Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

a ja jeszcze troche posiedze, postudiuje jezyk niemowlat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Milka, a to czemu mam cie nie przescignac ;) Z @ mam termin na 13 czerwca, to zaledwie 1 dzien pozniej niz ty :P Wiec wszystko dobrze, wody sa w normie, lozysko jak na 37 tc tez. Nina wazy juz 3 kg :D I mam rozwarcie na 1 cm :D:D:D Oczywiscie to nic nie znaczy, i wcale nie wiadomo czy urodze wczesniej..w kazdym razie gin mi powiedzial, ze dopoki nie bedzie skurczy co 5 min, nie zaczne krwawic, albo nie odejda mi wody mam do szpitala sie nie wybierac ;) A te skurcze co mam pewnie powoduja, ze pomalu ze robi sie rozwarcie. Z reszta byl z tego bardzo zadowolony, bo dziecko jest juz donoszone ( zaraz zacznie sie 38 tc) , nie jest za duze ani za male. Jakby sie samo nie zaczelo mam termin do szpitala na 15 czerwca - ostatecznosc. Jak wychodzil pozegnal sie do zobaczenia za 2 tyg, o ile nie wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to raczej mnie nie przescigniesz, ja bylam wczoraj u lekarza ale nie chcialam zeby mnie juz badal, bo ciaza jest donoszona i gdyby cos sie zaczelo to i tak mam jechac do szpitala. Poza tym mam juz termin na cesarke na 3 czerwca, wiec to tuz , tuz. W poniedzialek zaczynam pakowac torbe. Dzisiaj w nocy jakies bole w pachwinie mnie wziely,takie ciagnace, polozna mowila ze sa to bole opadowe. Do tego jakies koty urzadzily sobie u mnie w ogrodku orgie nocna, ale darly pyski, te wrzaski obudzily nawet mojego chlopa, co normalnie jest bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ślicznotki! Przepraszam, że tak rzadko się odzywam ale jakoś ostatnio sił na nic nie mam. Czytam Wasze posty regularnie ale żeby coś napisać to już jakoś gorzej. Widzę, że objawy wszystkie mamy już podobne. Mnie również ciężko się teraz poruszać a Mężuś śmieje się czasem ze mnie że wyglądam i poruszam się jak Obelix:P Fakt faktem że już bym chciała tulić maleństwo do piersi i już nie męczyć się z brzucholkiem mojej wielkości. Wczoraj nawet po raz pierwszy od dawien dawna nie poszłam do pracy tylko zrobiłam wszystko co do mnie należało we wtorek i powiedziałam że robie wolne-a to do mnie zwykle nie podobne. Co więcej nie poszłam też na fitness a Ci co mnie znają wiedzą że jak na tam mnie nie ma raz dziennie to musi być coś na rzeczy:P Więc może jednak poród się zbliża?!Szczerze mówiąc nie myślałam że to kiedykolwiek powiem ale o niczym innym już nie marzę! Dziś rozpoczyna mi się 37 tydzień więc jeszcze troszkę, ale nie boję się już wcześniejszego rozwiązania.Ach tak!Zaraz zaktualizuję tabelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06.... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MIlka.Widze ze narazie to tylko my rannee ptaszki inne mamusie pewnie sie wyleguja, ja musialam wstac koszmar mnie meczyl jakis wredny.Wlasnie wcinam sniadanko.Za poltora godzinki przyjaciele maja wpasc ide trosszke sie przygotowac.Milegodzionka Wam zycze. Buźka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06.... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 35....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Dziewczyny mam prosbe wklejajcie najbardziej aktualną tabelke bo zabieracie mi moje dni z dzidzią a nie chce nosic ciązy do 50 tygodnia :P No ja nic nowego nie napisz,tak samo mi cięzko,żebra tak bolą ze spac nie moge..od czasu do czasu mam bóle jak na @ ale są krotkie,w niedziele zaczyna mi sie 36 tydzien..wiec jak bedzie po 37 to tez juz moge przestac bac sie ze jak dizdzia urodzi sie wczesniej to tez bedzie cos nie tak :) A musze jeszcze tyle rzeczy kupic,tylko czekamy na te nieszczęsne pieniązki. Nie wiem jak Wy ale ja przez osttanie 4 tyg przytyłam kilogram,wiec to chyba oznaka ze juz powoli zbliżamy sie to mety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranca :-) my w domu tez mowimy po polsku, jestesmy w de juz 8 lat a moj syn bez problemu mowi i pisze w obu jezykach :-) nie uczylam go nigdy pisania jakos sam sie w to wciagnol przez szukanie byle czego w necie ( po polsku) albo przez pisanie ze swoja babcia na gg :-) keidys robil mase bledow ale teraz juz jest ok no i z niemieckiem tez nie ma problemu, az mu zazdroszcze ze umie oba jezyki tak dobrze niemieckiego sie nauczyl jak poszedl do przedszkola mysmy nie byli wstanie go wtedy nic nauczyc bo sami nie umielismy :-O ja jutro zaczynam 37 tydz :-) w koncu ciagnie mi sie ta koncowka straasznie i juz bym chciala miec dzieciaka obok :-) w