Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość tak tylko
Eeeee ja też nie nie jestem gorsza:) - wczoraj zrobiłam już ostatnie pranie dla małej:) a teraz piorę też ale nasze duże:) najlepsze jest to że u mnie w Bielsku jest bajerancka pogoda :) tylko prac i prać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno zaraz się rozsypiesz tak tylko więc póki co wpisz się do nas do tabelki,też masz wysypkę?to chociaż nie jestem sama,muszę kupic wapno w takim razie bo akurat w domciu nie posiadam.Elmirka no to na zdrówko:)Goba ale ty masz dzisiaj energii w sobie,pozazdrościc,przeslij troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_77
CZesc dziewczyny , ja tez mam termin na czerwiec a konkretnie na 22.06 Mam do Was pytanie czy wasz ginekolog robił wam wymaz - posiew z kanału szyjki macicy ? Mnie zadnego wymazu nie pobierał i bardzo sie martwie bo wiem ze powinno sie robic bo ewentualne bakterie podczas porodu mogły przejsc na dziecko . Odpowiedzcie mi prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
3-majcie się cieplutko dziewczynki:) ja mykam powiesić pranko i coś sobie zjeść:) jak znajdę tą tabelkę to się wpiszę:) jeszcze tu wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mnie nic nie robił takiego, a jest bardzo dokładnym perfekcjonistą w swoim fachu. Jeśli nic się nie dzieje to nie ma potrzeby. Mnie jak bada wewnętrznie to sprawdza wydzielinę, ja na nic nie narzekam to po co. W czasie ciąży mówiłam mu, że mam jakiś dziwny zapach i w ogóle, wtedy wziął wymaz, ale okazało się, że nic mi nie jest. Więc nie martw się na zapas. Myślę, że skoro nie robił Ci tego wymazu to on chyba najlepiej wie co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maju,ja osobiście nie miałam nic takiego robionego bo mieszkam w Irlandii i tutaj nie badają w ogóle ginekologicznie,pozostaje mi tylko miec nadzieję że wszystko jest dobrze,jeśli nic ci się nie dzieje to myślę że jest ok i nie masz się co martwic,a w razie czego upomnij się do lekarza o takie badanie jeśli coś cię niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Nie wiem o co chodzi z tym swędzeniem, ale tez mi wyskoczył krostki na posl;adkach i brzuchu:( Swędzi to straszliwie... :( na razie nic na to nie piłam. Myslałam, ze to uczulenie od kremu ale przecież całe ciało tym kremem smaruję a wyszły krostki tylko na pośladkach i troszkę na brzuchu. Możo to przypadłość ciazowa:) jakis nowy objaw kobiet które urodza dziewczynki:) tak na poważnie to sama nie wiem jak to tłumaczyć. Wizytęu ginekologa mam za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Monika ja też się tym martwię,mam nadzieję że wapno mi pomoże,a do lekarza idę dopiero za tydzień,zresztą wątpię żeby oni w ogóle zareagowali bo tutaj opieka jest bardzo dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maja ja tez nie mialam robionego i tutaj pewnie nie będe miała.chyba że wczesniej bym przechodziła jakies zapalenie ale jak narazie spokój odpókać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie też dziewczyny swedzi brzuch ale narazie żadnych chrost nie widze może to zarazliwe i tak między soba cos roznosimy hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też często swędzi brzuch, nawet czytałam, że kobiety w ciąży mają tzw swędzące brzuchy, ale nie mam żadnej wysypki. Kurcze chyba się troszkę odsunę od monitora, bo jak faktycznie to zaraźliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jakie wy pracowite ja nic jeszcze pozytecznego nie zrobilam :-P bylam na ktg i dzisiaj wyszlo ok :-) uff az mi ulzylo