Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Obca_
Hej dziewczyny ! Własnie jak toi jest jak 1 dziecko miałam tez bardzo duze 4550,ledwo co urodziłam lekarze ze mnie go wyciskał. no i teraz prawdopodobnie tez bedzie duze. Tyle ze moj lekarz prowadzący mowi ze jak urodziłam takie duze to i teraz urodze. Ale wtedy było przeciez tyle komplikacji...wiec dlaczego jest tak ze jedne moga miec cesarke z tych powodów a inne nie,i muszą cierpiec.Dodam ze nie miałam zadnego znieczulenia,rodziłam 18 godzin. Ja zeby było jasniej jestem za porodem natuaralnym,ale nie na siłe..tak jak wtedy gdyby lekarz ze mnie dziecka nie wycisnął byłoby po mnie lub po dziecku:( Boje sie ze teraz historia sie powtorzy. A lekarza mam jakiego mam i juz nie zmienie...zeby to skonstultowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po odwiedzinach ;) ale za to nakupiłam słodyczy i się teraz opycham :p Mierzejka ja nie czuję, żeby mi tam coś strzelało. Raczej taki kłujący piskliwy ból krocza promieniujący na wewnętrzną stronę ud. Wiecie co, dzisiaj w biedronce widziałam, że jest super promocja na pieluszki Huggis Premium (ponoć Classic są do kitu) i do każdej paczki skarpetki disneya gratis.Ale niestety były tylko od trójki. Może któraś z Was gdzieś dostanie też dwójkę, bo przeliczałam dla siostry czwórki to wychodziło 51gr za sztukę, więc się opłaca. I jeszcze jedno. Coś od wczoraj chodzą za mną obawy o porodzie i dzisiaj w biedronce złapał mnie taki kłujący ból, aż się na koszyk zwinęłam, myślałam, że kroku nie zrobię. Potem jak wracałyśmy to znów. A na schodach jak szłam to mi się tak ciepło zrobiło, że myślałam, że mi wody odeszły, ale sprawdziłam i sucho. Ja chyba prędzej nerwicy dostanę niż się poród zacznie. Aha, od wczoraj tak mi zaczęło się sączyć z cycków, że zakładam wkładki laktacyjne. No i kiedyś jeszcze kupiłam takie w rossmanie białe i delikatne. Ale dziś jak wychodziłam to okazało się, że przy cieńszych bluzeczkach będzie je widać, więc wiochy nie będę robić. Jak już któraś kupiła to jakie macie? Bo chyba pójdę tym razem do apteki i kupię jakieś cienki i cieliste, tylko wolałabym jakieś polecone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca niby mówią, że każdy kolejny poród łatwiejszy i lżejszy. Ale skoro tak się obawiasz, bo wiesz sama najlepiej co przeszłaś, to idź do jakiegokolwiek innego lekarza i powiedz mu o swoich obawach i o tym, że wolałabyś mieć cesarkę, bo po kolejnym takim porodzie obawiasz się szoku poporodowego. Powinien Ci dać skierowanie. Tak na prawdę my wiemy najlepiej co jest dla nas lepsze, a jak ten Twój tego nie rozumie, to ja bym nie zwlekała i wolała naściemniać o tym szoku, niż myśleć, że znów będzie katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo maly wykapany, pepek odpadl :D spi sobie smacznie.. widze, ze nei tylko ja jestem taka szurnieta z tymi snami..blee.. polozna byla, opieprzyla mnie, mam anemie i to widac golym okiem, chodze i sie przewracam o wlasne nogi, ona mowi,ze chudne w oczach a co mam zrobic jak mi sie jesc nie chce ,.,a i tak mam jeszcze 3,5kg po porodzie. Maly przytyl.wrocil to wagi urodzeniowej :D wiec sie ciesze. A co bym nie chciala zjesc to nie moge bo maly dostanie kolek.. , a wode pic tylko tez nie mam ochoty, blee.. . w dodatku boje sie dzis znow sama w domu siedziec w nocy...ktora do mnie przyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna ja mogę przyjść ale wiesz, jak tylko się położymy to u mnie zasypianie trwa jakieś 2 sekundy :d więc nie wiem czy pomogę. Weź sobie małego do łóżka żebyś nie musiała wstawać i śpij z nim, zawsze to raźniej ;) No i oczywiście wielki kopniak na rozpęd do lodówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna, nie boj sie :) Wiem, ze