czwartek ide na rozmowe do szpitala i robie termin na cesarke :-) milka super kuchnia!! ta firanka jest swietna taka wesola, tez by mi pasowala :-P bardzo fajnie sie prezentuje na oknie meble tez baardzo mi sie podobaja i te duze kafle na scianie swietnie to wszystko razem wyglada :-D sama bym cos zmienila u siebie no ale fundusza brak :-O dzisiaj czeka mnie dzien przy pozadkowaniu dokumentow bo jutro jade pare spraw pozalatwiac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dzemce wlasnie, tak sie meczylam w nocy ze mosialam odespac, a teraz kawka. Gosia na scianie mam takie plyty drewniane;) A ja czekam na przesylke, maz cos tam pozalamawial, a tez w szyfie pozadek zrobie, dalej mnie ciagnie ta pachwina, oj jakie to nieprzyjemne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tylko na chwile wpadam sie przywitac bo czuje się fatalnie.Całą noc bolał mnie kręgosłup a jak rano szłam zaprowadzić małego do szkoły to od sirodka chcialo mnie rozerwać.Teraz mam dziwne skurcze ale nie boli jak na okres tylko tak inaczej i promirniuje mi na kregosłup.Ide sie polożyć może przejdzie a jak nie to zadzwonie po męża do pracy i pojedziemy do szpitala.Jak poczuje sie lepiej to się odezwie buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka fajnie sie toto na scianie prezentuje :-) martusia...tak od kregoslupa jak boli to to moga byc skurcze moze ci sie rozwarcie robic uwazaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki,jestem trochę przerażona niedawno wstałam i zauważyłam na bieliznie takie białe gęste upławy,dosyc obfite,strasznie się zmartwiłam bo nie wiem co to jest,może jeszcze jakaś infekcja mi się przypałętała na koniec,tak to jest tutaj nie badają i niczego człowiek nie wie,co mam robic?A może któraś też tak ma bądz miała?Pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki. Ja właśnie popijam kawkę i czytam Was. Mnie też sie ta końcówka bardzo dłuży i czasem mnie taki strach ogarnia, że szok ale biorę się w garść i szybko mija, jeszcze miesiąc już chciałabym swojego syneczka przytulić. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina gęsta biała wydzielina to nic strasznego a wręcz normalne w ostatnim trymestrze ciąży mnie też sie to zdarza i zapytałam swojego lekarza czy to normalne czy powinnam sie obawiać no i tak jak napisałam biała wydzielina to nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pocieszyłaś mnie bo naprawdę się wystraszyłam,jutro idę do swojej lekarki co prawda ona nie jest ginekologiem ale może mi coś poradzi i podpowie,ale jak mówisz że to normalne to już się tak nie martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ważne jest żeby nic nie swędziało, nie piekło i wydzielina powinna być bezzapachowa.Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś czuję się jakoś słabo, nic mi się znowu nie chce, pogoda do bani a miało być tak cieplutko. Bóle spojenia mi już przeszły, czasami coś tam delikatnie zaboli. Melania i Merana zostały nam równe dwa tygodnie do porodu! Huuura ja już nie mogę się doczekać. Mój meżuś dzisiaj w pracy, więc przyjechałam do rodziców, ale teraz siedzę sama, bo wszyscy wybrali się na procesję, jakoś tak mi dziwnie, że ja nie uczestniczę w niej. Chyba niedałabym rady. Milka to ty też juz niedługo i przytulisz swoją Zosię. Słyszałyście o kolejnym pobiciu dziecka, dwumiesięcznej dziewczynki, ma strasznie uszkodzoną czaszkę. Jak pokazali zdjęcie tej czaszki to aż się popłsakałam, takie kochane maleństwo. Brak mi słów na tych zwyrodnialców, niech sam sobie walnie jeden z drugim porządnie ta pustą głową o ścianę, tylko tak porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie swędzi i nie piecze,także może to normalne ale zobaczę co mi lekarka jutro powie,już chcę urodzic,nie mogę się doczekac,nic mi się tez nie chce i pogoda u nas też do bani,aż czarno za oknem brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też przed chwilką słyszałam to w radio. Normalnie masakra, ostatnio to na to jakaś plaga zaraźliwa jest czy coś. Codziennie prawie słyszy się o kolejnym tragicznym pobiciu. Wczoraj oglądałam na tvn super wizjer chyba czy uwagę, już nie pamiętam i było właśnie o pobiciu tego pięcioletniego chłopca. Były wypowiedzi sąsiadów typu: \"no ja czasem słyszałam, że dziecko dostało klapsa ale mówili, że był niegrzeczny\"; \"czasem widziałam jak stoi w oknie i wyrzuca puszki po piwie i paczki po papierosach\"; \"ja mówiłam innym sąsiadom, żeby coś zrobili\"; \"ja się w to nie wtrącam\". Po prostu szok, tak się