Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Masterek :) ale ci dobrze, podzielilabys sie :D mnie maly tez kopie po zoladku i watrabie, czasem to mi wszystko do gardla podchodzi, wiec sie przyzwyczai bo mu coraz ciasniej i dostaniemy jeszcze nieraz w kosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja niestety nie moge spożywać takich łakoci jak Wy! Jednak będę musiała być pod stałą kontrola poradni diabetologicznej! Drugi raz wyszedł mi wysoki cukier. Mam nadzieję, że wystarczy tylko dietka. Brzuszek mnie już na szczęście nie ciągnie, więc będę mogła też zażywać więcej ruchu, a podobno to ma duży wpływ na poziom cukru. Na razie jem same warzywa, chleb razowy i chudą wędlinkę. Dobrze, że mieszkam niedaleko Wa-wy i będę miała podobno dobrą opiekę w szpitalu na karowej, który specjalizuję się w prowadzeniu \"słodkich\" ciąż. Po urodzeniu badają tam dokładnie dzidzię, czy jest wszystko w porządku. Wiecie to jest moja trzecia ciąża(dwie poroniłam) i to jest najdziwniejsze, że przy każdej coś mi dolega co zdarza sie średnio raz na 1000 ciąż. Tylko już teraz mam nadzieję, że tą ciążę uda mi się bez problemu donosić i urodzić zdrowe dzieciątko. Przecież nie może być już inaczej. Prawda? Tym bardziej, że teraz jest już tak blisko rozwiązania i ciągle czuje moją kruszynkę w brzuszku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Mierzajko spokojnie wszytko będzi juz OK. Czujesz ją brzuszku i to jest najważniejsze, a poza tym juz pokonałyśmy wszytkie półmetek teraz już z górki :) Ja bedę miała wyniki z glukozy jutro, to napisze czy mam podwyzszony poziom cukru czy nie. Zawsze uwielbiałam słodyczne, teraz zajadam się "Merci" :) A pewnie od jutro będzie dieta :) Czyli jak się ma podwyzszony cukier to trzeba ze słodyczy całkiem zrezygnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko! Nie może być inaczej jak tylko dobrze!Na bank urodzisz zdrowego, ślicznego dzidziołka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, napewno wszystko bedzie z toba i dzidzia dobrze. :) Wlasne moja ostatnio tez wieczorami odstawia taki teatrzyk tatusiowi ze szok ;) Ale mnie kopie po roznych narzadach i czasem mysle ze zamiast dwoch nog ma co najmniej 6 :P Moj brzuch przybiera tak rozne formy, a wczoraj wieczor po raz pierwszy zlapalam ja chyba za kolano, bo jak przycisnelam twardy wystajacy punkt to zaraz dostalam kopa :P A co do pracy na zachodzie...jestem tu juz praie 3 lata i zdecydowanie wracam do ojczyzny. Moze Europa jest znacznie lepsza, ale juz mam dosc tej \"wolnej\" Ameryki. To nie jest miejsce na wychowanie dzieci. W Polsce mam dom, przyjaciol, rodzine..i dlatego wracamy w przyszlym roku. Jak skonczylam studia tez pracowalam za 4 zl/h...sasiad na myjni tyle zarabial :o Ale jakos sobie damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za pocieszenia. Dobrze, że jesteście. Malutka chyba też ciągle daje mi znać, że jest wszystko w porządku, bo tak się rozpycha, że aż brzuszek mi skacze! super cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, ja mam takie same odczucia jeżeli chodzi o ruchy dzidzi w brzuszku. Czasem jest rzeczywiście tak jakby napierała wszystkimi częściami ciała naraz. Wczoraj byłam u znajomoch, którym się urodziła właśnie Michalinka. Słodka dziewczynka. Co ciekawe my tez chcieliśmy naszej tak dać na imię, ale nas wyprzedzili a poza tym to co tydzień to u nas inna opcja imienia. Na razie stanęlo na Marysi lub Ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Witam wszystkie mamusie:) Widzę że wszystkie coś pieczecie ja zamierzam upiec w piątek złotą rosę-uwielbiam!!!i mam ochotę na karpatkę,dawno nie jadłam:) Co do mieszkania za granicą to nie jest tak różowo,ja mieszkam w Irlandii,owszem starcza na wszystko i to tylko mąż pracuje,ale tak jak mówicie żal rodziny,której się nie widzi i przyjaciół,w ogóle