Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość lklkklk
to po co by mi zapisywał tabletki anty ? gdyby cos podejrzewal to kazałby sie zglosic za 2 tygodnie a nie dopiero wtedy gdy dalej okresu nie bedzie ! ja zaświruje!!! w grudniu miałam 2 okresy co 19 dni , w styczniu dostałam w 26 dniu cyklu gdzie zawsze mam co 36 dni , w lutym dostałam w30 dniu cyklu plamienie a w tym miesiacu czekam... bylam u lekarza w grudniu w lutym i teraz w marcu to chyba wie co mi jest ciąże wykluczył to nie wiem . piersi mnie bola jak przed okresem gdzie w tamtych miesiach nie boały wcale a okres mnie zaskakiwał bo nie czułam zadnych objaw ze ma sie poajwic a i dodatkowo miedzy cyklami mialam długie plamienia brunatne to moze byc wina hormonów?co do ciazy to mam watpliwosci bo zabezpieczalismy sie zawsze i rzadko sie kochamy.. no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi, ale twoja Hania jest słodka... lk...ja nigdy nie miałam problemów hormonalnych i gdy u mnie było coś nie tak z okresem to po prostu wiedziałam, że jest to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :) Lklklkl, wedlug mnie w ciazy na pewno nie jestes. Ciaze sie liczy od pierwszego dnia miesiaczki, ktora wedlug tego co podalas byla 15 stycznia..a to juz prawie 2 miesiace..czyli ok. 8 tygodni. W 8 tygodniu widac na usg calkiem sporego maluszka. Poza tym zabezpieczenie ktore stosowalas wyklucza ciaze..wiem ze cuda sie zdrzaja ale chyba w twoim przypadku tak nie bylo. Sadze, ze masz jakies zaburzenia hormonalne. Bardzo dobrze to znam i ten spozniajacy sie @ i bol piersi...prawdopodobnie estrogeny szaleja :o Przyszla mamuska, jest tak jak mowisz..ja malenstwem przed ciaza nie bylam wiec ubrania L ciazowe spokojnie sobie wybieram. Chociaz niektore spodnie sa przeogromne.. Alkatraz, fajnie ze wkrotce bedzie wlasny kacik. Goba, podziekuj Kubusiowi za cudowne zyczenia 😘😘😘 A co do spania to fajnie bedzie jak mu sie nie odwidzi za 3 miesiace ;) A co do humorow, to chyba norma...wczoraj prawie sie rozplakalam jak sie dowiedzialam, ze kol urodzila coreczke.......aj, jak ja sie nie moge doczekac czerwca. A dzis maz zabiera mnie na jakies zakupy, zobaczymy..szukam jakis bucikow na wiosne. Moze jakas spodniczke, bo w sukienkach wygladam jak wieloryb..mam duzy biust i w biodrach tez szyja bardzo szeroko :o Milej soboty zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkklk
dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze kiedys tu na tym forum pochwae sie z wami szczesliwa wiadomoscią ale jeszcze nie na to pora chociaz chwilami mam pragnienie miec juz takiego małego pachnącego bobasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM zatyczki nie pomogą to tak jak bym połozyła głowe na torach a pociąg by własnie jechał-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz współczuje chociaż znam to z własnego doświadczenia. a teraz gdy mąż nie pali to chrapie mniej ale jak wypije to masakra. na 18 idziemy do kina na stend up 2 -chyba dobrze napisałam a potem na jakieś piwko(oczywiście kto może to może). surfitko a ten mój kubuś oczywiście co robi?ŚPI. ja niewiem ile można ale zaraz położe się na 30 min i zobacze czy się odezwie.mały śpioch. do jutra miłej soboty laski pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, czyli przeciwienstwo mojego rozrabiaka w brzuszku..czasem sie zastanawiam czy ona wogole spi :P:P:P Fakt, ma dni kiedy kilka godzin jest spokojna, to az sie dziwie i zastanawiam czy aby wszystko z nia ok..ale od wczoraj dostala jakiegos krecka i gilga mnie, hihi :D:D:D Boje sie zeby jej to rozrabianie nie zostalo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk,co tu tak pusto ?? mala mi----malutka slodka :D ❤️ surftka-----jeszcze troche i bedziesz miala swoje malenstwo :) ja tez sie nie moge doczekac maja, choc do porodu mi sie nie spieszy na mysl o bolach :\\ alkatraz--wspolczuje :( ale jeszcze troche i bedziesz miala gdzie uciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany co za dzien caly dzien w biegu ale w koncu troche luzu wrocilismy niedawno z reala i padam na pysk wstawilam do piekarnika karkowe na jutro wg nowego przepisu troche sie boje co