zdenerwowałam, że aż we mnie chodziło. Teraz te szmaty które dookoła to widziały (bo inaczej ich nie nazwę) tym bardzie powinny zamknąć gęby i chociaż udać, że nie widziały, a nie, że widziały i słyszały ale nikt nie zareagował. Kiedyś jak mieszkałam u moich rodziców pod nami wprowadziło się małżeństwo z maleńkim dzieckiem. Dziecko tak ciągle płakało, że spać się w nocy nie dało i kilka razy chciałam zadzwonić i gdzieś to zgłosić, ale mąż mnie uspokajał, że to maleństwo i pewnie ma kolki. No i faktycznie po krótkim czasie płacze ustały i widywałam ich z dzieckiem, wszystko było ok. Ale nie mogłam wtedy tego słuchać. A tutaj taka sytuacja, że dziecko bite, sąsiedzi o tym wiedzą i nic nie robią!!! ZGROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina ja gdzieś d dwóch miesięcy mam strasznie dużo wydzieliny, czasem gęsta, a czasem rzadka jak woda praktycznie, ale bezbarwna i bezwonna. Nawet już kilka razy lekarz mi sprawdzał to, bo mówiłam, że obawiam się, że to wody płodowe mi wyciekają, ale za każdym razem wszystko było ok. Wiec taką wydzieliną to na pewno się nie martw, nic się nie dzieje. Jedyne to tylko to, że trzeba częściej wkładkę zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka, zgadzam sie z tobą. Ja też wczoraj oglądałam ten program, niektórzy tez tłumaczyli się tym, że bali się zawiadomić policję, ale przeciez jak tak się okropnie bali tego psychola to mogli to zgłosić anonimowo. Najgorsze jest też to, że w szpitalach psychiatrycznych brakuje miejsc dla takich ludzi, bo podobno jego matka starała się dla niego o leczenie, ale nie było właśnie miejsca dla niego. Szkoda, bo ten chłopczyk mógłby żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wczoraj wsytraszylam. Mialam skurcze co 10 minut przez 3 godziny!!! Ale takie niebolesne. Na szczescie minely. Mi lekarz tez mowil, ze jakbym zaczela juz rodzic to zebym sie nie przejmowala bo juz zagrozenia nie ma. Ale ja chce wytrzymac bardzo przynajmniej do konca maja. A termin mam na 21 czerwca. Pozdrawiam :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....36...........x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka dzieki za słowa otuchy:) A co do tych biednych dzieci maltretowanych przez własnych rodziców to mi po prostu brak słów,jak można krzywdzic dziecko i to w taki bestialski sposób,ja też oglądałam wczoraj uwagę,ten chłopiec wyglądał jak jeden wielki siniak,makabra!!!!A dzisiaj kolejne maleństwo,ludzie jak nie chcecie tych dzieci to oddajcie do adopcji,jest tyle rodzin które pragna miec swoje dzieci a nie mogą,dlaczego wy bijecie te biedne dzieci????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin ja od jakiegoś czasu też mam dużo więcej tej wydzieliny, podobno to nie jest nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI JUZ WYSZŁAM ZE SZPITALA ALE JESZCZE SAMA .wIECIE CO JESTEM ZAŁAMANA WYSZEDŁ MI CUKIER 198 PO GLUKOZIE A CAŁA CIAZE SIE PROSIŁAM O BADANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki dziewczynki,dobrze że jesteście i w razie czego jest się kogo zapytac:)Ja teraz lecę pod prysznic się odswieżyc,może lepiej się poczuję,do pózniej,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam, dlaczego tacy ludzie po prostu nie zostawią dzieci w szpitalu. Wystarczy zrzec się praw i nikt się nie będzie o nic pytał, a dzieciątko trafi do jakiejś kochającej rodziny. A to, że nie chcieli go przyjąć też mnie przeraziło, ale na to to już całkiem nic nie poradzimy. Kasia fajnie, że już wyszłaś ze szpitala, no a cukier to Ci faktycznie wyszedł troszkę za wysoki. Dali Ci na to jakieś leki?? Szkoda tylko, że jak Twój lekarz nie chciał Ci dać skierowania na to badanie to nie zrobiłaś sobie prywatnie. Ja robię wszystkie badania prywatnie bo chodzę prywatnie do lekarza i pomimo skierowań to i tak muszę płacić. Cukier kosztował chyba nawet nie 20 zł, a przynajmniej byłam pewna, że wszystko ok. Ale nie załamuj się, bo może dopiero z tydzień temu albo dwa dostałaś takiego cukru i na pewno nic się nie stało Twojemu Maleństwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem byłam wczoraj u siory a dzisiaj jakoś nie chce mi się pisać.posyłam wam zdjecie na poczte-zrobione wczoraj-w nowej bluzeczce-tak mi się podoba ze szok. ja tez mam skurcze i czasem tak mnie zaboli brzuchol ze szok-az się zwijam wtedy, katrin ja tez ma upławy-raz geste a raz rzadkie-a teraz to może już nam czop odchodzic w tym wieku ciązy.ja jutro zaczynam 38 tydzień pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×