człowiek nigdy nie będzie się czuł jak u siebie.Mamy plan wrócic do Polski tylko w dalekiej przyszłości,jak się polepszy...czyli niewiadomo. Co do maluszka to moja też ciągle kopie ale w żołądek jeszcze nie dostałam,za to zgaga mnie często męczy,masakra:(A teraz uciekam bo obiecałam sobie zacząc sprzątac już na święta żeby było czyściutko,także papa:) Jeszcze jedno wszystkie będziemy miały zdrowe śliczne dzidziusie,jestem pewna:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, my tez ciagle sie zastanawiamy jak dac na imie coruni ..Michalina to pierwsza mysl nasza :) Ale przeszkadza mi troche, ze jest malo universalne i jak kiedys bedzie chciala za granice pojechac to bedzie miec problem..i co, bedzie przerabiac na Michelle? Zastanawiamy sie nad Nina i mi sie odoba Amelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
U mnie będzie Vanessa,chyba że mi się jeszcze odmieni albo dziewczynka okaże się chłopcem bo na razie lekarz dał nam tylko 85% że będzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie skończyłam sprzatac pokój kurcze co ten chlopak tam nie mial chyba wszystko co się da.Z wierzku bylo czysto ale pod łóżkiem i w zakamarkach to masakra a podobnierz co sobote sobie sam sprzata ale co trzy wielkie reklamuwy poszły do smieci i odrazu w pokoju czyściej.Ciekawe czy mi sie nie oberwie za te wyrzucone rzeczy ale postaram sie coś wymysleć do 15:(:(:( mirzejka jak juz ci dziewczyny pisały wczesniej bedzie na pewno wszystko dobrze najwarzniejsze jest pozytywne myslenie.Trzymaj sie tylko zalecen lekarza a dzidzia urodzi sie piekna i zdrowa.W polsce kilka moich kolerzanek miały wlaśnie cukrzyce ciążowa i każda urodziła zdrowe dziecko chyba jedna miala tylko dziewczynke z duża waga 4,5 kg ale pozatym bylo wszystko ok.Gorzej maja mamusie które zachodzac w ciąże mialy cukrzyce ale u ciebie bedzie ok przeciez juz tak malo czasu nam zostalo więc trzymam za ciebie kciuki i bobaska🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie podjadam małemu kinder czekoladki i popijam kapucinko pychotka... U nas w rodzinie daje sie drugie imie po dziadkach którzy zmarli dla udczenia ich pamięci ale jak jest ładne imie.Mój synek ma np. po zmarlym tacie mojego Michała imie waldemar ale jak dorosnie to nas za to przechśći .Malutka bedzie miala Julia Barbara po mojej babci wogóle kiedys myslałam nad pierwszym imieniem basia bo bardzo mi się podoba ale Julia po polsku i po angielsku ładnie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, napisze ci tylko, ze cukrzyca ciearnych to nie taka rzadka sprawa.Podobno zdarza sie u ok 5-7% kobiet. Mnie przestrzegano od poczatku ciazy zebym uwazala :o , ze wzgledu na moje pco i problemy z przemiana materii. Kobiety rodza zdrowe dzieci i same sa zdrowe po porodzie, napewno dietka i ruch pmoga utrzymac wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia, a u nas w rodzinie pierwsze imie daje sie po rodzicach, potem dziadkach...ja mam na drugie po babci, a moja siostra po mamie. Sama nie wiem co zrobic, bo jakos Anita mi sie nie widzi na drugie dla malej. Mysle, ze moze dam jej imie naszych babc ( mojego meza i moja mialy tak samo na imie) Stefania. Moj to wogole na pierwsze tak chcial dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania mi sie zle kojazy bo tak ma na imie moja tesciowa ale iezeli chodzi o samo imie to naprawde ładne a wogole zauwarzyłam że takie starsze imiona powracaja do mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podzućcie mi jakies swoje zdjecia na poczte bo na pewno co juz mialam wczesniej to nie aktualne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia, ja nie mam nic aktualnego. W stopce na fotosiku jest brzuszek z 22 tc, teraz juz troche wiekszy. Maz pstryknie mi zdjecia to dorzuce ;) A co do Stefanii, to mi sie podoba nawet, ale mnie dreszcze przecodza