Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

U mnie mozna na tarasie zrobic, a za plotem mam przytulny lasek, takze jak ktoras przesadzi, to kontakt z natura od razu gwarantowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla Mamuska ja juz waze 65 kg!!! A przed ciaza 52. Te dodatkowe kilosy czuje na kosciach, normalnie jak zrobie przysiad, to potem podniesc sie nie moge. Tak sie zastanawiam jak ja urodze, skoro taki glupi przysiad tyle wysilku mnie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ale mnie tak boli od 1,5 miesiąca i miałam w tym czasie szyjkę sprawdzaną chyba ze 3 razy, cały czas 41 mm więc lekarz mi mówi, ze jest bardzo dobrze. Także, na szczęście to nie to. Choć jak już mówiłam, siostra mnie nastraszyła, że mogę rozwarcia dostać. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo w tym roku byłam już u lekarza z 6 razy. Następną wizytę mam 18 i nie chcę wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....25..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........23..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka skoro lekarz mowi ze jest ok,to jest. Widocznie tak przechodzisz ciaze. Bedzie dobrze. A co z wyborem szpitala naprawde w Brzegu nie ma nic odpowiedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza 54 a teraz 61,4 , i tez przysiada nie zrobie :p, no ten kontakt z natura to na pewno ktoras zaliczy :p podejrzewam ze ja polece jako pierwsza bo glowy do picia nie mam :p a teraz mieszam to lasagne i zagladam ci chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Brzegu jest tylko jeden szpital i nie chcę nikogo publicznie obrażać ale moim zdaniem ginekolodzy tam pracujący nadają się tylko do czytania gazety. Zbyt wiele razy się o tym przekonałam, a mogłabym opowiadać i opowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie pewnie byloby podobnie po tylu miesiacach abstynencji:P Pare kieliszeczkow i odlot:) Elmirka no to dziwne bo Brzeg w koncu nie jest takim malym miastem, a taka kaszana. Slyszalam ze w Olawie jest niezle, lekarze i polozne ok, ale to tylko opinie paru znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś trafiłam do Oławy na pogotowie, a tam na izbie przyjęć było rozmazane gó*** i wszyscy to mijali i nikt nie posprzątał, a byliśmy tam około 1h. Więc jakoś nie bardzo :( A brzeski szpital na prawdę jest niezły tyle, że nie znam ani jednego dobrego lekarza, który tam pracuje na ginekologii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM zapisalas sie do szkoly rodzenia? Wiesz,ze kasa chorych pokrywa wszystkie koszty, tylko mezus musi za siebie zaplacic. Ja wybralam kurs tylko dla kobiet, a w tym sa 2 spotkania rowniez dla osob ktore beda przy porodzie. Apropos osob towazyszacych, ogladalam dzisiaj program wlasnie o porodach, i pokazywali dziewczyne rodzaca, a przy niej jej maz, mamusia i tatus!!! A rodzice to juz mozna powiedziec dziadkowie. Wyobrazacie sobie w tak intymnej i bolesnej chwili mamusie i tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to dziewczynki ja też dołączam się do małej imprezki - mój tata robi wino z dzikiej róży (róża zbierana tylko nad morzem -przewiana i zdrowa) już tez nie moge się doczekać aż skosztuje tegorocznego przysmaku. A że % najlepiej wchodzą na powietrzu proponuje wypad nad morze lub w góry będziemy na łonie natury ;) i napewno nam nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka to okropne z tym g....em:P Wybor masz ciezki w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż będzie obowiązkowo przy porodzie,ale nie wyobrażam sobie rodziców przy porodzie. A co do szkoły rodzenia, to ja się zapisuję gdzieś na kwiecień do takiej, za którą faktycznie nie trzeba płacić, ale mąż też ze mną chodzi za darmo. A nawet ta położna, która ją prowadzi słyszałam, że sama zachęca, żeby przychodzić parami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właściwie nie mam wyboru. Mam nadzieję, że ten Namysłów się sprawdzi, i że zdążę dojechać na czas. Bo chyba wolę urodzić w samochodzie niż w Brzegu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce sie zapisac, mezus niech placi bo bez niego nie ide :p a wyobrazasz sobie tesciowa przy porodzie?????????? haha bo ja wkoncu mojej dalam do zrozumienia, ze jej przy tym nie bedzie, mimo jej nalegan :p alkatraz---jestem za, imprezka nad morzem , ja dowioze swoje wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz PM niektóre przy porodzie baaardzo krzyczą, wtedy mogłabyś jej bezkarnie nawtykać za te wszystkie miesiące udręki hehehe A tak poważnie, to masakrę byś miała jakbyś jej uległa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zastanawiam czy rodzić z mężem? z jednej strony było by miło gdyby był ze mną a z