Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

mnie już teraz z cyckóa nie leci. milka jest 1,2i3 rok życia dziecka wiem bo mam a w oczekiwaniu gdzieś wsiąkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba jak bede w polandii to kupie, bo z oczekiwania na dziecko jestem bardzo zadowolona;) Moja mala jakies akrobacje wyprawia, a z cycow nic nie leci, tylko jakies klucia mam czasami, a wczoraj mialam skurcz taki mocniejszy, i cycki tez mocniej bolaly, wiec moze jedno z drugim ma cos wspolnego. Elmirka przypuszczam ze gdybys fenoterolu nie brala, to mleczko ciurkiem mogloby leciec o ile porodu by nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz po raz wychodza takie na 20-25 % ale położna powiedziała ze to od ruchów dziecka. ja dzisiaj mam skurcze i od tego ciągnięcia w dole brzucha i kłucia w wewnętrznej stronie ud.a w cyckachtez mnie kłuje i to dość mocno czasami. w zeszłym miesiącu i dwa miesiace temu to mi leciało a teraz raz poraz mam plame na staniku. ja już bym chciała-milka zazdroszcze ci już za tydzień bedziesz miał a dzidzie. jutro mam ktg na 10 jestem ciekawa czy coś wyjdzie-a siły już niemam żeby chodzić-masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja też jestem bardzo zadowolona z tej książki i na pewno sobie kupię kolejną część, bo przeglądałam ją u siostry i jest tak samo ciekawa. A co do tego, że mi cieknie z cycków, to kto wie. Teraz wystarczy, że ledwo je po bokach dotknę i pojawiają się krople, a czasem tak bez niczego nagle mokra koszulka. Goba ja tez mam takie bóle jak Ty, mnie jeszcze do tego to spojenie coraz bardziej boli ale na ktg skurcze mi wychodzą poniżej 20% zazwyczaj tak kilkanaście i też położna mi powiedziała, że to takie naturalne od dziecka i nic się nie dzieje, że niebezpieczne to są od 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka dzięki za pocieszenie ja już chce rodzić. a jak pomyśle o porodzie to się boje troche bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja powiem szczerze, że coraz bardziej boję się cesarki, że będzie mnie bolało pomimo znieczulenia, że zacznę panikować na stole, że będę sama i nie będę mogla uścisnąć dłoni męża w tak trudnej i ważnej dla mnie chwili.. Boję się, że będę wtedy sama.. Coraz bardziej mnie to przeraża, a z drugiej strony wiem jak będę czuła się po narkozie i chcę zobaczyć od razu moją Kruszynkę. Po raz setny przeczytałam to co wkleiłaś, kiedyś to opowiadanie już czytałam, jest przepiękne ale jak czytam ten wiersz szczególnie dwa ostatnie wersy to aż mnie dławi w gardle... będzie mi to siedziało teraz długo w głowie.. trudno uwierzyć jak w jednym zdaniu można zamieścić tyle głębokiej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz, nawet zaczynam się zastanawiać, czy nie zaryzykować i nie próbować rodzić siłami natury, ale mój mąż mnie od tego odwodzi, bo potem ten pobyt w szpitalu... w sumie może to się stać ale nie musi, a byłby przy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka przetrzymasz pare dni, nie bedzie tak strasznie, mojego faceta tez przy mnie nie bedzie, to znaczy bedzie czekal na oddziale, zobaczymy jeszcze, wiem ze dziecko bede miala odrazu przy sobie jak tylko dojde do siebie, i z tego sie ciesze, bo przynajmniej bede spokojna o moja malutka- ludzie juz nie moge sie doczekac;) a skurczy u mnie ostatno sporadyczne byly, a mala myslalam ze zaraz wyjdzie tak sie ruszala;) goba mnie ta opowiesc tez bardzo wzruszyla, ze sie poplakalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile waza juz wasze maluszki, macie jakies aktualne dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ksiazke moze poszukaj na niemieckim ebay ja ostatnio widzialam tam ze ktos sprzedawal za 1 € gupia ze