze pomarancze ktore pochlanialam kilogramami ja nasilaly, ale nie moglam sie powstrzymac,na zgage polecam herbatke z kopru wloskiego, jest nieszkodliwa w ciazy, podaje sie ja noworodkom, przy wzdeciach.Wyczytalam gdzies jeszcze, ze na zgage bardzo dobra jest woda z lyzka miodu i sokiem z cyrtyny, ale czy pomaga.. niewiem nie sprawdzalam.Proponuje jednak ta herbatke.Dobrze dziala na wzdecia tak przy okazji;).Tak tylko kto mi powie dlaczego kreci mi sie tak w glowie, od wczoraj doslownie mam.... urwanie glowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga to czesty obiaw w ciazy niestety :-( nie wiem co pomaga ale w necie znalazlam to : -Maalox --jakies tabletki na zgage dozwolone w ciazy jest tez mleczko do poijania tez sie chyba tak samo nazywa -GEALCID dla kobiet w ciazy - żucie natki - mleko - migdały - żucie maku - rennie - łyżeczka majeranku -majeranek z kminkiem w stosunku 1:1 - żucie zaren kaszy gryczanej i to tyle lece na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Chyba nie doczekam sie odpowiedzi ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Jeśli chodzi o zawroty głowy to tez miałam. Pytałam lekarza dlaczego mówił, że to przez to, ze jestem w ciaży i zeby sie tym nie martwić. A jak już sie ma zawroty to usiaść najlepiej sie położyć i odpocząć. Raz zrobiło mi sie tak słabo, ze zemdlałam to było w drugim miesiący ciąży . A ostatnio w kosciele, było mi tak goraco mimo, że siedziałam a jak wstałam to nagle mi sie zakreciło w głowie i musiałam usiaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Dziekuje Ci Monika82, u mnie to 20 tydzien, ale zadzwonilam do mamy i zapytalam sie czy tez to miala, powiedziala ze kobiety w ciazy maja takie zawroty od 16 do 24 tc.Boje sie,ze przez kolejne 4 tygodnie mnie nie puszcza, czuje sie jakas taka oslabiona, choc jem normalnie.Coz... trzeba znosic uroki ciazy dla naszych malych brzdacow;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez mialam na poczatku krecenie w glowie, a z drabina uwazaj. kupilam sliwki suszone o ktorych pisalyscie, moze pomoga, nic mi sie nie chce, taka ladna pogoda, poszlabym, za spacer ale poklocilam sie z mezem i tesciowka sie zapowiedziala i zaraz wpadnie... zyc nie umierac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×