sie latwo mowi, a gorzej robi, ale nic zlego sie nie stanie. Ja z koszmarami tez swoje przeszlam na poczatku ciazy, co druga noc snilo mi sie ze moja dzidzia :( I nie byly to przyjemne sny. A Eliasek jest przeuroczy :) Elmirka, a ty sie nie boj tak z tym porodem. Tak latwo to nie przyjdzie ;) Moj maz sie pyta, no jak masz rozwarcie to jak bdziesz chodzic??? A ja mu mowie, a co ty myslisz, ze Ninka wypadnie tak? Normalnie, jak do tej pory ;) A dzis mu sie do pracy nie chcialo isc i pyta sie mnie czy ma jechac do pracy? A ja do niego, a gdzie?..a on ze na porodowke moglby w sumie ;) A tu czekanie, czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka_81
hej dziewczyny ja jeszcze w calości.. skierowanie do szpitala mam już wypisane i cesarke ustalona bo dawidek dalej leży pośladkowo, ale jeszcze mi kazal poczekac i przyjsc na wizyte w pon. jestem opuchnieta i ledwo sie ruszam, chcialabym miec to juz za sobą, moje dzieciaczki tez juz sie nie moga doczekac. nie odzywalam sie bo nie mialam czau musialam prace podyplomowa pisac, na szczescie zdazylam:) i rodze jednak w kielcach.mam do was prosbe moze by mi ktoras podala numer komórki, to wysle wam smsa jak bede po wszystkim, oki? a jak tam przyszla macie od niej jakies wiesci? buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka_81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka jak mojemu mężowi rano powiedziałam, że chyba dzisiaj urodzę, to też powiedział, żebym się sprężała bo nie chce mu się do roboty iść. Oj te nasze chłopy ;) Karka w sumie każdy dzień dłużej dla Maleństwa to chyba lepiej. A Przyszła to teraz Elektryczna Czarownica, więc możesz poczytać co do nas codziennie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, lepiej jak lepiej..pod koniec to juz mu chyba ciasno ;) Cesarki z reguly planuja wczesniej i tak ty czy Milka macie ja wczesniej. Ja musze czekac do terminu, bo a noz sie samo zacznie wczesniej... Karka, na interii w kontaktach mozna odpisac sobie numer do dziewczyn :) I jakby co to powodzenia, bo ty juz niedlugo masz termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)) Bartoszek od wczoraj w domku:)))Nawet spokojny jest,czasem domaga sie jedzenia a czasem ja go musze obudzic.tez co 3 lub 3,5godz.normalnie od wczoraj co jakis czas placze,ze nie dam sobie rady,troszke mnie to przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dasz sobie rady :) glowa do gory. I bardzo sie ciesze ze Bartus juz w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Czesc Dziewczyny... Tylko na chwilke wpadlam bo w domu kompa nie mam... Dorwalam na chwile u siostry... Wpadlam sprawdzic czy ktoras sie nie rozpakowała ale widze ze póki co bez zmian :-) A ja koncze prasowac i pakowac sie do szpitala... chociaz nie czuje sie na razie do porodu, zupełny brak jakichkolwiek oznak :-( pozdrawiam was cieplutko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, właśnie dziś o tobie myślałam, bo dawno się nie odzywałaś, myślałam może, że już jesteś po. Ja też już jestem spakowana do szpitala. U mnie tez jakiś spokój dziwny, choć już mogło by się coś zacząć dziać. Malutka się rozpycha tak, że mój brzuch przybiera różne kształty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja miałam dziś pracowity dzionek wczoraj poprałam ubranka dla małej i dziś to prasowałam w sumie nie ma tego zaduzo ale jak doliczy sie pieluszki kocyki i posciel to troche tego wyszło. Troche sie przeraziłam bo wydaje mi sie ze mam zamało ubranek dla niuni i tutaj mam prośbe napiszcie mi ile ubranek macie dla swoich pociech ( dokładnie ile spioszków, pajacyków itp bardzo prosze bo chce dokupic a nie wiem ile zeby nie przesadzić) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz, ja najwięcej