a potem pojechalam do centrum i kupilam se cyckonosz czarny i gacie takie sportowe rozciagliwe krotkie :-) teraz na dupsko mi pasuja ipo porodzie tez nie bedzie z nimi problemu bo to nie ciazowe ale normalne tyle ze straaasznie rozciagliwe :-) a teraz kombinuje coby tu zrobic na obiad zeby sie za bardzo nie narobic :-P nie chce mi sie stac przy garach wiec cos na szybko by trzeba ale do sklepu juz mi sie tez nie chce isc wiec cos musze skombinowac z tego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy pipki mnie możecie zarazić porodem-jestem gotowa i chce. wysyłam troche energii dla was. a co do brzucha to mnie tez czecto swedzi ale nie mam zadnej wysypki-a swedzi dlatego ze dziecko rosnie i brzuch nadal się rozrasta(tak myśle) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyn jeszcze nie ma a mąż zaraz z pracy przyjedzie dzisiaj wczesniej bo ma badania u lekarza.Tak mi się już chce tej salatki ale samej nie chce mi się jeśc poczekam jeszcze z 20minut i jak nie przyjada to biore sie za nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma dzisiaj spokój z obiadkiem bo wczoraj nagotowałam kapusniaka na 2 dni hi hi hi Ale za to jutro cos bede musiała zrobić..... Popoludniu też mam troche roboty z tymi meblami jak juz wszystko uloże to wysle fotki, a na sobote planuje juz zrobic dla małej kącik jak myslicie nie zawczesnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam na małą drzemkę bo mnie taka sennośc ogarnęła że szok,potem prysznic na otrzezwienie i biorę się za obiadek,zajrzę jeszcze pózniej,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki a teraz ide zjechać odkurzaczem potem wlece jak zrobie i jeszcze kwiaty podleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że nie. Też bym chciała już ubrać łóżeczko itd.. ale mąż mi nie pozwala, bo mówi, że się zakurzy :p No i jeszcze pozwalamy psu wchodzić do tego pokoju, a potem to będzie kategoryczny zakaz, teraz naniósłby jeszcze kłaków swoich mnóstwo, a ma długie i wszędzie ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wtrącę że nie za wcześnie na przygotowanie kącika,ja już mam wszystko przygotowane,jutro będę miała jeszcze resztę sprzętów jak wszystko poukładam to zrobię fotki i wyślę wam,to uciekam już na serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_77
dzieki za wypowiedzi , do lekarza ide w przyszłym tygodniu to jeszcze sie o ten wymaz zapytam .Zapytalam sie Was o to badanie gdyz ogladałam program w telewizji oraz naczytałam sie roznych rzeczy na temat groznych bakterii a zwłaszcza o paciorkowcach ktore moga zaszkodzic dziecku .Dziecko przechodzac przez kanał rodny moze sie zarazic - słyszłam ze kobieta moze miec te bakterie - one nie daja zadnych objawów . Dla dzidziusia te bakterie moga byc nawet smiertelne . Dziewczyny nie myslcie ze chce was wystarszyc ,ale sama sie tym bardzo przejmuje i ta mysl nie daje mi spokoju . Boje sie ze moj lekarz to zbagatelizuje , a przeciez nie bede zmieniac lekarza na koniec ciaży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki ja tez uciekam bo zaraz mąż przyjedzie i dziewczyny mam nadzieje a musze odkurzyć dobrze że mi goba przypomniałas.więc do potem pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co wszystkie uciekacie?? A ja tu sama zostanę. Maja nie martw się na zapas, my tu i tak się wystarczająco nakręcamy z różnymi dolegliwościami :p więc chociaż nie martwmy się o jakieś bakterie, przecież każda z nas dba o higienę, więc jak przed ciążą nic nie było to i teraz nic nie ma. Ja miesiąc przed zajściem miałam robioną