Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Surfitka jak ja sie ciesze, ze wszystko dobrze u Ciebie, pieknie Ninka rosnie, jeszcze pare tygodni i juz bedziesz miala swoja krolewne. A poza tym jak to dobrze jest pracowac, jeszcze z fajnymi ludzmi, mi tego bardzo brakuje:( Ja jade w czwartek na wizyte, zobacze co i jak bedze badal, bo ostatnio to jakos tak byleby szybciej, ale tez na nic sie nie skarze, i pytan nie mam, wiec pewnie dlatego tak to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no pewnie, skoro dobrze sie czujesz to lekarz woli poswiecic czas komus kto naprawde tej pomocy potrzebuje. Ja to rozumiem. Ja dzis nie bylam u swojego tylko u inne, ktory w razie czego moze byc przy porodzie...i w sumie mily byl, ale wolalabym mojego. A moj tez czesto czasu nie ma i telefon mu dzwoni albo smsy dostaje :o Pewnie i ja kiedys zadzwonie jak on bedzie z pacjentka ;) Zmykam, dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć surfitka to dobrze ze z małą ok. ja jestem u siory ide dzisiaj do fryzjera a na nogach od 5:40 pobudka laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kolejny dzien za nami i zas jeden mniej do porodu :-) wam tez ten czas sie tak ciagnie? ja nie pracuje juz od konca marca i siedze w domu na zaleglym urlopie i straaasznie mnie to meczy :-P tzn nudzi wolalabym chodzic do pracy aby by mi czas szybciej minol a tak z takim brzuchaczem wielkim to ani na zakupy do centrum nie chce mi sie jechac bo sie boje ze urodze gdzies po drodze bo tak mnie jakos ciagnie w dol jak duzo chodze :-O a nam sie zas dlugi weeeknd szykuje :-) zielone swiatki czy cos takiego no i poniedzialek wolny a pogoda suuuper cos trzeba bedzie wymyslec zeby sie nie zanudzic w domu :-D przyszla ty to masz dobrze , jeszcze tylko tydzien :-) tez bym tak chciala no ale poki co dla zdrowia malego musze jeszcze troche nogi pozaciskac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) to czekam za zdjecia goby i milki z nowa fryzura ;) surtifka--dobrze, ze z mala ok;) gosia---Ty chociaz jezdzisz autem a ja... nie mam tak dobrze Dzis sama caly dzien praktycznie w domu, maz bedzie o 10:00 potem o 13 jedzie i wraca po 22 :o a taka ladna pogoda sie zapowiada, nie wiem co by tu porobic. Chcialabym do miasta, moj mnie zawiezie ale potem autobusem sie tluc z powrotem..nie wiem , albo pojde do parku posiedziec, wezme ksiazke..a potem zalegne na tarasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Dzień dobry wszystkim. Ale fajnie, że z waszymi Dzidziołkami wszystko w porządku. PM!Ale Ci zazdroszcze!Też bym chciała trzymać moje maleństwo juz za tydzień w ramionkach! Dziś cudna pogoda więc jeśli którejś leje za oknem zapraszam no Bielska. Słonko świeci, niebo bezchmurne, żyć nie umierać:P! Wczoraj byliśmy z Mężulkiem na badaniach u lakarza i mimo, że szanse były ponoć małe-Franuś siuę obrócił i jest teraz ułożony główkowo do porodu, czyli prawidłowo!W sumie nastawiłam się już nawet troszkę na CC, ale skoro może być poród naturalny to bardzo się cieszę!:) Poza tym przy ostatnim badaniu lekjarz chyba się przejęzyczył, lub ja źle usłyszałam bo wtedy dowiedziałam się że Franuś waży 2500g (to był 31 tydz więc byłoby bardzo dużo). Okazało się że nie ważył wtedy aż tyle tylko 2050g. Teraz po 3 tyg waży 2800g i wszystko jest w normie także cieszę cię jak głupia ze szczęscia!:P Mam pytanie do dziewczyn, które zaopatrują się w lekarstwa dla maleństwa w Polcse. Co dokładnie , jeśli chodzi o wszelkie kosmetyki apteczne i lekarstaw kupujecie dla maleństwa?Czy kupujecie krople do noska?Jakie maści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim obecnym... U nas dzis dla odmiany piekna pogoda, chociaż po południu ma znowu padać, no ale zobaczymy... Z drugiej strony to chyba