Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......26. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania ja dziś na obiadek ogórkową robię i racuchy z jablkami. bole krocza minęły dzięki Bogu- chyba po tej luteinie, ale dalej jestem osłabiona i spiaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba -- to mnie troszkę uspokoiłaś. Rozmawiałam z siostra i ona też powiedziała, że trochę tego dużo, ale bez paniki. Chyba zadzwonię do kliniki i porozmawiam z położną, co oni tam o tym myślą. Mierzejka -- ja też miewam durne sny. Niestety zazwyczaj jakieś złe, że coś z dzieckiem będzie nie tak. Taki najgorszy to raz miałam, że urodziłam chłopca, a jego twarz była z takim okropnym grymasem przesycona złem, nasiąknięta do samych kości, że nie dało się na niego patrzeć bo wywoływało to strach. Masakra, mówię Ci, obudziłam się cała mokra i z płaczem. Na szczęście inne są w miarę znośne, ale i tak najczęściej śni mi się mężuś i moja rodzinka - ale koszmarki nie hihi Ja już po zakupkach. Tak się napaliłam i wiecie co kupiłam?? Mojemu mężowi koszulę do pracy i krawat :p a sobie jak zwykle nic hihihi. Ale na pewno się ucieszy:). Pewnie gdzieś za tydzień też pójdę, tylko niech zdążą coś w sklepach zmienić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM - i tak wyjątkowo długo wytrzymałaś. Twój mąż też powinien parę słów mamusi powiedzieć, bo inaczej znów Ty wyjdziesz na tą najgorszą. Ale my tutaj trzymamy Twoją stronę :):):) A wiecie, że dzisiaj jest Dzień Teściowej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... zapomnialam sie pochwalic ze dzis mija mój 200 dzień bez papierosa !! Palaczki !! Uwierzcie w siebie i razem z wiosną rzućcie te śmierdziele !! To naprawde nie jest takie trudne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaniu ja nie pale od pazdziernika-no fakt kilka papierosków zaliczyłam ale wybaczam to sobie.(w porównaniu do tego co wypalałam pake pond pake).jestem i tak z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczynki, że Wam się udało. Ja jestem strasznym przeciwnikiem papierosów. A jak widzę ciężarną, albo z wózkiem i z papierochem to mam ochotę podejść i jej walnąć, że tak się znęca nad swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki. Byłam wczoraj na USG 4D. Super przeżycie. Mężusiowi aż się łzy zakręciły w oczach. Trafiłam na bardzo konkretnego lekarza. Wybadał małą krok po kroku każdy narząd i wszystko jest ok. Mam nagraną płytkę i na dniach przeskanuję zdjęci i umieszczę na fotosiku. Mała waży prawię jak pół torebki cukru.Ale ta moja Hania rozbrykana.I lekarz mi jeszcze powiedział że do 4/5 razy na dobę brzuch ma prawo twardnieć bo macica się powiększa bardzo szybko co wywołuje skurcze. Najważniejszy jest stan szyjki. Jeśli jest długa i twarda to nie ma się czym martwić. Dzień teściowej- zabawna rzecz. Moja teściowa która zawsze uważała mnie za wstrętną grubaskę(jak mnie poznała ważyłam 65kg) w niedzielę powiedziała mi że pięknie wyglądam w ciąży. PM nie daj się. Nie pozwalaj jakiemuś babsztylowi jeździć sobie po plecach. A co na to Twój mąż? Nie może huknąć na mamusię? Z tego co wnioskuję nie mieszkasz z nią? Więc po co ona się wtrąca. Zalezni od niej nie jesteście. Ale niestety są takie wredne mamuśki. Moja własna matka też jest wredną teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......26. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania Pozwoliłam se uaktualnić tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchalki :) Moj synus buszuje w brzusiu i mam wrazenie ze wcale nie spi.Zauwazylam ze jak sie nachodze to nogi mi puchna,ale w 7 mc to chyba normalne.PM nie daj sie,jestem po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) melania-- gratuluje , ze tak dlugo nie palisz, ja nie pale od sierpnia zeszlego roku i nie mam zamiaru wiecej,bo nie chce zeby dziecko czulo papierosy ode mnie, to obrzydliwe. mala mi--------- ciesze sie, ze dzidzia ok :), co do dnia tesciowej faktycznie zabawne hehe, a Twojej sie nagle spodobalas, no popatrz, moja miala mnie za chudzielca, a gdy teraz przytylam, waze 61,5 obecnie, mowi,ze jestem tlusta. Maz stoi za mna, nawtykal jej ale to jest kobieta nie do zycia, do niej mowisz jak do sciany..jak w ogole cie do slowa dopusci. Nie mieszkamy z nia na szczescie, ten etap mam juz za soba. milka-.