jak slysze slowo Stefka :o Stenia, Stefcia - moze byc..ale nie Stefka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zupka sie gotuje jeszcze godzinke ido szkoly tak mi sie nie chce iść chociaz pogoda sloneczna tylko coz zimno wieje.Jeszcze musze zrobic liste co na świeta dokupic a co wogóle bedziecie przygotowywć bo ja nie wiele na nas troje: Zrobie sałatke jarzynową sałatke z kurczaka,ryżu,kukurydzy i ananasa krokieciki z pieczarkami no i jakąś babeczke upieke na obiady moje chlopaki sobie wymyślili w pierwsze święto pyzy i rolady ale nie wiem co zrobic w poniedzalek napiszcie co wy robicie może spapuguje no i oczywiście rosołek bo jak by inaczej rosoł musi byc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wierz drugiego imienia sie raczej nie urzywa to nie ma sie co przejmowac ale za to zrobisz przyjemność babcią bo jak my dalismy mojemu Kubulkowi na drugie Waldemar to babcia się z przejecia poplakala bo michala tata dośc wczesnie zmar michal mój mial wtedy 10 lat.no i bidulka jak sie dowiedzala to płakała jak male dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, babciom ale w niebie :) One juz nie zyja, niestety :( Ja to wogole nie mam juz ani jednej babci ani dziadka. Moj ma jeszcze tylko jedna babcie i jednego dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sorki palłam bez zastanowienia a masz jeszcze trochę czasu to cos przyjdzie do głowy.... jeju tak czekalam na te świeta bo sobie wmówiłam że po wielkanocy to zleci i faktycznie mam nadzieje że tak bedzie. W zasadzie kwiecień mam zalatany bo juz umówione 2 wizyty u lekarza a napewno jeszcze cos dojdzie.Mój mały ma urodzinki 20 kwietnia to tez troszke roboty i w kwietniu chcemy kupic mebelki do pokoju dla małe albo wózek zobaczymy co sie trafi bo jak narazie widze to ładnie pospadaly ceny wózków jeden z graco sobie juz nawet upatrzyłam ale jeszcze sie rozejrze.więc w kwietniu troche latania w maju tez juz więcej wizyt bo co 2 tygodnie no to więc tak żyjemy sobie od wizyty do wizyty i jakos leci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi jak ci zle w pl to wyjdz popracuj nad facetem i bedzie ok :-) ja juz 8 lat siedze w niemczech, na poczatku bylo ciezko wiadomo tesknota do rodziny przyjaciol itp ale dalismy rade :-) teraz juz nie tesknie i wydaje mi sie ze nigdy nie wroce do polski jedynie co to na odwiedziny :-) u nas najpierw pojechal maz, sam na 3 mesiace po tym czasie mial juz odlozona kaske na mieszkanie, wynajol 2 pokoje no i przyjechalam do niego z rocznym dzieckiem :-) nie mielismy na poczatku nic tylko lozko i kuchnia ale powoli powoli dorabilismy sie, po roku bylo juz calkowicie umeblowane mieszkanie :-) a teraz zyje sie lepiej nie musze liczyc kasy od pierwszego do pierwszego, sprzedaj konie i bedziesz miec kase na jakis wynajem na poczatek starczy :-P ja dzisiaj bylam w C&A troche sie obkupilam hehe, 2 bluzki cos jak tuniki szyte i kolczyki, i na szyje takie cos niewiadomo co i dla siorki prezencik i az mi lzej i nawet wiele nie wydalam o dziwo hehe :-P ja w nocy tez dzisiaj nie umialam spac :-( obudzilam sie ok 2 i ze 2 godziny z boku na bok sie przewracalam i sie wsciekalam :-/ w koncu jak usnelam to ten wredny budzik mnie z lozka pogonil do pracy :-( ale spoko jeszcze tylko jutro do pracy i urlop juhhhuuu :-D na obiad dzisiaj mam spagetti tak na szybciocha zrobione bo ani mi sie przy garach nei chce stac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
No już się nasprzątałam,ciąg dalszy jutro,jestem padnięta normalnie,tak szybko się męcze że szok.Właśnie zjadłam płatki z mlekiem i teraz posiedze sobie przy kompiku:)Macie jakieś dobre sposoby na zgagę?Tak strasznie mnie męczy od wczoraj bleeee.. Ja też mam nadzieje że od Wielkanocy to już nam zleci,tak bardzo bym chciała już czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×