Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

no dzieki dziewczyny ja zaraz z synkiem obiadek bede wcinac bo dopiero wrocilismy ze szkoly bo byl na dodatkowych zajeciach.juz mi z kuchni pachnie piroszkami z miesem ale jestem juz glodna... Co do monitoringu oddechu to raczej nie skorzystam moja koleżanka to mialo i tez mała sie zakrztusila i dość na dlugo stracila oddech i nie zadzialalo moze od firmy to zależy.Ale jestem zdania że nasze dzieciaczki beda zdrowe i nic takiego zlego sie im nie przytrafi.Ja malutka będe miala przynajmniej przez pierwsze pół roku u siebie w sypialni tak jak synka wiec sie nie obawiam.Powiem wam szczerze jak bym miala zacząć myślec o tych wszystkich strasznych chorobach co moga spotkac moje dzieci to bym na glowe chyba dostala.Wiec Julie będe chowac tak jak mojego Kubusia i wiem że wszystko bedzioe dobrze... Ide wcinac bo juz mnie tak ssssie w żoladku że ho ho potem sie odezwie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam wam napisac ze dostałam w sobote od bratowej troche ciuszkow dla Julci ale jedna podobała mi sie najbardziej dostala taki piekny korzuszek jasno rozowy poprostu w nim sie zakochalysmy jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam duza paczke m&m i chyba zaraz pekne a teraz z pieskiem na spacerek i do łozeczka ,jutro bede wazona az sie boje chyba juz z 20 przytyłam okarze sie juto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tu z wieczorka troche puściutko ja zaraz zmykam do wanny a potem do łóżeczka.Mała daje dzisiaj nie zle czadu czuje że się jeszcze obraca ale pewnie juz nie długo bo jej miejsca braknie.Mam nadzieje że ułoży się prawidlowo bo na prawde nie chce przechodzić drugiej cesarki... Więc dobranoc mamuski i maluszki kolorowych i kosmatych😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Martusia ciesze sie, ze sie odezwalas :):):) brzusio juz duzy masz, synek slodki;) ja po zakupach , w sumie gacie sobie kupilam, stanik, bluzki i pierdoly :) ide sie myc i spac, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wiem jak u was ale ja nie mam na nic ochoty, nie chce mi się zupełnie nic robić, mam nadzieję że jak tylko pojawi się słoneczko i zrobi się ciepło to i mi wróca chęci do czegokolwiek. Ostatni nabrałam wręcz wstrętu do mięsa nie tylko nie jem ale nawet patrzeć na nie nie mogę, dzisiaj na zakupach gdy przechodziłam koło stoiska z mięsem aż mi się podnosiło. Ciekawe kiedy mi to minie. Ok dziewczyny nie mrudzę wam tu więcej odezwę się jak wróci mi dobry nastrój. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....27..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......25...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB.......córeczka........29.06....26...Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania Alatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.06 ........26......Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja usiadłam na chwilke z kawusia i z paczkiem tak ostatnio robiłyscie na nie ochote za 20 min ide zaprowadzic corcie do szkoły a potem do gina ciekawe co mi powie Zycze wam miłego dnia potem cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co u was z rana? wiki w przedszkolu,a ja śniadanko jem. martusia witam serdecznie. PM ja też sobie kupiłam gacie wczoraj haha. demi daj znać co u ginia. a mój kubuś jest tak spokojny od wczoraj że znowu mnie krew zalewa-nawet go próbuje budzić ale chyba znowu obrócił się miednicowo bo nie czuje wyraznych kopniaków ja przedtem. a wy pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co u was z rana? wiki w przedszkolu,a ja śniadanko jem. martusia witam serdecznie. PM