Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc Zawroty glowy to normalny objaw ciazy szczegolnie w tym czasie - zwieksza sie nam objetosc krwi i stad sie to bierze...Monika masz racje, trzeba sia polozyc i odpoczac. a co do wieszania firanek nie chce nikogo straszyc, ale zona mojego kuzyna wlasnie przez to stracila dziecko..nie wolno w ciazy sie wyciagac bo moze dojsc do odklejenia lozyska. Lepiej poprosic kogos o to. A co do mleka tez o tym slyszalam. Ale u mnie jest taki problem, ze przed ciaza koniami by mnie do mleka nie zaciaglo..jak zaszlam nagle poczulam ogromna chec na mleko..mam normalne zachcianki na przetwory mleczne. I codziennie rano pije szklanke mleka :) Dzieki Bogu jak na razie odpuszczaja mi zaparcia i zgaga. Wczoraj mialam zgage ale tylko dlatego ze zjadlam tlusty obiad :o A z drugiej strony wapn jest niezbedny w organizmie w czasie ciazy..jak go nie przyjmiesz z zewnatrz dzidzia zabierze go z twoich kosci i zebow. Pozdrawiam serdecznie. Milej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Dziekuje Surfitka za rady;)Wiem, ze musze na siebie uwazac,nie przepracowuje sie, staram sie odpoczywac, jesc to co zdrowe, no i to co niezdrowe tez czasami....szczegolnie placki ziemnaczane, tak mnie na nie wzielo, moge je jesc 3 razy dziennie..mniaaam.Niewiem czy to uroki ciazy, ale od ok. 4 dni mam niepohamowany apetyt, dotad przytylam ok.3 kg, wiec w normie, ale boje sie ze te objadanie moze to szybko zmienic...;)Musze cos z tym zrobic.A czy wy dziewczyny tez macie jakies zachcianki, albo wilczy apetyt:}.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek, poki co na szczescie wilczych napadow glodu nie mam. Tez przytylam mniej wiecej tyle co ty :) Ale zachcianki jak najbardziej..wczoraj byly lody truskawkowe polane gestym musem truskawkowym :P:P:P:P:P A brzuszka podobno malo co widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka5552
Cześć dziewczyny! Mam do sprzedania kilka rzeczy po moim dzidziusiu-większość rzeczy jest bardzo mało używana a niektóre nie były używane w ogóle. Mam nadzieję, że coś Wam wpadnie w oko J http://www.allegro.pl/item298407635_super_bluzy_.html http://www.allegro.pl/item298883168_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298928978_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298919841_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298925312_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298905955_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298902039_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298900005_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298895230_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298390927_sliczna_kurteczka_.html http://www.allegro.pl/item298395760_super_komplet_rozmiar_62.html http://www.allegro.pl/item298887930_super_sweterek_.html http://www.allegro.pl/item298398230_super_kombinezonik_.html http://www.allegro.pl/item298886445_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298891206_super_bluza_.html http://www.allegro.pl/item298897719_super_komplecik_.html http://www.allegro.pl/item298401024_super_komplecik_.html Polecam zakupy "na zapas".Wiem ze dla Waszych maluszków juz urodzonych albo niedługo rodzonych :) niektóre z tych rzeczy są za duze ale z własnego doświadczenia wiem , ze pozniej nie ma na nic czasu-zakupy schodza na dalszy plan i dzidzius czasami nie ma fajnych rzeczy bo nie na kiedy polazic po sklepach i cos fajnego mu kupic.Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co u Was? ja robie pranie i ide gdzies, zastanawiam sie coraz bardziej czy do polski nie pojechac na troche. Sama caly czas w 4 scianach i nie ma nawet z kim pogadac (procz was). ps sliwki pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z flohmarku :-) nic nie kupilam tylko sie przewietrzylam :-P aby to dobre i zjadlam pyyysznego kebaba :-) obiadu mi sie robic nie chce moze pozniej cos wymysle na szybko a teraz mam lenia i ogolnie zero checi na cokolwiek chyba poczytam jakas ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Po moim chorobsku ten spacer byl wpros rewelacyjny. Co najlepsze Frankowi chyba też się podobało bo od połowy wycieczki wiercił się niemiłosiernie:) a teraz tez zabrałam sie za pranko i zmianę pościeli i zaraz idę pochłonąć zupkę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki po długiej przerwie widze że ruch tutaj ale czytania nie nadrabiam to poprosze w skrucie co tam u was.U mni juz ok byłam u lekarza dzidzia zdrowa serduszko ślicznie bije. W lutym mam usg to zobacze moje maleństwo.Dawno mnie nie bylo bo mialam problem z internetem i nic nie dzialalo.Witam nowe mamusie... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X........29.06..17...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........1 5.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X........29.06...17...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........1 5.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska- milo cie \"widzec\" juz balam sie , ze cos Ci sie stalo:( ja wlasnie wrocilam ze spaceru i znow krwawilam, brzuch mnie dolem boli :( cala noc maly nie spal razem ze mna, boje sie czy to nie przez moje nerwy :( nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamuska skataktuj sie z lekarzem to na pewno ci powie co sie dzieje.Jak dzidziuś sie rusza to znaczy że jest dobrze ale dla pewności idz do lekarza.Ja osobiście nie wiem co to krwawienie na szczęście nie mialam go przy pierwszej ciąży ani jak narazie przy drugiej mam nadzieje że tak juz zostanie. Co do nerwów to na pewno maja jakis wpływ ale myśle że nie aż tak duże żeby wystąpilo krwawienie.Może pękło ci jakies naczyńko bo czytalam że dos często sie tak zdaża w czasie ciąży ale to akurat nie jest grożne.Czyli mniej nerwów , kontakt z doktorem i na pewno będzie wszystko dobrze 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia pewnie masz racje :) ale mi sie spac chce a jutro trzeba wstac wczesnie, jade na zakupy jakies tam, wymuszone w sumie, a musze jeszcze zrobic zadania do szkoly... jutro znow na sprechanie hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski ja normalnie schizuje nie czuje ruchow malenstwa lekarz powiedział ze wszystko ok w piatek byłam na usg mam nadzieje ze jest tylko takim spiochem jak jego tatus normalnie mam czarne mysli a to moja druga ciaza powinno juz dobze nawalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-nie martw sie, czytalam, ze ruchow nawet do 22tyg nie czuc :) na pewno jest wszystko super :) a ja uciekam na te zakupy i napisze jak wroce, dzis na obiad chinszczyzna mniam :) noc znow nie przespada heh juz nie wiem czym te wory pod oczami maskowac, tym razem to co meczy mnie co roku czyli lamie mi kosci na zmiane pogody :/ kiedys bralam tabletki na bole stawow itd ale teraz nie moge chyba zadnych. Co sie polozylam to tak mnie nogi bolaly, ze mialam lzy w czach heh co to bedzie jak zrobi sie jeszcze cieplej, w zeszlym roku dwa tygodnie ryczalam po nocach-doslownie ryczalam z bolu tak mnie kolana bolaly, jak by mi ktos kosci lamal.. powtorka z rozrywki ;) a moze sa jakies domowe sposoby? ale maly byl w nocy troche spokojniejszy, moze pospal wkoncu. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. U mnie wszystko w porzadku,ruchy delikatne czuje,w sobote byłam u rodzinki oddalonej o kilkanaście kilometrów.Oczywiście dostałam wyklad co do ciąży i porodu:)))))nagadali sie:)))a teraz w niedziele idziemy z mężem na roczek ,chrześnicy męża:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam z ranka ja zaraz wciągam śniadanko i jak zwykle sprzątanko:(:(:( W sobote kupilam sobie fajowe spodnie ciążowe troche drogawe ale musze przecież w czyms chodzić:):):) Kasiu nie martw sie co do ruchów maluszek jest jeszcze za malutki na tak regularne ruchy ja też go nieraz czuje bardzo mocno a potem np. trzy dni przerwy jak lekarz ci powiedzial że jest wszystko dobrze to trzymaj sie tego.Jak mamuska wcześniej napisała to takie dość regularne ruchy czuć dopiero w 22 tygodniu więc głowa do góry i nie martwimy sie bez powodu🌻[kwiat Ja dzisiaj mam zupke kalafiorową i naleśniki z serkiem to do usłyszenia buzka mamuśki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam sobie jeansy ciążowe z tą wstawką rozciągającą:))bluzeczek troszke mam może wejdę w nie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobie wieeelkie pozadki w mojej szafie i to co sie nie mieszcze pojdzie gdzies w odstawke :-( w domu to najlepiej sie w dresie czuje :-) jedne gacie mam ciazowe czarne i szukam namietnie jeansow ciazowych albo takich typu bojowy czy cos takiego , sama w sumie nie wiem ale poki co te co przymiezalam jakos mi nie lezaly buuu kiedy bedziecie robic wyprawke dla malesntwa? ja to bym juz chciala no ale powstrzymuje sie jakos, i narazie koncze tylko na ogladaniu :-) wezme sie chyba za jakies pozadki bo dom w syf zarasta :-( ciekawe jak tam zakupy przyszlej mamuski? udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goba1