to mam pajcyków i body gdzieś po 10 sztuk może troszkę więcej, no i jeszcze kilka par śpioszków i kaftaników. Wszystko prawie dostałam od znajomych. Wszyscy radzą mi, zeby nie przesadzać z tymi ciuszkami a w razie czego to w każdej chwili można przecież dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz, ja nie napisze bo nie wiem ile czego mam a tym bardziej ile jest czego potrzebne :o Ale mam duzo..w sumie duzo nie kupowalam, ale dostalam od kolezanki i siostry po ich corkach. Najwiecej to mam bodziakow, tak w rozmiarze 0-3 miesiace to ze 30 szt. Ale na pewno tyle nie jest potrzebnych. No i spiochy, pajacyki, mam takie kaftaniki nocne otwarte na dole ( dlugie ze zakrywaja cale dziecko), kaftaniki - kazdego po ok. 10 szt, moze wiecej. Jeszcze czapeczki, skarpetki. No i kilka sukienek :D:D:D, ze 3 sweterki. A jak z pieluchami? Ile kupujecie? Kupilam 20 szt tetrowek, mam ok 15 szt flenelek. Bede uzywac pieluszek jednorazowych, a tetrowki ewentualnie jako druga na bioderka, lub do wytarcia buzi, czy podlozenia przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja dzisiaj byłam w Sierakowie-70 km od Poznania-gdzie mieszkam,znajomi tam są na 4 dni.pogoda fajna,spacerki i jej bliźniaczki o których już pisałam.fajnie było-moja wiki już pada-ja też.do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie w calosci;) Mialam przyjaciolke w domu wiec nie pisalam caly dzien:), dalej mnie boli w boku ale juz nie tak bardzo, a spanie mam jak nigdy tylko te przerwy na siusiu sa wkurzajace. Moj maz juz w gotowosci , i pyta sie tylko- rodzmy dzisiaj? nie rodzimy? Cale szczescie ze bedzie mial az 2 tygodnie urlopu;) Nie bede sama w pologu, a wiadomo, krwawic bedziemy, dzwigac nie wolno, i stac za dlugo. Na szkole rodzenia polozna wyraznie mowila zeby nawet nie gotowac, tylko wczesniej pomrozic jakies potrawy Surfitka przyszla do mnie dzisiaj paczka, i zgadnij co w srodku- wozeczek, a raczej woooz, bo duzy jest, ale bedzie wygodny dla malej. Poskladalysmy z moja Martusia(przyjaciolka) i czeka juz na Zosie Trzeba bylo coprawda poznac pare trikow zeby go zlozyc, ale wkoncu udalo sie;) Czarownica a moze magnez z wit b6 moglby ci pomoc na te nocne horrory, jak masz jeszcze jakies witaminy dla ciezarnych, to wez jak wczesniej. Obca jeszcze masz czas zeby porozmawiac na temat cesarki z innym lekarzem. Iza pare nocy i przyzwyczaisz sie do synka, i zajmowanie sie nim nie bedzie straszne. Melania🖐️ Mierzejka moja jak zlapala dzisiaj faze to brzuch byl raz kwadratowy raz jajowaty i uwypuklony, ciekawe co te nasze biedroneczki tam wyprawiaja??? Goba milych snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, o to jak moja :) Dzisaj ma krecka ;) Superowo, ze wozeczek przyszedl..a ja po przejsciach z jedna firma, gdzie okazalo sie po kolejnych dwoch dnaich ze tez nie ma niebeskiego wozeczka, zamowilam gdzies indziej i juz dzis zostal wyslany..ma byc w przyszlym tygodniu ;D A oto moj komplecik...mam nadzieje ze tym razem wejdzie. i jest czerwony :D https://www.miamodastrollers.com/Energi-TS-Flame.html No i masz absolutna racje..w pologu to nie tak ze od razu siup. Mozna dostac nawet krwotoku i roznie sie kobiety czuja :o Moj tez wezmie sobie wolnego kilka dni. Na razie planujemy tydzien, ale jak bedzie trzeba wezmie i drugi. W razie czego mam jeszcze mame :), chociaz wolalbym aby sie nie udzielala za bardzo z jej teoriami sprzed prawie 30 lat. Uparla sie i przywiozla mi fiolet na pepka..mowie jej, ze chce zeby mnie zamkli chyba za uprawianie czarow i katowanie dziecka ;), tutaj sa specjalne gaziki do odkazania, nie plami sie ubran i pepuszek odapada po kilku dnaich. Ale ona uparta, ze chce by dziecko zakazenia dostalo...300 mln amerykanow jest i jakos sie