ja też sobie kupiłam gacie wczoraj haha kasu daj znać co u ginia. a mój kubuś jest tak spokojny od wczoraj że znowu mnie krew zalewa-nawet go próbuje budzić ale chyba znowu obrócił się miednicowo bo nie czuje wyraznych kopniaków jak przedtem. a wy pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Goba moja mała też od kilku dni jakoś mniej daje się we znaki. Dostaję szału z nerwów. A jeszcze jak zobaczyłam zdjęcia Martusi z takim dużym brzuszkiem to dostałam białej gorączki z nerwów. Ona jest tylko o 2 tygodnie wyżej niż ja a brzuch ma już taki duży. A ja nie mam tak dużego. Wrrrry. Człowiek chyba sam sobie wynajduje powody do niepokoju a potem z nerwów zaczyna coś boleć. I żadne racjonalne tłumaczenia nie działają. Tak bardzo się boję że coś może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA-MI MASZ TO SAMO CO JA.MÓJ MĄŻ MNIE WYZYWA BO CHODZE ZA NIM I GADAM ŻE SIĘ NIE RUSZA.MASAKRA JAK ZOBACZYŁAM WCZORAJ SZWAGIERKE Z MAŁYM (MA TYDZIEŃ)TO POMYŚLAŁAM ŻE JEST SZCZĘŚCIARĄ BO MA KOŁO SIEBIE.A JA CIĄGLE COŚ WYMYŚLAM. A TERAZ NA DODATEK WMAWIAM SOBIE ŻE MOJE UPŁAWY NIE SĄ TAKIE JAK POWINNY BO MAJA INNY ODCIEŃ-OCZYWISCIA WYMYŚLAM. SĄ TAKIE SAME NIBY ALE WYDAJE MI SI,Ę ŻE INNE.-TAKIE RÓŻOWAWE ALE BEZ ZAPACHU I BEZ PLAMIEŃ. A MARTUSIA TO MA DUŻY BRZUCH-JA OCZYWIŚCIE WMAWIAM SOBIE ŻE MAM MAŁO WÓD PŁODOWYCH.MASAKA-JESTEM GŁUPIA.W CIĄŻY Z WIKI TO TAK NIE MIAŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....27..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......25...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB.......córeczka........29.06....26...Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......23....Hania Alatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.06 ........26......Hania Stara a głupia jestem. Z Maksem też ciążę przechodziłam jakoś bezstresowo. Mój mąż już nawet nic nie mówi na ten temat bo doszedł do wniosku że szkoda słów. Że ja i tak wiem lepiej. Bo jak mówił że jest ok to krzyczałam na niego że się wcale mną i małą nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA MI JAKI JESTEŚ ZNAK ZODIAKU? JA MAM W DOMU TAK SAMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja mała tez sie bardzo rzadko rusza i kopie tak sama jak wy dostaje białej goraczki .ONA JEST UŁOZONA MIEDNICOWO TO MA JAKIS WPŁYW NA KOPNIAKI? A DZIS JESZCZE POŁOZNA NIE MOGŁA ZNALES SERDUSZKA JULKI SZUKAŁA DOBRE Z 10 MIN A WYCZUŁA NA SAMIUSIENKIM DOLE PRZEZYWAŁAM ZAWAŁ JAK SZUKAŁA I NIC ALE JESZCZE TYLKO 12 TYG MOZE WYTRZYMAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja tez zhizuje z tymi ruchami mał jest ułozona miednicowo a na dodatek mam lozysko na przedniej scianie i moze dla tego ja tak mało czuje .lekarz powiedział 28 tydz to jeszcze 12 tyg juz normalnie nie moge sie doczekac .Polozna szukała długo dzis serduszka mojej JULCI az sie zaczelam bac a ono był na samiutenkim dole mowie wam co za stres okropienstwo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki ;) Ja dzisiaj spać nie mogłam, że masakra. Dostałam okropnych bóli krzyżowych. W sumie nie pierwszy raz ale pierwszy raz takich, że ani leżeć ani siedzieć. O piątej rano już stwierdziłam, że już można wstać z wyrka, bo wcześniej jakoś głupio i poszłam zrobić sobie herbatkę. Wypiłam i wchłonęłam kromę z kiełbaską bo jakoś mnie ssało. A jak już w kuchni siedziałam to 5,30 zrobiłam mężusiowi śniadanko do pracy, a potem z rozpędu śniadanko dla wszystkich, tzn. siebie, męża, teściów i brata mojego męża. O 6 zadzwoniłam sobie do rodziców co tam u nich, bo już umierałam z nudów. Wróciłam do łóżka, poczytałam książkę i przed 7 mój mąż się przebudził. Zobaczył, że się źle