cześć dziewczyny.witam wszystkie serdecznie.ja jestem w 19 tygodniu(lekarz co róż podaje inaczej)mi wychodzi ze 20.bede miala synka to już wiem.corcie mam w domku 5 letnia.ciągnie mnie bardzo żeby juz wziasc sie za ciuszki ale sama nie wiem co robić.a jak u was.czujecie już mocno ruchy.bo ja jeszcze delikatnie,częściej niż 3 tygodnie temu i nie wiem czy to normalne.pozdrawiam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po usg wyszlo ze mam duzo wod płodowych i moze dla tego nie czuje jeszcze dzidzi tak sobie tłumacze i sie troche uspokajam ale jutro pojde do poloznej posluchac tetna .AS za dwie godziny spadam z corka do kina na Zczarowana bo nam glowe suszyla o ten film spadam sie teraz kapac pozdrawiam i milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie !! Mam radosną nowinkę - przed chwilą poczułam pierwszy raz ruch dzidziusia... Właściwie to chyba rano był pierwszy, tylko nie byłam pewna czy to jest to... Teraz było takie samo uczucie - nie porównywalne z żadnym innym ;-) Kasiu, cierpliwości - dzidzia na pewno da o sobie znać już wkrótce... Odnosnie wyprawki to ja póki co przygotowuje listę niezbędników, z pomocą siostry, bardziej doświadczonej w tej kwestii...Jak będzie gotowa to ją opublikuje, może któraś z was coś mi podpowie :-) Goba - witamy w gronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, no widzisz doczekalas sie :) Gratulacje :) Ja juz regularnie czuje ruchy malej, czasem jest dluzsza przerwa - kilkugodzinna, ale codziennie ja czuje :) Dzis od rana tanczy w moim brzuszku ;) Kasia, nie martw sie. Moze maluszek jest spokojnum dzidziusiem. : ) Jak lekarz mowil ze wszystko dobrze, to jest dobrze :) Ja sie wstrzymuje z wyprawka. W marcu ma przyjechac do mnie kumpela i ma mi przywiezc duzo ubranek ze swojej corki, wiec sprawdze co bede musiala dokupic by sie nie powtarzac. :) A co do swojego ubrania to tez czekam do wiosny. Poki co brzuszek mi troche urosl, ale w sumie jeszcze nie jest za duzy :) Bluzki wszystkie jestem w stanie zalozyc, a spodnie juz dawno kupilam. Ostatnio dokupilam sobie dwa specjalne ciazowe T-shirty - byla promocja i dostalam gratis buteleczke dla maluszka :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Moja córcia też na szczęście daje mi znać, że jest wszystko w porządku, często czuje jej ruchy. Niewiem jak wy odczuwacie te ruchy, bo ja tak jak bym sie bardzo duzo najadła i miała jakieś bulgotanie. Czasami to są takie delikatne uderzenia. Wcześniej tego nie miałam, więc mam nadzieje, że to właśnie moje maleństwo sobie bryka. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło..................synuś..... ... 05.06...20.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X........29.06...17...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X........... 27.30......15.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.............x...........15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po pożądkach chociaz przyznam sie bez bicia że i na jutro cos zostawiłam bo mi się juz nie chcialo:(:(:( Ja postanowiłam kupować rzeczy po mału jak skończy mi się 20 tydzień to za 2 tygodnie.Ale nie kupie wszystkiego na raz tylko tak stopniowo jak mi sie coś spodoba to wezme na razie nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrociłam z cora z kina ladna basn zaczarowana polecam odprezyłam sie chociarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stawy
na bole stawow dobra jest poduszka podgrzewana-elektryczna, mi osobiscie bardzo pomaga lub masc rozgrzewajaca- ja uzywam naproxen, ale nie jestem pewna czy mozna stosowac ja w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Hej dziewczyny.Ja swoja kluseczke czuje juz dosc czesto (21 tydzien),wierci sie rozrabiaka.A co do zakupow to łóżeczko mam juz zalatwione,wlasnie ogladalam wózeczek i fotelik samochodowy;), chyba zaczne juz cos kupowac.Nie chce wszystkiego tak na ostatnia chwile,wole powoli i z umiarem;).Jestem taka szczesliwa, trudno to opisac.Cala jestem w skowronkach uuuuu.....:).Tylko te zawroty glowy, ale to takie uroki tego naszego cudowngo stanu:).Ostrzegam sie, apetyt jakby troszke mniejszy;)Dobrze bo wczoraj myslalam ze zawartosc lodowki pochlone razem z lodowka;);)A wy jak sie czujecie,jak Wasze maleństwa?Macie jakies "uroki" ciazowe:)? Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×