sama sie nie skusilam w oczekiwaniu na dziecko tez mam ale chyba jedno z wczesniejszych wydan bo kupilam jak bylam 1 raz w ciazy czyli 9 lat temu :-) jaj spore cycki 85E :-O ale karmic nie bede juz sie zdecydowalam ze wogole nie bede zaczynac :-/ najwyzej mnie w szpitau opieprza ale co tam moje cialo moje cycki i ja juz wiem jaka to przyjemnosc karmic :-( ja ostatnimi razy mialam skurcze takie po 20% wiec chyba male zobacze jak jutro bedzie i dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie mam na myśli paru dni. Chodzi mi o czas cięcia. Jestem straszna panikara. Przy porodzie sn mąż mógłby mnie wspierać w chwilach bólu, a tutaj będę sama na stole :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, znowu wychodzi, że piszę do Ciebie :) ale jesteśmy w podobnej sytuacji- cc, wrocław itp...ja też mam podobne myśli, muszę Ci się przyznać, może Ci raźniej będzie? dzisiaj sobie myślałam, że może urodzę naturalnie, jakoś wcześniej i najfajniej jakby to się samo stało, spontanicznie...a za chwilkę myślę, że nastawiłam się już na cesarkę i że miałam widzieć tylko plusy... najbardziej mnie zmartwiłaś tymi godzinami odwiedzin w szpitalu, jak ja sobie tam poradzę sama???? liczyłam na mamę, na męża, psychicznie, zawsze się przy kimś robię bardziej dzielna.. a najbardziej się boję znieczulenia podpajęczynówkowego, miałam je już 2 razy, za każdym razem cholernie bolało, po kilka wkłuć i ten stres!!! moja mama np twierdzi że ona nawet wkłucia nie czuła, co czlowiek to inaczej...co zrobić.. chociaż ja nie mogę narzekać, mam wskazania ortopedyczne, ale to zaszłości, nie spojenie, niewiele mnie boli, może tylko żebra, mało przytyłam i jakoś się udało, choć nawet kulami w 9 straszyli... myślę, że nasze dzidziulki urodzą się szybko bezpiecznie, a my będziemy w lepszej formie dzięki cc i też bezpieczne...a szpital szybko zapomnimy... nadal nie znam jeszcze terminu, moja lekarka zwleka mocno, żeby mnie przekazać, eh... myślę, że to tak ok.10.06 będzie, więc Ty pierwsza.. wszystkim MAMUŚKOM dwupakowym i rozpakowanym- spełnienia marzeń :)) miłości, zdrówka!!!!pomyślnych rozwiązań :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję siebie, bo znowu wyszło, że mam wcześniejszy tydzień, już bliżej nie dalej :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............corka..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mnie też dobijają te godzinki jak cholera. Zaczepiłam jakiegoś tatusia na korytarzu i mówił, że przestrzegają tego bardzo ale on kombinował, że niby żona w ciężkim stanie psychicznym i musi z nią porozmawiać, więc go wpuszczali. No i chyba Ty pierwsza, bo ja mam wizytę 6 czerwca to cc koło 15 Kurcze musi być dobrze.. wiesz może się okazać, że będziemy razem leżeć :D jak będziemy miały konkretne terminy to się musimy zgadać. I weź mnie nie strasz tymi wkłuciami bo ja mam stresa strasznego nawet jak mi krew pobierają :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe co u surfitki i martusi bo ich dzisiaj niema. a ja się boje ogólnie boje porodu-chciałabym mieć to już za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka była dzisiaj, Martusia chyba też ;) Ja też uciekam do kąpieli i do spania. Buziaki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ta pogoda mnie dzisiaj dobija drugi dzień z koleji leje a glowa mnie od rana boli zaraz ide się wykapać i do łóżeczka bo nie wyrabiam. Elektryczna maluszek przesliczny rosnie w oczach... Widze że macie stresa przed porodem ja tez już zaczynam o tym mysleć.co do cesarki to się nie bójcie bo naprawde nie jest zle ja sobie ją wspominam naprawde dobrze po godzinie miałam juz maluszka przy sobie.wiadomo ze nie mogłam się nim zająć bo znieczulanie jeszcze działało ale