-- ide tez juz spac zobaczymy co jutro bedzie, ale mam zamiar powiedziec jej wszystko co mam do powiedzenia, nie ´bede przebierac w slowach, wredny babsztyl-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM przeczytalam ze ci ta tesciowa niezle numery wykreca, jezeli nie bedzie cie to kosztowalo zbyt wielu nerwow to musisz jej wygarnac prosto w gebe co o tym wszystkim myslisz. I jasno warunki postawic, ona musi sie z toba liczyc. Tworzysz z mezem rodzine, odrebna jednostke, macie prawo do wlasnego zycia, i nikt nie moze w to ingerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulka, jak masz stresa to moze zaczekaj , i po porodze dzialaj. A do tej pory olej ja totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze teraz cos zdzialac, bo ona nie da nam zyc i bedzie sie wpierdzielac do dziecka, a wole ja odizolowac jak tylko sie da! nie potrzebuje jej :) milka---znow mi sie chce czekolady :D idem lulu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulka:( jezeli rozmowa z nia bedzie cie kosztowala duzo stresu to narazie olej. Malenstwo sie urodzi wtedy bedziesz walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadaniu-bułka z serkiem kanapkowym i pomidorkiem,a teraz herbatka. mały śpi-nie buszuje,córcia w przedszkolu a na dworze mróz. a wy co?śpicie?ja może też się położe może mały się wtedy obudzi i pofika mamie w brzusku. dziewczyny jak my wytrzymamy do czerca?to jeszcze 3 miesiące? tak się zastanawiam czy zacząć prać rzeczy malucha?powoli bo troche tego jest a trzeba jeszcze posegregować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie większe i mniejsze brzuszki! Nie odzywałam się ostatnio bo niestety czasowo się nie wyrabiałam. Ale przynajmniej starałam się być w miarę na bieżąco z Waszymi postami! Dziękuję tym paniom, które zaktualizowały tabelkę i PM-jeszcze raz bardzo Ci współczeuję i nadal trzymam kciuki za twoją walkę z nią! U mnie dziś piękny dzień-słoneczko praży tak że aż chce się działać. Ja co prawda w pracy od 8 ale na bank pójdę sobie na jakiś spacerek po pracy.Życzę wszystkim miłego dzionka bo nie wiem czy dam radę się dziś dozywać na bieżąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba! Wydaje mi się że z tym praniem jeszcze troszkę za wcześnie. Ja widze jak to jest ze mną. Kupiłam troszkę ciuszków i jak tylko ktoś przychodzi do nas w odwiedzinki to pokazuję bo nie mogę się powstrzymać, więc przy takiej częstotliwości "palcowania" wstrzymuję się z praniem do początku maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki i Dzidzie :) Ja znów w nocy spać nie mogłam, po południu powróciły wszystkie bóle, którym miałam nadzieję, już sie pozbyłam. Za torano, jak tylko męża uszykowałam do pracy i położyłam się z powrotem spało mi się jak małemu dziecku :) I jakoś dopiero teraz wstałam i jeszcze w piżamie wpadłam od razu zobaczyć co u Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki:) Bylam wczoraj u lekarza, ale tylko porobili mi badania,i krotko usg na potwierdzenie plci- bedzie dziewuszka:D juz sama widzialam brzoskwinke, ale mala nie chciala pokazac, az wkoncu udalo sie zobaczyc. A za 4 tygodnie bede juz miala KTG robione trwa to z pol godziny, ale poslucham serduszka jak bije. Narazie nie piore ciuszkow, bo nie mam zbyt wielu, zaplanowalam zakupy na kwiecien-maj i jak wszystko skompletuje to wypiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka to rob cos do picia, albo sniadanko ja mam ostatnio faze na musli z czekolada i orzechami, wlasnie wielka miche zjadlam:P I przychodz na pogaduchy. Moze wez magnez na te bole ale duza dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
Przepraszam, że się wtrącam, ale mam problem, a ponieważ jestem również z czerwcówek zwracam się z nim właśnie do was... dziewczyny czy u was wszystko przebiegało sprawnie jak do tej pory?? U mnie lekarz wczoraj zauważył niemiarowa prace serduszka mojej dzidzi, jest to 26 wg OM, nie wiem co myśleć jest mi strasznie źle, bo ja nigdy nie chorowałam na serce, żadnych leków nie przyjmowałam, a tu takie coś. Wszystko było dobrze do wczoraj... :( powiedział. żebym narazie nie martwiła się na zapas i zlecił badania, ale trzeba czekać na termin, a co teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka już wkręciłam kanapkę z serkiem topionym śmietankowym, pomidorem i papryką ale tak mi smakowało, że chyba muszę sobie jeszcze zrobić :p Jeśli chodzi o tą pracę serduszka, to zapraszamy do nas zawsze. Wiesz, myślę, ze nie powinnaś się bardzo martwić, bo może jesteś przeziębiona albo coś i stąd to się wzięło. Ale jeśli chodzi o to, że masz czekać do terminu porodu (tak zrozumiałam) to zmień lekarza, bo wiem, że mnóstwo chorób można leczyć u dzieci w łonie matki, a w takich sytuacjach to chyba tym bardziej czas się liczy. Takie jest moje zdanie. I trzymaj się cieplutko, główka do góry, na pewno będzie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie proszę... ***
troszeczkę źle się wysłowiłam, chodziło mi o to, że trzeba czekać na termin dodatkowych badań, a nie do terminu porodu. Przepraszam za nieścisłość. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, chciałabym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czerwcowki. Jezeli bedziesz sie jeszcze martwila do tego, to tez na pewno na serduszko dziecka dobrze nie wplynie. Badz dzielna i spokojna. Po badaniach bedziesz wszystko wiedziala. Nie pij nic co zawiera kofeine, bo to tez zabuza prace serca maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×