czuję i wymasował te moje obolałe kości. Tak mi było dobrze, że zasnęłam. Obudziłam się jak już teściowa chatę kończyła sprzątać :p:p hihi Ale miałam poranek co. A teraz męczę się z katarem i kaszlem. Trzyma mnie już ponad tydzień, dostałam od internisty syropek i jak pamiętam ;), żeby go wziąć to jest mi lepiej. Dzisiaj jadę wieczorkiem do ginka podejrzeć tą łobuziarę co mnie tak gniecie ;) i oczywiście ważenie, a ja jak zwykle nażarłam się od rana, tak jak ostatnio. Dołożyłam jeszcze wielkim kawałkiem ciasta capuccino. Póki nie zobaczę wyników glikemicznych to mogę się obżerać ;) Ale się rozpisałam, że hoho ;) ale uwielbiam do Was gadać - pisać :p:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wiem co przeżyłaś, bo ostatnio jak byłam na badaniach to tez długo serduszka położna znaleźć nie mogła. Aż już miałam łzy w oczach aż usłyszałam jakiś "pociąg" jak ja to określam. Kajka ostatnio tak szaleje, że nie martwię się o jej serduszko. Oby ogólnie jej stan był dobry, bo brzuszek mi podskakuje, że mam wrażenie, że ona zamiast 20h spać i 4h buszować to ma zupełnie na odwrót. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wiem co przeżyłaś, bo ostatnio jak byłam na badaniach to tez długo serduszka położna znaleźć nie mogła. Już miałam łzy w oczach aż usłyszałam jakiś \"pociąg\" jak ja to określam. Kajka ostatnio tak szaleje, że nie martwię się o jej serduszko. Oby ogólnie jej stan był dobry, bo brzuszek mi podskakuje, że mam wrażenie, że ona zamiast 20h spać i 4h buszować to ma zupełnie na odwrót. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jestem zodiakalnym bliźniakiem. Szukam sobie szpitala w którym chciałabym rodzić. Weszłam na stronę fundacji rodzić po ludzku. I jedyny szpital który dostał wyróżnienie rodzić po ludzku jest oddalony 80 km od mojego domku. Jak czytam opinie internautek które rodziły w pobliskich szpitalach to mnie ciarki przechodzą. Może urodzę w domu? :) ;) Dla mnie najważniejsze jest żebym nie musiała leżeć plackiem podczas porodu i mogła sobie sama wybrać pozycję do rodzenia. Najgorszą pozycją jest pozycja na wznak. Bo dziecko nie dość że musi przejść przez kanał rodny to jeszcze pokonać prawo ciążenia. O wiele łatwiej jest rodzić w kucki lub w pozycji na czworaka. Ale tak jest łatwiej tylko dla rodzącej a położne rzadko to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jestem zodiakalnym bliźniakiem. Szukam sobie szpitala w którym chciałabym rodzić. Weszłam na stronę fundacji rodzić po ludzku. I jedyny szpital który dostał wyróżnienie rodzić po ludzku jest oddalony 80 km od mojego domku. Jak czytam opinie internautek które rodziły w pobliskich szpitalach to mnie ciarki przechodzą. Może urodzę w domu? :) ;) Dla mnie najważniejsze jest żebym nie musiała leżeć plackiem podczas porodu i mogła sobie sama wybrać pozycję do rodzenia. Najgorszą pozycją jest pozycja na wznak. Bo dziecko nie dość że musi przejść przez kanał rodny to jeszcze pokonać prawo ciążenia. O wiele łatwiej jest rodzić w kucki lub w pozycji na czworaka. Ale tak jest łatwiej tylko dla rodzącej a położne rzadko to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jestem zodiakalnym bliźniakiem. Szukam sobie szpitala w którym chciałabym rodzić. Weszłam na stronę fundacji rodzić po ludzku. I jedyny szpital który dostał wyróżnienie rodzić po ludzku jest oddalony 80 km od mojego domku. Jak czytam opinie internautek które rodziły w pobliskich szpitalach to mnie ciarki przechodzą. Może urodzę w domu? :) ;) Dla mnie najważniejsze jest żebym nie musiała leżeć plackiem podczas porodu i mogła sobie sama wybrać pozycję do rodzenia. Najgorszą pozycją jest pozycja na