urodzili bez fioletu ;) Goba, fajniutko tak w ciszy :) Dobranoc..przyszlam z pracy i od razu do prania sie wzielam, mam chyba ze 30 par skarpetek dla Niny :o I kilka par butow. Zaraz jeszcze bank i zakupy..starsznie mnie nosi ostatnio. Nawet w pracy wysprzatalam cale biurko, ze lsni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo surfika fajny wozek :-) tez mam 3 kolowca :-) milka wrzuc fotke swojego bedziemy podziwiac moj maz tez wezmie pare dni urlopu ale jeszcze jak bede w szpitalu musi sie synem zajac, ale ile i kiedy to jeszcze nie wiemy mam nadzieje ze sie jakos z szefem dogadaja :-) a co do ciuszkow to nie wiem czy mam wystarczajaco duzo. mam rozne rozmiary od 50/56 potem 62 no i troche wiekszych tez iles tam napisze wam ile mam tych malych tylko :-) 50/56 body z krotkim rekawkiem-8szt body z dlugim rekawkiem-5 szt sweterki 10 szt spiochy 10szt skarpetki 5 par czapy 3 pary i kurteczka i pojecia nie mam czy to duzo czy malo zobacze jak bedzie jakby co to dokupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki! Nie uwierzycie co dziś zrobiłam!Jak zwykle nie mogłam spać i od 4 nad ranem rzucałam się tylko z boku na bok. Po Dwóch godzinach męczarni wstałam i postanowiłam, że jadę na zakupy do tesco-chyba tylko tam jest otwarte o 6 rano w sobote:P. Zostawiłam tylko smacznie śpiącemu Mężusiowi kartkę, żeby się nie przeraził jakby się obudził a mnie nie było:P Zakupki zrobione, byłam też w piekarni po ciacha bo jutro przyjeżdża moja najukochańsza kuzynka z mężem i bliźniakami 20-miesięcznymi a ja znowu w wyrku:P Wzięłam sobie laptopika i nadrabiam zaległości w czytaniu forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masterek szacuneczek :-) ja tez spac nie umiem od 4 sie przewracalam z boku na bok ale do glowy by mi nie przyszlo jechac po zakupy :-D zreszta tu chyba ani nie ma sklepow tak szybko otwartych a szkoda :-( poki co kawusie zaliczylam pranie wstawilam kuchnie ogarnelam i wlosy pofarbowalam bo mam juz takie odrosty ze szok :-O no i tradycyjnie czas na kompa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wypisałam się na własne żądanie ze szpitala. Jest ok. Skurczy jak na razie nie mam. Mam za to ogromnego stresa. Muszę się wyprowadzić z mieszkanka które wynajmuję. Właściciel bez podania powodu kazał nam się wynieść. MAm 2 miesiące na znalezienie czegoś innego. A mieliśmy tu mieszkać jeszcze dwa lata. Wszystko nam się rozsypało. Od wczoraj cały czas płaczę. Jestem zapuchnięta jak bokser po walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Mała _mi rozumiem Cie doskonale bo miałam podobną sytuacje,tyle ze to był dom i mieszkałam w nim 21 lat,a tu nagle musiałam sie wyprowadzic.Teraz wynajmuje mieszkanie i nie czuje sie w nim super,bo wiem ze jest nie moje,i tak jakos zle mi w nim. Na dodatek tu przyjdzie mi mieszkac z maluszkiem.a wiadomo kobieta jak n9ie czuje sie stabilnie to i reszta sie sypie. Wierze ze Wy dacie rade i znajdziecie cos sobie w pore,a z czasem obie dorobimy sie swoich gniazdek,zobaczysz:* Pozdrawiam _Ps, Tak naprawde nie wazne gdzie,obyśmy zdrowi byli prawda ;) Tak to sobie tłumacze i tego sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_mi, niektórzy ludzie to za grosz nie maja sumienia. Przed samym porodem tak stresować ciężarną. Szok, ale napewno znajdziecie sobie coś lepszego, tego Ci z całego serca życze. Dobrze, że skurcze sie wyciszyły:) Ja dziś w nocy też nie mogłam spać i przewracalam się z boku na bok, chciałabym już urodzić, ale już niedługo, najwyżej niecałe dwa tygodnie. HURRA Masterek podziwiam za robienie zakupów o tak orginalnej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam wam fote na interie-zmiana koloru.i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×