lepiej że nie ma u nas upałów bo bym chyba oszalała w pracy bez klimy... Tak wogóle to coraz bardziej zastanawiam się czy nie pójsc wczesniej na L4, tzn od 19 maja... Brzuchol coraz bardziej boli, Mikołaj wbija się w żebra i po całym dniu siedzenia jestem po prostu jak dętka... Miałam ambitny plan pracować do końca maja ale chyba wymiękne... Przyszla, fajowo że to już za tydzień !! Ale ci zazdroszcze !! Surfitka, kamerka super - ile taka kosztuje w USA ?? Też mamy zamiar kupić, jak na razię mąż myślał o Sony albo Canon chyba... Nie wiem w sumie... A na porodzie to tylko na aparat pozwole i to tylko po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Masterek :) ja juz ´sie nie moge doczekac :) a Twoj maluszek duzy ;) ja z polski wezme tylko sudocream, oliwke babmino. chyba nic wiecej dziewczyny pomozcie, ja chce jakis krem na brzuch odrazu uzywac, tylko dobry, nie wiem czy moze vichy kupic? co polecacie? w dodatku cellulit mi sie zrobil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM - są takie kremy dla kobiet karmiących, poszukaj w necie... Ja ci nic nie polece bo szczerze to chyba nawet nie wierze w ich skuteczność... Ja sie smaruje Pharmaceris a i tak mi wyszły na piersiach, a wczoraj zobaczyłam tez na udach :-( Masterek - co do kosmetyków to ja póki co mam oliwke bambino, krem do pupy zamówiłam z weledy, przeciwsłoneczny też z weledy, na odparzenia też pewnie wezme sudocrem, oprócz tego położna nam mówiła o soli fizjologicznej do noska w ampułkach i gencjane na pępek...Aha, jeszcze do kąpieli mam szare mydło i kupię Oilatum pewnie... To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzucholki :D:D:D Jakoś wczoraj nie chciało mi się włączać komputera i dzisiaj miałam mnóstwo do przeczytania, tyle naskrobałyście. Wczoraj nachodziłam się po mieście 5 godzin, potem jeszcze wieczorem na spacerek z mężem i jak się położyłam do łóżka to dopiero mi wyszło zmęczenie nóg, tragedia. Stopy mnie bolą do teraz. Chciałam sobie wczoraj kupić kapcie, żeby wziąć do szpitala, bo w domu mam takie stare, że wstyd :p Tylko szukałam jakiś odkrytych i przymierzyłam milion różnych kapci, klapek, japonek i w nic nie mogłam włożyć nogi, a jeszcze nie były tak mocno spuchnięte - szok!!!! było mi tak gorąco, że w sandałach mi się stopy zgrzały i kupiłam w końcu takie klapki skórzane z trzema paskami na klamerki, żeby można było regulować. Od razu w mieście przebrałam, ale i tak od sandałów zdążyłam obetrzeć nogi, tam gdzie paski się przesuwały. No i doszłam do wniosku, że te klapki wezmę jako kapcie, bo przynajmniej zmieszczę tam swoje balerony hehee. Muszę jeszcze kupić nowe klapki pod prysznic, ciekawe, czy włożę w jakieś nogę, czy będę musiała kupić męskie :p PM ale Ci zazdroszczę, że za tydzień zobaczysz Eliaska :D:D:D Pamiętaj, żeby nam szybciutko zdjęcia wysłać. A pytałaś jeszcze dlaczego będę mieć cc. Byłam u ortopedy ze spojeniem łonowym i istnieje duża szansa, że przy porodzie się rozejdzie, więc dlatego cc. Mogę sn na własne ryzyko, ale ja nie będę się narażać na kilkutygodniowy pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja z polskich kosmetykow czy lekow nie mam nic :-( moze jak bedzie taka potrzeba kaze se przyslac jedynie sudocrem ale leki mysle ze te co tu sa beda ok tu jest o tyle dobrze ze leki dla dziecka do 18 lat sa calkowicie bezplatne :-) wlasnie wrocilam z polskiego sklepu :-) otwarli w naszej dzielnicy i musialam obczaic co maja i oczywiscie male zakupy zrobilam ( polska gazetka, galaretki, kisiel, ogorki kasza itp) to co w niemieckich sklepach nie ma albo jest beee i twarog :-P i wlasnie go wciagam na sniadanko ze szczypiorkiem i rzodkiewkami mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)) U mnie wszystko ok,szycie prawie zagojone,bol