wznak. Bo dziecko nie dość że musi przejść przez kanał rodny to jeszcze pokonać prawo ciążenia. O wiele łatwiej jest rodzić w kucki lub w pozycji na czworaka. Ale tak jest łatwiej tylko dla rodzącej a położne rzadko to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja mała od jakiegoś czasu też jest spokojna i jej ruchy czuje sporadycznie. Ale tak jak pisałam wcześniej dzidzia też ma prawo do odpoczynku i gorszych dni i jeszcze ułożenie jest ważne, więc nie panikujcie napewno wszystko jest oki nasze maluszki poprostu chca odpocząć przed narodzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia78 jak byłam ostatnio na badaniu u gina to też długo nie mógł złapać tętna małej, gdyby nie to, że akurat w tym czasie ja poczułam i to nie raz, to chyba bym zemdlała. Też chce już czerwiec, bo u mnie dzień polega na obserwacji ilości ruchów malutkiej. Na szczęście często je czuje chociaż mam wrażenie, że ostatnio troszkę mniej, może juz się jej robi ciasno, bo w końcu brzuszek mam niewielki a w porównaniu do martusi-malutki. Siedzę teraz jak na szpilkach bo czekam na wyniki mojego powtórnego badania na cukier. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby jednak wyszedł w normie. Dzisiaj idziemy z mężem do znajomej, która urodziła w sobotę tak jej zazdroszczę, jak się dowiedziałam, że urodziła to się tak wzruszyłam, że aż się popłakałam(a byłam akurat na zajęciach). Wczoraj też się dowiedziałam, że kolejna moja znajoma już urodziła. Też juz tak chcę. Martusia82, witaj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Ale marudzicie :D jak baby w ciazy :p elmirka..ale sie usmialam z tego co piszesz :D dzidzie sa zdrowe i nic im nie jest!! to jest nasza wersja i jej sie bedziemy trzymyc ;) ale Wy jestscie ranne ptaszki:) ja dopiero sie z wyra zwleklam, a wiecie co, mnie nachodzi na nocce jedzenie, ale jak :o pochlanialabym wszystko z zasiegu reki, to chyba nie dobrze co? dzis bede sie brac za jakies porzadki ale pozniej, narazie nic mi sie nie chce, zrobie jakas pomirodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła - jak ja mieszkałam u swoich rodziców, to też wstawałam około 11, bo nikogo nie było. A u teściów, choć mówią mi, żebym sobie spała, to i tak mi jakoś tak nie swojo, ale za to potem jak siedzę sobie z teściową przed tv to zawsze u nich na kanapie zasnę hihi i potem tylko czuję, jak mnie przykrywa, żebym nie zmarzła. No, a teraz troszkę ciacho się ułożyło w żołądku, to chyba idę sobie pazurki pomalować i wziąć się trochę za siebie, bo jeszcze nawet głowy nie umyłam, a dzień zleci. Trzeba kłaki na nogach ogolić, bo u lekarza nie wyskoczę z takimi wilkami hehehehe Później się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa zgaga mnie zaczyna dopadac dzisiaj jeszcze znoscie jest ale wczoraj wieczorem myslalam ze umre :-( nawet usnac przez to palace cholerstwo nie moglam :-( rano wlalam w siebie wode z cytryna i miod i zobaczymy jak bedzie aaa kochane widze ze wy niezle swirujecie :-P ja jeszcze nie bo troche zalatana jestem ale dzisiaj na tvn ma byc w rozmowach w toku o babach w ciazy trzebaby obejzec :-P ja se kupilam majty....ale jakie :-O takie typowe dla bab w ciazy ktore sie koncza pod cyckami :-) wszystkie inne mi z dupy spadaja tzn zjezdzaja z brzucha juz takie pod brzuch kupillam ale jakos nisko mi sie chyba brzuch zaczyna i sie czuje jakby to powiedziec niekomfortowo :-P...moj syn jak te moje majty wielgasne zobaczyl to sie tak smial ze czkawki dostal a pozniej mojemu mezowi mowil jakie to se mama majtory wieeeelkie kupila jak ino maz z pracy wrocil :-/ udusze ich obu chyba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×