chyba dzięki temu że był przymnie bardzo szybko doszłam do siebie.Więc nie ma się co bać zobaczycie super wszystko wyjdzie a jaki efekt będzie wspanialy.Ja tutaj mam plus że jak nagle musiała bym mieć cesarke to mąż może być przymnie ale chce normalnie rodzić więc zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.... Jutro obiecuje odzywać się częściej bo dzisiaj naprawde tak się czułam że nie dałam rady buska😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj wszystkie śpią jak zawsze. ja dzisiaj na ktg.na 10.niechce mi się bo kawał musze iść a chodze bardzo powolutku więc mnie szlag trafia że musze iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka poprawiła tabelke a gdzie napisać ze wszystko ok?oj baby baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też wyjątkowo od rana :D Goba, a może jakimś autobusem podjedź kawałek. Ja pomimo, że Brzeg jest raczej małym miastem to jeżdżę autobusami jak mi się nie chce chodzić :p A teraz uciekam, bo tylko zagarnęłam pokój, a prasowanko na mnie czeka. Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale na tramwaj musze iść kawał drogi bo potem do lekarza to mam 2 przystanki.normalnie bez ciąży ide 10 min a teraz masakra,a dam sobie ręke odciąć że potem bedzie mnie brzuch bolał i beda skurcze tylko ciekawe czy na ktg wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, dzisiaj piękny dzionek się kroi, a w tv straszą, że w weekend 30st... szczerze mówiąc nawet ubrań takich letnich nie mam,liczyłam że się nie załapię na upały... za to piękne lato oznacza fajne spacerki z naszymi maluchami, a to mi bardzo odpowiada :) Elmirka,nie chciałam straszyć, wszystkich których znam wkłucie nie bolało nic (znieczulają miejsce wkłucia) więc na pewno z Tobą będzie tak samo :) MArtusia, dzięki za otuchę, postaram się być dobrej myśli, właśnie dlatego wolę to znieczulenie, żeby zaraz po zabiegu tulić dzidziulka...jakoś wyleżę te 12h.... wszystkim życzę miłego dnia! dzisiaj chyba poszukam szlafroka i klapek, jakoś nie zadbałam o torbę do szpitala, muszę się rozejrzeć, póki mi się chce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień. Słoneczny ale zimny wiatr wieje. A ja dzisiaj od rana dostaję życzenia i kwitki. Szok nawet mój mężuś bez polotu kupił mi wreszcie coś z czego jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) U nas od samego ranka piekna pogoda,zyc sie chce,jest bardzo slonecznie i cieplutko. Ja caly czas mysle o porodzie,mam takie uczucia mieszane,strach mnie ogarnia,ale to chyba prawie kazda kobieta tak ma.Moj synek strasznie przezywa to ze juz nie dlugo bedzie mial braciszka,to znaczy boi sie ze ja musze jechac do szpitala,a on jest bardzo przyzwyczajony do mnie,wczoraj zaczelam sie pakowac,a on tak strasznie plakal,i mowil mi- po co my go sluchalismy ze chce miec dzidziusia,on juz nie chce,on chce zebym byla w domu.Ja zakonczylam pakowanie bo strasznie moj synek przezywa biedny,az sie sama wczoraj poplakalam,dzisiaj dokoncze pakowanie tak zeby on nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia no to mały biedak-ile ma? małami WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazjii......no właśnie jakiej?🌻🌻🌻 ja po ktg-byłam tam po wpół 10 bo wyszłam o 9 i dopiero jestem niestety tak się kulam.mały ma tętno miedzy 140-150,ja mam małe napiecia brzucha,wychodziły tak jak zawsze ok.20 i momentami więcej 30-40.ale póki co poród się nie szykuje hihi. a wy co?wykorzystujecie piekna pogode?lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej goba moj Oskarek ma 5 lat,no i jest bardzo do mnie przyzwyczajony,taki maminsynek :) ja jeszcze ani razu nie mialam robionego ktg,pewnie dopiero przed samym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×