cytologię i wszystko ok, więc się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak urzadzacie kacik macie foty?u mnie stio łóżeczko obok mały regał na kosmetyki-narazie pusty,na łóżeczku przewijek,a łóżeczku materac a pościeli narazie nie kłade bo mały bedzie spał pod kocem a u mnie bedzie kołyska i bede go miała na noc u sievbie w pokoju a tak w ciagu dnia u wiki.na regał narazie nic nie kłade bo po co-poukładam pieluchy i kosmetyki jak już bede w domu,w kuchni mam butelki niewyparzone jeszcze i to wsio,a wanienka narazie pod łóżeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana gratuluje!!!!! Duzo zdrowka dla Ciebie i Aleksandra !!!!!!!!!!! A Wam dziewczynki pozostale duzo cierpliwosci na finiszu :) Iza zaraz wysle na interie moj nr gg, odezwij sie Kochana jak bedziesz miala chwilke :) Maja ja mialam ta bakterie i przy porodzie dostalam antybiotyk dozylnie a dzidzia profilaktycznie zaraz po urodzeniu. Od razu tez wyslali jej krew na badanie czy nie doszlo do zakazenia, wynik byl po 3 dniach-negatywny , wiec odtawili antybiotyk. Ale masz racje, ta bakteria (streptoccocus B) jest b. niebezpieczna. Tymbardziej. ze wiele kobiet ja ma, nie wiedzac o tym. Bo moze nie dawac ZADNYCH objawow. Ja mialam od poczatku ciazy problemy z pieczarka wiec nagminnie pobierali mi wymazy, stad wiedzialam. pozdrufka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_77
ja tez miałam cytologie . Ale cytologia to badanie w innym kierunku . A wymaz - posiew z kanału szyjki macicy dostarcza informacji jakie bakterie sa w kanale .Martwie sie tym gdyz mam cukrzyce ciążowa , a przy cukrzycy własnie lubia byc bakterie . Zreszta w 28 tyg groził mi porod przedwczesny i byłam w szpitalu z tego powodu( z tego co wiem czasami bakterie tez maja wpływ na przedwczesny porod) . Teraz jestem na feneterolu i na diecie cukrzycowej .Ciezko przechodze tą ciaze i bardzo boje sie o dzidzie . W przyszłym tygodniu ide do lekarza zobaczymy co powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Elmirka Twoj maz bardziej wrazliwy od mojego, moj powiedzial, ze miliony kobiet przechodza to samo wiec nie jestem jedyna :o .. nie widzialam zadowolenia z jego strony, ze nie biore, oczywiscie liczylo sie tez zdanie jego rodzicow..zreszta nie chce mi sie komentowac juz tego. Goba-- moj maly nie ssie cyca, dlatego zatrzymuje mi sie pokarm i dostaje zapalenia , a odciagaczka nie zawsze dam rade i moze cos zalega. wlasnie probowalam odciagnac sobie z tej obolalej piersi :o i nic nie lecialo , wiec znow sie zatrzymal, masaz i wycie, od nowa polska ludowa, koszmar, a tabsy mam brac przez 2tyg i mam nadzieje, ze juz dzis cos pomoze bo s konam. ja dzis ogorkowa musze zrobic, maz chce,potem polozna bedzie o 14:30, chcialabym isc na spacer,ale nie mam zkim, moze potem jak maz wroci ze szkoly to mi wozek wyciagnie. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_77
Malinka napisz mi jak wyglada to pobranie tego wymazu . Czy trzeba kupic jakis specjalny wyjałowioony pojemniczek ? Rozumiem ze lekarz pobiera ten wymaz tak ? Jak długo czeka sie na wynik ?Chce zrobic to badanie za wszelka cene , nawet zapłace . Najgorsza jest niepewnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ale tu na forum sie ruch zrobił ja jeszcze nie urodziłam choc bym bardzo chciała caly czas sprawdzam ten muj cukier z krwi wychodzi mi 60 a po glukozie 50 198 dzis miałam obciazenie 75 i nie moge sie doczekac wyniku.dziewczynki jaka diete trzeba stosowac przy podwyzszonym cukrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×