minimalny.dzis jade do synka i wloze go do nowego rozka,porobie jakies nowe fotki to wysle:))kurcze wczoraj jak bylam to maly wlozyl raczke do pampersa:))a ja myslalam ze pielegniarki mu wlozyly bo uszko zadziera sobie.a babka przyszla i wyciagnela mu ta raczke i przekrecila go na brzuszek to juz zaczal pierwsze dzwieki wydawac:))poplakal i nawet zakaszlal.Troszke sie boje go tak brac bez rozka bo taki delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym mam troszke problem z dojazdem do Bartusia bo jest aż 60km od miejsca gdzie mieszkam i woża mnie na zmiane teść albo mój wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula! Uszka do góry!Już nie długo będziecie z Bartusiem razem non stop!Wszystkie trzymamy kciuki za nasze pierwsze maleństwo i jego mamusię. Czy wiadomo już mniej więcej kiedy będzie mógł być wypisany do domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, najwazniejsze ze mu sie polepsza z dnia na dzien... Juz niedlugo bedziecie z PM wymieniac opinie... Ale wam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super, że mogłaś usłyszeć Maluszka. Nie bój się go brać, na pewno nie zrobisz mu krzywdy, a jemu też sprawisz ogromną radość jak weźmiesz go bez rożka i znów usłyszy Twój głos, Twoje bicie serca, to co jest mu już znane. Na pewno tego potrzebuje. No i konieczne przyślij fotki, bo ja tu wszystkim dookoła zanudzam jaki to Nasz Mały Forumek jest cudowny i że się miewa całkiem nieźle. Pogłaszcz go od forumowej cioci i forumowej kuzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przypuszczam,ze do domku wyjdzie gdzieś tak za miesiąć bo musi ważyć 2kg a teraz waży 1600 no i musi nauczyc sie ssać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie trzymamy kciuki żeby rósł jak na drożdżach i ssał pięknie jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wczoraj już nie chciało mi sie wchodzić bo po powrocie ze szkoły z małym miałam znowu skurcze, a nadodatek zaprosił sobie kolege to do wieczora zajmowali komputer... Pogoda u nas super byle tak dalej.. W nocy miałam 2 naprawde bolesne skurcze cos podejrzewam że rozwarcie jakieś mi się robi albo poprostu zabardzo panikuje.Nastepną wizyte mam za tydzień u połoznej to z nią pogadam na ten temat... Iza jak dobrze że maluszek już się ma tak dobrze ani sie obejrzysz i bedzie już z wami w domku😍 Jotka ja ginekologicznie byłam badana tylko na pierwszej wizycie jak byłam w polsce i własnie wtedy lekarz stwierdził że jestem w ciąży.Tutaj w anglii przez całą ciążę kobiety nie są badane od sirodka dla nich to wprost nie realne żeby lekarz tam paluchy wciskal.Chyba że dzieje się cos powarznego to dopiero wtedy.Mi jakos tego nie brakuje... Pm jak masz super jeszcze z tydzień i malutki juz z tobą🌼 Masterek super że dzidzia sie odwróciła,a co do leków to przysłali mi tylko sól fizjologiczna i sól morską do noska,oraz kosmetyki bambino.Reszta już tu jest nawet z tej samej firmy można kupić co w polsce... Zaraz na zupke wstawiam dzisiaj mam czerwony barszczyk z ziemniaczkami i cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania,u mnie to było tak,moj prowadzacy lekarz skierowal mnie do szpitala w moim miescie.jak tylko uslyszalam szpital to zalamka strasznie nie ;lubie szpitali a pozatym 1 raz bylam.poszlam tam na 2 dzien odrazu mnie przyjeli,bylam tam z 4dni niezbyt mi cisnienie obnizyli a pozatym tam nie bylo specjalistycznej opieki nad wczesniakiem(inkubatory i tak dalej)bo podejrzewali ze byc moze ciaza zostanie przerwana.I w tym szpitalu juz mialam xzalamke,plakalam.I ordynator podjol decyzje zeby wyslac mnie 60km dalej do Zabrza i tak sie stalo ,karetka mnie przewiezli i tam trafilam 16 kwietnia a 18 juz zadecydowali o cesarce.po cesarce tez mialam jakies doly szczegolnie