drugiej nie wiem czy bym chciała żeby widział mnie w takim stanie. do szkoły rodzenia chce zapisać sie na początku kwietnia napewno będziemy chodzić razem ale do wspólnego porodu jeszcze nie jestem pewna tym bardziej że mam wspaniałego lekarza prowadzącego i on napewno będzie przy porodze więc zawsze jakaś miła duszyczka mam jeszcze czas zeby sie zastanowić A Wy jesteście zdecydowane na porody rodzinne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze z mezem warto na kurs, ale moj mial jakies opory wiec nie naciskalam, a jak pojdzie 2 razy tez chyba bedzie ok. Elmirko nie zycze porodu w samochodzie:) PM chyba nie dopuscisz, starej obcej baby do porodu, ktory ma byc radoscia i prawdziwym wydazeniem dla ciebie i meza. NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz ja chce z mezem rodzic, wydaje mi sie ze facet ma lepsza wiez z dzieckiem potem. Wyobraz sobie ze porod to jest przezycie silniejsz od np. slubu czy nawet smierci. Tak wiec jak myslisz jakie podejscie do malzenstwa mialby maz nie biorac udzialu w slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyglad w czasie porodu no trudno napewno nie wyglada sie wtedy najpiekniej, ale chyba w tym momencie facet nie zwraca uwagi na urode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi apetyt zrobiłyście na to winko-szok.ja to się normalnie upije potem.ostatnio jak byłam u siory to wypiłam ciutke czerwonego wina rozcieńczonego z wodą mineralna.jak byłam na badaniu w szpitalu to lekaka powiedziała ze nawet wskazane lampke czerwonego,ale ile to lampka to niewiem wiec miałam mało nalane. krupnik już wysyłam -smacznego. a medaliony to pierś z kurola pokrojona w kostke,sól,pieprz papyka,ciutka magi,pietruszka zielona,2jaja,i mąka i to wszystko wymieszać i smażyć na tłuszvczu po 2 razy z kazdej strony-można dać inne orzyprawy lub co się lubi(moja ciocia dała ostatnio pieczaki podsmażone).co wy na to? a mój kuba tak się rozkopał godzine temu że dopiero teraz skończył-ciekawe o czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zeby był ze mna tak na 80% ale na 20 % wolałabym byćsama wiem o tym że to nie jest ważne tylko dla mnie ale i dla niego ale jakoś mam opory. Może to minie wszytko jak pójdziemy do szkoły- wtedy bede wiedziała czego się spodziewać i utwierdze się na 100 % w decyzji czy chce zeby był ze mną. Wiem że jemu na tym bardzo zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopuszcze jej nigdy, zeba wlazla na sale, ja chce zeby maz byl bo z moim jezykiem jeszcze kiepsko, a pozy tam mojego lekarza prowadzacego nie bedzie, nie wiem na kogo trafie, wiec bede czula sie lepiej jak bedzie przy mnie. hehe dobre jest, ze jak sie beda k**** sypaly to nikt nie zrozumie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz jak mezowi zalezy to tymbardziej powinien byc z toba, nie odtracaj go. Wyglad naprawde nie jest wazny w tym momencie.Zreszta wydaje mi sie, ze jak dostaniesz boli, to bedziesz chciala miec meza przy sobie. Goba teraz medaliona zjadlabym apropos kurola, tak czytam, czytam i dopiero teraz zajarzylam ze o kurczaka chodzi, ale jeszcze nie tak do konca jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak bardzo bóle nie przerazają jak igły. Jak pomyśle że bede miała ją wbitą w żyłe to słabo mi się robi Panicznie sie boje zastrzyków, na pobiaranie krwi chodzi ze mną tata -bo mąż jest w pracy. A ja od rana przed wizytą już panikuje i płacze jak by od tego moje życie zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O PM dzieki za ciacho, ty to jestes fahura w kuchni:) A jak lasgne wychodzi? Alkatraz no cos ty, ja juz sie do igly przyzwyczailam, bo przed ciaza mialam pewne problemy hormonalne i co chwila pobierali mi krew do badania. Moja rada: Odwroc glowe i nie patrz na reke, zobaczysz ze nie boli nic. Mnie przeraza cos innego mianowicie cewnik przy cesarce. Mialyscie kiedys zakladany? Panika mnie ogarnia na sama mysl, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze odwracam głowe ale to nie pomaga wiem że to tak strasznie nie boli i nie poeinnam się tego bać tak panicznie ale to jest silniejsze odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl sobie Alkatraz ze szkoda nerwow na cos co nie boli i trwa pare sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje panicznie igly :p pare razy zwialam z przychodni jak chcieli mi pobrac :p a tato moj jest taki sam boi dupa jak ja i nawet do szpitala ze mna nie wszedl, tylko czekal pod drzwiami, jak zwialam to powiedzial, ze mam racje bo on by tez zwial :p a cerwnika nie mialam i obym nie musiala nigdy miec :/ lasagne wlasnie sie upiekla, czekam az mezus sprobuje, zaraz bedzie w domu :p ja nie jem bo nie lubie miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×