z tego wyjdzie ale jak bedzie ok to wam napisze :-) tez bym juz chciala czerwiec no ale coz trzeba swoje odczekc..te bole mnie tez przerazaja aaaaaaaaaaaaa dostalam dzisiaj od mezusia sliczniaste kwiatki :-) trzebabedzie mu sie jakos odwdzieczyc chyba mu miesko pozwole popodgryzac :-P ja mam pare ciuchow ciazowych jedne gacie fajne takie kaki kolor z guma sportowo szyte i nawet je lubie pare bluzek i pare tez zwyklych bluzek cos jakby tunika szyte , niektore ciazowe mnie przerazaja jak je przymierzam :-( ale najwygodniej mi w dresach :-P chociaz tak troche gupio mio ciagle w nich lazic no ale co tam pieprze to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM nieładnie z jego strony mi osobiście się nie spieszy do czerwca przeraża mnie nocne wstawanie i niewysypianie się. Jestem strasznym śpiochem i musze swoje odespać a jak malutka będzie już na świecie to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz-- wiem, ze nieladnie, ale co poradze Mysle, ze jak mala bedzie na swiecie to przestawisz sie szybko :) odezwie sie instynkt macierzynski :) ja bym poszla spac, ale czekam na kuzynke :/, umowilysmy sie na dzisiaj wcieczor,ale ja mialam na mysli ok 20:00 a nie 23:00, pisalam jej , ze ide spac zaraz ale ona przystaje przy swoim, ze bedzie ok 23-tej bo chce drinka wypic, no ciekawe jak ja wytrzymam :( oczy mi sie kleja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z kina i pubu.film był fajny a w pubie wypiłam 2 piwa oczywiście bezalkoholowe.mały brykał przy muzyce-teraz chyba odsypia.a z mężem kłótnia-bo się spił a ja tego nie cierpie-i jest gnój-teraz poszedł spać ale zobaczy rano aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajestem taka wściekła na niego że zabiłabym własnymi rękoma. a teraz śpicie dobrze-dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno się przestawie nie bede miała wyboru, ale znam siebie i wiem że jestem śpiochem więc będzie mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry --pobudka. Dziewczyny samam mam do siebie pretensje-przesadziłam wczoraj z porządkami(bo oczywiscie jak juz sprzątam to wszystko muszę naraz zrobić) i wieczorem pobolewał mnie brzuch i skurcze miałam, na szczęście miałam nospę i wziełam, ale cały wieczór przeleżałam w łóżku. Dzisiaj tez się dziwnie czuję,albo jestem przewrażliwiona. Mam wrażenie że brzuch mam jakiś taki rozdęty. Maluszek sobie bryka więc chyba jest OK. Ale dzisiaj odpoczywam, żadnego wysiłku. Na szczęście w środę mam wizytę u położnej to zapytam czy jest się czym przejmować. Boję się trochę bo w poprzedniej ciąży musiałam brać leki przeciwskurczowe i 2 razy byłam w szpitalu. Ale ta ciąża jest zupełnie inna i mam nadzieję że to się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! nie wyspalam sie, kuzynka siedziala do 3:30 w nocy, myslalam, ze padne... goba.-...ja tez sie zawsze denerwuje jak mezus sobie wypije 2 za duzo, ale coz ..taka ich natura ;) demilunia----------za duzo sie narobilas, ja tez jak przedobrze to potem mam bolé i skurcze, lepiej sobie rozlozyc prace na pare razy, ale na pewno wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła...ta twoja kuzynka to chyba jakaś mało domyślna. Niewiem jak wy, ale ja teraz zrobiłam się jakoś mało towarzyska, nie chodzi o to, że unikam kontaktów, ale jeżeli ktoś jest u nas za długo to jakos mnie to tak męczy. Malutka w brzuszku wariuje, teraz troszke się uspokoiła. Tak na nią czekam i ciągle zastanawiam się jak ona będzie wyglądać, rodzinka twierdzi, że będzie mieszana, bo ja i mój mąż jesteśmy do siebie podobni. Już za niecałe trzy miesiące się przekonamy... Gdzie czujecie najczęściej kopniaczki, bo ja po lewej stronie brzuszka, dól i okolice pępka. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli, bo na pogodę to dzisiaj raczej nie ma co narzekać, zwłaszcza u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka--- ja lubie gosci,ale o odpowiedniej porze ;) moj maluch kopie raczej z prawej,ale to zalezy jak sie ulozy u nas slonka nie ma ale nie jest zimno, chyba sie zbiore i pojde na spacer do parku, ale jestem w rozsypce, dopiero co zjadlam sniadanie i teraz wciagam kinder bueno(moglabym jesc tonami :D) dzis maz w robocie do 17, na obiad mam pomidorowke, zrobie jeszcze salatke z kalafiorem i brokulami, nic wiecej bo on je w pracy tez obiad(w restauracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki. Ja miałam ciężką noc.Brzuch stawiał mi się co chwilę. I mała dzisiaj rano była bardzo spokojna więc byłam trochę zdenerwowana. Jeszcze na dodatek pół nocy wymiotował i bolał go brzuch. Na pogotowie jak poszłam z rana to przyjęła nas chyba ucząca się lekarka. Nie bardzo wiedziała co małemu jest i nie wiedziała jakie mu dać leki. W końcu wypisała dawkę taką jak dla 12 letniego dziecka i w aptece nie sprzedali mi tego. Pogoda u nas cudowna. Słoneczko i ciepło.Jest około 13 stopni. Już się nie mogę doczekać momentu gdy wezmę w ramiona moją malutką. Boję się porodu ale mój mężuś będzie razem ze mną. Goba mnie też doprowadza do szału jak mój Piotrek przesadzi z alkoholem. PM to nieźle się zasiedziałyście. Nie wiem ale ja chyba bym zwróciła uwagę takiej kuzynce, że troszkę za długo przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi--- wspolczuje :( moja kolezanka lezy teraz w szpitalu z malym, bo jakis wirus jest w powietrzu i strasznie wymiotowal, bala sie ,ze sie odwodni. Ugotuje warzywa i ciekam na spacerek :), moze zajde na lodzika..mniam... :) a kuzynce powiedzialam, zeby nie przychodzila tak pozno bo bede spac,ale ona sie z chlopakiem poklocila wiec przylazla :/ hheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zadna z nas nie lubi jak nasi panowie wypiją o jednego zdużo- ale jak to faceci nie znają umiaru Ja dzis spałam bardzo dobrze a po śniadanku pojechałam z mężem pospacerować nad morze, słoneczko świeciło i było bardzo ciepło super- żeby już tak było lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne te ubranka a co z cena to sie nie orientuje czy za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranka śliczne cena myśle że adekwatna do ilości i jak widać jakości ubranek ja nic nie kupiłam jeszcze i myśle że nie bede zawiele kupować. Napewno sporo dostane w prezencie a i koleżanka niedawno rodziła i już dla mnie ma odłożone ciuszki po swoim synku. Maluszki szybko rosną i nie ma co zawiele zapasów robić bo się tego nie wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, bardzo ladne te ubranka :) A cena..trudno powiedziec. Mi sie wydaje dosc wysoka, ale moze mam mylne wrazenie. Ja wczoraj juz sporo kupilam dla mojej krolewny, z tym ze ja juz kupuje ubranka nawet na 6-9 miesiecy, z uwzglednieniem pory roku. Teraz zaczely sie ogromne wyprzedaze cieplych rzeczy..wiec na jesien i w zimie beda jak znalazl :) A malenkich mam juz sporo, z tym ze Alkatraz ma racje, dzieci szybko rosna i nie ma co kupowac za duzo. No chyba, ze sie idzie na zakupy z mezem ktory upiera sie jak osiol przy czyms i jego corka musi to miec!!! i koniec. :p A ja dzis sie jakos dziwnie czuje, znowu jakis katar...chyba tez ciazowy. Mala kopie az brzuch mi czasem podskakuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranka sliczne i nie drogie, ja kupilam ostatnio dla malego komplecik spodenki z bluzeczka i prawie 20euro, a tu masz tyle rzeczy :) ale sie ciasta najadlam, maz mi przywiozl z pracy, chodzily za mna paczki takie cieple i chyba w tygodniu usmaze..mniam :) dziewczyny mam pytanie, mam przeznaczone 2,5tys zl na rzeczy dla malego jak bede w Polsce, lozeczko mam, materaz tez, wozek kupuje dziadki, pytanie moje, gdzie we wroclawiu mozna kupic fajne rzeczy dla malucha i ceny zeby byly w miare ok, bo musze sie zmiescic w tej sumie, nie wiem czy starczy na wyprawke dla malucha, ciuszki mam juz kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie kupię dużo ubranek. Ale tym po prostu nie mogłam się oprzeć. Muszę kupić też jakąś komodę bo nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać. A z drugiej strony może trzeba porobić zapasy bo jak wzrośnie vat to ceny będą z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze nie ktore z Was dostana od kogos, ja musze wszystko kupowac od podstaw,dobrze ze dziadki wozek kupia, ja mam tylko wybrac, a ubranek od teciowki nie chce :p bo mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×