wieczorem,po przyjsciu do domu tez zdarzaly sie na przemian z placzem ale teraz juz jest lepiej.poprostu wszystko za szybko sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem... kazda na twoim miejscu mialaby doła... teraz musisz byc silna, zeby dzidziusiowi pomagać... tymbardziej ze wszystko dobrze idzie a maluszek ma się coraz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie dzwonilam do lekarza, cc zrobia 15 maja:D 14 mam isc na badania! ale sie ciesze gosia---gdzie ten Polski sklep?? Iza--malutki rosnie;) elmirka--to lepiej jak cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mamuska gratuluje już niemoge się doczekac jak zobaczymy naszego drugiego szkraba na forum.jak narazie piersi w kolejce pchaja się chlopaki:):):) Iza ja tez się nie dziwie że taki stres miałas ja bym chyba nerwowo nie wyrobiła chyba podziw dla ciebi🌼 Jak widze nastepna w kolejce karka ale ona cos dawno sie chyba nie odzywała albo cos nie doczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza trzymaj sie PM ten sklep jest w mainz-kostheim na hauptstr.60 ale masz fajnie juz 15 cie rozpakuja i skoncza sie twoje ciazowe dolegliwosci :-)...kurcze to juz bedziemy 2 dzieciaczek nasz forumowy i tez facet :-) ciekawe kto nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was! Jestem tu nowa,ale termin tez mam na czerwiec,dokłądnie na 28 czerwca.Mam do Was takie pytanie,boli mnie dół brzucha jakbym miała dostac okres,,i do tego skurcze...wczesniej miała tylko skurcze...nie wiem co mam o tym myslec wizyte mam 20 maja..dodam ze jestem w 33 tyg ciązy.Moze ktoraś z Was tez tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, takie bóle brzucha to normalka na tym etapie ciąży, a co do skurczy to jesli nie są regularne to też nie ma co się martwić... Ale na wszelki wypadek zadzwoń do lekarza, żeby mieć pewność na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Obca! Miło że zaglądnęłaś na nasze forum! Jeśli chodzi o opisane przez Ciebie objawy to osobiżcie nie miałam podobnych ale koleżanka, która jest już po porodzie mówiłe mi, że bóle zbliżone do tych przed miesiączką miała na kilka dni przed porodem. Nie chcę Cię absolutnie straszyć ale uważam że powinnaś zgłosić się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca -- ja słyszałam, że jak boli brzuch jak na okres, to nie jest zbyt dobrze, szczególnie, że teraz nasze dzieciaczki są narażone na wcześniactwo, ale jak widzisz zdania są podzielone. Ja na Twoim miejscu wzięłabym nospę forte o ile masz w domku i poczekała. Jeśli masz regularne skurcze to lepiej od razu do lekarza. Jak bóle przejdą to dobrze, a jak po tabletce nie, to pojechałabym na badanie. Lepiej dmuchać na zimne. Iza -- i tak super to znosisz, że Maluszek już wyskoczy z brzuszka. Ja pewnie bym cały czas płakała nad inkubatorem i zabijała się własnymi myślami, czy wszystko będzie ok. Taka ze mnie panikara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dziękuje Wam slicznie za opowiedzi,własnie połknełam jedną nospe i zobaczymy..niby te bole nie są regularne i skurcze tez nie...no ale są ..poczekamy zobaczymy. A tak w ogole mam na imie Kinga mam 24 lata i prawie 4 letneigo synka Fabianka teraz tez bedzie synek ale nie mozemy sie zdecydowac co do imienia :/ Brzuszek mam juz wieeelki ...moj 1 syn wazył 4550 to teraz chyba dojdzie do 5000 :o a podobno jestem drobnej budowy chociaz ja tam nie uwazam bo przed ciążą wazyłam 65..teraz waze 74..mam nadzieje ze wszystko spadnie po porodzie.Bo po urodzeniu Fabiana 4 dni po wazyłam mniej niz przed ciąża czyli z 65 na 60 :) Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie chociaz kazada ciąza inna... Pozdrawiam Was serdecznie,jesli pozwolicie bede do Was zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×