Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

PM kosmetyki na pekniete naczynka?? Nie wiem czy nie lepiej bedzie jak po ciazy pojdziesz do lekarza zrobia ci laserem jak masz tego duzo. Ja sprobuje spalac tluszcz po ciazy wiec wszystko co ujedrniajace bede uzywac, mysle o Vichy i moze galenic, no i napewno stepper i pas wyszczuplajacy na brzuch:) Tylko czy te preparaty mozna stosowac podczas karmienia?? To dla mnie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nam polozna mowila ze te preparaty to jedynie troszke skore uelastyczniaja a tak naprawde wazne jest intensywne masowanie skory, zeby byla dobrze ukrwiona, wtedy mozna zapobiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowalam rozne kosmetyki z Yves Rocher kolorowe tez i bylam zadowolona :-) chociaz ostatnio nic se nowego nie kupilam :-( trzebaby zas przejzec katalog :-) ja wlasnie tez slyszalam ze dla dzeicka bierze sie ciuchy tylko na wyjscie i chyba tak zrobie ze naszykuje przed porodem co ma mi chlop przywiezsc a tak to biore tyle co dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te rozstepy mam po 1 dziecku a teraz nie wiem czy doszly mi nowe czy tylko sie bardziej rozciagly przez ta ciaze :-O racja sam preparat nic nie da trzeba masowac itd zreszta jak sie juz je ma to pozbyc sie idzie chyba tez tylko laserowo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia slyszalam tez ze dobrze jest wlasnym mlekie rozstepy smarowac to ja tych ciuchow nie biore, najwyzej jak beda potrzebne to tez mi chlop przywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka czekamy na zdjecia po remoncie :) Chyba faktycznie lepiej do lekarza isc, rece mam cale w naczynkach popekanych, to samo na twarzy a nogi tragedia :o Dobrze,ze na brzuchu jeszcze rozstepow nie mam, ale pewnie i tak beda. Kurcze ale sie wychwalilam, ze glodna nie jestem i juz sie wzielam za zarcie :o mam tyle slodyczy z Polski , ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM to sie ciesz ze cc bedziesz miala, przy naturalnym porodzie byloby jeszcze gozej A zdjecia przysle, no i w tym tygodniu brzuch tez, tylko najpierw wlosy musze zrobic, bo tak sie nie pokaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciesze sie, ze cc.. przynajmniej wiem co mnie czeka Obejrzalam zdjecia ;) Gosia.---widzialam wczoraj w Schlosspark dziewczyne podobna do Ciebie, przyjrzalam sie, ale nie miala brzucha hehe :)! A rozstepy masz czerwone wiec sie nie martw , smaruj jakims dobrym kremem, moze zejda. Martusia--super zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM jak teraz bedziesz u gina to mu te naczynka pokaz, bo to moze byc brak wit K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale brzucholek, w kadrze się nie zmieścił hihihihi. Nie martw się rozstępami, ja mam jeszcze gorsze, pocieszam się tym, ze na razie ich nie widzę, bo są bardziej pod spodem brzucha hehehehe, będę się martwić jak zacznę je po porodzie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka no ja tez juz na rosołek nastawiłam i meża do sklepu wysłałam bo pory brakło, a na drugie mam ziemniaczki, schabik w sosie i fasolke zieloną... Gosia ja tez mam roztepy ale jak narazie to pozostałości popierwszej ciąży jak narazie nie widze nowych i mam nadzieje że ich nie bedzie.. Mamuska ja mam cere naczyńkowa i co moge polecić do pielegnacji twarzy to kosmetyki z garniera to jest ta serja rózowa.Ja używam mleczko,tonic i krem na dzień,a na noc uzywam zwykły krem bambino...Ale nie martw się bo duzo moich koleżanek nabawilo się naczynek w czasie ciąży i po porodzie po miesiącu ładnie wszystko im znikneło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja moich rozstepow tez nie widze ostatnio sie chlop mnie pytal czy to sa nowe czy po 1 dziecku a ja nawet nie wiedzialam o czym on do mnie mowi :-P no ale w lustrze sie poogladalam to sporo ich ale pieprze to nie bede sie przejmowac brzuch mi rosnie z dnia na dzien jak sie widze w witrynie sklepowej to szoku doznaje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wlasnie chyba teraz ten brzusiao tak ci rosnie bo jeszcze pare tygodni wczesniej mialas w sumie maly jak sobie do mojego porownalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia a mieszazs do rosolu mieso z kury i wolowe? Ja tylko z kury robie , a mialabym ochote na taki wolowy, tylko ile trzeba taki rosol gotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej wiadomo, ze warto sie poswiecic.. a brzuchy teraz szybko rosna, ja tez mam jak baniak ;) Martusia-- mi nic nie pomaga na naczynka, nadal pekaja, a z garniera to jest specjalna seria? bo ja tu nie widzialam nigdzie. Ej a zauwazylyscie, ze z waszymi wlosami cos nie tak? ja mam po umyciu klapniete jakbym nie myla miesiac, a na drugi dzien jak siano :o juz nie wiem co mam zrobic..na lyso?? :P Wysylam wam pare trufli i michalkow :) poodkurzalam i to chyba ostatni raz bo sie nie moge wyprostowac :o a dzis na obiadek rosolaka mam z wczoraj, buraczki, nogi z kuraka i chcialam ziemniaki a moj stary chce frytki wiec znow..kalorie kalorie kalorie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazenie ze mi sie wlosy jakos bardziej przetluszczaja :-( i nie ukladaja sie i wogole jakies takie bleee a po porodzie pewnie beda wypadac w strasznych ilosciach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka jeżeli chodzi o mieso to tu w anglii jest paskudne ale ja robie tylko na kuraku a dodaje kostke rosołową wołowa to smak ma bardzo dobry moim chlopaką najbardziej smakuje własnie rosół mogli by go jeść naokrągło... Mamuska jest w koloże różowym...Kochana przy naczyńkach unikaj słońca staraj sie nosić jakiś kapelusz albo czapeczke żebys buzki nie wystawiała bezposrednio na słońce i unikac cieplych kapieli chociaz teraz w ciąży to chyba każda z nas unika.Najgorsze własnie na naczyńka jest słońce bo wtedy one jeszcze bardziej się robia.Używaj dobrego kremu z filtrem.Przynajmniej ja miałam takie polecenie od mojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM no krowa, ale z krowa smak jest inny . Od kiedy tutaj jestem zawsze kurolka robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wlosów to mi nagle miesiąc temu łupiez wyszed ale już się go naszczęście pozbyłam.Mi po pierwszej ciąży to włosy dosłownie garściami wychodziły ale po 4 miesiącach już było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka jak sie doda cos z kruwki zawsze jest lepszy dlatego ja ta kostke dożucam z winiar mowie ci paluchy lizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła dzięki za michałki pycha ja zato podrzucam ptasie mleczko waniliowe z wedla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja tez dodaje kostke, i duzo warzyw, wlasnie por to podstawa, ach juz nie moge sie doczekac kiedy ten rosolek sobie wciagne, pycha Jezeli chodzi o wlaosy to moje jako takie, ale cere mam do d..py, przebarwienia mam kolo nosa i wogole teraz sie nie opalam bo boje sie ze mi to zostanie albo sie nasili co gorsze. Ja chce rodzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie jem wołowiny, bo krowy mają takie śliczne oczka i rzęski.... Ale w rosołku uwielbiam jak jest troszkę dodana. Martusia a co do włosków, to rozumiem, że po 4 miechach to już łysa byłaś dlatego nie wypadały hihihi. Ja też zauważyłam, że bardzo się przetłuszczają i łupież się robi, ale cóż, mam nadzieję, że po porodzie wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie zawsze rosol z kury tylko a moj tesciu dodaje krowe, musi sie wtedy dluzej gotowac nic poza tym:) Ja sie boje, ze zostane lysa jak moja babcia, wlosy i tak mam slabe a jak zaczna wypadac to po mnie :o peruka zostaje.. Cera tez do dupy. Martusia ja mam krem z filtrem 20, a od slonca juz mi piegi wyszly heh jestem laciata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pijecie juz jakies herbatki pobudzajace laktacje? Ja popijam taka koperkowa, boje sie ze u mnie pokarmu nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wlosów to nie bylo tak zle polecam na wypadanie zwykły szampon z czarnej żepy naprawde mi pomógł i bardzo szybko wlosy wróciły do normy a mam dość gęste... Przyszła ja tez mam piegi i to chyba pierwszy raz w życiu i plamki ale to wszystko przez te hormony jeszcze troche i po wszystkim bedzie. Dziewczyny cieszcie sie że rodzimy w czerwcu a nie np. we wrześniu bo całe lato bysmy miały męczarnie.Pamietam jak moja kuzynka na ostatnich nogach latem się turlała bo rodziła 9 września mówie wam przekichane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka nie masz co martwic się na zapas jak przyjdzie pora to napewno się pojawi a ja herbatek jeszcze nie pijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja herbatek nie pijam a na laktacje najlepsze luski kakaowe do picia ale jak sie to robi to nie mam pojecia wiem tylko ze moja znajoma to pila i moglaby caly zlobek wykarmic tyle miala mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakbym miała całe lato się gotować z brzuchem to masakra, super, że na cieplutkie dni Kajusia będzie jeździć w wózeczku. A herbatek żadnych nie pijam oprócz zwykłej, bo nie lubię i sama nie wiem jak będę dziecku podawać tą z anyżem i koperkiem, bo ona dla mnie gównem śmierdzi, a biedne dziecko będzie to piło. Dobrze, że dzieci nie znają smaków tak od razu, bo na pewno nie chciałyby tego świństwa brać do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×